رکورد های بچه های بازیسنتر

DON POURBEH

کاربر سایت
Sep 13, 2009
42
نام
پوربه
با سلام به همه ی دوستان
من هر چی رکورد دارم توی کاد هستش.تصمیم گرفتم یکیش رو اینجا بگم.عکسم بلد نیستم بگیرم ولی اچ دی پی وی ار دارم و میتوم ویدوش رو پر کنم اگه خواستید.من نفر 81 هستم تو دنیا تو ام وی تیری اس پک اپس عملیات MILEHIGH JACK .گیمر تگم که مشخصه pourbeh هست میتونید برید توی BARRACKS و چک کنید البته یکی دو تا این اون ور میشه هر روز ولی میتونید اسمم رو اونجا پیدا کنید و با اکانت دومم که zG_Unforgiven هستش نفر 118 هستم.رکورد توی کاد زیاد دارم بازم براتون میزارم.مرسی از تاپیک جالبتون.

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
با سلام
اینم رکورد حساب می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من انچارتد 3 در درجه hard دوازده نیم ساعته تمامش کردم
بله رکورد حساب میشه چرا که نه
ولی یه سندی از این حرفت واسه ما جور کن همه ببینیم لذت ببریم

با سلام به همه ی دوستان
من هر چی رکورد دارم توی کاد هستش.تصمیم گرفتم یکیش رو اینجا بگم.عکسم بلد نیستم بگیرم ولی اچ دی پی وی ار دارم و میتوم ویدوش رو پر کنم اگه خواستید.من نفر 81 هستم تو دنیا تو ام وی تیری اس پک اپس عملیات MILEHIGH JACK .گیمر تگم که مشخصه pourbeh هست میتونید برید توی BARRACKS و چک کنید البته یکی دو تا این اون ور میشه هر روز ولی میتونید اسمم رو اونجا پیدا کنید و با اکانت دومم که zG_Unforgiven هستش نفر 118 هستم.رکورد توی کاد زیاد دارم بازم براتون میزارم.مرسی از تاپیک جالبتون.
ایول بابا
کارت درسته ولی به نظرت اگه عکس بذاری بهتر نیست؟!
چون اگه ویدئو بذاری حجمش خیلی بالا میشه
با موبایلت عکس بگیر
نمیدونم با هر چی جلو دستته عکس بگیر:d

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
کسی تو بخش سورویوال مدرن وارفار3 رکورد داره؟چند؟
آخه من یه دونه دارم میخام ببینم اگه ضایع نیست رو کنم:d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
جهت فراموش نشدن تاپیک:p

34777912130561964608.jpg
[/URL][/IMG]

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
یادش به خیر
اون موقع که اساسین آنلاین بازی میکردم ایرانی زیاد توش نمیدیدم حیف فروختمش وگرنه الانم پایه بودم باهاتون بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر