سوالات و مشکلات عمومی در مورد Nintendo DS

golabi2

کاربر سایت
Apr 9, 2009
209
نام
علیرضا
  • Like
Reactions: alisantori

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
ا

اینو ریختم رو رم و باقی ماجرا ولی بازی رو اجرا نمیکنه ، یه صفحه قرمز میاد
فکر کنم با R4 کار نمیکنه
این wood چبه؟ رو اون اجرا میکنه

wood هم یه نوع دیگه از r4 هستش فکر کنم.
گفتم که من خودم امتحان نکردم.

در حالِ حاضر بهترین راه حل برای اجرای بازی های GBA همین گوشی های اندرویدی هستش. یه گیم پد بلوتوثی وصل کن و راحت با یکی از 10 ها امولاتورِ اندرویدی, بازی ها رو اجرا کن.

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
ا

اینو ریختم رو رم و باقی ماجرا ولی بازی رو اجرا نمیکنه ، یه صفحه قرمز میاد
فکر کنم با R4 کار نمیکنه
این wood چبه؟ رو اون اجرا میکنه

این لینک ها ببین شاید کمکت کنه
gbaemu4ds: GBA emulator for DS(i) (DSi Entry)
لیست بازیا قابل ساپورت
Gbaemu4ds Compatibility List - WikiTemp, the GBAtemp wiki

البته زده رو dsi ولی تست کن ببین رو ds عادی هم جواب میده یا نه
---------------------------------------------

Nintendo - GameBoy Advance Emulators - Zophar's Domain

----------------------------------

tnz

کاربر سایت
May 13, 2021
13
سلام. دوستان من دنبال خرید شارژر اورجینال برای Nintendo DS Lite هستم. نو یا کارکرده فرقی نمی کنه، فقط اصلی و سالم باشه. کجا (یا حتی کدوم سایت) درخواستم رو مطرح کنم تا دیده بشه؟

Attachments

• 616JXqlcDRL._SL1000_.jpg
    616JXqlcDRL._SL1000_.jpg
    110.6 KB · مشاهده: 1

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
سلام. دوستان من دنبال خرید شارژر اورجینال برای Nintendo DS Lite هستم. نو یا کارکرده فرقی نمی کنه، فقط اصلی و سالم باشه. کجا (یا حتی کدوم سایت) درخواستم رو مطرح کنم تا دیده بشه؟
قربان بهترین جا برای این کار اینه که تو همین سایت قسمت بازارچش یا سایت پرشن تولز قسمت بازارچش اگهی بدید سایت دیوار هم خوبه ولی اولا کلاهبردار توش زیاده و دوم اینکه من خودم چند وقت پیش میخواستم اگهیه خرید چیزی تو دیوار بزنم ولی نمیزاشت و پیام میداد اگهی خرید زدن تو سایت دیوار ممنوعه و فقط میشه اگهی فروش و معاوضه داد در ضمن دو مطلب هم در رابطه با چیزی که میخواید بخرید بهتون بگم اول این که کنسولای نینتندو کاملا ریجن بندی شدن یعنی چی یعنی این که حتی سیستم برق رسانی کنسولاش هم با توجه به رجینشون تعبیه شدن الان این شارژری که عکسشو گذاشتید ماله کنسولای ریجن 1 یا به عبارتی 110v امریکا یا کانادا هست بگذریم از این موضوع که به شدت کمیابه و گرون میدنش کاسبا شما برای استفاده ازش باید حتما ترانس بخری البته ترانسو 100 درصد مطمین نیستم ولی 3ds و wiiu میدونم اینجورین و ds lite هم به احتمال زیاد همین جوریه یعنی شما با یه تبدیل ساده نمیتونی این شارژرو به برق وصل کنی وگرنه میسوزه و حتی ممکنه خوده کنسول هم خراب کنه احتمال خرابی کنسول پایینه ولی خوده شارژر خراب میشه 100 درصد و غیر قابل استفاده ترانسم که خوب هم باید پول بدی براش هم اینکه اگر بخوای بیرون از خونه شارژ کنی کنسولو ترانسم باید با خودت ببری به نظر من شما یا از خیر شارژر اورجینال بگذر و فیکشو بخر که میدونم کجا میفروشه یا اگرم خواستی بخری مدل ریجن 2 یا همون اروپاش رو بخر که مثل کابل برقای ماست و 220 ولت هست البته اونم کمیاب و گرونه ولی حداقل نیازی به ترانس دیگه نداره در ضمن حواست باشه کابل برق game boy و ds lite شبیه همن ولی انگار به هم نمیخورن موقع خرید حواست باشه و خوب چکش کن ببین سوکتش قشنگ داخل کنسول میره یا نه و خوب شارژ میکنه یا نه موفق باشی

• Like
Reactions: tnz

tnz

کاربر سایت
May 13, 2021
13
قربان بهترین جا برای این کار اینه که تو همین سایت قسمت بازارچش یا سایت پرشن تولز قسمت بازارچش اگهی بدید سایت دیوار هم خوبه ولی اولا کلاهبردار توش زیاده و دوم اینکه من خودم چند وقت پیش میخواستم اگهیه خرید چیزی تو دیوار بزنم ولی نمیزاشت و پیام میداد اگهی خرید زدن تو سایت دیوار ممنوعه و فقط میشه اگهی فروش و معاوضه داد در ضمن دو مطلب هم در رابطه با چیزی که میخواید بخرید بهتون بگم اول این که کنسولای نینتندو کاملا ریجن بندی شدن یعنی چی یعنی این که حتی سیستم برق رسانی کنسولاش هم با توجه به رجینشون تعبیه شدن الان این شارژری که عکسشو گذاشتید ماله کنسولای ریجن 1 یا به عبارتی 110v امریکا یا کانادا هست بگذریم از این موضوع که به شدت کمیابه و گرون میدنش کاسبا شما برای استفاده ازش باید حتما ترانس بخری البته ترانسو 100 درصد مطمین نیستم ولی 3ds و wiiu میدونم اینجورین و ds lite هم به احتمال زیاد همین جوریه یعنی شما با یه تبدیل ساده نمیتونی این شارژرو به برق وصل کنی وگرنه میسوزه و حتی ممکنه خوده کنسول هم خراب کنه احتمال خرابی کنسول پایینه ولی خوده شارژر خراب میشه 100 درصد و غیر قابل استفاده ترانسم که خوب هم باید پول بدی براش هم اینکه اگر بخوای بیرون از خونه شارژ کنی کنسولو ترانسم باید با خودت ببری به نظر من شما یا از خیر شارژر اورجینال بگذر و فیکشو بخر که میدونم کجا میفروشه یا اگرم خواستی بخری مدل ریجن 2 یا همون اروپاش رو بخر که مثل کابل برقای ماست و 220 ولت هست البته اونم کمیاب و گرونه ولی حداقل نیازی به ترانس دیگه نداره در ضمن حواست باشه کابل برق game boy و ds lite شبیه همن ولی انگار به هم نمیخورن موقع خرید حواست باشه و خوب چکش کن ببین سوکتش قشنگ داخل کنسول میره یا نه و خوب شارژ میکنه یا نه موفق باشی
خیلی خیلی از توجه تون ممنونم

واقعیتش اینه که من چند سال پیش یه DS Lite آکبند خریدم که یک شارژر بی کیفیت داخل جعبه داشت. خلاصه ازش استفاده کردم تا اینکه روکش سیمش از قسمتی که به آداپتور وصل شده جدا شد و الانم به یه مو بنده و باید تو یه زاویه خاص قرار بگیره تا شارژ کنه برای همین ترسیدم دستگاه رو خراب کنه و دیگه ازش استفاده نکردم

پشت جعبه کنسول نوشته مخصوص فروش در ایالات متحده، کانادا، مکزیک و آمریکای لاتین. پس فکر کنم باید همون ریجن 1 که فرمودید باشه. البته با این تفاسیر شاید همون فیکش رو بخرم بهتر باشه. این جایی که فرمودید فیک می فروشن کجاست؟

• Like
Reactions: Aperture

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
خواهش میکنم قربان بفرمایید ادرس سایت ایران اتاری رو براتون قرار میدم شارژر ds lite داره همینو بگیرید شارژر اورجینال هم گیر نمیاد هم خیلی دنگ و فنگ داره کار کردن باهاش خوب سیم شارژر رو با چسب برق مقاوم کنید تا اتفاقی هم براش نیوفته ولی من خودم شارژر فیک داشتم تا حالا براشون اتفاقی نیفتاده
شارژر نینتندو دی اس لایت

• Like
Reactions: tnz

tnz

کاربر سایت
May 13, 2021
13
خواهش میکنم قربان بفرمایید ادرس سایت ایران اتاری رو براتون قرار میدم شارژر ds lite داره همینو بگیرید شارژر اورجینال هم گیر نمیاد هم خیلی دنگ و فنگ داره کار کردن باهاش خوب سیم شارژر رو با چسب برق مقاوم کنید تا اتفاقی هم براش نیوفته ولی من خودم شارژر فیک داشتم تا حالا براشون اتفاقی نیفتاده
شارژر نینتندو دی اس لایت
خیلی ممنونم. پس همین شارژر فیک رو می گیرم. لطف کردید

• Like
Reactions: Aperture

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر