قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
اینا نسخه اروپا رو آوردن که حدوده 410 پونده. اگر پوند رو 1700 حساب کنید، میشه 697000 تومن که تازه این بدون هزینه پست و ایناست. اصلاً قیمتاشون بالا نیست.

Vita حدود 230 پونده که میشه 390000 تومن. میشه رو 450000 حساب کرد فکر کنم. البته بعید نیست پوند تا اون موقع گرون تر بشه.
خدا کنه همین 450 باشه که قیمت منصفانه ای هست حالا بازی هاش هم دی سی میاره؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اینا نسخه اروپا رو آوردن که حدوده 410 پونده. اگر پوند رو 1700 حساب کنید، میشه 697000 تومن که تازه این بدون هزینه پست و ایناست. اصلاً قیمتاشون بالا نیست.

Vita حدود 230 پونده که میشه 390000 تومن. میشه رو 450000 حساب کرد فکر کنم. البته بعید نیست پوند تا اون موقع گرون تر بشه.
دقیقا این نرخ پوند رو از کجا آوردید؟ این نرخی که شما زدی از مسافرتی هم کمتر هست. شما باید با نرخ آزاد حساب کنی که امروز 2100 و خورده ای بودش. قیمت Vita هم عمرا تو 1-2 ماه اول اینقدر باشه. شما که تو ایران زندگی می کنید دیگه نباید این حرف ها رو بزنید. به شخصه که تو ماه اول قیمتش رو 2 برابر جهانی میدونم. که با توجه به نرخ آزاد دلار- یورو - پوند به نظرم دلار از همه به صرفه تر هست چون 300$ کمتر از 300یورو میشه و احتمالا همون حدود 800 اینا میفروشن.
دقت کنید که تا حالا من به یاد نمیارم که کنسول جدید اومده باشه و فروشنده ها 100 تومن بالاتر از قیمت جهانی داده باشند. رجوع کنید به زمان اومدن 360، PS3 و PSP

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
ویتا رو از امریکا میارن همون طور که آیپاد تاچ رو از آمریکا میارن چون اون جوری ارزون تره!
شما بخوای آیپاد تاچ رو تو سوئد بگیری قیمتش به پول ما میشه بالای 300 تومن(اون موقع که 230 دلار بود رو میگم) ولی تو ایران بود 270 تومن!
دلیل اصلیش اینه که نرخ دلار تو ایرام مصنوعی پایینه ولی بقیه ارزا تقریبا واقعی هستن

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
به نظرتون اینا میرن از امریکا میارن نخیر خیلی اشتباه کردین از چین میارن یا از دوبی میارن نمیان که برا ما یه جنس امریکایی بیارن که دیگه اگه این طوری باشه خیلی قیمت پایین تره

Elven_Star

کاربر سایت
Apr 4, 2007
171
دقیقا این نرخ پوند رو از کجا آوردید؟ این نرخی که شما زدی از مسافرتی هم کمتر هست. شما باید با نرخ آزاد حساب کنی که امروز 2100 و خورده ای بودش. قیمت Vita هم عمرا تو 1-2 ماه اول اینقدر باشه. شما که تو ایران زندگی می کنید دیگه نباید این حرف ها رو بزنید. به شخصه که تو ماه اول قیمتش رو 2 برابر جهانی میدونم. که با توجه به نرخ آزاد دلار- یورو - پوند به نظرم دلار از همه به صرفه تر هست چون 300$ کمتر از 300یورو میشه و احتمالا همون حدود 800 اینا میفروشن.
دقت کنید که تا حالا من به یاد نمیارم که کنسول جدید اومده باشه و فروشنده ها 100 تومن بالاتر از قیمت جهانی داده باشند. رجوع کنید به زمان اومدن 360، PS3 و PSP
من نرخ رو از تو سایت بانک دیدم. آزاد نمیدونم چجوری میشه. در ضمن همین تلویزیون سه بعدی رو هم اینا زود آوردن (همون 2-1 ماه اول که شما میگی)، به قیمت خوبم آوردن. شما نفوس بد نزن اینقدر! نمیان چیزی که 410 پونده بدن 800، ویتای 230 پوندیم بدن 800. شاید اینا کارشون با بقیه فرق داشته باشه، ما و شما چه میدونیم؟ اگر قیمت خوب بود میگیریم، نبود صبر میکنیم. دیگه قاطی کردن نداره!
3G/WiFi یا WiFi ؟!
wifi

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580

بعید میدونم 800 تومن بفروشن.اینجوری کسی نمیخره و رو دستشون باد میکنه.ولی جمله ی آخرتون رو تایید میکنم.زمانی که PS3 اومده بود قیمت تا1100000 هم رسید :-&

Elven_Star

کاربر سایت
Apr 4, 2007
171
همین طوری جهت اطلاع قیمت این مدل جدید PSP رو پرسیدم ازشون که ببینم چجوریاست. این مدل همون طور که میدونید فقط تو اروپا اومد. فکر کنم Gamescom تازه رو نمایی شد یعنی خیلی وقت از اومدنش نمیگذره. اینم لینکش تو آمازون:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005Q77H9O/

85 پوند قیمتشه که اینا میدن 205. از این بهتر؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
همین طوری جهت اطلاع قیمت این مدل جدید PSP رو پرسیدم ازشون که ببینم چجوریاست. این مدل همون طور که میدونید فقط تو اروپا اومد. فکر کنم Gamescom تازه رو نمایی شد یعنی خیلی وقت از اومدنش نمیگذره. اینم لینکش تو آمازون:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005Q77H9O/

85 پوند قیمتشه که اینا میدن 205. از این بهتر؟
دوست عزیز ما در مورد ویتا داریم بحث میکنیم

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
به نظر من اگه 400 تا 450 هم بدن ارزش داره آدم بگیره ولی خوب مشکل اصلی هک کردن کنسوله . فرض کنید اصلا ویتا را 250 تومان بدن ولی وقتی باید 50 هزار تومان بابت هر بازی بدیم اونوقت ارزش نداره .

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
به نظر من اگه 400 تا 450 هم بدن ارزش داره آدم بگیره ولی خوب مشکل اصلی هک کردن کنسوله . فرض کنید اصلا ویتا را 250 تومان بدن ولی وقتی باید 50 هزار تومان بابت هر بازی بدیم اونوقت ارزش نداره .
اتفاقا میشه موقع خرید 4-5 تا بازی اریجینال خرید و تا موقع هک شدنش با PSV MINIS سر کرد:dدر کل مشکلی نیست یکمم اریج خوری کنیم:d

کارن

کاربر سایت
Sep 21, 2011
3
نام
حسین
من به این شرکت زنگ زدم گفت تا یک ماه دیگه نسخه کپی خورشو میاره. این ایرانی ها چه زحمتهایی برای به دست آوردن پول انجام می دن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر