به نظر شما یه گیمر تا چه سنی میتونه گیمر باقی بمونه؟!!!!!!

تا چه سنی میشه یه گیمر حرفه ای باقی موند!؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    438

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
والا من Wow بازی می کنم تا حالا زده نشدم شاید یه مودت کناره گیر کنم ولی بازم بر می گردیم من خودم به شخصه چند نفر رو میشناسم گفتن بچه داریم اما بازم بازی می کردن یا مثلا به شخصه صاحب GN ما 30-40 سالشه بچش 5-6 سالش خرس گنده از با سیستم بلند نمیشه با لگد باید بلندش کرد:d
اون خانم ها هستن گذر سن رو علاقه هاشون تاثیر می ذاره بیشتر تا ما .

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
والا ما که دوست داریم تا همیشه گیمر باشیم ولی آدمای اطراف نمیزارن که.!
همینجوریش هم کلی حرف میشنویم چه برسه به اینکه...!

• Like
Reactions: che-jaleb

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
والا ما که دوست داریم تا همیشه گیمر باشیم ولی آدمای اطراف نمیزارن که.!
همینجوریش هم کلی حرف میشنویم چه برسه به اینکه...!
خوب نزار ادامای اطراف بدونن.من حتی وقتی در xboxlive party هم هستم،خانوادم فکر میکنن دارم با تلفن صحبت میکنم.
خانواده ها و اطرافیان نیاز نیست همه چی رو بدونن.به خدا واسه خودشون هم بهتره:devil:
راهنمایی:
1.در اتاق خودتون بازی کنید.
2.از هدست استفاده گنید.(از صدای بازی هم لذت یشتری میبرید)
3.همیشه یه کتاب یا جزوه رو باز کنید و روی میز کنار دستتون داشته باشید.
4.قبل از اینکه بازی رو شروع کنید،به مادرتون بگید که من واقعا سیرم و نه میوه می خوان و نه فعلا غذا می خورم.
5.بگین واسه گوش دادن به ویدیو اموزشی هدفون گزاشتید و صدای کسی رو نمیشنوید.
6.هر 20 الی 25 دقیقه برید و وضعیت خونه رو کنترل کنید.(دقت شود که هر موقع برای چک کردن وضعیت خونه میرید،یه کتاب یا جزوه هم دستتون باشه.)
7.اگر لایو بازی میکنید،کنسول رو طوری تنظیم کنید که صدای دوستان و بازی رو از یه هدفون بشنوید.هدفون مربوط به voice رو دور گردنتون اووزون کنید(برای حرف زدن)
8.هر وقت بازی تموم شد و از خانه خارج میشوید،چند تا کتاب رو به صورت باز و به پشت روی میز بزارید.
9.هیچ لزومی نداره چدر یا مادر از ماهیت کنسولتون با خبر باشن.(من که خودم کفتم بلوری هست).
10.اگر با یک دسته در دستتان دیده شدید،طوری وانمود کنید که مثلا انگار اون کنترل مانیتورتون هست و دارین مانیتور رو تنظیم میکنید.
(دسته رو به پشت یا مایل با یک دست نگهداری.این دیگه هنر خودتونه)
11.در بدترین شرایط هم اگکه کاملا لو رفتید،ارامشتون رو حفظ کنید و از جا پاشید و بگید مثلا،گرسنمه غذا چی داریم و خانواده رو از محیط اتاق دور کنید و به سمت مثلا اشپذخانه ببرید.
12.در فصل تابستان هم بگید می خواین لباس راحت ببپوشین و در رو ببندید.
13.در زمستان هم بگید نمی خواین گرمای اتاق هدر بره و در رو ببندید.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
تا دم مرگ:d

مثل اینا
th

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
تا آخر عمر گیمر میمونم ... مثل بابام که الان همیشه کنارم میشینه و بازی های دونفره رو با هم بازی میکنیم به صورت CO-OP و همچنین بازی های Single رو هم Campain ش رو تا آخر میره ... منم همین کار رو میکنم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
یه نفر تا زمانی که کنترلر تو دستش فیکس بشه گیمر میمونه
من 5 سال یا کمتر بودم که رو پای بابام با PC سام ماجراجو در مصر و پرسپولیس رو نگاه میکردم و بابام بازی میکرد تا همین الان که با هم کپچر د فلگ و تیم دث مچ توی کال اف میزنیم
پدرم گیمره با اینکه 40 سالشه

• Like
Reactions: che-jaleb

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
من تازه رفتم توی سن 30 از 6 یا 7 سالگی بازی میکنم الان عشقش بیشتر شده مخصوصا انلاین تا وقتی مشکلات نداشته باشی میتونی گیم بازی کنی ولی وقتی مشکل داشته باشی کارو اینا نه نمیتونی البته من توی اروپا زندگی میکنم ساعت 8 تا 2 سرکارم و بعد واسه خودمم شاید به این دلیل باشه ولی میگم توی گیم بازی کردن موقعیت زندگی خیلی مهمه خیلی من توی سوئد 50 سال هم دیدم باهاش بازی کردم

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
من تازه رفتم توی سن 30 از 6 یا 7 سالگی بازی میکنم الان عشقش بیشتر شده مخصوصا انلاین تا وقتی مشکلات نداشته باشی میتونی گیم بازی کنی ولی وقتی مشکل داشته باشی کارو اینا نه نمیتونی البته من توی اروپا زندگی میکنم ساعت 8 تا 2 سرکارم و بعد واسه خودمم شاید به این دلیل باشه ولی میگم توی گیم بازی کردن موقعیت زندگی خیلی مهمه خیلی من توی سوئد 50 سال هم دیدم باهاش بازی کردم

یه نفر تا زمانی که کنترلر تو دستش فیکس بشه گیمر میمونه
من 5 سال یا کمتر بودم که رو پای بابام با PC سام ماجراجو در مصر و پرسپولیس رو نگاه میکردم و بابام بازی میکرد تا همین الان که با هم کپچر د فلگ و تیم دث مچ توی کال اف میزنیم
پدرم گیمره با اینکه 40 سالشه

به نظر من بستگی به شرایط فرد داره

تا آخر عمر گیمر میمونم ... مثل بابام که الان همیشه کنارم میشینه و بازی های دونفره رو با هم بازی میکنیم به صورت CO-OP و همچنین بازی های Single رو هم Campain ش رو تا آخر میره ... منم همین کار رو میکنم

تا دم مرگ:d

مثل اینا
th

واقعا محدودیت نداره....چون گیم مثل فیلم دیدن یا گلف بازی کردنه....اتفاقا به نظرم وقتی سن میره بالا از یه سری بازیا بیشتر لذت میبری(من 21 سالمه)مثلا RPG ها

Sent from my LT26ii using Tapatalk 2

خوب نزار ادامای اطراف بدونن.من حتی وقتی در xboxlive party هم هستم،خانوادم فکر میکنن دارم با تلفن صحبت میکنم.
خانواده ها و اطرافیان نیاز نیست همه چی رو بدونن.به خدا واسه خودشون هم بهتره:devil:
راهنمایی:
1.در اتاق خودتون بازی کنید.
2.از هدست استفاده گنید.(از صدای بازی هم لذت یشتری میبرید)
3.همیشه یه کتاب یا جزوه رو باز کنید و روی میز کنار دستتون داشته باشید.
4.قبل از اینکه بازی رو شروع کنید،به مادرتون بگید که من واقعا سیرم و نه میوه می خوان و نه فعلا غذا می خورم.
5.بگین واسه گوش دادن به ویدیو اموزشی هدفون گزاشتید و صدای کسی رو نمیشنوید.
6.هر 20 الی 25 دقیقه برید و وضعیت خونه رو کنترل کنید.(دقت شود که هر موقع برای چک کردن وضعیت خونه میرید،یه کتاب یا جزوه هم دستتون باشه.)
7.اگر لایو بازی میکنید،کنسول رو طوری تنظیم کنید که صدای دوستان و بازی رو از یه هدفون بشنوید.هدفون مربوط به voice رو دور گردنتون اووزون کنید(برای حرف زدن)
8.هر وقت بازی تموم شد و از خانه خارج میشوید،چند تا کتاب رو به صورت باز و به پشت روی میز بزارید.
9.هیچ لزومی نداره چدر یا مادر از ماهیت کنسولتون با خبر باشن.(من که خودم کفتم بلوری هست).
10.اگر با یک دسته در دستتان دیده شدید،طوری وانمود کنید که مثلا انگار اون کنترل مانیتورتون هست و دارین مانیتور رو تنظیم میکنید.
(دسته رو به پشت یا مایل با یک دست نگهداری.این دیگه هنر خودتونه)
11.در بدترین شرایط هم اگکه کاملا لو رفتید،ارامشتون رو حفظ کنید و از جا پاشید و بگید مثلا،گرسنمه غذا چی داریم و خانواده رو از محیط اتاق دور کنید و به سمت مثلا اشپذخانه ببرید.
12.در فصل تابستان هم بگید می خواین لباس راحت ببپوشین و در رو ببندید.
13.در زمستان هم بگید نمی خواین گرمای اتاق هدر بره و در رو ببندید.
دوستان ممنون به خاطر نظراتتون! تاپیک خیلی وقت بود خوابیده بود!:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر