قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

Elven_Star

کاربر سایت
Apr 4, 2007
171
249 دلار يعنی 2,703,393 ريال (273 تومن) نه 500 تومن!
ايشالا اون 200 تومن پول زوری كه می گيره هيزم جهنم فروشنده اش بشه.
هزینه حمل و نقل و گمرکم در نظر بگیر شما به اضافه یه سود معقول که هر کاسبی باید داشته باشه بالاخره. در ضمن، مدل 3G قیمتش 300 دلاره، نه 250 دلار.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
اینگار اینجور پول خوردن به دهان بعضی ها مزه کرده
همین سایت که گفتید قیمت ویتا نوشته 600 تومان
نمیدونم چطوری به این راحتی این پولها از گلوشون پایین میره واقعا متاسف هستم برای بعضیها که از اب گل الود ماهی میگیرن

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
هزینه حمل و نقل و گمرکم در نظر بگیر شما به اضافه یه سود معقول که هر کاسبی باید داشته باشه بالاخره. در ضمن، مدل 3G قیمتش 300 دلاره، نه 250 دلار.
حمل و نقل؟مگه از آلمان مياد زمينی مياد تا بندر x تو اروپا كه حمل و نقلش هزينه خاصی داشته باشه؟؟؟از بندر تو چين مستقيم با كشتی مياد دوبی،دوبی دلال زير قيمت كارخونه دست به دست می كنه با رابطای دلال های اينجا.
ضمنا جنس قاچاق گمرك نداره!!!
مدل معموليش فوقش بايد 350 تومن باشه.بقيه اش نون حرومه كه می خورن اين دزدا.
نخريد و پولتون رو تو گلوی اينا نريزيد.از بندر يا دوبی بگيد براتون بخرن يا خودتون بريد بخريد.اينجوری 100-150 تومن برد می كنيد.
قیمت برده بالتر و زده 600 هزار تومان
احتمالا قرار بوده يه مسافر (به اسم چينگ چونگ) 10 تا قاچاقی براشون از شانگهای بياره كنسل شده.
حالا مجبورن پول كشتی قاچاق (تايتانيك كه باهاش خوك و ميمون حمل می كنن) رو حساب كنن بنده خداها:(

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دیروز زده بود 500 حالا امروز نگاه کردم زده 600 فردا می زنه 700 بابا اصلا از ایران نمی خرم میرم دبی می خرم بهتره
من که کلا به داییم میگم از دبی بیاره برام ....اسفند میاد داییم هم عید بر میگرده اون موقع با خودش برام میاره

---------- نوشته در 10:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 AM ارسال شده بود ----------

دوستان من دوباره سایت چک کردم قیمت برای هر دو مدل زده یعنی مدل wifi 500 هزار تومان و مدل 3g/wifi 600 هزار تومان

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
با سلام.
من یه سوالی داشتم.
کسی قیمت اینو در کرج میدونه؟احتمالی چند؟
ممنون.
خوبی رفیق هنوز تو جاپن نیومده بعد می گی تو کرج ................
من که با یگانه صحبت کردم .... می گه من اولین وارد کننده هستم ..... بی خیال این سایته شدم .. یه جورایی مشکوکه...

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
کسانی که تهران هستن بهترین جا برای خرید همان پشت شهرداری میباشد چون موقعه امدن معمولا کمتر از جاهای دیگه قیمت میزارن.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
خوبی رفیق هنوز تو جاپن نیومده بعد می گی تو کرج ................
من که با یگانه صحبت کردم .... می گه من اولین وارد کننده هستم ..... بی خیال این سایته شدم .. یه جورایی مشکوکه...
دوتس عزیز این فرد سایتی ، شماره تماسی ، قیمتی چیزی در مورد بگو ببینم به صرفه هست ما هم ازش بگیریم ...... اگرم به صرفه نبود میگم از دبی بیارن

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza

عزیزم مگه هزینه حمل و نقل تو کشور های دیگه وجود نداره؟! چرا ما تو خراب شده ای باید زندگی بکنیم که اینطوری فروشنده هاش دزد باشند...!؟)x

Elven_Star

کاربر سایت
Apr 4, 2007
171
عزیزم مگه هزینه حمل و نقل تو کشور های دیگه وجود نداره؟! چرا ما تو خراب شده ای باید زندگی بکنیم که اینطوری فروشنده هاش دزد باشند...!؟)x
فرقش اینه که تو کشورهای دیگه سونی نماینده داره. هزینه حمل و نقل از یه کشور دیگه تا اونجا نیست. این قضیه ام تقصیر فروشنده های اینجا نیست. مشکلات تحریم و این جور مسائله که اینجا جای بحثش نیست.
البته منم قبول دارم که اولش که میاد زیادی گرون میدن اینجا. راه حلش اینه که نخرید گرون. تا وقتی خیلیا با همین قیمت بالا میخرن، فروشنده هام به همین قیمت میفروشن.
من هنوز امیدوارم DC به قیمت معقول بیاره. اگر نه که بالاخره یکی از آشناها که از اون ور میخواد بیاد، میاره با خودش. حالا 2-1 ماه زودتر یا دیرتر.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
دوستان خیلی هم بد قیمت نداده البته بازم گرون هست اما اگرم بخواد ارزون بشه نهایتا 400-430 بشه
حالا جدا از بحثمون شما دوست دارید قیمت چقدر بشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر