راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,452
نام
امین
امین جان
صفحه گوشی گلس بزنم؟؟؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

گوریلا 5 خیلی سگ جونه ولی بستگی به خودت داره.
من رو 10 و الترا نزدم ولی ادمی هستم که حواسم به گوشیم هست همیشه.

ولی یکی از دوستان که الترا داره هر روز تو کیفش میزاره و بعد یه مدت متوجه خراش رو گوشیش شدیم که گویا تو مترو طرف میخواسته با موچین!!! لبه گوشیو بگیره و بلند کنه.
البته تو کارکرد مشکلی ایجاد نکرده ولی خب با دست قابل لمسه خراش ها.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,356
نام
بابک
گوریلا 5 خیلی سگ جونه ولی بستگی به خودت داره.
من رو 10 و الترا نزدم ولی ادمی هستم که حواسم به گوشیم هست همیشه.

ولی یکی از دوستان که الترا داره هر روز تو کیفش میزاره و بعد یه مدت متوجه خراش رو گوشیش شدیم که گویا تو مترو طرف میخواسته با موچین!!! لبه گوشیو بگیره و بلند کنه.
البته تو کارکرد مشکلی ایجاد نکرده ولی خب با دست قابل لمسه خراش ها.
خواستم بزنم بنظرت کجا برم بگیرم داداش؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,452
نام
امین
مغازه خاصی هست؟

راستی اینو یادم رفت بگم واقعن my theme htc بهترینه تو تموم برندها.
دیروز یکی از رفقام استور سامی رو نشون داد هنگ کردم والپیپر گذاشته 20 هزار تومن و تم الی ماشالله :|

سونی هم فک کنم سر جمع 20 تا فری داره و ال جی هم چیزی نگیم بهتره.

دوستانی که اچ تی سی دارن.
این تم رو سرچ بدن هیولاست.

my dark theme
با حجم 14/53 مگ:x

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
راستی اینو یادم رفت بگم واقعن my theme htc بهترینه تو تموم برندها.
دیروز یکی از رفقام استور سامی رو نشون داد هنگ کردم والپیپر گذاشته 20 هزار تومن و تم الی ماشالله :|

سونی هم فک کنم سر جمع 20 تا فری داره و ال جی هم چیزی نگیم بهتره.

دوستانی که اچ تی سی دارن.
این تم رو سرچ بدن هیولاست.

my dark theme
با حجم 14/53 مگ:x
ASUS کلی داره همه Free :)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,295
نام
مهدی
برای خودم نمیخوام . بودجش همینقدره .
همینی که برات نوشتم رو بهش بگو.همشم تقصیر دلار هست این اوضاع.گوشی با قیمت ۸۰۰ نه اینکه نیست ، هست ولی احتیاجی به تحقیق نداره چون کیفیت هاشون جالب نیستن.بره مفازه چند مدل میزارن جلوش هرکدومو خواست برداره .اما اگر چیز میان رده ی خوب میخواد همین j5 که نوشتم براش عالیه.خودم ندارم ولی پنج نفر از اشناهام خریدن بسیار بسیار راضی هستن

giant level

کاربر سایت
Sep 21, 2013
111
همینی که برات نوشتم رو بهش بگو.همشم تقصیر دلار هست این اوضاع.گوشی با قیمت ۸۰۰ نه اینکه نیست ، هست ولی احتیاجی به تحقیق نداره چون کیفیت هاشون جالب نیستن.بره مفازه چند مدل میزارن جلوش هرکدومو خواست برداره .اما اگر چیز میان رده ی خوب میخواد همین j5 که نوشتم براش عالیه.خودم ندارم ولی پنج نفر از اشناهام خریدن بسیار بسیار راضی هستن
huawei y7 prime خوب نیست؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,295
نام
مهدی
huawei y7 prime خوب نیست؟
چرا خوبه.لامصب خیلی باتریش زیاده اصلا بهش میگن پاور بانک.دلیلش صفحه نمایش معمولی و‌cpu نسبتا پایینشه که هیچ فشاری به تخلیه باتری نمیارن.اما گوشی روانی هست و تاخییر نداره اما بعد ۱سال فکر کنم بدجور به لگ بیوفته.اما با این بودجه به نظرم بهترین انتخابه

• Like
Reactions: giant level

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,967
نام
احمد
یه فامیل اون طرف آب یک فروشگاه پیدا کرده که گوشی های کلاسیک رو میفروشه، جالبه فامیل بنده هم چک کرده، همشون اکبند هستن، و اصل فنلاند :-|
چند مدل رو به بنده معرفی کرده مثل Nokia N95-N958GB و Nokia N86 8MP و Nokia C5 5MP و همین طور هزاران مدل قدیمی دیگه که حالشو ندارم بگم! ولی چون قیمتشون خیلی گزافه :| حول حوش 190$ دلار به بالا!!!! بنده هم انتخاب یکی رو دارم، الان بین اینا کدوم رو انتخاب کنم؟ این تاشو بودن بعد مشکل نمیشه تو دراز مدت؟ قبلنا کسی تجربه طولانی مدت این گوشی ها رو داشته؟ N86 ور بگم بیاد یا N95 8G بین این دو نمیتونم انتخاب کنم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر