راهنمایی در امر خرید موبایل

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
سلام چطور گرفتی شما ؟ سفارش دادی از چین بیارن یا همینجا گرفتی؟ میشه توضیح بدی به صرفه ترین راه خریدش چیه
بهترین روش ، خرید از سایت هایی هست که مستقیم کالا رو از چین یا سنگاپور میفرستن اگر خواستی بیا pv سایت ها رو برات بفرستم ولی متاسفانه قیمت ها بالا رفته ولی باز خریدش نسبت به راه های دیگه بصرفه تره

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,822
نام
نریمان
زیربرند Xiaomi هست مثل آنر هواوی...من از نزدیک دیدم گوشی خیلی قوی و تقریبا ارزونترین گوشی Snap845 بازاره اما بدنش پلاستیکه البته پلی کربناته و شبیه لومیا خدابیامرزاست.الان فکر کنم 5تا 6 تومن باشه با کانفیگ های مختلفش.رام هم هموMiUI 10 گوشیهای شیائومی هست
ارزش خرید داره؟ تو همین رنج قیمت چه گوشی های دیگه ای پیشنهاد میکنید؟

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
ارزش خرید داره؟ تو همین رنج قیمت چه گوشی های دیگه ای پیشنهاد میکنید؟
از چه لحاظ؟ از لحاظ قدرت و سخت افزار نه.تو رنج قیمتی خودش رقیب نداره اما اگه چیز دیگه ای مد نظرته بگو تا بشه بهتر راهنمایی کرد.مثلا من بین این و MI8 دومی رو از لحاظ طراحی ترجیح میدم.سلیقه ایه.

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
لنوو یک گوشی با قیمت پایین ولی امکانات در حد پرچمدار معرفی کرد.
چیزی که منو امیدوار میکنه اینه که گوشی ناچ نداره و خوشبختانه شرکت ها دارن میرن سمت طراحی بدون حاشیه
و حذف ناچ .شاید اپل به دلیل سیستم عاملش بتونه برنامه ها رو با ناچ یازگار کنی ولی اندروییدیا نمیتونن.
دوربین جلو چیزی نیست که بخاطرش بخوایم ناچ ناچ تحمل کنیم واقعا بهترین طراحی همون طراحی اپو هست که دوربین جلو تو بدنه جاسازی شده.
البته شانس نداشته من ،اگه امسال آیفون بخرم اپل سال دیگه گوشی بدون ناچ میده! امیدوارم ناچ تا ۵ سال آینده رو ایفون ایفو بمونه

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,822
نام
نریمان
از چه لحاظ؟ از لحاظ قدرت و سخت افزار نه.تو رنج قیمتی خودش رقیب نداره اما اگه چیز دیگه ای مد نظرته بگو تا بشه بهتر راهنمایی کرد.مثلا من بین این و MI8 دومی رو از لحاظ طراحی ترجیح میدم.سلیقه ایه.
سریع و روون بودن گوشی، دوربین و باتری برام تو اولویته.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
امیدوارم ناچ تا ۵ سال آینده رو ایفون ایفو بمونه
وقتی همین الانش داره گوشی های بدون ناچ میاد (مدل کشویی و ... ) قطعا اپل هم بزودی خلاص میشه از ناچ
البته مشکل چندانی هم نیست بنظر من انقد که گندش میکنن منتقدا بخاطر اینه که هر ساعت یه گوشی دستشونه اصن زمانی ندارن عادت کنن وگرنه این چیزا خیلی سریع عادت میشه و چشم آدم نادیده میگیرتشون بعد از چن روز استفاده
من الان لپتاپم کلی حاشیه داره ولی هیچ مشکلی باهاش ندارم اصلا انگار نمیبینمش !! چون زیاد استفاده کردم و چشم دیگه عادت کرده توجه نکنه ...

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
سریع و روون بودن گوشی، دوربین و باتری برام تو اولویته.
F1 دوربینش خوبه اما مثه یه پرچمدار نیست .باتری خوبی داره و کاملا سریعه پوشی.کلا تو رنج قیمت خودش خیلی سخت بشه حرف از گوشی دیگه ای زد.الان تقریبا با 4500 میشه خرید .اما اگه میخوای بیشتر هزینه کنی mi8 هم مثل همونه فقط دوربین بهتر و صفحه نمایش بهتری داره(Samoled در مقابل lcd)طراحیشم بهتره بنظرم اما تقریبا 1 تومن گرونتره!!!اما از همه سریعتر OnePlus6 هست صفحش بهتره دوربین خیلی خوبی داره باتریشم خوبه و فوق العاده سریعه و روونه گوشی.رامی که روشه خیلی شبیه اندروید خام گوگل و فقط بهینه شده من هیچ گوشی به سرعتش ندیدم تو اینترفیس.بخصوص وقتی داری باهاش کاذ میکنی.اما نسبت به F1 حدودا 1300-1400 گرونتره!
بنظرم برو چندتا نقد بخون و کلیپ ببین ازشون

• Like
Reactions: NaRiiMaN

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
بعید میدونم بدن.تازه دارن خرید گوشی رو با کارت کلی هم میکنن
خب چرا نباید بدن ؟!
همون کارت ملی رو اجرایی کنن ولی وقتی برای واردات قطعات ماشین چینی ارز نیمایی میدن چرا خریدار موبایل باید با نرخ ازاد بخره !

آخرین ویرایش:

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
خب چرا نباید بدن ؟!
همون کارت ملی رو اجرایی کنن ولی وقتی برای واردات قطعات ماشین چینی ارز نیمایی میدن چرا خریدار موبایل باید با نرخ ازاد بخره !
من که از خدامه بدن.دقیقا به همین دلیلی که خودت گفتی نمیدن ،ما گنج قارون نداریم ،منابع ارزی کشور محدوده
اینها سالهای گذشته در اوج درامد های نفتی کالاهایی مثل قطعات ماشین رو که در کشور تولید میشد ،تولیدش رو متوقف مردن و برای سودجویی خودشون از چین با قیمت کمتر وارد کردن و به قیمت بالاتر فروختن.الان که همه منابع رو با هوش سرشارشون هدر دادن دیگه پولی برای کالاهایی که نمیتونیم در داخل بسازیم مثل موبایل ندارن.به همین راحتی

• Like
Reactions: AmirAirGunner

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر