راهنمایی در امر خرید موبایل

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
راسش فکر کنم اره الان ایران کسی فکر نکنم ۷ تومان پول بیزبونو بده ایفون البته چون من ارشیو دارم و هر سال میخریم باید میگرفتم
رقیقاا اولین اندروییدی که گرفتم گفتم خدااایااا غلط کردم.....
اگه سریال زیاد نگاه میکنی و تایم اومدنشون برات مهمه برنامه TV Time عالیه برای ایفون ۱۰ کامل بهینه شده
گاهی بعضی برنامه ها مثلا اینیستاگرام زیاد کش دارن که با برنامه Dr.Cleaner راحت همه چیز پاک میشه
استاد پلی استیشن هم هستی که خوب برنامه PS Deals رو نصب کن راحت همه ریجن ها رو میتونی تخفیف های روزانه ای که حتی استور نمینویسه خبر دار بشی
بازیه Bowmasters رو هم حتما نصب کن
ور رد اخر این که برنامه های ایرانی رو به غیر استور نصب نکن برنامه های ++ رو هم همینطور پروفایل ناشناخته نصب میشه و مشکل درست میکنه
برنامه Aloha رو هم نصب کن که باهاش میتونی مثل اندرویید راحت فیلم و اینا از سایتهای ایرانی داونلود کنی و با وصل کردن گوشیت به پیسی اگه ویندوز داری که از قسمت اپ ها و رو ایکو الوها برنی و فایلی که نصب کردی و بکشی بندازی دسکتاپ!اگه هم مثل بنده مک کاری که airdrop و خلاص
در کل خوش اومدی به خانواده اپل
حتما هم توصیه میکنم مراقب اطراف گوشیت باشی شدیدا در عرض ۱ رو خط و خش میفته روش کاوری بامپری چیزی که اصل و درست و حسابی باشه استفاده کن
اخششش کامل همه چیزو گفتم:D:D:D
قربون دست پنجولیت:D :x
چیزایی که گفتی گذاشتم سر دانلود ممنون.خودم دیروز یکلی بازی و برنامه دانلود کردم.بازی های ماریو ران خیلی عالیه فقط شیلتره واس این همون چیز پی ان رو ازت ادرس گرفتم‌ و راحت میتونم باهاش بازی کنم.
واسه ایفونم یه گارد 250 هزارتومنی با پوشش360 درجه ای خریدم خیالم راحته.جنس بدنش ضد گلولست.تازه تقویت کننده wifi هم داره.اثر انگشت و خش هم روش اثر نداره اصلا خیلی عالیه.
من قبلا ایفون 5s داشتم ولی چند ماه بعدش سامسونگ نوت۴ رو‌ معرفی کرد منم محو‌ صفحه نمایشش شدم گرفتمش چسبیدم بهش و واقعا گوشی عالی ای بود.تا پری روز که دوتا گوشی نو خریدم نوت۸ و x و انصافا جفتشون فوق العادن.
بازم ممنون بابت راهنمایی هات.اگر باز مشکلی چیزی داشتم‌ مزاحم‌ میشم:D

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
قربون دست پنجولیت:D :x
چیزایی که گفتی گذاشتم سر دانلود ممنون.خودم دیروز یکلی بازی و برنامه دانلود کردم.بازی های ماریو ران خیلی عالیه فقط شیلتره واس این همون چیز پی ان رو ازت ادرس گرفتم‌ و راحت میتونم باهاش بازی کنم.
واسه ایفونم یه گارد 250 هزارتومنی با پوشش360 درجه ای خریدم خیالم راحته.جنس بدنش ضد گلولست.تازه تقویت کننده wifi هم داره.اثر انگشت و خش هم روش اثر نداره اصلا خیلی عالیه.
من قبلا ایفون 5s داشتم ولی چند ماه بعدش سامسونگ نوت۴ رو‌ معرفی کرد منم محو‌ صفحه نمایشش شدم گرفتمش چسبیدم بهش و واقعا گوشی عالی ای بود.تا پری روز که دوتا گوشی نو خریدم نوت۸ و x و انصافا جفتشون فوق العادن.
بازم ممنون بابت راهنمایی هات.اگر باز مشکلی چیزی داشتم‌ مزاحم‌ میشم:D
خواهش میکنم دوست گلم خوب کاری کردی ایشالا خوب برات کار کنه

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
خواهش میکنم دوست گلم خوب کاری کردی ایشالا خوب برات کار کنه
فقط مطمنی این دکتر کلینر مطمنه؟ :D اخه زده برام 45 گیگ storage ! یعنی اینقدر کش دارم؟ میترسم روش کلیک کنم یوقت چیزی از گوشیم پاک نکنه

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
فقط مطمنی این دکتر کلینر مطمنه؟ :D اخه زده برام 45 گیگ storage ! یعنی اینقدر کش دارم؟ میترسم روش کلیک کنم یوقت چیزی از گوشیم پاک نکنه
باوووو اون که همش کش نیست! کل جم خالیتو نشون میده میزنی کشششو ازش پاک میکنه اخر سر میگه مثلا ۳۰ مگ خالی شد نترش برنامه هیچیتو پاک نمیکنه

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
سگ تو پلی استور گوگل، یعنی مزخرف ترین و کثیف ترین و حقه باز ترین جایی ممکنی که دیدم، هر برنا مه ای میخوای دانلود کنی، صد هزار کپی و نسخه های مزخرف دیگه ای روشه، اون وقت میری نسخه اصلی برنامه رو دانلود کنی، هزار تا تبلیغ گوگل و سازنده های دیگه میاد رو صفحه موبایل، اه حالم به هم خورد:| یا واسه بازی های گیم لافت، که بهترین بازی های ممکن هستن میگه تو کشور شما در دست رس نیست:-@ فقط برنا مه های کپی و مزخرف و اندر مزخرف، یک جاهایی هم از استورش با صنعت پورنوگرافی فرقی نداره8-| اون وقت میری نسخه های اصلی برنامه رو با هزار بدبختی و تغییر ای پی دانلود میکنی، اتصال انلاین همزمان میخواد، اخه بازی موبایل و اتصال همیشگی ؟ اخه بازی تک نفره و اتصال اینترنت؟:| و لله من C7 نوکیا داشتم، هم اسفالت 6 روش میزدم، هم سیمبیان 3 بود، هم استورش از این مزخرفات نداشت...واقعا شورش رو در اورده، حتی استور مایکروسافت هم از این مزخرف بهتره، حداقل اصل برنامه ها توش هست، و مایکروسافت روش نظارت میکنه، من ایفون 5 هم داشتم، ولله ایفون هم استورش اینطور نبود ولی الان نمیدونم،...

آخرین ویرایش:

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
تا یه حدی باهات موافقم منم خیلی وقتا شده خواستم برنامه یا بازی رو بگیرم از خود استور گوگل خیلی اذیتم کرده تا اینکه بیخیال شدم رفتم از سورس های ایرانی گرفتم
بیخود نیس اپل اینقد وسواس داره برای استورش
مایکرو هم حیف کرد باید بیشتر کار میکرد روی سیستم عاملش
سگ تو پلی استور گوگل، یعنی مزخرف ترین و کثیف ترین و حقه باز ترین جایی ممکنی که دیدم، هر برنا مه ای میخوای دانلود کنی، صد هزار کپی و نسخه های مزخرف دیگه ای روشه، اون وقت میری نسخه اصلی برنامه رو دانلود کنی، هزار تا تبلیغ گوگل و سازنده های دیگه میاد رو صفحه موبایل، اه حالم به هم خورد:| یا واسه بازی های گیم لافت، که بهترین بازی های ممکن هستن میگه تو کشور شما در دست رس نیست:-@ فقط برنا مه های کپی و مزخرف و اندر مزخرف، یک جاهایی هم از استورش با صنعت پورنوگرافی فرقی نداره8-| اون وقت میری نسخه های اصلی برنامه رو با هزار بدبختی و تغییر ای پی دانلود میکنی، اتصال انلاین همزمان میخواد، اخه بازی موبایل و اتصال همیشگی ؟ اخه بازی تک نفره و اتصال اینترنت؟:| و لله من C7 نوکیا داشتم، هم اسفالت 6 روش میزدم، هم سیمبیان 3 بود، هم استورش از این مزخرفات نداشت...واقعا شورش رو در اورده، حتی استور مایکروسافت هم از این مزخرف بهتره، حداقل اصل برنامه ها توش هست، و مایکروسافت روش نظارت میکنه، من ایفون 5 هم داشتم، ولله ایفون هم استورش اینطور نبود ولی الان نمیدونم،...

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
اینکه میگن اپ استور امریکا بهتره دقیقا در چه زمینه ای منظورشونه؟؟؟من الان ۳تا اپل ایدی دارم.امریکا و انگلیس استرالیا.هر ۳تاشون برنامه و بازی هاشون مثل همن و حتی دیروز اینستگرام اپدیت جدید داد چک کردم هر ۳ استور باهم در یک وقت و‌ساعت اپدیت براشون ریلیز شد.پس دقیقا جریان چیه میگن امریکا بهتره؟
من به شخصه فقط با اپل ایدی انگلیس کار میکنم و براش گیفت کارت پوند میخرم به دو دلیل: اول اینکه هیچ وقت به ارور ۱۰۰۹ حتی یک بارم برخورد نکردم.دلیل دوم اینه من چند بار تست کردم برنامه ها خیلی سریع تر برام دانلود میشن نمیدونم‌ چرا

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
اینکه میگن اپ استور امریکا بهتره دقیقا در چه زمینه ای منظورشونه؟؟؟من الان ۳تا اپل ایدی دارم.امریکا و انگلیس استرالیا.هر ۳تاشون برنامه و بازی هاشون مثل همن و حتی دیروز اینستگرام اپدیت جدید داد چک کردم هر ۳ استور باهم در یک وقت و‌ساعت اپدیت براشون ریلیز شد.پس دقیقا جریان چیه میگن امریکا بهتره؟
من به شخصه فقط با اپل ایدی انگلیس کار میکنم و براش گیفت کارت پوند میخرم به دو دلیل: اول اینکه هیچ وقت به ارور ۱۰۰۹ حتی یک بارم برخورد نکردم.دلیل دوم اینه من چند بار تست کردم برنامه ها خیلی سریع تر برام دانلود میشن نمیدونم‌ چرا
خوب ببین قضیش تو ایران رو نمیدونم اما مثلا بنده که دارم استفاده میکنم اپ استور بسته به واحد پول کشورم و تایمهاشه!
مثلا من از اپ استور ترکیه استفاده میکنم به این دلیل که واحد پولی برام مقرون به صرفه تره!هرموقع میرم اپل استور برام راحت جوابگو هستن!
تفاوت سرعت داونلود رو نمیدونم احتمالا شانسیه!
پند از دلار تو ایران گرونتره واگه مصرف کننده ایتیونز باشی نه اپ استور تفاوتش روفاهش میتونی ببینی مثلا یک فیلمی تو استور امریما فردا میاد یکی دیگه تو استور یونایتد کینگدام ۱ هفته دیگه برای همینه و ایران اصلا مهم نیست!۳ تا پل ایدی رو چطوری مدیریت میکنی:!!=))

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
خوب ببین قضیش تو ایران رو نمیدونم اما مثلا بنده که دارم استفاده میکنم اپ استور بسته به واحد پول کشورم و تایمهاشه!
مثلا من از اپ استور ترکیه استفاده میکنم به این دلیل که واحد پولی برام مقرون به صرفه تره!هرموقع میرم اپل استور برام راحت جوابگو هستن!
تفاوت سرعت داونلود رو نمیدونم احتمالا شانسیه!
پند از دلار تو ایران گرونتره واگه مصرف کننده ایتیونز باشی نه اپ استور تفاوتش روفاهش میتونی ببینی مثلا یک فیلمی تو استور امریما فردا میاد یکی دیگه تو استور یونایتد کینگدام ۱ هفته دیگه برای همینه و ایران اصلا مهم نیست!۳ تا پل ایدی رو چطوری مدیریت میکنی:!!=))
مدیریتش که خیلی راحته:D در کل میخواستم بگم اینکه میگن امریکا بهتره حرف‌ زیاد درستی نیست.بازی ها و برنامه ها و اپدیت ها برای همه استورها هست.
فست شارژ برا گوشیت خریدی؟من شنبه میخوام برم بازار بگیرم.هر بار که بخوام استفاده کنم باید کاور پشت گوشی رو‌دربیارم که سطح گوشی و شارژر باهم‌ تماس داشته باشن یا نیازی نیست؟؟؟

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
مدیریتش که خیلی راحته:D در کل میخواستم بگم اینکه میگن امریکا بهتره حرف‌ زیاد درستی نیست.بازی ها و برنامه ها و اپدیت ها برای همه استورها هست.
فست شارژ برا گوشیت خریدی؟من شنبه میخوام برم بازار بگیرم.هر بار که بخوام استفاده کنم باید کاور پشت گوشی رو‌دربیارم که سطح گوشی و شارژر باهم‌ تماس داشته باشن یا نیازی نیست؟؟؟
نه نیازی نیست فست شارژ دارم مال مک بوک رو استفاده میکنم
اونم شارژر وایرلس که میره رو اصاب ۴ ساعت طول میشکه شارژ شه اصلا برای خونه نیست اون واسه اینه که بیرون نمیدونم استارباکسی جایی بودی بزاری روش

• Like

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام
بهترین گوشیهای سال ۲۰۱۷ کدامها انتخاب شدند؟
بهترین ها که معلومه کدوم ها هستن همه عالی بودن امسال حتی چینی ها مخصوصا وان پلاس5tو میت10
بهترین هم اکثر سایت ها و یوتیوبرهای معروف نوت8و اس8و ایفون10رو انتخاب کردن پیکسل هم با همه مشکلاتش تو5تای اول خیلی ها بوده
بهترین گوشی سال اروپا وt3که اس8شد
بهترین cnet.ایفون10ودوم نوت8
بهترین گوشی سال جهان هم که اسفند انتخاب میشه.
پارسال اس7برد سال قبلش هم اس6 پس احتمالش کمه باز سامسونگ ببره.ایفون10یا پیکسل یا میت10
ال جی v30

• Like
Reactions: Milad_HW and fifa13

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
وقتی که یک فیلم 3-4 گیگی رو گوشی باز میکنم، حدود 50-60 ثاینه میکشه تا باز بشه، این چیز عادی هست رو Nokia 8? اونم رو یک پرچمدار؟ شیائومی رو داشتم از این سریع تر بود:| کسی تا حالا فیلم سنگین در حد 3-4 گیگ رو گوشیش امتحان کرده و سرعت لودش چقدره واستون؟ بعدم گوشی رو به اندروید 8 اپدیت کردم، نوتفیکشن های جیمیل و تلگرام و کل برنامه های پیام رسان و غیره، اول اگر یک پیام میومد مینوشت 1 پیام، یا مثلا تو تلگرام 200 -300 تا اکتیوی جدید میومد همون مقدار رو با عدد مینوشت، الان فکر کنم باگ شده هیچی نمینویسه همون دایره خالی مزخرف رو خالی میاره روشون:| اینو چطوری درستش کنم؟ بعد این چرا اینطوریه؟ 3-4 روز یکبار هی 80-70 مگ اپدیت امنیتی گوگل رو دانلود میکنه:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر