The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

[WaRhEaD]

کاربر سایت
May 23, 2013
167
کاملاً بستگی به عادت خودت داره.
مثلاً من خودم G100s رو به عنوان بهترین موسی که تا حالا تو کل طول تاریخ به بازار اومده می‌دونم! چون خیلی به این قالب عادت کردم، از زمان MX300 (که اونم یکی از بهترین موس‌های بازار بود) و بعدش G1 و G3 و حالا هم که G100s. برتری این قالب هم اینه که راحت توی دست جا می‌شه و وزن سبک و مناسبی داره، مخصوصاً برای گیم‌های سریع (مثل مالتی‌پلیر Quake یا Unreal Tournament). البته حواست باشه که G100 نخری، مشکل فنی داره. G100s عالیه.

از اون طرف هم که G400s یه جورایی همون MX518 ــه که خیلی زیاد طرفدار داره و با این قالب زندگی می‌کنن. هم فــُرم و هم سـِـنسورش عالیه ولی شخصاً به وزنش عادت ندارم.
یه سوال G100s تو دست لیز نمیخوره؟ برای کسایی که دستشون عرق میکنه
یک سوال هم اینکه آیا اصولا موس پد نیازه یا رو میز خالی هم میشه استفاده کرد :-?

reza_ps3

کاربر سایت
Oct 1, 2012
187
دوستان کیبورد توی رنج 100 الی 150 هزار این مدلها خوبن؟
Logitech K360 Wireless KeyBoard
Logitech K400 Wireless Touch Keyboard
حقیقت من یه کیبورد ساده فراسو دارم ک خیلی اذیت میکنه
مثلا دارن shift+w میگیرم و میدوم و وقتی که یه دکمه دیگه مثلا E رو میزنم کلا شخصیت بازی وایمیسه و باید دوباره W رو بگیرم و حرکت کنم.این مشکل از کیبورده دیگه؟

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
نوشته شده توسط [WaRhEaD];3375233:
یه سوال G100s تو دست لیز نمیخوره؟ برای کسایی که دستشون عرق میکنه
یک سوال هم اینکه آیا اصولا موس پد نیازه یا رو میز خالی هم میشه استفاده کرد :-?
گمون نکنم لیز بخوره! من خودم دستم کم عرق نمی‌کنه و مشکلی ندارم باهاش.
روی میز که کار می‌کنه، اما حتماً موس‌پد استفاده کن. اگه می‌خوای از میز به عنوان موس‌پد استفاده کنی، اصلاً چرا بری همچین موسی بخری؟! یکی از قدرت‌های این تیپ موس‌ها اینه که توی شتاب زیاد حرکت دست هم دقتشون پایین نمیاد. بعد می‌خوای روی میز، این شتاب رو بدی به موس تا اون پایه‌های زیرش خراب شه؟
خودم طرفدار موس‌پدهای با سطح پارچه‌ای (مثل SteelSeries QCK) هستم. البته موس‌پدهای شبیه اون که برند ندارن و اَرزون مـَرزون هستن هم جوابه!

[WaRhEaD]

کاربر سایت
May 23, 2013
167
خب من G400s logitech رو گرفتم، واقعا تجربه افتضاحی باهاش دارم! تمام دست و آرنجم بعد یه مدت کار درد میگیره، خیلی سنگین و بزرگ هست.#:-s

تو dota هم جواب نمیده (شاید تو بازیای fps خوب باشه نمیدونم). پولم رو ریختم دور یه جورایی همون g100s بهتر بود 8-|

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
نوشته شده توسط [WaRhEaD];3381493:
خب من G400s logitech رو گرفتم، واقعا تجربه افتضاحی باهاش دارم! تمام دست و آرنجم بعد یه مدت کار درد میگیره، خیلی سنگین و بزرگ هست.#:-s

تو dota هم جواب نمیده (شاید تو بازیای fps خوب باشه نمیدونم). پولم رو ریختم دور یه جورایی همون g100s بهتر بود 8-|
من حدوده ۱.۵ ساله g400 دارم و خیلی راضیم ازش البته سایز دست matters :d

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
با سلام بنده به تازگی یه PC بستم و میخوام بازی dark souls ptde و dark souls 2رو باهاش بازی کنم دنبال یه دسته خوب هستم نظرتان راجبه razer onza و razer sabertooth چیه اصلا به PC به راحتی بدون امولاتور وصل میشن ? اخه برای x360 طراحی شدن و کجا گیر میان لطفا نظرتون رو در مورد دسته های ps3 و x360 و فراسو که شبیه دسته های ایکس باکس هستن و این دسته های مایکروسافت چینی که قیمتشان بین ۶۰ تا ۸۰ تومنه بگید میخوام باهاش راحت بشه بازی کرد چه از نظر راحت وصل شدن به PC و هماهنگ بودن با بیشتر بازی ها و هم از نظر راحتی تو دست با تشکر .

reza_ps3

کاربر سایت
Oct 1, 2012
187
دوستان کیبورد توی رنج 100 الی 150 هزار این مدلها خوبن؟
Logitech K360 Wireless KeyBoard
Logitech K400 Wireless Touch Keyboard
حقیقت من یه کیبورد ساده فراسو دارم ک خیلی اذیت میکنه
مثلا دارن shift+w میگیرم و میدوم و وقتی که یه دکمه دیگه مثلا E رو میزنم کلا شخصیت بازی وایمیسه و باید دوباره W رو بگیرم و حرکت کنم.این مشکل از کیبورده دیگه؟
کسی نیست جواب بده؟؟
:(

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
کسی نیست جواب بده؟؟
:(

من زیاد وارد نیستم برا همین پیشنهاد 100% نمیدم!
دوستان بهتر میتونن کمک کنن!

ولی کیبورد وایرلش برای گیم نگیر که من دارم و خیلی رو اعصاب میره :D
یه مدل دیدم که رنج قیمتش به بودجت میخورد:
Logitech G103 Gaming
حالا نمیدونم نظر دوستان در موردش چیه :D

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
Logitech G103 Gaming
حالا نمیدونم نظر دوستان در موردش چیه :D
چند هفته پیش شدیداً دنبال کیبورد بودم و بازار رو زیر و رو کردم ولی از وجود این کیبورد خبر نداشتم (شاید توی ایران نیومده اصولاً؟) و آخر سر کیبورد G100s گرفتم.
این G103 خوب به نظر میاد، اما دو تا نکته:

1- به نظر میاد این کیبورد هم دکمه کنترل صدای ویندوز نداره.
2- موقع خرید، به این پـُست دقت کنید!

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
چند هفته پیش شدیداً دنبال کیبورد بودم و بازار رو زیر و رو کردم ولی از وجود این کیبورد خبر نداشتم (شاید توی ایران نیومده اصولاً؟) و آخر سر کیبورد G100s گرفتم.
این G103 خوب به نظر میاد، اما دو تا نکته:

1- به نظر میاد این کیبورد هم دکمه کنترل صدای ویندوز نداره.
2- موقع خرید، به این پـُست دقت کنید!
منم تو یه سایت دیدم داره!

1. تو G105 که کلید ترکیبی هست! F6, F7, F8
حالا نمیدونم اینم مثل اون هست یا نه :D
فکر کنم فقط G110 داره که قیمتش 220ت هست!

2. من همین الان هم کیبوردم مثل Shift و Enter عکس دومی هست! :D
ولی مورد خوبی بود مرسی، فکر نمی کردم عکس رو باکس با داخلش متفاوت باشه :|

الان دیدم G103 نور صفحه کلید نداره و G105 داره
ولی خوب 40ت اختلاف قیمت دارن و کسی که میخواد انقدر خرج کنه یه 30ت دیگه هم اضافه کنه یه G110 بگیره بهتره :D

یکی لطفا بره یه مقایسه کنه ببینه مشخصات فنی G103 با G105 چه فرقی داره بجز نور کلیدها :D

arvinhalfblood

کاربر سایت
Jun 7, 2013
8
سلام دوستان .بنده می خواستم موس گیمینگ بگیرم.الان دو تا انتخاب دارم یکی razer ouroboros یکی هم razer mamba . بین اینا کدوم رو پیشنهاد می دید؟(می خوام حتما ریزر باشه) خوش دستی برام مهمه و برای fps یا بازی مثل دوتا 2 می خوام.
و یک سوال دیگه اینکه منظور از large hand و small hand دقیقا چه سایز دستی منظوره؟

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
سلام...
دوستان کسایی که Razer ouroboros دارن به مشکلی چیزی بر نخوردن؟
در شُرف خریدنم گفتم یه سوالی هم از کسایی که خریدن ب‍پرسم!

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
سلام
بچه ها من بین خرید 3 تا موس موندم
logitech g502
logitech g402
razer mamba
البته نظر خودم روی G502 هستش یه سرو گردن از اونا بالاتره ولی قیمت پایینش مشکوکه!!!
همچنین نظرتون در مورد کیبورد thermatake challenger prime چی هست؟

2014091816442999-72s.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر