The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
:D
نظرتون در مورد E-Blue Mazer Type-r چیه ؟
یکی از دوستان یدونه کوپرهد خرید ... ازش ناراضی بود ! الانم گذاشته برا فروش ! میگفت که زیاد خوش دست نیست !

نه زیاد خوش دست نیستن! کلا توی موس و کیبورد ریزر و لاجیتک حرف اول میزنن.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,563
نام
حسین
بچه ها اینا گیر میان تو ایران?? چند روزه بد جور دیوانشون شدم امان از دست این استکبار جهانی:(
keyset_MOH.jpg
shift_MOH.jpg
shift_cataclysm_fold.jpg

wotlk-gk-picture-1-790x400.jpg
لا مصبا تمام امکانات بازی رو روی کیبورد خالی کردن دیگه اصلا به موس نیاز نیست

hessam211

کاربر سایت
Jun 25, 2012
106
سلام من یه موس فراسو دارم ۶ سال پیش گرفتم ک خوش دست و خوب بود ولی الن دستم به شدت بزرگه :| کف دستم طولش ۱۳ سانته (بدون انگشت) وو حیلی‌سر‌صدا داره یه موس مناسب این دستم بگید لطفا در ضمن حرفه ای بازی می کنم cod - wow - jahad

veteya2000

کاربر سایت
Jan 28, 2010
39
من کمکی در مورده موس نمیتونم بهت بکنم ولی خوش بحالت چقدر دست داری حسودیم شد بهت حال میده باهات نون ببر کباب ببر بازی کرد. (لاجیتک جی 700 گندس ببین به کارت میاد؟)
سلام من یه موس فراسو دارم ۶ سال پیش گرفتم ک خوش دست و خوب بود ولی الن دستم به شدت بزرگه :| کف دستم طولش ۱۳ سانته (بدون انگشت) وو حیلی‌سر‌صدا داره یه موس مناسب این دستم بگید لطفا در ضمن حرفه ای بازی می کنم cod - wow - jahad

hooman443

کاربر سایت
Aug 2, 2013
1
سلام
من میخوام یه موس و کیبورد گیمینک بخرم قیمت هم جمعا 150 بیشتر نبشه :D فقیییر لول
من خودم مد نظرم کیبورد میخوام E-blue combatant-x gaming اینو بخرم موس هم نمیدونم بین Tsco Tm 2012GL و E-blue Mazer Type-R کدوم انتخواب کنم
نمیدونم اینایی که انتخواب کردم خوبن ؟ یا یه چیز دیگه بخورم نظرتون چیه ممنون میشم کمک کنین !

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
@GOW III : تا اونجا که من خبر دارم نه . نمایندگیش که نداره .

سلام من یه موس فراسو دارم ۶ سال پیش گرفتم ک خوش دست و خوب بود ولی الن دستم به شدت بزرگه
:|
کف دستم طولش ۱۳ سانته (بدون انگشت) وو حیلی‌سر‌صدا داره یه موس مناسب این دستم بگید لطفا در ضمن حرفه ای بازی می کنم cod - wow - jahad
شما بودجه رو مشخص کن تا ما پیشنهاد بدیم.

سلام دوستان.

موس پد گیم چی پیشنهاد میدین واسه بازی های BO2 و BF3
؟
بودجه مشخص نکردید اما میتونین Razer Goliathus در نظر بگیرید که حدود 50 تا 80 قیمت داره بسته به سایز .
یا SteelSeries I Experience که حدود 60 قیمت داره.

Razer Copperhead و Razer Diamondback از نظر کارایی و آرگونومیک بودن تو دست چه تفاوتهایی دارن ؟
از نظر کارایی که مسلما CopperHead بهتره اما هردو از رده خارج شدن و پیشنهاد نمیشه . تو این رده قیمت 30 تومن بالا تر Razer Salmosa پیشنهاد میشه که 1800DPIه و سنسورش هم 3G Infrared هست .
اما اگه Dpi بالا تر لازم داری همون Copperhead رو بخر که 2000 DPIه.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
@GOW III : تا اونجا که من خبر دارم نه . نمایندگیش که نداره .

شما بودجه رو مشخص کن تا ما پیشنهاد بدیم.

؟
بودجه مشخص نکردید اما میتونین Razer Goliathus در نظر بگیرید که حدود 50 تا 80 قیمت داره بسته به سایز .
یا SteelSeries I Experience که حدود 60 قیمت داره.

[/COLOR][/RIGHT]
از نظر کارایی که مسلما CopperHead بهتره اما هردو از رده خارج شدن و پیشنهاد نمیشه . تو این رده قیمت 30 تومن بالا تر Razer Salmosa پیشنهاد میشه که 1800DPIه و سنسورش هم 3G Infrared هست .
اما اگه Dpi بالا تر لازم داری همون Copperhead رو بخر که 2000 DPIه.

زودتر میگفتی اینارو خب . حالا دیگه خریدم . razer krait خریدم .موس بدی نیست

Kael

کاربر سایت
Oct 31, 2012
425
نام
مجید
زودتر میگفتی اینارو خب . حالا دیگه خریدم . razer krait خریدم .موس بدی نیست
الان دیدمشون :)
Krait هم موس خوبیه تنها مشکلات Razer گارانتیشون تو ایرانه همین الان یه Charcharias دارم خراب افتاده گوشه اتاق ...

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
با بودجه حدود 100 تومن موس برای بازی میشه گرفت ؟!

به نظرتون موس های A4tech که تو این قیمت چند مدل داره ، ارزش خرید داره؟!
گارانتیش چطوریه؟!

چون موس زیر دست من خیلی زود خراب میشه. "مخصوصا کلید چپ موس"
از پارسال تا الان یه G500 خراب شده یه G9x :|
تو این دو هفته هم که یه Genius بی سیم موقتی دستم بوده الان مشکل داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر