راهنمایی در امر خرید موبایل

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام.در ایفون x گزینه ای هست انتخابش کنم که تا قبل از اینکه خودم صفحه رو لمس نکردم فیس ایدی شروع به کار نکنه و قفل صفحه باز نشه؟؟؟ الان هیچ کاری با‌ گوشی نداری ولی کنارش که باشی تا چهرت رو از ۵ متر اونورتر ببینه هی صفحش یا روشن میشه یا باز میشه.من میخوام هر وقت لمس کردم صفحه رو اینجور بشه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
سلام.در ایفون x گزینه ای هست انتخابش کنم که تا قبل از اینکه خودم صفحه رو لمس نکردم فیس ایدی شروع به کار نکنه و قفل صفحه باز نشه؟؟؟ الان هیچ کاری با‌ گوشی نداری ولی کنارش که باشی تا چهرت رو از ۵ متر اونورتر ببینه هی صفحش یا روشن میشه یا باز میشه.من میخوام هر وقت لمس کردم صفحه رو اینجور بشه
دوستم همچین چیزی نیست صفحه خاموشه شما باید حتما صفحه رو لم کنی تا فیست شناسایی بشه
مگه این که تو قیمت display گذینه raise to wake رو روشن کرده باشید که افش کنید
تا صفحه کم نشه خود به خود صفحه روشن نمیشه

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
دوستم همچین چیزی نیست صفحه خاموشه شما باید حتما صفحه رو لم کنی تا فیست شناسایی بشه
مگه این که تو قیمت display گذینه raise to wake رو روشن کرده باشید که افش کنید
تا صفحه کم نشه خود به خود صفحه روشن نمیشه
واقعا یه دنیا ممنون بابت راهنماییت.الان رفتم خاموشش کردم.فکر کنم وقتی دیروز خواستم زمان خاموش شدن صفحه رو از ۳۰ ثانیه به ۲ دقیقه افزایش بدم اتفاقی دستم روی اون خورده .تازه دو روز هست گوشی رو خریدم.
میگم چیز شکن رایگان توی اپ استور کدوم بهتره؟یا برم از سایت های ایرانی پولی بخرم ؟

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
واقعا یه دنیا ممنون بابت راهنماییت.الان رفتم خاموشش کردم.فکر کنم وقتی دیروز خواستم زمان خاموش شدن صفحه رو از ۳۰ ثانیه به ۲ دقیقه افزایش بدم اتفاقی دستم روی اون خورده .تازه دو روز هست گوشی رو خریدم.
میگم چیز شکن رایگان توی اپ استور کدوم بهتره؟یا برم از سایت های ایرانی پولی بخرم ؟
به هیچ عنوان نخر این عالیه البته ui ش برای ایفون ۱۰ بهینه نشده اما خوب خیلی خوب کار میکنه و سرعتش عالیه
rabbit v p n خیلی خوبه
پول به چیز پی ان نده استور مفتی هست خیلیم زیاد اسنپ و ی پ ی ان هم خوبه

• Like

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
در ادامه حرفای دوستمون باید بگم 360vpn هم خوبه

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
اگه دیدید مصرف باتریت زیاده وال پیپر مشکی پیا کن بزار خیلی مصرف و کم میکنه تست کردم عالی میشه کم کم ۷ ساعت گوشی تا ۲۰ درصد میشه استفاده کرد

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
به هیچ عنوان نخر این عالیه البته ui ش برای ایفون ۱۰ بهینه نشده اما خوب خیلی خوب کار میکنه و سرعتش عالیه
rabbit v p n خیلی خوبه
پول به چیز پی ان نده استور مفتی هست خیلیم زیاد اسنپ و ی پ ی ان هم خوبه
rabbit رو گرفتم.وقتی نصب میکنم مثل بقیه چیژ پی ان ها تنظیمات میخواد.بلد نیستم چطور تنظیماتش رو ok کنم لطفا بگو چه کنم؟

آخرین ویرایش:
  • Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
rabbit رو گرفتم.وقتی نصب میکنم مثل بقیه چیژ پی ان ها تنظیمات میخواد.بلد نیستم چطور تنظیماتش رو ok کنم لطفا بگو چه کنم؟
برنامه رو احرا کن بعدش میگه یک تنضیمات نصب شه که کد گوشیتو بزن بعد اوکی که شد
برگرد تو خود برنامه سرور کشورا هست مثلا بزار رو uk بعد روشنش کن
ممکنه گاهی تبلیغ نشون بده که اونطوری برنامه رو ببند باز برو توش و بزن روشن شه یادت نره از خود برنامه چیز پی ان رو خاموش یا روشن باید بکنی از سینگ گوشی خیر

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
برنامه رو احرا کن بعدش میگه یک تنضیمات نصب شه که کد گوشیتو بزن بعد اوکی که شد
برگرد تو خود برنامه سرور کشورا هست مثلا بزار رو uk بعد روشنش کن
ممکنه گاهی تبلیغ نشون بده که اونطوری برنامه رو ببند باز برو توش و بزن روشن شه یادت نره از خود برنامه چیز پی ان رو خاموش یا روشن باید بکنی از سینگ گوشی خیر
مرسی ردیف شد.اخرین سوالمم اینه برای سلفی گرفتن که چهره رو‌قشنگ و صاف بندازه جوری که عکس توی خوده گوشی ذخیره شه اپلیکیشن خوبی هست معرفی کنی؟حقیقتش من اصلا از دوربین سلفی خوده گوشی راضی نیستم خیلی زشت میندازتم در صورتی که نوت ۸ و نوت ۴ که الان دارم خیلی بهتر منو نشون میدن.گفتم از اپلیکیشنی چیزی برای ایفون استفاده کنم بهتره

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
مرسی ردیف شد.اخرین سوالمم اینه برای سلفی گرفتن که چهره رو‌قشنگ و صاف بندازه جوری که عکس توی خوده گوشی ذخیره شه اپلیکیشن خوبی هست معرفی کنی؟حقیقتش من اصلا از دوربین سلفی خوده گوشی راضی نیستم خیلی زشت میندازتم در صورتی که نوت ۸ و نوت ۴ که الان دارم خیلی بهتر منو نشون میدن.گفتم از اپلیکیشنی چیزی برای ایفون استفاده کنم بهتره
خودش که خیلی خوب میندازه که اگه مشکل با برعکسی تصویر هست برنامه ps expres رو نصب کن و توش بزن تصویر گرفته شده با دوبرین گوشی فیلیپ بشه
نه میخوایی لایو عکسات خوب بیفته و یک طوری روتوش مانند برنامه B612 که تازه همو برای ایفون ۱۰ اپدیت شد و خیلی خوبه
و برنامه 9cam که خیلی خوبه
با هود گوشی هم حتما از قسمت پورتره استفاده کن بینهایت عکسا عالی میشه

• Like

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
دوستان بین 1.2 تا 1.4 گوشی برای خانم معرفی کنید
برند مهم نیس هرچی که فک میکنید خوبه بگید ترجیحا صفحش بین 5 تا 5.5 باشه
ممنون
درود.
ASUS ZenFone 4 Selfie
CPU:SD430,Octa core
Ram:3/4GB
Storage :64GB
Screen :HD IPS,400Cd/m3
Camera:Main :16MP+0.03s PDAF,EIS
Selfies:20+8(MP)+EIS+Duo pixel+Selfie master+Portrait+EIS
مخصوص خانوم ها.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
خودش که خیلی خوب میندازه که اگه مشکل با برعکسی تصویر هست برنامه ps expres رو نصب کن و توش بزن تصویر گرفته شده با دوبرین گوشی فیلیپ بشه
نه میخوایی لایو عکسات خوب بیفته و یک طوری روتوش مانند برنامه B612 که تازه همو برای ایفون ۱۰ اپدیت شد و خیلی خوبه
و برنامه 9cam که خیلی خوبه
با هود گوشی هم حتما از قسمت پورتره استفاده کن بینهایت عکسا عالی میشه
همون b612 عالی شد واقعا ممنون.
حالا به یه مشکل خوردم.توی safari در قسمت favorites که سایت های مورد علاقتو save میکنی که در صفحه اصلی مرورگر نشون داده بشن.من میرم توی همون favorites بعد اون پایین سمت راست گزینه ادیت رو میزنم بعد میگه پوشه جدید بساز اسم سایت رو بزن منم همین کارو‌ میکنم اما عملا سایت ثبت نمیشه و لینک نداره.فقط یه پوشه هست خالی که اسم سایت روشه.کجای کار رو اشتباه کردم؟

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
همون b612 عالی شد واقعا ممنون.
حالا به یه مشکل خوردم.توی safari در قسمت favorites که سایت های مورد علاقتو save میکنی که در صفحه اصلی مرورگر نشون داده بشن.من میرم توی همون favorites بعد اون پایین سمت راست گزینه ادیت رو میزنم بعد میگه پوشه جدید بساز اسم سایت رو بزن منم همین کارو‌ میکنم اما عملا سایت ثبت نمیشه و لینک نداره.فقط یه پوشه هست خالی که اسم سایت روشه.کجای کار رو اشتباه کردم؟
خواهشم‌میکنم
اره b612 خودش تدیت رو انجام میده
حقیقتا من اولین اندرویید رو هم خریدم که نوت ۸ بود سلفیش در حد ایفون نیست. خیلی فیش ای میکنه
واسه اینن که سایتارو بزاری تو بوک مارک اسنطوریه که دستی یک پشه درتس میکنی به اسم دلخواه. بعد تو سفاری ادرس مورد نظرتو میزنی میاد بعد از پایین ایکونی که فلش رو به بالا داره رو میزنی بعد add to bookmark

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
خواهشم‌میکنم
اره b612 خودش تدیت رو انجام میده
حقیقتا من اولین اندرویید رو هم خریدم که نوت ۸ بود سلفیش در حد ایفون نیست. خیلی فیش ای میکنه
واسه اینن که سایتارو بزاری تو بوک مارک اسنطوریه که دستی یک پشه درتس میکنی به اسم دلخواه. بعد تو سفاری ادرس مورد نظرتو میزنی میاد بعد از پایین ایکونی که فلش رو به بالا داره رو میزنی بعد add to bookmark

Sent from my iPhone using Tapatalk
بوک مارکم ok کردم بسیار ممنون:xفکر کنم توی این سایت فقط من و شما X داریم :D در مورد سلفی نوت ۸ هم خب قاعدتا سلیقه ها باهم متفاوتن.من در زمینه دوربین هم جلو هم عقب سامسونگ رو ترجیح میدم چون به نظرم رنگ هاش زنده ترن.
در پایان هم لطفا به منو آیفونت یه نگاهی بنداز اگر اپلیکیشنی حالا توی هر زمینه ای داری که فکر میکنی به درد عموم هم میخوره و روزمره ادم میتونه باهاش سر‌ و کار داشته باشه بهم معرفی کن‌ منم دانلودش کنم.

• Like

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
بوک مارکم ok کردم بسیار ممنون:xفکر کنم توی این سایت فقط من و شما X داریم :D در مورد سلفی نوت ۸ هم خب قاعدتا سلیقه ها باهم متفاوتن.من در زمینه دوربین هم جلو هم عقب سامسونگ رو ترجیح میدم چون به نظرم رنگ هاش زنده ترن.
در پایان هم لطفا به منو آیفونت یه نگاهی بنداز اگر اپلیکیشنی حالا توی هر زمینه ای داری که فکر میکنی به درد عموم هم میخوره و روزمره ادم میتونه باهاش سر‌ و کار داشته باشه بهم معرفی کن‌ منم دانلودش کنم.
راسش فکر کنم اره الان ایران کسی فکر نکنم ۷ تومان پول بیزبونو بده ایفون البته چون من ارشیو دارم و هر سال میخریم باید میگرفتم
رقیقاا اولین اندروییدی که گرفتم گفتم خدااایااا غلط کردم.....
اگه سریال زیاد نگاه میکنی و تایم اومدنشون برات مهمه برنامه TV Time عالیه برای ایفون ۱۰ کامل بهینه شده
گاهی بعضی برنامه ها مثلا اینیستاگرام زیاد کش دارن که با برنامه Dr.Cleaner راحت همه چیز پاک میشه
استاد پلی استیشن هم هستی که خوب برنامه PS Deals رو نصب کن راحت همه ریجن ها رو میتونی تخفیف های روزانه ای که حتی استور نمینویسه خبر دار بشی
بازیه Bowmasters رو هم حتما نصب کن
ور رد اخر این که برنامه های ایرانی رو به غیر استور نصب نکن برنامه های ++ رو هم همینطور پروفایل ناشناخته نصب میشه و مشکل درست میکنه
برنامه Aloha رو هم نصب کن که باهاش میتونی مثل اندرویید راحت فیلم و اینا از سایتهای ایرانی داونلود کنی و با وصل کردن گوشیت به پیسی اگه ویندوز داری که از قسمت اپ ها و رو ایکو الوها برنی و فایلی که نصب کردی و بکشی بندازی دسکتاپ!اگه هم مثل بنده مک کاری که airdrop و خلاص
در کل خوش اومدی به خانواده اپل
حتما هم توصیه میکنم مراقب اطراف گوشیت باشی شدیدا در عرض ۱ رو خط و خش میفته روش کاوری بامپری چیزی که اصل و درست و حسابی باشه استفاده کن
اخششش کامل همه چیزو گفتم:D:D:D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر