به نظر شما یه گیمر تا چه سنی میتونه گیمر باقی بمونه؟!!!!!!

تا چه سنی میشه یه گیمر حرفه ای باقی موند!؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    438

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
سن نداره تا ازش زده بشی مثلا من قبلا لیست میذاشتم باید اینا رو بگیرم اما الان کم پیش میاد بازی کنم ! تموم که شد وقت کردم میرم یک بازی دیگه میخرم ( الان PS3 کپی خوره 5 تا بازی دارم تموم شدن وقت داشتم میرم چند تا دیگه میگیرم ! ) اما مثلا میبینم دعوا میکنن و بهم سر بازی بی احترامی میکنن و پماد سوختگی و اینا رو میگن خندم میگیره میگم ببین این بازی شده زندگی طرف که تا مرگ طرفداری میکنه ! این و گفتم که بگم خودم از این جملات زیاد میگفتم بعید نیست فردا از بازی زده بشم و دیگه حتی FF VERSUS یا FF XIII-2 یا همین آنچارتد 3 و یا .......................... که منتظرم بیان یا اومدن بازی نکنم !

• Like
Reactions: che-jaleb

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
برادر بزرگتر من الان 55 سالشه هنوز گیمره و از زمان آتاری به این ور یه ریز پای ثابت گیم بوده الان هم هست و خواهد بود منم بهش قول دادم راهشو ادامه بدم ! :D

• Like

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
نظر من تا 25 26 سالگی میشه یه گیمر بود دیگه زنو ، زندگی و ......... :d

من خودم تصمیم دارم 3 4 سال دیگه گیم رو ببوسم بزارم کنار :d

• Like

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
گیمر بودن که ربطی به سن و سال نداره....مطمئنا با بالا رفتن سن و فشار زندگی!:d شاغل بودن و ازدواج و بزرگ کردن بچه و... مدت زمانی که آدم وقت میکنه بازی کنه خیلی کمتر میشه، دلیل نمیشه که آدم برا همیشه گیم رو بزاره کنار.
مثل اینه که بپرسی تا چه سنی میشه فیلم نگاه کرد!؟

• Like

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
برادر بزرگتر من الان 55 سالشه هنوز گیمره و از زمان آتاری به این ور یه ریز پای ثابت گیم بوده الان هم هست و خواهد بود منم بهش قول دادم راهشو ادامه بدم ! :D
دمت گرم که راه داداش رو میخوای ادامه بدی !به داداش سلام برسون!:d

---------- نوشته در 01:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:36 PM ارسال شده بود ----------

گیمر بودن که ربطی به سن و سال نداره....مطمئنا با بالا رفتن سن و فشار زندگی!:d شاغل بودن و ازدواج و بزرگ کردن بچه و... مدت زمانی که آدم وقت میکنه بازی کنه خیلی کمتر میشه، دلیل نمیشه که آدم برا همیشه گیم رو بزاره کنار.
تایید میشه!;)

---------- نوشته در 01:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:37 PM ارسال شده بود ----------

Life is Short
Play More
حقا که حرف حق رو زد... تا وقتی زندم بازی میکنم، جلو هرکسی هم که جلومو بگیره وای میسم!!!!

آره بابا...یه کینکت بگیر با زن و ایال حالشو ببرید...مخصوصا با اون باشگاه خونگی....!

کینکت به نظر من خانوادگیه!

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

مشکل ما همینه دیگه! تا اسم گیم میاد همه فکر میکنن مال مهدکودکیاس!
به نظر منم تا هروقت ممکنه تا هرچقدر که خود شخص حال کنه اصلا سنی نیست

سن نداره تا ازش زده بشی مثلا من قبلا لیست میذاشتم باید اینا رو بگیرم اما الان کم پیش میاد بازی کنم ! تموم که شد وقت کردم میرم یک بازی دیگه میخرم ( الان PS3 کپی خوره 5 تا بازی دارم تموم شدن وقت داشتم میرم چند تا دیگه میگیرم ! ) اما مثلا میبینم دعوا میکنن و بهم سر بازی بی احترامی میکنن و پماد سوختگی و اینا رو میگن خندم میگیره میگم ببین این بازی شده زندگی طرف که تا مرگ طرفداری میکنه ! این و گفتم که بگم خودم از این جملات زیاد میگفتم بعید نیست فردا از بازی زده بشم و دیگه حتی FF VERSUS یا FF XIII-2 یا همین آنچارتد 3 و یا .......................... که منتظرم بیان یا اومدن بازی نکنم !

اون روزي كه بازي نكنم روز مرگ منه
ديگه خودتون حدس بزنيد كه من كدوم گزينه رو انتخاب كردم:d

نظر من تا 25 26 سالگی میشه یه گیمر بود دیگه زنو ، زندگی و ......... :d

من خودم تصمیم دارم 3 4 سال دیگه گیم رو ببوسم بزارم کنار :d

دوستان گل واسه نظرات خوبتون ممنون!!>:d:d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من یه استاد دانشگاه 60 ساله رو میشناسم تا همین اواخر blackops بازی میکرد الانم رفته سراغ bf3 فکرشو بکن من هنوز نتونستم تو این سن اون که 2 برابر و یکم بیشتر از من سنشه داره میترکونه
محدودیت نداره ونباید هم محدودیت گزاشت

• Like

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یه انسان تا آخر عمرش گیمر میمونه فقط با توجه به شرایط زندگیش ممکنه مدن زمان بازیش کم بشه.
من خودم الان 20 سالمه و روزی 15 دقیقه فقط بازی میکنم و فقط لایو.ولی هنوز بازی میکنم و تا آخر عمر هم نمیگم گیم رو کنار میزارم چون وقت زیادی براش نمیگذارم و به کارهام هم میرسم پس گیم برام یه تفریحه مانند دیدن یه سریال یا ... مشکل اینه که کسی به گیم به دید بقیه تفریح ها نگاه نمیکنه هیچ کس نمیگه تلویزیون رو میگذارم کنار ولی در مورد گیم اینو میگن.

---------- نوشته در 06:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:21 PM ارسال شده بود ----------

متوسط سن گیمرها 37 سال هست و هر کدام به طور متوسط 12 سال بازی کرده اند
سن متوسط خریدار بازیهای رایانه ای 41 سال هست.
منبعhttp://www.g4tv.com/thefeed/blog/post/713502/esas-gamer-study-average-player-37-42-percent-of-gamers-female/
ق
ابل توجه دوستانی که میخوان گیم رو کنار بگذارند.

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
من یه استاد دانشگاه 60 ساله رو میشناسم تا همین اواخر blackops بازی میکرد الانم رفته سراغ bf3 فکرشو بکن من هنوز نتونستم تو این سن اون که 2 برابر و یکم بیشتر از من سنشه داره میترکونه
محدودیت نداره ونباید هم محدودیت گزاشت

یه انسان تا آخر عمرش گیمر میمونه فقط با توجه به شرایط زندگیش ممکنه مدن زمان بازیش کم بشه.
من خودم الان 20 سالمه و روزی 15 دقیقه فقط بازی میکنم و فقط لایو.ولی هنوز بازی میکنم و تا آخر عمر هم نمیگم گیم رو کنار میزارم چون وقت زیادی براش نمیگذارم و به کارهام هم میرسم پس گیم برام یه تفریحه مانند دیدن یه سریال یا ... مشکل اینه که کسی به گیم به دید بقیه تفریح ها نگاه نمیکنه هیچ کس نمیگه تلویزیون رو میگذارم کنار ولی در مورد گیم اینو میگن.

---------- نوشته در 06:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:21 PM ارسال شده بود ----------

متوسط سن گیمرها 37 سال هست و هر کدام به طور متوسط 12 سال بازی کرده اند
سن متوسط خریدار بازیهای رایانه ای 41 سال هست.
منبعhttp://www.g4tv.com/thefeed/blog/post/713502/esas-gamer-study-average-player-37-42-percent-of-gamers-female/
ق
ابل توجه دوستانی که میخوان گیم رو کنار بگذارند.

تا هر وقت كه بيكار باشه.
ممنون واسه نظراتون!

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
تا زمانیکه 1- وقتشو داشته باشه
2- بازی بهت حال بده و لذت ببری ازش نه اینکه بدتر اعصابتو خورد کنه
3-دغدغه مالی و مسئولیت های خانوادگی نداشته باشی
پس گزینه آخر

• Like

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
پس گزینه آخر
با این چیز هایی که تو میگی دیگه گزینه ی آخر نمیشه که!!!:d

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
پس گزینه آخر

سن گيمري تا هر جا كه خود فرد بخواهدش ميشه بمونه مثلا من با ادم ٤١ ساله هم انلاين بازي كردم يا خيلي افراد با پدر هاشون بازي ميكنن
دمتون گرم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر