به نظر شما یه گیمر تا چه سنی میتونه گیمر باقی بمونه؟!!!!!!

تا چه سنی میشه یه گیمر حرفه ای باقی موند!؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    438

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
من خودم زدم تا هر وقت که بشه.... اما واقعا فکر کنم چند سال دیگه کلا بزارم کنار یعنی حس و حالش میره بیرون... به غیر از معدود بازی هایی که واسه همه هیجان انگیزه.... راستش الان که به 10 سال پیشم نگاه میکنم میبینم اون موقع واقعا از گیم لذت میکردم و حال میکردم اما الان؟ واقعا تحمل بعضی بازی هارو نمیشه داشت حتی بازی های خوب.... این دنیا هرچقدر بزرگ باشه و عظیم بازم اسمش بازیه.... اینو نمیشه کاری کرد( یاد اسباب بازی های 3 افتادم که به وودی میگن هرچقدرم سعی کنی تهش تو یه اسباب بازی و ادما یه روزی میزارنت کنار....) حتی توی خود امریکاشم تعداد کسایی که بالای 30 سال بازی میکنن خیلی کم( به جز اون عده ای که توی این رشته فعالیت دارن...) اما خوب توی کشور ما نگاه های بد باعث میشه زودتر زده شی.... البته مشکلات اجتماعی و اقتصادی هم هست.... اما زندگی دیگه فعلا داریم با انجام یه سری بازی ها سر خودمون گرم میکنیم.... اینده رو کسی ندیده.....

• Like
Reactions: che-jaleb

maboodi

کاربر سایت
Dec 5, 2008
82
دوست گلم اینکه سن زیاده واسه بازی یا کمه بستگی به خود شخص داره! ولی جون من یه سوال میپرسم راستشو بگو واسه بازی کردنت با همسرت مشکل نداری(کتک نمیخوری:d)؟؟؟؟؟؟؟:))

نه واسه چی .تازه بعضی وقت ها با هم بازی میکنیم.

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
تا وقتی اینجوری بشیم:d
funny-old-gamer.jpg

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
من زدم 30
چون هیش کی رو نمیشناسم که بالای 30 سا داشته باشه و یه گیمر شاخ باشه :D
شاید دلیلش اینه که کسایی که خیلی جدی گیم رو دنبال می‌کردن، هنوز سی‌ سالشون نشده :D
شما نیگا کن دیگه، توی ایران، گیم‌ها از چه سالی واقعاً گیم جدی (که بشه توشون حرفه‌ای شد) شدن؟ شاید با خوش‌بینی بشه گفت سال 2000 مثلاً (که گیم‌نت‌ها زیاد شدن). حالا کسایی که اون موقع گیم میزدن چند سالشون بوده؟ مثلاً 18 - 20 سال؟ خـُب الان تازه سن‌ اونا رسیده نزدیکای 30 دیگه!

• Like

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
نه واسه چی .تازه بعضی وقت ها با هم بازی میکنیم.
بابا چه تفاهمی میدونی شما ها چقدر خوشبختین ! حالا با هم چی بازی می کنین؟!:d:clover::clover:

---------- نوشته در 11:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:34 PM ارسال شده بود ----------

من که 31 سالمه ولی هنوز که هنوز به دنیای گیم علاقه دارم و مثل یه جوون 18 ساله پیگیر اخبار دنیای بازی هستم
بابا ایول !! دلت جوون باشه داداشی!:d:d

---------- نوشته در 11:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:35 PM ارسال شده بود ----------

من خودم زدم تا هر وقت که بشه.... اما واقعا فکر کنم چند سال دیگه کلا بزارم کنار یعنی حس و حالش میره بیرون... به غیر از معدود بازی هایی که واسه همه هیجان انگیزه.... راستش الان که به 10 سال پیشم نگاه میکنم میبینم اون موقع واقعا از گیم لذت میکردم و حال میکردم اما الان؟ واقعا تحمل بعضی بازی هارو نمیشه داشت حتی بازی های خوب.... این دنیا هرچقدر بزرگ باشه و عظیم بازم اسمش بازیه.... اینو نمیشه کاری کرد( یاد اسباب بازی های 3 افتادم که به وودی میگن هرچقدرم سعی کنی تهش تو یه اسباب بازی و ادما یه روزی میزارنت کنار....) حتی توی خود امریکاشم تعداد کسایی که بالای 30 سال بازی میکنن خیلی کم( به جز اون عده ای که توی این رشته فعالیت دارن...) اما خوب توی کشور ما نگاه های بد باعث میشه زودتر زده شی.... البته مشکلات اجتماعی و اقتصادی هم هست.... اما زندگی دیگه فعلا داریم با انجام یه سری بازی ها سر خودمون گرم میکنیم.... اینده رو کسی ندیده.....
شایان عزیز منم به آینده امیدوارم ولی ای کاش بشه که نظرهمه نسبت به این هنر عوض بشه و اونو فقط واسه بچه ها ندونن!:d

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان گل دمتون گرم واسه نظراتون فکر نمیکردم که موضوع تاپیکم این قدر مهم باشه!
:-*:-*:x:x>:d:d=d>:gathering:

---------- نوشته در 11:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 PM ارسال شده بود ----------

انشاالله تصمیم دارم PS3 و PC رو با خودم ببرم اون دنیا با بچه ها بشینیم بازی کنیم:X
نه دیگه اونجا باید با فرشته ها مشغول باشی!:">:d

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
سلام
بنده به شخصه تا وقتی چشمام میبینه دست نمیکشم از بازی اعتیاد دارم به خدا نمیتونم
دوست گلم اگه سنت زیر 20 ساله که این رفتارت تا حدودی طبیعیه! ولی اگه بالای 20 سال هستی و اعتیاد به بازی داری باید آژیر خطر رو واست به صدا درآورد!

---------- نوشته در 12:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:46 AM ارسال شده بود ----------

تا وقتی اینجوری بشیم:d
funny-old-gamer.jpg
دیگه اون موقع فکر نکنم رعشه ی دست و هزار تا درد و مرض پیری بذاره یه ساعت با آرامش بازی کنیم!:d

pa720

کاربر سایت
Mar 3, 2011
120
دوست گلم اگه سنت زیر 20 ساله که این رفتارت تا حدودی طبیعیه! ولی اگه بالای 20 سال هستی و اعتیاد به بازی داری باید آژیر خطر رو واست به صدا درآورد!

---------- نوشته در 12:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:46 AM ارسال شده بود ----------

دیگه اون موقع فکر نکنم رعشه ی دست و هزار تا درد و مرض پیری بذاره یه ساعت با آرامش بازی کنیم!:d
من هم بالای 20 هستم :d

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
ولی درکل دوستان...اون لذتی که از گیم می بردیم تو سنهای پایینتر دیگه نمی بریم...حداقل خودم که اینطوریم...

قدیما رزیدنت ایول ۳رو که بازی میکردیم یا کلا بازیهای PS 1 و PS 2 و Mega Drive مثل بنز حال میکردیم...ولی الان کمتر...واقعا نمیدونم دلیلش چیه!

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S

• Like

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
ولی درکل دوستان...اون لذتی که از گیم می بردیم تو سنهای پایینتر دیگه نمی بریم...حداقل خودم که اینطوریم...

قدیما رزیدنت ایول ۳رو که بازی میکردیم یا کلا بازیهای PS 1 و PS 2 و Mega Drive مثل بنز حال میکردیم...ولی الان کمتر...واقعا نمیدونم دلیلش چیه!

I'm using tapatalk with Samsung I9000 Galaxy S
میدونی دلیلش چی بود! آزاد و رها بودن ذهن ! الان درس و دانشگاه و فکرهای ترسناک اتفاقات آینده مگه میذاره یه حال درست و حسابی از بازی ببریم!:( من خودم الانم که یاد بازی مدال افتخار روی پلی استیشن 1 می افتم یه حس خیلی خوبه نوستالژی بهم دست میده که نمیتونم وصفش کنم!;;) اون وقتا اونقدر میرفتیم تو نخ خود بازی که هرچی غم و غصه بود فراموش میشد! ولی الان.............:-s

maboodi

کاربر سایت
Dec 5, 2008
82
بابا چه تفاهمی میدونی شما ها چقدر خوشبختین ! حالا با هم چی بازی می کنین؟!:d:clover::clover:

---------- نوشته در 11:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:34 PM ارسال شده بود ----------

بابا ایول !! دلت جوون باشه داداشی!:d:d

---------- نوشته در 11:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:35 PM ارسال شده بود ----------

شایان عزیز منم به آینده امیدوارم ولی ای کاش بشه که نظرهمه نسبت به این هنر عوض بشه و اونو فقط واسه بچه ها ندونن!:d

فوتبال 2011

کومبات ......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر