مشکلات The Elder Scrolls V: Skyrim (نصب و مشکلات گرافیکی ......)

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط hosein me, ‏Nov 4, 2011.

1. کاربر سایت

نام:
    حسین

Release name: The Elder Scrolls V Skyrim

O نیازی به نصب آپدیت های قبلی نیست.

لیست تغییرات

The Elder Scrolls V Skyrim Update
    this update works with any installed version of the game

Changelog:
    1.Bug Fixes
    2.Fixed issue with NPCs sleeping with open eyes

mafia.gta و 7se7en7 این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    کامران
    من یه مشکلی دارم data مود های بازی گرفتم ام وقتی لانچر بازی اجرا میکنم روی گزینه data files نمیتونم کلیک کنم چیکار کنم ؟ کمک:(

3. The Death Fleet Descends ناظم انجمن

نام:
    Blue Shadow
    برین محل سیو بازی skyrimprefs.ini رو اجرا کنین [Launcher] bEnableFileSelection=0 رو تبدیل کنین به [Launcher] bEnableFileSelection=1.
    اگه این خط نبود خودتون اضافه کنین

4. کاربر سایت

نام:
    محمد
    آقا آپدیت های آخر بازی رو میخوام جایی پیدا نمی شه! :|

5. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    The Elder Scrolls V Skyrim Update 13-RELOADED
    uptobox - mediafire
    شامل آپدیتهای قبلی میشه.

6. کاربر سایت

نام:
    محمد
    ماد های بدرد بخور واسه بهتر شدن گرافیک و قیافه زشت کاراکتر ها سراغ نداری؟

7. The Death Fleet Descends ناظم انجمن

نام:
    Blue Shadow
  8. کاربر سایت

اقا من تو اون ماموریتی که میری اون پیرمرده رو از فاضلابای riften نجات میدیم وقتی به پیرمرده میرسم حرف نمیزنه فقط زیرنویس میاد.بعد از اون تو مراحل بعد اونجایی که باید مذاکره بدیم طرفای جنگو با greybeardsاخر مذاکره همه طرف همون پیرمردرو نگاه میکنن ولی پیرمرده هیچی نمیگه اتفاق خاصی ام نمیافته خلاصه تو اون قسمت گیر افتادم.از یه طرف من ماموریتایی که دو طرف جنگ ازت میخوان تا بتونی وارد ارتششون بشی رو انجام دادم فقط یه دیالوگ باید بگم که وارد هرکدوم دلم خواست بشم.برای مذاکره باید بری پیش تالیوس ازش بخوای بیاد سر میز مذاکره ولی چون من ماموریاتاشو انجام دادم فقط ازم میپرسه که اماده ای برای وارد شدن به ارتششون بعد اگه بگی اره میتونی سوالای دیگه از جمله دعوت به مذاکررو بپرسی.راستش من نمیخوام وارد هیچ گروهی بشم تا سر مذاکره بی طرف بیطرف باشم.الان چه کنم.نسخه legendary edition هست بازیم و کلی مالموریت فرعی رفتم تقریبا همشونو رفتم دیگه ماموریت فرعی نیست انگار.حیفی از اول برم بازیو تو بازی پادشاهم میتونیم بشیم ایا؟

9. کاربر سایت

سلام
    من یه جای بازی هستش که اودین رو شکست میدی بعدش به 4 ایالت می ری وپادشاهشونو به قلعه ی روی کوه دعوت می کنی گیر کردم
    العان همه اومدن وقتی میشینیم دور میز یکم حرف میزنیم بعدش یکی پا میشه بعد دیگه هیچ کاری نمیکنه حدود 2 ساعت روی این صحنه بود بازیم
    اپدیت و مود هم اصلا ندارم

10. کاربر سایت

Hagi chicar kardi?dorost shod?

11. کاربر سایت

سلام رفقا،من نسخه لجندری اسکایریم رو دانلود و نصب کردم و بدون مشکل اجرا شد اما وقتی که ویندوزمو عوض می کردم فایل ایزو رو به چند پارت رار تقسیم کردم تا بزنمشون رو dvd ، الان که دوباره میام نصبش کنم اواسطش ارور highres texture pack03 .bsa میده و از نصب خارج میشه!به نظر شما مشکل از ویندوزه یا اینکه فایل مشکل داره؟!راهی نیست که بشه فایل ها رو ریپیر کرد؟درضمن من اول ویندوز 7 64 داشتم الان 8.1 64

12. کاربر سایت

کسی نبود جواب مارو بده؟حداقل بگید مشکل بازیه یا ویندوز؟اگه مشکل از بازیه برم دوباره بخرم

13. کاربر سایت

نام:
    مبین
    عزیز دل برادر خودت یه کاری کردی که خودت توش موندی ما هم عقل جن نداریم بفهمیم کجای کارت رو چیکار کردی!

تنها کمکی که بهت میتونم بکنیم این هست که از یه درایو دیگه دیسک ها رو بخونی. یا اینکه خودت ادیت کنی فایلا رو و بیخیال فایل تکسچر پک DLC شی و بکشیش بیرون. بازی طوریش نمیشه بدون اون DLC.

اگه مشکلت از ویندوز باشه -که تو این مورد نیست!- برات متاسفم.

14. کاربر سایت

اینم عکس اروری که میده :

به نظرتون مشکل از فایل های نصبه؟راهی برای ترمیمشون نیست؟

15. کاربر سایت

نام:
    مبین
    مرد مومن ignore کن بره! این فایل مال dlc نکسچر با کیفیت "بهتر" هست و ضرر نمیزنه به بازیت.

16. کاربر سایت

قربون اون دهنت بشم مشکلم اونی که شما گفتی نبود ولی حل شد.بازی رو بدون فایل texture pack 3 نصب کردم ولی چون همه dlc ها رو می خواستم سیستم رو ریکاوری کردم و پوشه بازیم رو برگردوندم بعدش فایل تکسچرپک 3 رو تو پوشه دیتا کپی کردم و در عین ناباوری مشکلم حل شد.فقط یه سوال هست که باید بپرسم:کیفیت صدای بازی نسبتاً پایینه(تو ویندوز 7 هم همینجور بود)یه جورایی میشه گفت از حداکثر توان اسپیکر استفاده نمیکنه؛برای شما دوستان چنین مشکلی پیش نیومده؟
    از راهنمایی شما دوست عزیز هم ممنونم

این صفحه را به اشتراک بگذارید