راهنمایی در امر خرید موبایل

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
آقایون به نظر شما قیمت گوشی HTC Rhyme تا بعد از عید تا چند میاد پایین؟
اینم لینکی از یکی از سایت ها که قیمت و مشخصاتشو قرار داده.تازه 2 - 3 ماهه که آمده.
لینکHTC Rhyme - گوشی موبایل اچ تی سی رایم

و البته به نظر شما بین این سه تا گوشی کدام بهتره؟
1.HTC Rhyme
2.HTC Incredible S
3.Samsung I9003 Galaxy SL - 4GB
اگر هم میخواین بدونین من از یک گوشی چه چیز رو میخوام(برای بهتر نظر دادن) روجوع کنین به صفحه 2.

البته راستی اگر هم اطلاعات دقیق و نظرات افراد دیگه رو میخواین همین سایتی که لینکشو گذاشتم،سایت بسیار خوب و دقیقی هستش.

بابا یکی یه سلام خشک و خالی هم به این پست ما نمیکنه! یکی جوابی،نظری،چیزی.
یه چند تا سوال درباره سه تا گوشی که در نظر دارم.
1.از نظر موسیقی گوش دادن(صدای خوب،داشتن نرم افزار خوب و ...) کدام بهتره؟
2.توی دو تا گوشی HTC که تو لیستم هست،آیا از نظر فارسی سازی(پیامک و تقویم فارسی) نرم افزار های خوبی وجود داره؟ نرم افزاری که در حد اندروید و HTC باشه(از نظر زیبایی نرم افزار میگم البته) یا اینکه میشه تقویم خود گوشی رو به صورت فارسی تنظیم کرد؟
4.نصب نرم افزار روی گوشی های اندروییدی به خصوص HTC راحته یا نه باید هر دفعه ببری بیرون برات نرم افزار نصب کنن؟
5.و البته دوباره میپرسم:به نظر شما بین این سه تا گوشی کدام بهتره؟
1.HTC Rhyme
2.HTC Incredible S
3.Samsung I9003 Galaxy SL - 4GB
اگر هم میخواین بدونین من از یک گوشی چه چیز رو میخوام(برای بهتر نظر دادن) روجوع کنین به صفحه 2.
تو رو خدا این دفعه دیگه به پستم یه جوابی بدید بچه ها.
فعلا روز خوش.:x

آخرین ویرایش:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
1.iPhone Series & Sensation XL & XE
2.الان از طریق یک باکس جدید که اومده میشه بعضی از مدل های htc رو فارسی کرد . فکر کنم Incredible S هم ساپورت کنه .
4.فوق العاده راحته
5.Rhyme برای خانوم هاست مثل Diva ه سمسانگ شما بین این 3 تا Incredible ه ولی به نظرمن Optimus Black بگیر یا Arc S خیلی بهتر از این گوشی های که انتخاب کردیه .

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
1.iPhone Series & Sensation XL & XE
2.الان از طریق یک باکس جدید که اومده میشه بعضی از مدل های htc رو فارسی کرد . فکر کنم Incredible S هم ساپورت کنه .
4.فوق العاده راحته
5.Rhyme برای خانوم هاست مثل Diva ه سمسانگ شما بین این 3 تا Incredible ه ولی به نظرمن Optimus Black بگیر یا Arc S خیلی بهتر از این گوشی های که انتخاب کردیه .

درباره Sensation XL & XE باید بگم فعلا برام گرونه و به رنج قیمت من نمی خوره.البته بازم تا عید باید ببینم چی میشه.
و اینکه آیا Incredible S و Rhyme از نظر صدا خیلی ضعیفن یا نه در حد متوسط هستن؟
Rhyme:چرا میگین زنانه است از چه نظر؟ آیا واقعا ویژگی خاصی داره یا فقط به خاطر رنگش میگین؟
درباره Optimus Black و Arc S باید بگم که از LG و به خصوص سونی اریکسون خوشم نمیاد و بیشترین علاقم به HTC هست.لطفا از HTC بهم پیشنهاد بدید؟
فعلا شب خوش.

آخرین ویرایش:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
درباره Sensation XL & XE باید بگم فعلا برام گرونه و به رنج قیمت من نمی خوره.البته بازم تا عید باید ببینم چی میشه.
و اینکه آیا Incredible S و Rhyme از نظر صدا خیلی ضعیفن یا نه در حد متوسط هستن؟
Rhyme:چرا میگین زنانه است از چه نظر؟ آیا واقعا ویژگی خاصی داره یا فقط به خاطر رنگش میگین؟
درباره Optimus Black و Arc S باید بگم که از LG و به خصوص سونی اریکسون خوشم نمیاد و بیشترین علاقم به HTC هست.لطفا از HTC بهم پیشنهاد بدید؟
فعلا شب خوش.

htc یه مارک sentimental ه وگر نه کیفیتش ساختش از LG و SE هم کمتره . Rhyme کلا HTC Scene که روشه فرق داره . بعد spec ش نصبت به قیمتش نمی ارزه . صداش اون هم زیاد نیست کلا hTC فقط XE & XL صداش خوبه !

___

Xperia Mini بدون گارانتی 290 گارانتی 305 .

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
htc یه مارک sentimental ه وگر نه کیفیتش ساختش از LG و SE هم کمتره . Rhyme کلا HTC Scene که روشه فرق داره . بعد spec ش نصبت به قیمتش نمی ارزه . صداش اون هم زیاد نیست کلا hTC فقط XE & XL صداش خوبه !

___

Xperia Mini بدون گارانتی 290 گارانتی 305 .

htc Sensation چطوره؟
واینکه آیا Sensation XE تا بعد از عید کاهش قیمت داره یا نه دیگه از این کمتر نمیشه قیمتش؟

بد جوری به htc علاقه پیدا کردم.علت اینکه طرف گوشی های دیگه (Samsung-LG-Sony Ericson) نمیرم هم طراحی ضعیف ترشون نسبت به htc هستش.به همین خاطر دنبال یه گوشی هستم که هم طراحی زیبایی داشته باشه هم قدرتمند باشه که البته Apple هست که به رنج قیمت من نمیخوره.:d:-/:(:-s

آخرین ویرایش:

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
htc Sensation چطوره؟
واینکه آیا Sensation XE تا بعد از عید کاهش قیمت داره یا نه دیگه از این کمتر نمیشه قیمتش؟

بد جوری به htc علاقه پیدا کردم.علت اینکه طرف گوشی های دیگه (Samsung-LG-Sony Ericson) نمیرم هم طراحی ضعیف ترشون نسبت به htc هستش.به همین خاطر دنبال یه گوشی هستم که هم طراحی زیبایی داشته باشه هم قدرتمند باشه که البته Apple هست که به رنج قیمت من نمیخوره.:d:-/:(:-s
درود
شما بودجتون در حال حاضر چقدر هست؟

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
درود
شما بودجتون در حال حاضر چقدر هست؟

برای بعد از عید میخوام.
اون موقع 500 تومن و البته اگه گوشی فعلیم ([Samsung GT-S5133A [Star)هم خوب بخرن به 600 شاید برسه.
البته اگه Dady اجازه رو بدن!:d:d:d

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این سوال رو اگه میدونید حتما جواب بدید: آیا Sensation XE تا بعد از عید کاهش قیمت داره یا نه دیگه از این کمتر نمیشه قیمتش؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان اين galaxy s II خوبه يا قديمي شده؟

گالکسی 2 یه شاهکاره هیچ وقتم قدیمی نمیشه انصافا جزو بهترین گوشی هاست . به نظر من اولین گوشیه ، صفحه ای که داره عالیه بی نظیره باید باهاش کار کنین تا بدونین چی میگم .

---------- نوشته در 09:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:17 PM ارسال شده بود ----------

دوستان Xperia Ray گوشیه خوبیه؟
HTC Desire HD چی خوبه؟
بین این دوتا کدومو بگیرم؟

جفت گوشیا عالیه صلیغتون خیلی خوبه ، فقط میمونه انتخاب که من هرچی نگا میکنم میمونم بگم کدوم بهتره چون انصافا جفتشون خوبه ، خودتون از کدوم برند خوشتون میاد ، من خودم از htc خوشم میاد بیشتر اگه پولشو دارین همون htc بخرین اگه هزینه زیاد نمیخایین بکنین همون اکسپریا رای بخرین . باز تصمیم نهایی با شماست .

---------- نوشته در 09:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:22 PM ارسال شده بود ----------

برای بعد از عید میخوام.
اون موقع 500 تومن و البته اگه گوشی فعلیم ([Samsung GT-S5133A [Star)هم خوب بخرن به 600 شاید برسه.
البته اگه Dady اجازه رو بدن!:d:d:d

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این سوال رو اگه میدونید حتما جواب بدید: آیا Sensation XE تا بعد از عید کاهش قیمت داره یا نه دیگه از این کمتر نمیشه قیمتش؟

من خودم بین HTC Sensation یا galaxy s II گیر کرده بودم ، خلاصه هرکسی صلیغش فرق میکنه ولی اینو بگم که سنسیشن گوشی بی نظیری هستش . یکی از دلایل برتری سنسیشن نصبت به گالکسی اینه که بدنه آلومینیومی و این خیلی عالیه تا گالکسی که پلاستیک فشرده هستش .
و قیمتشم میاد پایین تا بعد عید قبلا 540 اینا بود چند ماهه پیش ، قیمتش 1 ماه بعد عید بخرین قیمتش میاد پایین .

---------- نوشته در 09:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:30 PM ارسال شده بود ----------

با سلام
میخواستم بدونم الان قیمت گوشی Xperia Mini ST15 چقدره؟ شنیدم گرون شده، شده 360000 تومن!
مرسی
اینم قیمت

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
من خودم بین HTC Sensation یا galaxy s II گیر کرده بودم ، خلاصه هرکسی صلیغش فرق میکنه ولی اینو بگم که سنسیشن گوشی بی نظیری هستش . یکی از دلایل برتری سنسیشن نصبت به گالکسی اینه که بدنه آلومینیومی و این خیلی عالیه تا گالکسی که پلاستیک فشرده هستش .
و قیمتشم میاد پایین تا بعد عید قبلا 540 اینا بود چند ماهه پیش ، قیمتش 1 ماه بعد عید بخرین قیمتش میاد پایین

من نوشتم Sensation XE.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من نوشتم Sensation XE.

من این تیکه اول نوشتتونو دیدم htc Sensation چطوره؟ فکر کردم بعدیم همون سنسیشنه ، خوب شما همون Sensation XE
بخرین و این سنسیشن زیاد قیمتش در کل پایین نمیاد نهایت بترکونه 70 تومن اینا باز گوشی عالیه خریدین مبارکتون باشه چون واقعا عالیه

لینک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر