راهنمایی در امر خرید موبایل

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
سلام
یه گوشی شیائومی زده mi 6x که نسخه بعدی 5x هست اینا دو نسخه ان همونطوری که میدونید یکی با رابط کاربری شیائومی و یکی هم با اندروید وان
حالا این نسخه دومش که با اندروید وان باید عرضه بشه معرفی نشده همش با رابط کاربری miui هستش
کسی اگه میدونه یه خبر بده که mi a2 چه جوریه داستانش

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
این مفاله را مطالعه کنید در مورد تفاوت LCD و LED در بحث سوختگی پیکسل هست
بررسی دیجیاتو: سوختگی پیکسل در تلویزیون های OLED و QLED [تماشا کنید]

انجام ندادن یک کار کوچک میتونه گوشی 4 تومانی شما را نابود کنه
ای برادر ،دست رو دلم نزار .یه ایپد پرو با کلی بدبختی خریدم با صفحه ال سی دی ،یه پیکسل سوخته پیدا کرده رفته رو اعصابم.تبلت ایسوس ارزون دارم مشکلی نداره .موبایلام تا حالا پیکسل سوخته نداشتن .در هر صورت خدا لعنت کنع اپل رو
یه گارانتی خریدم اروند موقع خرید گرونترین گارانتیشون رو خریدم ،ولی مثل همه شرکت های ایرانی فقط موقع فروش میفروشن .دیگه هیچوقت گارانتی نمیخرم به خصوص از این شرکت اروند ،که همه چیزایی که در توضیح گارانتی نوشتن الکیه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
با این قیمت های تخیلی واقعن خرید موبایل خوب سخت شده.
دیروز اچ تی سی 10 و فروختم 1.400 کارکرده و میخواستم یو11 بگیرم که متاسفانه قیمتش رفته حدوده 3.500!!!!!!!
بزرگترین دزدهای تاریخ فروشنده های فعلی این کشور هستند.

تو گزینه هام تو رنج 2.500 فقط از ال جی g6 خوشم اومد و احتمال زیاد بگیرم همینو که کنار اچ تی سی الترا بشه گوشی دوم.

• Like
Reactions: Ostad fariborz

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
درود دوستان.
g6 رو مدل 64 گیگ تو بازار مویابل با گارانتی میدن 2.650

نا امید شدم و رفتم بازار چهارسو نمایندگی رسمیش.
قیمت داد 2.450!
ولی رنگ فقط نقره ای داشت.
داشتم میومدم بیرون که طرف گفت اعلامیه الان رسیده که ال جی فقط امروز بین ساعت 5 تا 8 جشنواره زده و قیمت میشه 2.250 به همراه گلس و کیف!
سریع خریدم و قرار شد غروب برم 200 تومن رو بگیرم.

نمردیم یبار شانس به ما رو کرد:D

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
Nokia 8 Sirocco هم اومد با قیمت 5 میلیون:| به نظرم ارزش نداره، اول اینکه هم دروبین هاش داون گرید شده، سلفی از 13 مگاپیکس شده 5 مگاپیکسل دوربین های عقب هم از 13 مگاپیکس شدن 12 مگاپیکس:-s
بهترین گوشی بنظرم نوکیا 7 پلاس هست، که هم قیمت نوکیا 8 هست ولی از لحاظ پردازش ضعیف تر از اون هست، ولی از لحاظ طراحی و بزرگی و قابلیت تا حدودی همون نوکیا 8 با پردازنه میان رده.
در کل الان هیچی ارزش خرید نداره لول :|
ولی در حال حاظر نوکیا اصلا ارزش خرید نداره به خصوص این سری شماره دارش۱٬۲٬۳٬....
شنیده شده که میخاد گوشی های قدیمیش رو دوباره بازسازی کنه ،اونا قطعا ارزش دارن و حس نوستالژی

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
ولی در حال حاظر نوکیا اصلا ارزش خرید نداره به خصوص این سری شماره دارش۱٬۲٬۳٬....
شنیده شده که میخاد گوشی های قدیمیش رو دوباره بازسازی کنه ،اونا قطعا ارزش دارن و حس نوستالژی
بنظرم من نوکیا باید سیستم عامل خودش رو داشته باشه، باید سیستم عامل سیمبین رو زنده کنه، خودش رابط کاربری دوربین داشته باشه، خودش فروشگاه دیجیتالی داشته باشه، اگر تا چند وقت دیگه این حرکات رو ادامه نداد، بنظرم بود و نبودش تو این صنعت هیچ فرقی نداره. دیکتاتوری گوگل شده این که سالی یک بار سیستم عامل میده بیرون، 3-4 تا ویژگی جدید اضافه میکنه، و هر گوشی هم بعد 2 سال بیشتر پشتیبانی نمیشن، اندروید خیلی مزخرف هست، تمام این همه ویژگی رو هم میتونستند تو اندروید 4 هم بچوبونن ولی برای چاپپدن بیشتر مردم هر سال همین اشه و همین کاسه، در حال حاضر برترین و خلاقانه ترین، و قدرتمند ترین، کمپانی دنیا اپل هست، که با توجه به قیمت چندین برابری و تحریم سراسری ما باید با همین اندروید مزخرف سر کنیم.

آخرین ویرایش:

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
بنظرم من نوکیا باید سیستم عامل خودش رو داشته باشه، باید سیستم عامل سیمبین رو زنده کنه، خودش رابط کاربری دوربین داشته باشه، خودش فروشگاه دیجیتالی داشته باشه، اگر تا چند وقت دیگه این حرکات رو ادامه نداد، بنظرم بود و نبودش تو این صنعت هیچ فرقی نداره. دیکتاتوری گوگل شده این که سالی یک بار سیستم عامل میده بیرون، 3-4 تا ویژگی جدید اضافه میکنه، و هر گوشی هم بعد 2 سال بیشتر پشتیبانی نمیشن، اندروید خیلی مزخرف هست، تمام این همه ویژگی رو هم میتونستند تو اندروید 4 هم بچوبونن ولی برای چاپپدن بیشتر مردم هر سال همین اشه و همین کاسه، در حال حاضر برترین و خلاقانه ترین، و قدرتمند ترین، کمپانی دنیا اپل هست، که با توجه به قیمت چندین برابری و تحریم سراسری ما باید با همین اندروید مزخرف سر کنیم.
نوکیا بدبخت چنین توانایی که گفتی نداره.بهترین کار برای نوکیا همون زنده کردن گوشی های قدیمش با کیفیت و قدرت بیشتره

• Like
Reactions: Paradise Lost

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
منم موافقم، فکر کن نوکیا n86 رو دوباره زنده کنه :-(((((((( یا 5800 :-(((((((( یا N79 :-((((( دقیقا کی گفته میخواد گوشی های قیدمیش رو زنده کنه؟
N73که دارم هنوز زندست!!
قراره سری nرو دوباره زنده کنه .امیدوارم همون طراحی نوستالژیک با کیفیت ساخت بالاتر رو دوباره بر گردونه .برگشت به اصل و ریشه ها چقد لذت بخشه.

• Like
Reactions: Paradise Lost

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان،
قصد دارم موبایلم رو تعویض کنم.الان نوت 4 دارم میخوام نوت 8 یا اس 9 بخرم.چند تا سوال داشتم.
1-قیمت ها پایین تر میاد یا بخرم؟
2- تفاوت های خیلی بزرگی هست بین نوت 4 با اس 9 و نوت 8؟(منظورم از لحاظ رابط کاربری و ویژگی های جدیده از لحاظ سخت افزاری منظورم نیست.)
3-بین اس9 و نوت 8 کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
4-کدوم گارانتی معتبر تره؟
5-درباره ی رجیستری و تاثیرش روی گوشی های سامسونگ هم توضیح بدید لطفا و آیا گوشی ای که گارانتی داره 100 درصد از لحاظ رجیستری مطمئن هست؟
6-این سوال ربطی نداره ولی آیا وقتی موبایل جدید بخرم می تونم تلگرامم روی اون فعال کنم.پیامک فعال سازی برام میاد؟با توجه به اتفاقات به وجود آمده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر