راهنمایی در امر خرید موبایل

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
دوستان یه سوال برای من پیش اومده در مورد طرح رجیستری و مالکیت سیم کارت و گوشی.

الان من یه iPhone 6s Plus به یکی از دوستام فروختم. خود گوشی که قدیمیه و قبل طرح رجیستری فعال شده و مشکلی نداره.

الان اون سیم کارتش رو بهش انداخته میگه که sms براش اومده که مالکیت گوشی برای شما نیست و این حرفا.
چطوری باید سیمکارتش رو اون رجیستر کنه؟

وقتی #7777* رو میگیره و میخواد IMEI گوشی رو ثبت کنه واسه سیمکارتش میگه که " شناسه دستگاه IMEI متعلق به شما نمیباشد."

اصلا نیاز هست به ثبت سیمکارت ؟ بعدا مشکلی پیش نمیاد ؟

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,235
نام
فراز

الان من یه iPhone 6s Plus به یکی از دوستام فروختم. خود گوشی که قدیمیه و قبل طرح رجیستری فعال شده و مشکلی نداره.

الان اون سیم کارتش رو بهش انداخته میگه که sms براش اومده که مالکیت گوشی برای شما نیست و این حرفا.

وقتی #7777* رو میگیره و میخواد IMEI گوشی رو ثبت کنه واسه سیمکارتش میگه که " شناسه دستگاه IMEI متعلق به شما نمیباشد."

از طریق سایت همتا مالکیت انتقال بده بهش

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد

فکر کنم باید سیم کارت قبلی روش باشه و با اون سیم #7777* رو بگیرید و اضافه کردن شماره جدید رو بزنید تا روی شماره ای که میخواین هم فعال بشه.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
شما اول برو سایت همتا با وارد کردن شماره‌ خودت وارد شو بعد صفحه ای باز میشه که تمامی گوشی هایی که روی خط شما فعاله نمایش داده میشه
بعد گوشی مورد نظر رو‌ انتقال مالکیت بزن به خط جدید

Sent from my Moto C Plus using Tapatalk

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
شما اول برو سایت همتا با وارد کردن شماره‌ خودت وارد شو بعد صفحه ای باز میشه که تمامی گوشی هایی که روی خط شما فعاله نمایش داده میشه
بعد گوشی مورد نظر رو‌ انتقال مالکیت بزن به خط جدید

Sent from my Moto C Plus using Tapatalk
ممنون، روی سایت همتا گوشی ثبت نشده برای هیچ کدوم از سیمکارت های من. فک کنم مشکل از سمت خود اون رفیق من باشه.

gesendet von meinem iPhone X mit Tapatalk

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
سلام
تو رنج ۹۰۰ الی ۱ تومن؛ بهترین گوشی‌ای که میشه خرید چیه؟ بهم Grand prime pro و xiaomi note 4X رو معرفی کردن.
شیایومی خوب هست؟ کار کن هست؟ این بنده خدایی که گوشی میخواد؛ طرفدار سامسونگه. گوشی قبلیش که خراب شده الان، یک S3 mini هست 4 - 5 ساله دارش تا هفته پیش که خراب شده.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
سلام
تو رنج ۹۰۰ الی ۱ تومن؛ بهترین گوشی‌ای که میشه خرید چیه؟ بهم Grand prime pro و xiaomi note 4X رو معرفی کردن.
شیایومی خوب هست؟ کار کن هست؟ این بنده خدایی که گوشی میخواد؛ طرفدار سامسونگه. گوشی قبلیش که خراب شده الان، یک S3 mini هست 4 - 5 ساله دارش تا هفته پیش که خراب شده.

سلام
تو این رنج بهترین گوشی Huawei P Smart هستش با قیمت حدود 1250
گوشی با طراحی و صفحه کاملا به روز،قدرت بسیار مناسب و...
نسبت به قیمت گوشی خیلی خوب و مدرنیه.

huawei-p-smart-1.jpg

• Like
Reactions: Alkazar

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
سلام
تو این رنج بهترین گوشی Huawei P Smart هستش با قیمت حدود 1250
گوشی با طراحی و صفحه کاملا به روز،قدرت بسیار مناسب و...
نسبت به قیمت گوشی خیلی خوب و مدرنیه.

huawei-p-smart-1.jpg
اون بنده خدا گفت بین ۹۰۰ تا یک تومن!

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
مشکل از قیمت هاست که بالا رفته. همین قبل عید یکی از دوستان هانر 7x گرفت 1100 برای میان رده خیلی هم گوشی عالی هست. الان همون حدودای 1400 1500 شده.

• Like
Reactions: Alkazar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر