قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

PSP GO & VITA

کاربر سایت
Jul 16, 2011
204
نام
علی
دوستانی که سابقه خرید از دوبی رو دارن : تو دوبی بازی ها و کنسول ها رو به قیمت جهانی میدن یا مثل ایران ؟
بخریم تو فرودگاه باید چیکار کنیم ؟

فرانسه چطور ؟
من از یکی از ایندو کشور میخوام بخرم
لطفا روشنم کنید:d

smm13

کاربر سایت
Nov 11, 2011
30
بدترین قیمتی که میتونه روز اول باشه 600 تومن هست که به مرور زمان کاهش پیدا میکنه من پیشنهاد میکنم که در روزهای اولیه که ویتا میاد از خریدش منصرف بشید تا یه قیمت پایه پیدا کنه مثل 3d ds خیلی قیمتش افت میکنه .
کاملا با حرفت موافقم

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
اون عزيزاني كه مثل من اورجينال نميخرن دقت كنن كه هنوز معلوم نيست كپي خور ميشه يا نه
الكي پول ندن از دوبي موبي بيارن بعد مثل PS3 منتظر بمونن

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
من که چه کپی بشه چه نشه میخرم حالا اگه کپی شد که چه بهتر همون یه آنچارتد با resistanceمی ارزه به خریدنش

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
بابا به خدا مسابقه تاپیک زنی نیست که شما زدی قیمت ویتا در فروشگاه های مختلف،موضوع تاپیک یه چیز دیگست عنوان تاپیک یه چیز دیگه.
اره راست می گی عنوان تاپیک یه چیزه و بحثی که تو تاپیک می شه یه چیزه دیگست ولی این به من مربوط نمی شه ...... دوستان به جای اینکه بشینید و تریپ پیشگویی بریزید و هی قیمت حدس بزنید و چه می دونم نسراداموس بازی در بیارید برید
عنوان تاپیک رو بخونید بازم می گم تا قبل از عرضه فقط در مورد پیش خرید صحبت کنید ...
اصلا دوست ندارم این ویتا رو از لباف یا یه دزد بازار دیگه ای بخرم ...... به اندازه کافی گیم فروش های ایرانی لطف کردن در حقمون..... فکر کنم قضیه مفهومه ..)x

• Like
Reactions: KamranMED

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
خوب قیمتی ازش تو ایران منتشر نکردن ؟کلا چنده؟؟؟؟؟؟تاریخ عرضش کیه؟؟؟؟؟
کم کم دارم به این قضیه شک می کنم که دارم فارسی حرف می زنم ..... اخه دوسته من این همه نوشتم که موضوع صحبت مرتبط با تاپیک باشه بعد شما میای می گی قیمتش چنده و کی عرضه می شه .... بابا جان این جا فعلا در مورد راه های پیش خرید بحث می شه قیمت بمونه واسه بعد عرضه ....#:-s

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
کم کم دارم به این قضیه شک می کنم که دارم فارسی حرف می زنم ..... اخه دوسته من این همه نوشتم که موضوع صحبت مرتبط با تاپیک باشه بعد شما میای می گی قیمتش چنده و کی عرضه می شه .... بابا جان این جا فعلا در مورد راه های پیش خرید بحث می شه قیمت بمونه واسه بعد عرضه ....#:-s
تو ایران که فکر کنم بحث پیش خرید بی معنی باشه چون تا جایی که میدونم مرجع رسمی ای واسه پیش خرید نیست

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دي سي 100% پيش فروش ميكنه البته مثل تلويزيون 3d سوني كه قيمتش 499$ هست و ايشون800 تومن ناقابل دادن:d
اونايي كه اين پولهارو هم دارن خداوكيلي نخرن چون اگه بخرن اينا دفعه هاي بعدي هم همين قيمتهاي فضايي رو ميدن اما اگه كسي نخره قيمت رو متعادل ميدن

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
دي سي 100% پيش فروش ميكنه البته مثل تلويزيون 3d سوني كه قيمتش 499$ هست و ايشون800 تومن ناقابل دادن:d
اونايي كه اين پولهارو هم دارن خداوكيلي نخرن چون اگه بخرن اينا دفعه هاي بعدي هم همين قيمتهاي فضايي رو ميدن اما اگه كسي نخره قيمت رو متعادل ميدن
اخ اخ راست می گی اصلا حواسم به دی سی نبود ممنون ببینم کسی می دونه چرا سایت رسمی دی سی فقط یه تک پیجه .... میگه هر چی می خوای یا بیا تو فیس بوک یا زنگ بزن اما نداشته باشه کارشون:-b

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
اخ اخ راست می گی اصلا حواسم به دی سی نبود ممنون ببینم کسی می دونه چرا سایت رسمی دی سی فقط یه تک پیجه .... میگه هر چی می خوای یا بیا تو فیس بوک یا زنگ بزن اما نداشته باشه کارشون:-b
اره منم مشکل تک صفحه ای بودن سایتش رو دارم حالا بنظرت خرید از دی سی خوبه چون من تا حالا هیچی ازش نگرفتم

Elven_Star

کاربر سایت
Apr 4, 2007
171
اینا نسخه اروپا رو آوردن که حدوده 410 پونده. اگر پوند رو 1700 حساب کنید، میشه 697000 تومن که تازه این بدون هزینه پست و ایناست. اصلاً قیمتاشون بالا نیست.

Vita حدود 230 پونده که میشه 390000 تومن. میشه رو 450000 حساب کرد فکر کنم. البته بعید نیست پوند تا اون موقع گرون تر بشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر