The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
خوب....
این اولیش.
من یه فکری دیگه دارم.
سیاوش Darkfield اگه اینجا رو میخونه بیاد و راجع به گریپ اون توضیح بده.
چون Mx_518 تقریبا همون گریپ سری G رو داره.
حالا شما بیاین بگین که از نظر حرکت محدودیتی نداره؟تا حالا در اثر کار زیاد درد داشتین؟با ماوس راحتین؟
باتشکر....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
خوب....
اصلا قضیه ماوس رو بهتره حل شده فرض کنم.من که میرم و G5 میگیرم.لاجیتک رو عشق است!!
درباره اینکه چرا از کاپرهد در WCG استفاده میشه یک دلیل ساده وجود داره: شرکت ریزر اسپانسر WCG هست!!به همین سادگی.
____________________________-
الان بعد از خریدن ماوس (که انشاا... توی همین هفته اتفاق میفته) من باید به فکر خریدن یک پد خوب هم باشم.
سوال اساسی اینکه:
پد های پارچه ای بهتر هستند یا پدهای سخت؟
دو شرکتی که من وضعیتشون رو در پد سازی بهتر دیدم Steelpad و Razer هستند.
برای Steelpad من نظرم بیشتر به سمت +QCK و S&S و البته مطمئنا 5L مشهور!!
جالبه که بدونین Steelpad یک پد جدید به اسم QCK Heavy رو پیشفروش کرده با سایز XXXXXXXXXL !!!یعنی اینکه این پد سایزش حدودا 1×1 هستش.درسته.1×1 متر!!!!!یعنی شاید بیشتر سطح میز کامپیوتر یا بهتر بگم جایی که شما مانیتور و کیس و هر کوفت و زهرماری رو میذارید کاملا میپوشونه!!حالا چه استفاده ای داره این پد خدا میدونه.
در اون سمت هم RAZER پدهای eXactMat رو به عنوان پد سخت و دوطرفه و همچنین Mantis رو به عنوان یک پد پارچه ای عرضه کرده که دارای دو ورژن Control و Speed هست که از اسمشون معلومه به چه کاری میان...!!
اگر کسی پول کافی داشته باشه هیچ تردیدی نیست که به سراغ 5L میره که بدون شک بهترین ماوس پد دنیاست.
ولی یکی مثل من و احتمالا شما حاضر نیست 47 تومن پول بده بابت یک پد!!
پس میمونه ماوس پدهای پارچه ای که البته بگم پرطرفداتر هم هستند.
یک نکته ای هم بگم که QCK Heavy که در بازار هستش اتونی نیست که من گفتم.اینی که الان موجوده یک پد با سایز متناسب هست که با همکاری دو گروه گیمر یکی کانتر باز و دیگری Quake باز هستند ساخته شده که ضخامتش بسیار بالا و نرم و لغزنده هستش.
در واقع بهتره بگم که بهترین ماوس پد پارچه ای استیل پد همانا QCK Heavy هستش.البته برای گیم نت بازها.برای کسانی مثل من و شاید شما انتخاب بهتر QCK+ هستش.
در اونطرف هم ریزر منتیس هستش که با ارائه دو پد فکر میکنه که لطف کرده به آدم در حالی که بدترین ظلم رو کرده!!مایی که هرروز یه نوع بازی میکنیم معلوم نیست که چه نوع پدی به دردمون میخوره.سرعت بیشتر؟(Counter Strike-Serious Sam-FEAR-QuakeIV) یا دقت بالاتر؟(BattleField-Farcry_Call Of Duty)
ما در اینجا پد Speed رو در نظر میگیریم.
خوب.کار که معلومه.به نظر شما و با این تفاصیر!!! کدام پد عملکرد بهتری داره؟
توجه داشته باشید که ریزر یک شرکت تازه کار ولی SteelPad کهنه کار صنعت پد سازی است!!
فردا...یا بهتر بگم امروز عکس و جزئییات فنی رو میگذارم.فعلا رفتم که بخوابم!!!
باتشکر....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
خوب بعد از استقبال شایان توجه همه شما دوستان عزیز (البته طبق معمول امین به من لطف داره...) توی این پست میخوام مشخصات فنی و همینطور قیمت پدها در ایران(یا بهتر بگم:تهران) رو بررسی کنم.
همه ماوس پدها باهم برابرند.....ولی بعضی از آنها باهم بیشتر برابرند!!!(برگرفته از کتاب AnimalFarm)

من نمیدونم اگه بگم بهتریم ماوس پد جهان آیا اغراق کردم یا نه....
ولی باید در نظر داشته باشیم که Steelpad کهنه کار پد سازیست و هیچوقت جنس بد بیرون نمیده!!
5L یک پد پنج لایه است.خوب اولینسوالی که به ذهن هرکسی میرسه هم اینه که "خوب که چی؟"
ما دونوع ماوس پد داریم.نوع سخت و نوع پارچه ای.
نوع سخت مزیتهای خودش رو داره مثل لغزندگی خوب.
نوع پارچه ای هم نرم هست و به علت سطح لاستیکیش لیز نمیخوره.
هر دونوع طرفدارها و مخالفانی داره برای خودش.
حالا استیل پد کاری کرده تا انعطاف پدهای پارچهای با سطح لغزنده ترکیب بشه و حاصل کار یک پد ایده آل برای انواع استفاده های مختلف.
این پنج لایه عبارتند از:
پوشش پلاستیکی:
که سطح مناسب برای ماوس رو فراهم میکنه و در واقع اصلی ترین بخش هست.همچنین این لایه بافتهای نامناسب احتمالی زیرین رو برطرف میکنه و صافشون میکنه.
پارچه:
نرمی بخش پارچه در ادغام با سطح پلاستیکی باعث میشه که ماوس شما رو پد پرواز کنه!!(خودشون میگن برداشتش به من و شما بستگی داره!!)
پلیسوپرین نرم!:
دوباره هنگ نکنید!!منظور همون لاستیک هست که البته فوقالعاده حالت نرم و منعطف داره.اگر جنس مشابهی رو بخوام نام ببرم سطح لاستیکی زیر ماوس پد خودتون هست!!
پلاستیک سخت!!:
که شکل و اندازه و استقامت و... پد رو تضمین میکنه!!به هر حال حداقل از بالا اومدن گوشه های پد جلوگیری میکنه.
سطح لاستیکی:
لغزندگی ماوس پد رو در هر سطحی به صفر میرسونه.

سایر خصوصیات:
سازگار با همه حساسیتها.
سازگار با انواع ماوسهای توپی،اپتیکی(نوری یا همون دیودی)،لیزری.
سایز 380×280 میلیمتر.
آخه چرا من چراغ جادو ندارام؟
آخه من چرا اصلا زنده ام؟!!!
آخه چرا....!!!
قیمت این پد در تهران 43/000 تومان!!

Steel Pad QCK Sreies
Steel Pad QCK+
steelpad_qck+.jpg

Steel Pad QCK Heavy
macroshot-close.jpg

Steel Pad QCK Mini
steelpadqckmini.jpg

Steel Pad QCK
shop_softtrading_steelpad_qck.jpg_big.jpg

اینها یکی از همون ماوس پدهایی هستند که با هم خیلی برابرند!!
شاید بشه QCK رو نقطه عطفی در بخش پدسازی شرکت SteelPad دونست(والا منم نمیدونم این نقطه عطف یعنی چی!!!)
QCK اولین تجربه SteelPad در بخش پد سازی پارچه ای هست.اما این شاید یک تجربه نباشه.
QCK رو اگر بهترین پد پارچه ای دنیا ندونیم حداقل دومیه هست!!!!!!!!!!!:cheesygri :cheesygri
من نمیتونم زیاد راجع به این پد توضیح بدم(حیف اونهمه عکس!!) فقط اینو داشته باشین یک پدی که سرعت رو به همراه دقت عرضه میکنه.
و برخلاف بقیه شرکتهای زرد!!!که میشینن ماوس پد رو به عنوان اشانتیون درست میکنن شرکت SteelPad میاد و پدهاش رو بعد از تست کردن کلن های معروف و حرفه ای و رفع عیوب به بازار عرضه میکنه(در این رابطه توضیح میدم)
پس شما اطمینان دارید که جنس تو زرد به شما فروخته نمیشه!!!!
البته این نمای کلی QCK بود.
دیگر خصوصیات:
ایده آل برای رزولوشنهای پایین.
سایز 320×285 میلیمتر
سایز 450×400 میلیمتر.
Team 3D _______ MouzCooler
دو گروه کاملا متفاوت.یکی از روسیه و دیگری از آمریکا.
و از همه مهمتر.یکی کانتر باز و دیگری کویک باز!!
Team 3D اولین تیمی بود که موفق به دریافت عنوان قهرمانی جهان برای ورژن های 1.6 و سورس بازی کانتر استریک شد.
Mouz Cooler هم تیمی روس هست که جوایز ESWC و CPL رو برای هر دو بازی کویک 3 و 4 دریافت کرده.
حالا اگر ما یکی پد بخوایم که نظر هر دو رو جلب کنه....
باید پدی باشه که....
هم سرعت بالای کانتر رو تامین کنه....
و هم دقت و کنترل مورد نیاز کویک...
نتیجه آشی در میاد به نام QCK Heavy.
البته این پد هم توسط تیم NoA هم تست شده.
تمایز این پد با بقیه علاوه بر سایز گیمریش ضخامت فوق العاده اونه.
این ضخامت اصلا باعث نمیشه که بالانس دست شما به هم بخوره یا دستتون درد بگیره...
این ضخامت به دلیل استفاده از نوعی فوم اسفنجی هست که بسیار نرمه و حس خوبی رو موقع استفاده به کاربر میده.همچنین سایز بالای اون باعث میشه دست شما کاملا روش قرار بگیره و مچتون مثل موقعی که رو میز هست درد نگیره.
این پد رو من بهترین پد پارچه ای موجود میدونم.یا به قولی :
محصولی از گیمر ها و برای گیمرها.
QCK Heavy: مطمئن نیستم ولی فکر کنم 25000

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوسته عزيز مواظب باش تو خريده پد چون يكي از دوستان لستيل پد داشت از وقتي كه جي 7 خريده رو پدش كار نميكنه و كلا ماوس هاي ليزر رو پدش كار نميكنه.
راستي اين پد هارو كجا داره خيلي قيمتش مناسبه؟
دستت درد نكنه.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
ببین محمد حسین جان البته من کاره ای نیستم ولی گفته بودی که کدوم رو بخرم اومدم اطلاعات خودمو بگم.
در مورد 5L والا من تاحالا باهاش کار نکردم ولی از قیمتش معلومه که یه کارایی بالا میده.:) ولی تا اونجا که من میدونم مثلا بیشتر بازی کنان حرفه ای CS از پد S&S استفاده میکنند. از بچه های گیم نتی که من پرسیدم گفتن که S&S خیلی خوبه و هیچ چیزی کم نداره.اگه مثلا دقت کنی بعضیاشون نوشته SK ورژن. SK هم که میدونی یکی از بهترین Clan های CS هست. البته اینم تقریبا قیمتش بالاس.یادمه چند ماه پیش 42 تومن بود ولی الان و نمیدونم. یه مورد دیگه هم اینکه میتونی eXactMat یا 4D بخری. چون از هر دو طرفش میتونی استفاده کنی. یه طرفش سخته (زبره) یه طرفش صاف در واقع سرعتیه. من خودم 4D دارم خیلی هم رازی هستم. قیمتشم مناسبه.
QCK+ هم خیلی عالیه من خیلی تعریفشو شنیدم و همه ازش رازی هستن و چیزی نیست که نیازها وت برطرف نکنه. قیمتشم خیلی خوبه.
حالا دیگه با خودته ولی من این 3 گزینه یعنی : 4D,QCK+,eXactMat رو پیشنهاد میکنم. البته اینا قیمتاشون پایین اگه پولت میرسه برو همون 5L یا S&S بگیر.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
خوب آره....
منم گفتم که پدهای سخت لغزنده و سریعه.قطعا هم برای بازییی مثل کانتر که فوق سریع هست استفاده میشه...
ولی من اصولا از پدهای سخت استفاده نمیکنم.چون کانتر باز نیستم!!یعنی هستم ولی به صورت میان بازی که حوصله ام سر نره!!
همین سخت بودن پد خودش یه مشکله.مثلا من پدم کوچیکه و بخشی از دستم رو میزه.بعد یه مدت بازی کم کم حس درد رو در قسمت مچ احساس میکنم....
اگر قرار باشه بخوام بخرم(که میخرم) انتخاب من 5L نیست.چون پد هرچقدر هم فوق العاده باشه دلیلی نداره اندازه یه ماوس MX_518 پاش پول بدم!!
من خودم میخوام QCK بگیرم.الان هم موندم Heavy بگیرم یا +.البته 60% Heavy میگیرم فقط قیمتش رو نمیدونم.شما میدونین؟
S&S که خود شرکت هم میگه بهترین پد پلاستیکی هستش.در پست بعدی اونم توضیح میدم.
اصلا کاش میشد روی شیشه بازی کرد!!!هم لغزنده است هم بادوامه.با این CopperHead ها نمیشه؟(البته حدس میزنم نشه.احتملا به این دلیل ماوس کار نمیکنه که پرتوی نور شکسته میشه توی شیشه و به گیرنده نمیرسه.)
پدهای Razer رو من اصلا اطلاع ندارم که آیا خوب هست یا نه.چرا......یه بار با همین ماوس کاپرهد روی منتیس کار کردم....هیچ چیز خاصی نداشت!!(البته مدل Control بودش)
کلا از این ریزر خوشم نمیاد.هر محصولی که میزنه میره به مجله ها میگه راجع بهش مقاله بزنن تا Editor's Choice بگیره.نمیشه که مثلا G5 توی سایتش برین با اینکه زودتر اومده ولی هیچ تقدیری براش نیست ولی توی سایت ریزر که برین حتی برای Diamondback هم ده دوازده تا تقدیر داره!!!
من دارم میرم یه جایی قیمت بگیرم.آپ تو دیت برمیگردم!!!
باتشکر....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
Steel Pad S&S
Stpadss.jpg

بهترین ماوس پد سخت جهان!!!یا یکی از بهترین.....
بازهم ما با یک محصول 100% گیمری مواجه هستیم که به قول خودشون:
[MARQUEER]a gaming surface created by gamers, for gamers.[/MARQUEER]
این ماوی با استفاده از فرمول خاص پلاستیک خودش بهترین سطح سخت رو برای گیمرها طراحی کرده.
همونطور که قبلا هم گفتم مزیت اصلی پدهای سخت لغزندگی فوق العاده اونهاست که برای کاربرای گیم نتی(مخصوصا کانتر بازان عزیز!!!) ایده آل میکنه.
حالا چرا اسمشو گذاشتن S&S ؟
این پد با همکاری با گروه SK_Gaming ساخته شده که از گروهای شناخته شده ورزشهای الکترونیکی است.
استیل پد هم که اولش S هست.پس اسمشو گذاشتن S&S !!!!
این پد با تمامی اونواع ماوس سازگاره.لیزر رو نمیدونم.
اون دوشتمون هم ایرادی به استیل پد گرفته بود.باید بگم که این همون پد هستش که فقط با نسلهای اول ماوسهای اپتیک مشکل داره.(خلایق هرچه لایق!)
همراه با نسخه اصلی S&S یک کیف حمل و نقل هم عرضه شده که البته زیاد برای من و شما کار آمد نیست.به همین دلیل شرکت محصولی عرضه کرده بانام SteelPad S&S Solo که فاقد کیف هستش.
در زیر پد هم یک پوشش لاستیکی قرار داده شده تا از سر خوردن اون جلوگیری کنه.
سایز هم 320×270 میلیمتر.ضخامت هم فقط 2 میلیمتر!!!
قیمت در تهران:
Steel Pad S&S 37.000 تومان
Steel Pad S&S Solo 32.000 تومان.
:thanks::dots:

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
کلا از این ریزر خوشم نمیاد.هر محصولی که میزنه میره به مجله ها میگه راجع بهش مقاله بزنن تا Editor's Choice بگیره.نمیشه که مثلا G5 توی سایتش برین با اینکه زودتر اومده ولی هیچ تقدیری براش نیست ولی توی سایت ریزر که برین حتی برای Diamondback هم ده دوازده تا تقدیر داره!!!
نمیخوای بخری خوب نخر ولی تو سره مال ولی نزن :)
اون موقع که DaimondBack وارد بازار شد کولاک کرد. دیگه سایتی مثل GameSpot یا مجله ای مثل PCGamer که نمیاد از روی تبلیغات به چیزی Editor's Choice بدن. پس حتما چیزی داشته که Editor's Choice شده. CopperHead هم به همین ترتیب. ولی من بگم من هیچی چیزی رو تبلیغ نمیکنم و نمیگم که کدوم بهتره. نظر با خودته اونی که قلبت میگه رو برو بخر.
انشاالله G5 میخری و scrollش برات میچرخه :) :cheesygri

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
ببین....
G5 اول اومد.ولی ما خبر نداریم که چه Award هایی گرفت.این اشکالی هست که به لاجیتک هستش که جنسهاشو تبلیغ نمیکنه.چون به قول یکی لاجیتک نیاز به تبلیغ نداره.
اما ریزر......
ولش کن.اصلا حوصله بحث ندارم!!!
تصمیمم رو گرفتم.یک دستگاه ماوس لاجیتک G5 و یک عدد ماوس پد QCK Heavy.اگه داشته باشن میرم از الکامپ میگرم(هستش؟)
راستی شما (ای خدا...اسمش چی بود؟!!) میتونی یک نقد هم برای ماوس 4D بنویسی؟
من که هرچی دادم از تخیل خودم بوده!!:) :D
اگه اینکارو انجام بدی ممنونت میشم.
دفعه بعد هم میرم سراغ پدهای ریزر.
باتشکر....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
یه چیزی...
پد QCK Heavy هنوز نیومده!!یه سوتی دادم حالا شما ببخشید.
برنامه من معلوم شد:
اول یک ماوس لاجیتک G5 .
بعد از مدتی که هم من پولم زیاد شد یک پد QCK Heavy .اگر خیلی پولم زیاد شد تردید نکنید که یک 5L میخرم.البته بهتره برم یسری نقد راجع به 5L بخونم تا ببینم واقعا خوبه یا فقط گرونه....
راستی.شرکت لاجیتک یه رنگ توپ برای G7 زده که من خیلی خوشم اومد.شما رو نمیدونم:
http://www.logitech.com/lang/images/0/12668.jpg

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
یادتونه یه بار گفتم کاش میشد روی شیشه بازی کرد؟
خوب...شرکت Icemat پدهایی رو عرضه کرده در 8 رنگ محتلف که همگی شیشه ای هستن.جالبه...نه؟
عکسش رو میذارم:
ای نامرد!!سایتش حق کپی رایت داره.البته میتونم بهش کلک رشتی بزنم و از Cache در بیارم.ولی حسش نیست!!
به این لینک برید:
IceMat 2nd Edition

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
سلام.
مرسی محمد حسین.
والا من یه پد توپ میخوام چون تا الان که با هیچ پدی کارم راه نیفته ;)
تو چی پیشنهاد میکنی که هم راحت باشه هم نرم و هم از این قدر از رو میز لیز نخوره :)

442-543.jpg

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اولین و گرونترین پیشنهاد من 5l هستش که خیلی گرونه.+40000
اما اگه پد خوب با قیمت خوب میخوای سری Qck بهترین هست.اگر میزت جا داره حتما Qck+ رو بخر.قیمت + ، 18000 و قیمت معمولی 13000 هستش.
اینا بهترین پدها بودن.در ضمن تمام تدابیر امنیتی برای لیز نخوردن اینها پیشبینی شده.مخصوصا 5l .
باتشکر...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط SUPERMHR:
اولین و گرونترین پیشنهاد من 5l هستش که خیلی گرونه.+40000
اما اگه پد خوب با قیمت خوب میخوای سری Qck بهترین هست.اگر میزت جا داره حتما Qck+ رو بخر.قیمت + ، 18000 و قیمت معمولی 13000 هستش.
اینا بهترین پدها بودن.در ضمن تمام تدابیر امنیتی برای لیز نخوردن اینها پیشبینی شده.مخصوصا 5l .
باتشکر...
ای بابا این ها که به قوله خودت بدرد مرفهین بی درد میخوره ;)
بی خیال بابا موس رو میزارم رو میز (الان هم همین کار رو میکنم)
خداییش خیلی عالی هست ولی چون سریع کثیف میشه (مخصوصا تو این فصل) هر روز باید میز رو تمیز کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر