راهنمایی در امر خرید موبایل

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,970
نام
احمد
منم حال میکنم با کلاسیک
یدونه 7710 دارم که اولین گوشیمه!عاشقشم هیچوقت گمش نکردم و الان تو جعبه نگه میدارم خیلی وقته!
کلا حال میده!
ولی پیشنهاد من به شما اینه ازین مدلایی که نام بردی نگیری و بری سراغ nokia 8800 arte
اینا واسه گوشی دوم عالین!خوش دست!خاص!البته گرون باید باشن ولی ارزش دارن!
من خودم اگر جایی nokia 8810 داشته باشه تمیز و قیمت منطقی حتما میگیرم!این 8810 خاطره انگیزترین گوشی زندگیمه!واسه سال 1998 هست!
سلام داداش.
خیلی خوش حالم شما هم مثل من هستید، قراره یکه هفته دیگه نوکیا N95 به دستم برسه، کل خرید پروژه شد چیزی حدود 590 تومن ولی اینقدر من خوش حالم نمیدونم چرا.
من کل زندگیم رو گوشی های نوکیا بوده اولین گوشی از نوکیا داشتم، نوکیا N79 بود! سال 89 خریدمش 300 تومن :-( تقریبا چیزی حدود 5 سال کار کرد که گمش کردم :-((((( هنوز که هنوز من دارم دنبالش میگردم ! :| بعدش یک چیز بگم اون زمون 300 تومن خیلی ارزش داشت! یادم میاد با 300 تومن تو روستامون میشد یک یک باغ باهاش خرید -_-
بعد اون عموم از تهران برام نوکیا N73 گرفت که واقعا هم گوشی خوبی بود، ولی هیچ وقت ازش راضی نبودم، یعنی در سطح و کیفیت N79 نبود، واسه همین همیشه با یک چشم بد بهش نگاه میکردم -_- ولی چیزی حدود 2 گیگ باهاش عکس گرفتم، عکس های خانوادگی...هنوز که هنوز عکساشو نشون هر کس میدم باور نمیکنه با نوکیا N73 هست:| بعد اون سام سونگ wave 2 گرفتم، واقعا گوشی با کیفیتی بود، اولین گوشی من به دنیای لمسی بود، که یک بدبختی داشت زمین و اسمون رو واسه برنامه هاش گشتم نبود -_- که گوشی رو با ضرر فروختم، بعدش نوکیا C7 خریدم :-) خلاصه ایفون 4 رو در نظر نگیریم همین اخرین گوشی که خریدم در حال حاضر نوکیا هشت هست :_)
برای خرید کل گوشی های کلاسیک نوکیا هم یک سایت ایرانی پیدا کردم، که سفارش ساخت رو میده بعد 15 روز فکر کنم برات میارنش، اون گوشی هم که گفتی میشه 490 تومن فکر کنم دیدم توش، اسم سایت رو خواستی پ.خ بده بهت بدم:x ولی متسفانه من امروز این سایت رو پیدا کردم، وگر نه اتنخاب های خیلی بیشتری داشتم :|

• Like
Reactions: IMANOKA and S L R

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
من تقریبا یه یک ماهی میشه از ای او اس به اندروید کوچ کردم
چندتا تا مشکل بزرگ دارم ممنون میشم کسی راه حلی براشون داره راهنمایی کنه
اول اینکه موقعی که گوشی به نت وصله پینگ به شدت بالا میره دیروز بعد از مدت ها اومدم اورواچ بازی کنم دیدم پینگم 240 هست که برام عجیب بود نت گوشیو قطع کردم رفت رو 140
دوم اینکه احساس میکنم نوتیفیکیشنای گوشی خیلی دیر میان رو ای او اس بلافاصله ایمیل ارسال میشد نوتیفیکیشنش میومد ولی اینجا دیر میاد یا مثلا چندین بار پیش اومده تو تلگرام بهم پیام دادن ولی نیومده یا دیر اومده
و اینکه راهی هست بدون روشن کردن فیلترشکن از پلی استور استفاده کرد؟ یا استور خارجی دیگه ای وجود داره که مثل پلی استور کامل و پر محتوا باشه؟

پ.ن: اگه کسی قصد کوچ کردن از ایفون به گوشی اندرویدی داره پیشنهاد میکنم اینکارو نکنه به شخصه صرفا برای تنوع اندروید گرفتم ولی به شدت پشیمونم

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام داداش.
خیلی خوش حالم شما هم مثل من هستید، قراره یکه هفته دیگه نوکیا N95 به دستم برسه، کل خرید پروژه شد چیزی حدود 590 تومن ولی اینقدر من خوش حالم نمیدونم چرا.
من کل زندگیم رو گوشی های نوکیا بوده اولین گوشی از نوکیا داشتم، نوکیا N79 بود! سال 89 خریدمش 300 تومن :-( تقریبا چیزی حدود 5 سال کار کرد که گمش کردم :-((((( هنوز که هنوز من دارم دنبالش میگردم ! :| بعدش یک چیز بگم اون زمون 300 تومن خیلی ارزش داشت! یادم میاد با 300 تومن تو روستامون میشد یک یک باغ باهاش خرید -_-
بعد اون عموم از تهران برام نوکیا N73 گرفت که واقعا هم گوشی خوبی بود، ولی هیچ وقت ازش راضی نبودم، یعنی در سطح و کیفیت N79 نبود، واسه همین همیشه با یک چشم بد بهش نگاه میکردم -_- ولی چیزی حدود 2 گیگ باهاش عکس گرفتم، عکس های خانوادگی...هنوز که هنوز عکساشو نشون هر کس میدم باور نمیکنه با نوکیا N73 هست:| بعد اون سام سونگ wave 2 گرفتم، واقعا گوشی با کیفیتی بود، اولین گوشی من به دنیای لمسی بود، که یک بدبختی داشت زمین و اسمون رو واسه برنامه هاش گشتم نبود -_- که گوشی رو با ضرر فروختم، بعدش نوکیا C7 خریدم :-) خلاصه ایفون 4 رو در نظر نگیریم همین اخرین گوشی که خریدم در حال حاضر نوکیا هشت هست :_)
برای خرید کل گوشی های کلاسیک نوکیا هم یک سایت ایرانی پیدا کردم، که سفارش ساخت رو میده بعد 15 روز فکر کنم برات میارنش، اون گوشی هم که گفتی میشه 490 تومن فکر کنم دیدم توش، اسم سایت رو خواستی پ.خ بده بهت بدم:x ولی متسفانه من امروز این سایت رو پیدا کردم، وگر نه اتنخاب های خیلی بیشتری داشتم :|
خب n73 قدیمی تر از 79 بود دیگه،من اولین گوشیم n73 بود یادش بخیر واقعا8-> عجب اسپیکری داشت،یه n79 هم داشتم هنوزم دارم و کار هم میکنه فقط سیمکارت نمیشناسه

• Like
Reactions: Paradise Lost

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,454
نام
امین
اول اینکه موقعی که گوشی به نت وصله پینگ به شدت بالا میره دیروز بعد از مدت ها اومدم اورواچ بازی کنم دیدم پینگم 240 هست که برام عجیب بود نت گوشیو قطع کردم رفت رو 140
دوم اینکه احساس میکنم نوتیفیکیشنای گوشی خیلی دیر میان رو ای او اس بلافاصله ایمیل ارسال میشد نوتیفیکیشنش میومد ولی اینجا دیر میاد یا مثلا چندین بار پیش اومده تو تلگرام بهم پیام دادن ولی نیومده یا دیر اومده
و اینکه راهی هست بدون روشن کردن فیلترشکن از پلی استور استفاده کرد؟ یا استور خارجی دیگه ای وجود داره که مثل پلی استور کامل و پر محتوا باشه؟

پ.ن: اگه کسی قصد کوچ کردن از ایفون به گوشی اندرویدی داره پیشنهاد میکنم اینکارو نکنه به شخصه صرفا برای تنوع اندروید گرفتم ولی به شدت پشیمونم

دوست عزیز اندروید رو هر گوشی یجور کار میده.
شما چون رو ios بودی یه سیستم یکپارچه رو تجربه کردی ولی تجربه اندروید کامل متفاونه چون رو هر "برندی" تجربه متفاوتی رو لمس میکنید.
من خودم اعلان ها رو بستم رو همه برنامه ها جز اس و تماس.
ولی مشکلی تا به حال رو کندی اعلان نداشتم!

اینم بگم خیلی از دوستان من به اندروید کوچ کردن و خیلی هم راضی هستن.
استور مشابه که زیاده.
یه سرچ بدی کلی میاد.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید

برو google play store و ببین اپدیت خودکار برنامه ها را غیرفعال کردی یا نه
اینکه با قطع کردن اینترنت گوشی پینگت پایین اومده تنها دلیلش این هست گوشی داشته دانلود میکرده

از نظر اومدن نوتیفیکیشنش من شخصا هیچ وقت به جز زمانی که اینترنت ضعیف بوده مشکل رسیدن پیام را نداشتم .. بله ممکن هست در حد 1-2 ثانیه تاخیر بوجود بیاد

برای استفاده از پلی استور میتونید پروکسی را روی wifi گوشی تنظیم کنی ... سایت های ایرانی زیادی هست که هر برنامه ای بخوای برای دانلود گذاشته و میتونی راحت دانلود و نصب کنی

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
بنده یه U11 داشتم که تو سفر از دستم افتاد و lcd نابود شد میدونین خرجش حدودا چقدر میشه و اینکه کجا ببرم که تمیز درستش کنن ؟

Sent from my P008 using Tapatalk

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
بنده یه U11 داشتم که تو سفر از دستم افتاد و lcd نابود شد میدونین خرجش حدودا چقدر میشه و اینکه کجا ببرم که تمیز درستش کنن ؟

Sent from my P008 using Tapatalk
یک سایتی دیدم 650 گذاشته بود دستمزد هم فکر نکنم کمتر از 100 بگیرند

• Like
Reactions: samijavid

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
سلام
دوستان تلگرام نسخه ایفون قابلیت اضافه کردن شماره دوم رو نداره ؟
تلگرام ایکس چطور ؟
موبوگرام چطور ؟
میگم این موبوگرام معتبره ؟ چون تو خوده اپ استور هست برای دانلود

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,970
نام
احمد
این نوکیا 7 پلاس چقدر خوشگله:D لامصب 6 اینچه، اندروید خام خام گوگل، دوربین دوتایی، گرافیک ادرنو 512 و... بنظرم نوکیا داره خوب پیشرفت میکنه! من اول از خرید نوکیا هشت بشدت نا امید بودم، تا این که اندروید 8.1 اومد! تقریبا 99 درصد مشکلات حل شد! فریمور دوربین هم اپدیت شد، 4K عکس میگیره 36 مگابایت:| با کامیپوتر نگاش میکنی انگار از فضا اومده دروبینش، 30 ثانیه فیلم 4K میشه 1 گیگابایت...بنظرم تو خرید سری نوکیا شک نکنید، ... این مشخصات CPU و گرافیک همش واسه تبلیغات است! Adreno 330 همه بازی ها رو میخوره چه برسه به سری 500، تو خرید موبایل حتما به بخش گرافیک توجه کنید که غیر از سری Adreno نباشه تا بعدا به مشکل بر نخورید...

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
این نوکیا 7 پلاس چقدر خوشگله:D لامصب 6 اینچه، اندروید خام خام گوگل، دوربین دوتایی، گرافیک ادرنو 512 و... بنظرم نوکیا داره خوب پیشرفت میکنه! من اول از خرید نوکیا هشت بشدت نا امید بودم، تا این که اندروید 8.1 اومد! تقریبا 99 درصد مشکلات حل شد! فریمور دوربین هم اپدیت شد، 4K عکس میگیره 36 مگابایت:| با کامیپوتر نگاش میکنی انگار از فضا اومده دروبینش، 30 ثانیه فیلم 4K میشه 1 گیگابایت...بنظرم تو خرید سری نوکیا شک نکنید، ... این مشخصات CPU و گرافیک همش واسه تبلیغات است! Adreno 330 همه بازی ها رو میخوره چه برسه به سری 500، تو خرید موبایل حتما به بخش گرافیک توجه کنید که غیر از سری Adreno نباشه تا بعدا به مشکل بر نخورید...
با این وضعیت قیمتا مگه نوکیا 5 بخریم
:|

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر