راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
میانرده تا یک تومن چی خوب هست؟ فقط یک تومن بیشتر نشه! الجی، هواوی و چینی نمیخوام.

دوست عزیز میان رده ها دیگه از 1.800 به بالا شروع میشن!

با حدوده 1تومن اینا بد نیستن:

sony xa

htc Desire 830

Motorola MOTO G TURBO EDITION

Samsung J5PRIME

البته من جای شما بودم میگشتم یه کارکرده تمیز پیدا میکردم.

• Like
Reactions: Paradise Lost

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
این قیمتای مسخره ایفون ام رو اعصابنااا
فرضا دلار شده 7200
هیچ توجیهی نداره x 64 بشه 10 تومن!!
ایفون 7 نو پیدا میشه الان؟؟چه قیمتی بگیرم خوبه؟

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
فرضا دلار شده 7200
فعلا هیچ گوشی یا هیچ جنسی نگیر تا سه ماه اینده تکلیف همه چی معلوم میشه

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
فرضا دلار شده 7200
یا باید صبر کنی تا حداقل قیمتها ثابت بشه
یا مسافرت خارجی بری ارز 4200 بگیری اونجا گوشی که میخوای بخری

• Like
Reactions: dooni

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
توی ایفون ایکس رکوردینگ رو که میزنی از صفحه که خودش فیلم برداری میکنه ولی بی صدا هست ! چطور میتونم صدا دارش کنم‌ ؟؟ شاید کسی خواست صدای محیط هم ظبط شه یا خودش روی فیلم صحبت کنه ! همین گزینه ای رو میگم که دورش خط قرمز کشیدم:

Attachments

• 71818CE6-EBA3-453D-AB4A-353DC5F2575B.jpeg
    71818CE6-EBA3-453D-AB4A-353DC5F2575B.jpeg
    46.7 KB · مشاهده: 23
  • Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
توی ایفون ایکس رکوردینگ رو که میزنی از صفحه که خودش فیلم برداری میکنه ولی بی صدا هست ! چطور میتونم صدا دارش کنم‌ ؟؟ شاید کسی خواست صدای محیط هم ظبط شه یا خودش روی فیلم صحبت کنه ! همین گزینه ای رو میگم که دورش خط قرمز کشیدم:
نمیشه ...واسه سواستفاده وایناجلوشو گزفته
تو بیشتر برنامه ها هم اگه فیلم بگیری اون قسمت تصویر مقل بعضی مسنجر ها به خاطر privacy فیلمشو نمیگیره

• Like
Reactions: ps34

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوست عزیز هیچ حایی برای خروج به شما دلار ۴۲۰۰ نمیدن!برید بانک میگن فعلا امکانش نیست!!!
پس هیچی باید صبر کرد قیمتها ثابت بشه یکم رقابت بوجود بیاد، چهارتا مدل جدید معرفی بشه بتونیم قدیمیترها را بخریم

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
دلار رو نمیدونم ولی یورو میدن
الان بخایم بریم چین یا دبی گوشی بیاریم چقد خرجمون‌ میشه ؟
دوست عزیز هیچی نمیدن!شما برید برای واریز ،جه برای دریافت ارز میگن هیچی ارز ندارن!فرودگاه هم همینطور!شما از کچا میگیرید به ما هم یاد بدید بگیریم!
از هرجایی ایفون بگیرید!باید مالیات و ارزش افزودش رو همونحا واریز کنید که ۲۰ درصد +۹ درصد مالیات ! بعدم کلی دردصر تو کد فعال سازی و اینا ...
به نظرم این کار رو نکنید خیلی بهتره اگه هم قصد خرید ایفون دارید صبر کنید از فردا این احتکار کاران مجبورن قیمت رو بیارن پایین !فقط اینا رو ایفون مانور میدن!
ولی اگه ایپد نسخه وای فای میگیرید به هرکدوم از استورها دسترسی دارید از ایران خیلی خیلی ارزونتر حساب میشه!امارات هم نخرید که فیس تایمش فعال نیست!
چین از بیشتر مغازه ها قابله خریده و نیازی به استور نداره فقط باید دقت کنید باز شده نباشه

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,974
نام
احمد
خوشم میاد نوکیا هر چی گوشی داده تا الان همشون زیر نوکیا هشت بودن یا مساوی اش، شما نگاه کنید بعضی شرکت ها رو یک مدل پرچم دار میدن، فرداش یک مدل دیگه ازش معرفی میکنند، شش ماه دیگه مدل بعدی و بعدی تر جالبه همون موبایل رو هم با چندین نو پردازنده مختلف میسازند :| شما نوکیا رو نگاه کنید نوکیا هشت داده، بعدش 8 سیریکو از نظر قدرت این دو گوشی هم رده هستن، از لحاظ دوربین، انتن، و رم و اینترنت و غیره همچنین، فقط ابعاد صفحه نمایش و نو عش عوض شده، واقعا اگر کسی 8 خریده باشه دلیلی واسه اراتقا نمیبینه، الان نزدیک 2 سال داره میشه، 2017-18 نزدیک 19 مدل مختلف داده ولی همشون زیر این دو تا هستن، این یعنی این که واقعا این شرکت شعور داره، این شرکت احترام به مشتری میزاره، الان همه قابلیت های سیریکو رو با اپدیت همچون دوربین، اندروید وان و غیره رو برای 8 و تموم مدل های 2017 هم داده!!! حیف که من 8 رو از دست دادم!!!! ولی شاید دوباره 8 یا 7 پلاس بخرم!!!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
خوشم میاد نوکیا هر چی گوشی داده تا الان همشون زیر نوکیا هشت بودن یا مساوی اش، شما نگاه کنید بعضی شرکت ها رو یک مدل پرچم دار میدن، فرداش یک مدل دیگه ازش معرفی میکنند، شش ماه دیگه مدل بعدی و بعدی تر جالبه همون موبایل رو هم با چندین نو پردازنده مختلف میسازند :| شما نوکیا رو نگاه کنید نوکیا هشت داده، بعدش 8 سیریکو از نظر قدرت این دو گوشی هم رده هستن، از لحاظ دوربین، انتن، و رم و اینترنت و غیره همچنین، فقط ابعاد صفحه نمایش و نو عش عوض شده، واقعا اگر کسی 8 خریده باشه دلیلی واسه اراتقا نمیبینه، الان نزدیک 2 سال داره میشه، 2017-18 نزدیک 19 مدل مختلف داده ولی همشون زیر این دو تا هستن، این یعنی این که واقعا این شرکت شعور داره، این شرکت احترام به مشتری میزاره، الان همه قابلیت های سیریکو رو با اپدیت همچون دوربین، اندروید وان و غیره رو برای 8 و تموم مدل های 2017 هم داده!!! حیف که من 8 رو از دست دادم!!!! ولی شاید دوباره 8 یا 7 پلاس بخرم!!!

این قدرهام بی تفاوت نیستن.

sirocco ورژن Cat12 رو ساپورت میکنه و 8 Cat9

IP54 نوکیا 8 در مقابل IP67 نوکیا sirocco

IPS LCD نوکیا 8 در برابر P-OLED نوکیا sirocco

دوربین f/2.0, 1.12µm نوکیا 8 در مقابل f/1.8, 1.4µm نوکیا sirocco

سلفی 5 در مقابل سلفی 13

----------
راجب سامی بله همین طوره و خیلی ها همین تندی رو دوست دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر