The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
آهان.اونو میگی؟
برو روی عکس رایت کلیک کن و برو روی properties.
بعد تمام متن Image URL رو کپی کن.این آدرس عکس هست.
توی قسمت پاسخ سریع یا معمولی روی عکس اون منظره با گل و بته و اینها کلیک کن و اون آدرس رو توش Paste کن.
حله؟؟
با تشکر....

leoman

کاربر سایت
Sep 30, 2005
352
607_1_image[1].jpg

607_5_image[1].jpg
[/URL]

Optical gamer mouse with 6 programmable buttons

Extra button to switch between 1600 and 800 dpi resolution

Ergonomic design with rubber coating

Suitable for USB connections

Software included for programming buttons

Windows Plug & Play

Product size (HxWxD in mm): 42 x 66 x 127

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوست عزیز با نام کاربری leoman تا به حال 2 بار به شما مبنی بر این موضوع که لطفا نوشته های خود را در یک پست ارسال کنید و از زدن چند پست در فاصله زمانی کم پشت سر هم خودداری فرمایید اخطار داده شده است ولی شما انگار اصلا به این موضوع توجهی نمی کنید. طبق قانون شماره 5:
لطفاً در هنگام ارسال پست٬ در صورت مطرح کردن و یا پاسخ دادن به چند مطلب آنها را در یک پست ارسال نمایید و از زدن چند پست خودداری فرمایید. اگر مطلبی را ارسال کرده اید و بعد از ارسال پست با مطلب جدیدی رو به رو شدید پست قبلی را ویرایش و مطلب جدید را به آن اضافه کنید ولی اگر مدتی از زمان ارسال پست گذشته بود و یا مطلب مهم بود آن را جداگانه ارسال کنید.

امیدوارم این آخرین اخطار در این مورد باشه چون دفعه بعد ممکنه موجب اخراج شدن از سایت گردد.

با تشکر

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
امین جان یه بار که من توضیح دادم!
کلا a4tech ها خوبن در رنج 7-10 هزار تومن ولی همونطور که گفتم قبلا قابل مقایسه نیستند همونطور که قیمتاشونم قابل مقایسه نیست.لذتی فراوان داره با این موس ها بازی کردن.به طوری که هم بازی رو راحتر انجام میدی و هم فرم دستت خیلی خوبه روی موس.
ممنون امید جان. من پست قبلیتون رو ندیده بودم ( شایدم این سامان پاکش کرده!!! )
یه موس خوب با مارک خوب با قیمت خوب که تو ایران هم باشه و مخصوص بازی هم باشه چی خوبه؟؟؟؟؟؟

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
این تاپیک ما هم که زیر خاک رفت و مرد!!
الان یک سوالی داشتم گفتم بیارمش بالا...(دستتو بده من!!!)
من میخوام یک ماوس جدید برای خودم بخرم و بین این دو گزینه مردد موندم.
Razer Copperhead
Logitech G5 Gaming Mouse
از نظر سخت افزاری من فرق زیادی بینشون ندیدم.جفتشون 2000 DPI هستند و از تکنولوژی لیزر بهره میبرند.
اما ماوس لاجیتک دارای قابلیت تغییر وزن هستش که خیلی برام جالبه و کارآمد هستش(منم که دیگه با FPS میخوام آشتی کنم که دیگه خیلی برام مهمه)
در اون سمت یعنی کاپرهد یه برگ برنده داره.اونهم اینه که ماوس آفیشال WCG هستش.(البته فکر کنم برای این باشه که وزنش ثابت باشه)
البته مدل G7 لاجیتک وزن ثابتی داره ولی بیسیم هست.البته این مدل مد نظرم نیستش.بالاخره ممکنه باطری وسط مسابقه تموم بشه و طرف کیبورد رو توی سر مسوولین خرد کنه!!!!
خوب....
البته من یک اصل هم در نظرم همیشه دارم و اون اینه که :
هرچه از لاجیتک رسد نیکوست....
من خصوصیات کامل اونها رو این زیر آوردم:
Razer Copperhead
Razer Copperhead™ High Precision Gaming Mouse - Chaos Green Edition

2000 DPI Laser Engine Powered by Razer Precision™

1000 Hz Ultrapolling™ with 1 ms response time as compared with 125Hz/8 ms response time used by other conventional gaming mice

32KB Onboard Memory Powered by Razer Synapse™

7 independently programmable buttons optimized with Razer’s Hyperesponse™ technology for ultra tactile button feedback and maximum actions-per-minute (APM) gameplay

Zero-Acoustic Ultraslick™ Teflon feet

16 bit data path, as compared to 8 bit and 12 bit data paths used by other conventional mice

High speed motion detection, up to 45ips and 20g / Over 7080 frames per second

Always-On™ mode pioneered by Razer™ - the laser engine sensor never powers down to provide instantaneous response at all times during gameplay

Award winning Razer™ drivers featuring On-the-Fly Sensitivity™ DPI adjustment pioneered by Razer

Size: 5.04" length x 2.5" width x 1.54" height

GlowPipe™ non-slip side rails

Ergonomic ambidextrous design

Ultra large non-slip rubber coated mouse buttons

Gold plated USB connector for maximum conductivity

7 foot, lightweight, non-tangle cord

Logitech G5
n-game sensitivity switching
The G5 provides instant access to three sensitivity levels— 400 dpi, 800 dpi, and 2000 dpi—before driver installation. Shift from pixel-precise targeting to fast-twitch maneuvers, without pausing the action.
2000 dpi laser engine
An ultra-high resolution engine churns images at an astounding 6.4 megapixels per second. A massive (30-pixel by 30-pixel) sensor array and precision laser technology provides best-in-class performance and tracking.
Adjustable weight cartridge
Adjust the G5s weight and balance (up to 36 grams) for the control you need to dominate the competition.
Polytetrafluoroethylene gaming feet
Forget sticky workarounds—the G5's durable polytetrafluoroethylene (PTFE) feet give the ultra-smooth glide you want in a gaming mouse.
Full-speed USB
A 500 reports/second*, bi-directional connection delivers blazing speed and instant acceleration.
• Tracking Resolution: 2000/800/400 dpi (user selectable)
• Image Processing: 6.4 megapixels/second
• Max. Acceleration: 20g
• Max. Speed: 45—65 inches/second (depending on surface)
• USB Data Format: 16 bits/axis
• USB Report Rate: 500 reports/second
• Sleep Mode: Disable
d
که البته حدس میزنم خود این محصول 20 دلاری قیمت داشته باشه.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
البته بحث قیمت هم در میون هست که لاجیتک 70 دلار و کاپرهد 80 دلار هستش.
این قیمت که من میگم دقیق نیست ولی نزدیکه:
Razer CopperHead 72 هزار تومن و Logitech G5 68 هزار تومن. همون طور گفتی Razer آفیشال WCG هست. ولی در کل اینو میتونم بهت بگم باید ببنینی با کدوم بیشتر راحتی. من خودم Razer CopperHead دارم و خیلی هم از خرید خودم راضی هستم.البته این نظره من ولی من خودم با Copperhead خیلی راحت ترم تا Mx518 یا G5. در ضمن اینم باید در نظر داشته باشی که موس های Logitech دست راست هستند ولی موس های Razer رو با هر دست میتونی بازی کنی.
همچنین Razer CopperHead 32Kb onboard memory داره.کارش اینه که شما میتونی 5 تا پروفایل درست کنی هر کدوم با مشخصات متفاوت.مثلا یکی 2000dpi , 500hz و یکی دیگه 1600dpi , 1000hz و ... . بعد این پروفایل ها تو اون مموری Save میشه وقتی تو موس رو یه جایی میبری میتونی با همون مشخصاتی که خودت تعیین کردی بازی کنی و دیگه نمیخواد دوباره بشینی رو کامپیوتره دیگه مشخصات تنظیم کنی.البته این چیزه انقدر مهمی نیست ولی بالاخره یه مزیتی هست. وزن Razer Copperhead کلا سبکه (بعضی این ایراد رو ازش میگیرن ولی بازم عادتی هست) ولی Logitech کلا وزن سنگینتری نسبت به Razer داره. Razer CopperHead هفت دکمه داره و G5 5 دکمه.
حالا تو اینا باز به خودت بستگی داره.یه کاری هم میتونی بکنی این که یه Logitech MX-518 بگیری و با بقیه پولش که 20 تومن هست تقریبا یه موس پد خوب بخری. چون واقعا موس پد خوب هم تاثیر داره. Mx-518 فکر میکنم الان 45 باشه.چند ماه پیش یادمه 48 تومن قیمتش بود. البته Mx-158 Optic هست و این دو مدل Laser ی هستند.
برای خرید هم بهت پبشنهاد میکنم برو پایتخت طبقه ی دوم فروشگاه تک سیستم. اینجا همه چی داره. Razer CopperHead , Diamond back و Daimondback Plus و Logitech G5, G7 , Mx518 , Mx510 و غیره . همچنین تمامی پد های Steel Pad رو هم داره. در مورد Pad هم این دو مارک معروفن یکی Steelpad و یکی Corepad. مارکهای دیگه هم هست ولی زیاد اصلا تو بازار نیست. پد Razer هم هست یکی Razer pro pad و یکی Razer Mantis. البته اون پد خوب Razer رو نیاوردن. ولی من بهت پیشنهاد میکنم Steelpad QCK+ بگیر یا Steelpad 4D. من خودم 4D دارم. قیمتشونم حدود 20 تومنه یه ذره بالا پایین داره. QCK پد پارچه ای هست ولی 4D یه پد تقریبا پلاستکی هست که از هر دو ورش میتونی استفاده کنی. یه ورش زبره یه وررش صافه.
اینم بهت بگم که از موقعی که با این موس ها کار میکنی دیگه نمیتونی با موس های 10 تومنی A4tech یا farasoo کار کنی ها :)
در پایان من Razer رو ترجیح میدم. ولی خرید به خودت بستگی داره.
اینم نظر GameSpot در مورد این دو موس:
http://www.gamespot.com/features/6130767/index.html?type=tech
http://www.gamespot.com/features/6130770/index.html?type=tech

آخرین ویرایش:

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
خوب....
اون مغازهه رو رفتم....از نظر فنی به هم شبیه هستند و ریزر کمی بهتره.
1ول اینکه اون کیت تغییر وزن ریزر چه قیمتی داره؟
دوم اینکه از نظر Grip شما مشکلی با ریزر نداری؟چون گریپ لاجیتک خیلی بهتر به نظر میرسه.
باتشکر...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر