1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشکلات Batman Arkham City (نصب و مشکلات گرافیکی ......)

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط alcatrez, ‏Oct 29, 2011.

1. کاربر سایت

نام:
    محمد

سیستم مورد نیاز بازی

Minimum System Requirements:
    Operating System: Microsoft Windows XP, Vista or 7
    CPU: Dual-Core CPU 2.4 Ghz
    RAM: 2GB
    Graphics Card: NVIDIA 8800 or ATI 3800 with 512MB of VRAM
    Sound: Microsoft Windows XP/Vista or 7 compatible sound card (100% DirectX 9.0c-compatible)
    DVD-ROM: Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
    Hard Drive: 17.5GB free disk space
    Input Devices: 100% Windows XP/Vista or 7 compatible mouse and keyboard

Recommended System Requirements:
    Operating System: Microsoft Windows 7
    CPU: Dual-Core CPU 2.5 GHz
    RAM: 4GB
    Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 460 or ATI Radeon HD 6850 with 768MB+ of VRAM (DirectX 11 compatible)
    Sound: Microsoft Windows XP/Vista or 7 compatible sound card (100% DirectX 9.0c-compatible)
    DVD-ROM: Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
    Hard Drive: 17.5 GB free disk space
    Input Devices: 100% Windows XP/Vista or 7 compatible mouse and keyboard or Xbox 360 Controller for Windows

تصاویری از بازی

مشخصات بازی

Year: 2011
    Developer: Rocksteady Studios
    Publisher: WB
    Language: MULTI
    Size: Rared: 15.35 GB/ Unrared :17.6 GB
    Platform: PC
    Protection: Steamsht,GFWL,Securom

REQ SYSTEM REQUIREMENTS

Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 4800+
    Memory: 2GB RAM
    Hard Disk Space: 17 GB free hard drive space
    Video Card: ATI 3850HD 512 MB or NVIDIA GeForce 8800 GT 512MB
    DirectXr: 9.0c
    Other Requirements: Online play requires log-in to Games For Windows - Live

Last edited by a moderator: ‏Mar 1, 2017
  2. کاربر سایت

نام:
    farzad
    سلام. میشه لطفا یکی از دوستان اپدیت 1.1 پرافت رو قرار بده ؟؟ لینکای قبلی کار نمی کنه خیلی بهش احتیاج دارم

3. کاربر سایت

سلام
    من این باز رو دانلود کزدم ولی بازی اجرا نمی شود. وقتی روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افتد. چه کنم؟ ویندوز من ویندوز 10 64بیت است
    ممنون

4. کاربر سایت

نام:
    Bruce Wayne
    دوست عزیز ویندوز 10 به تازگی عرضه شده ولی قراره بازی های بیشتری رو در آینده پشتیبانی کنه.
    این بازی در ویندوز 8 هم یک مشکلی داشت که فیکس شد. میتونید همون فیکسی که برای ویندوز 8 اومده بود رو امتحان کنید.

5. s.1 s.1

کاربر سایت

1 اپدیت برای بازی عرضه شده ابتدا اونم بریزید بعد کرک بعد اجرا بعدم بیاد بیرون منتظر اپدیت جدید که تا اخر این ماه باید بیاد بشید

6. کاربر سایت

من بازی رو نصب کردم دوباره بعده مدت ها:d

ولی وقتی رو بازی کلیک می کنم هنوز به منو نرسیده stop working میده:|
    راستی بازیم نسخه ی بلک باکس نیست:d

7. کاربر سایت

سلام
    مشکل ورود به بازی حل شد، ولی الآن مشکلی که دارم اینه که سیو نمیشه بازی، gfwl هم نصب کردم ولی بازم هیچ اتفاقی نمی افتی با زدن کلید home اون روشی که لینکش در پست اول بود هم امتحان کردم ولی نشد. ممنون میشم اگر لینکی از فیکس برای ویندوز 8 بگذارید
    ممنون

8. کاربر سایت

سلام دوستان
    اینو دوباره نصب کردم
    با هزار بدبختی!تونستم گیم لایو رو نصب کنم اجرا و با هزار و صد بدبختی فهمیدم مشکل سیوش رو حل کردم
    حالا مشکلم این مستر فریزه که بازیم فریز میشه:|خون اخرش که ضربه میزنم کرش میکنه !"نزدیک صد صفحه از مشکلات همین تاپیک بازیسنتر رو مرور کردم!" تو اینترنت این مشکل غوغاست! یادمه اونموقع ها این مشکلات رو داشتم اما یادم نمیآد چجوری مستر رو حل کردمش!:-/ جالبه من از همه چی بک اپ میگیم چرا از مشکلات این بازی نگرفتم!)x
    راستی نسخه بازیم رو نمیدونم چی هست 4 دی وی دی هست اما فکر نمیکنم بلک باکس باشه
    تو اینترنت که میدیدم نسخه های پرافت و فایت کلاب و فول انلاک و ... هست.فقط بگم که تو انیستال و استارت منو بازی اضافه نشده! (یا فول انلاکه اما نصبی بود بازی البته با :|"installshild" یا فایت کلاب باشه بازم نمیدونم!)
    -------------
    اگه فایل رجیستر هم دارید بدید چون هارلی کویین رو نمیتونم بهش اضافه کنم میگه نصب نیست :|

آخرین ویرایش: ‏Sep 26, 2015
  9. کاربر سایت

نام:
    امیررضا
    سلام دوستان من در همه حالت که بازی رو تست میکنم از نظر فریم فرقی نمیکنه افت فریم دارم چیکار باید کنم؟

10. کاربر سایت

سلام دوستان
    دوستان من این بازی رو به تازگی نصب کردم.میدونم خیلی وقته از انتشارش گذشته ولی خیلی وقت بود که دیگه تو نخ بازی نبودم.تا دوباره تصمیم گرفتم برگردم به این دنیای هیجان انگیز.
    بعد از اینکه نصب کردم و کلی از مرحله هاشو رفتم متوجه شدم بازی سیو نمیشه.games for windows live رو سیستمم نصبه.وقتی لانچش میکنم.ارور میده!! به اینترنتم گیر میده.اینترنتم پر سرعت نمیدونم چرا همچین اروری میده! میشه لطفا راهنمایی کنید.به شدت به بازی معتاد شدم
    ممنون

نسخه ی goty هم هست بازیم!

11. کاربر سایت

دوستان ارور games for windows ام رو حل کردم حالا وارد میتونم واردش بشم.ولی همچنان هر آی تو بازی home رو یا از طریق منو بازی گزینه live رو میزنم هیچ اتفاقی نمیافته!!!؟؟؟؟؟ چطوری میتونم سیوش کنم!؟!؟:(

12. کاربر سایت

سلام دوستان عزیز.راستش من بعد مدت ها دوباره میخوام این بازیو بزا بار هزارم برم ولی یه مشکلی پیش اومده به خاطر همینم دو بار رفتم از اول تا اونجاش ولی درست نشد.وقتی هلیکوپترو هک میکنی و میخوای یه درو هک کنی تا وارد آزمایشگاه استرنج بشی هک نمیکنه میگه باید هلیکوپترو هک کنه در صورتی که هلیکوپترو هک کردم.تو رو خدا کمک کنید پدرم در اومد تا اینجاش رفتم

13. کاربر سایت

مطمئنی با اون گجت بتمن کامل دانلود کردی کد رو ؟ یا صرفا با detective vision پیداش کردی؟

14. کاربر سایت

آره بابا.میری هلیکوپتر درستو پیدا میکنی از طریق اسکن بعد میری با قلاب زیرش چپ کلیک میکنی کدرو میگیره بعد میری جا دره هک نمیکنه

15. کاربر سایت

دوستان جان من یکی جواب بده.ینی همچین مشکلی تا حالا وجود نداشته؟

16. کاربر سایت

اقا من نسخه Black box بتمنو دارم وقتی با mr.freez میجنگمو شکستش میدم از بازی میره بیرون و ارور stop working میده ارور چیه:((:((

این صفحه را به اشتراک بگذارید