راهنمایی در امر خرید موبایل

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
بالاخره Nokia 8 خریدم، اونم بخاطر این که تموم شهرمون رو واسه الترا و 10 گشتم، اونم فقط یک مغازه داشت که میدادش 1750=)) منم انچنان با چشمانم نگاش کردم که عین این پوکر خون ازش میبارید:|:D خلاصه گشتیم و گشتیم و گشتیم که همه میگفن a7 2017 بگیر با این پول، سام سونگ بگیر بابا سام سونگ بگیر که حالم خراب شد رفتم یک مغازه دیگه این که عین مرد گفت چی میخوای؟ گفتم الترا که گفت ندارم و ولی 3 گوشی گذاشت جلو دستم، P10-Nokia 8- mate 9 که منم دست گذاشتم رو نوکیا هشت و خریدمش، حالا دوستان بگید ضرر نکردم واقعا بین این سه گوشی؟
بعد چرا گوشی من زبان فارسی نداره؟ نوشته زبان اردو ولی فارسی هست؟ مازا فازا؟
بعد تا من داشتم حساب کتاب پول رو میکردم طرف هر چی مزخرف برنامه هست رو سریع ریخت تو قالب گوشی و بیست تومن هم گرفت:| هر چی گفتم نمیخوام بابا نمیخوام اخرش ریخت گفت واسه سرویس:| حالا گوشی جایی داره ریست کنم همه برنامه ها کلا کلن حذف بشن و عین اول فقط اروجینال ها باشن؟:-w بعد هم رابط کاربری نوکیا واقعا زیاد بدل نمیشینه، اپدیتش کنم انروید 8 بهتر میشه؟=P~ در کل راضیم واسه 150 تومن خواست 1750 نسخه 10 HTC قابل بشه بهمون....

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
بالاخره Nokia 8 خریدم، اونم بخاطر این که تموم شهرمون رو واسه الترا و 10 گشتم، اونم فقط یک مغازه داشت که میدادش 1750=)) منم انچنان با چشمانم نگاش کردم که عین این پوکر خون ازش میبارید:|:D خلاصه گشتیم و گشتیم و گشتیم که همه میگفن a7 2017 بگیر با این پول، سام سونگ بگیر بابا سام سونگ بگیر که حالم خراب شد رفتم یک مغازه دیگه این که عین مرد گفت چی میخوای؟ گفتم الترا که گفت ندارم و ولی 3 گوشی گذاشت جلو دستم، P10-Nokia 8- mate 9 که منم دست گذاشتم رو نوکیا هشت و خریدمش، حالا دوستان بگید ضرر نکردم واقعا بین این سه گوشی؟
بعد تا من داشتم حساب کتاب پول رو میکردم طرف هر چی مزخرف برنامه هست رو سریع ریخت تو قالب گوشی و بیست تومن هم گرفت:| هر چی گفتم نمیخوام بابا نمیخوام اخرش ریخت گفت واسه سرویس:| حالا گوشی جایی داره ریست کنم همه برنامه ها کلا کلن حذف بشن و عین اول فقط اروجینال ها باشن؟:-w بعد هم رابط کاربری نوکیا واقعا زیاد بدل نمیشینه، اپدیتش کنم انروید 8 بهتر میشه؟=P~ در کل راضیم واسه 150 تومن خواست 1750 نسخه 10 HTC قابل بشه بهمون....
درود.
به هیچ وجه ضرر نکردی.
بلکه سود کردی خیلی عالی.
مشخصات فنی خیلی عالیه.
دوربین ها معمولی هستند ولی کار راه انداز.
موفق باشید و مبارکتون باشه.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین

مبارکت باشه.
سریع اپ کن.
بعد ریست فکتوری بزن.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
با گوشی ها کار کردین و تجربه ی شخصی دارید؟
چون ملاک من بیشتر روی دوربین جلو و سلفی با کیفیت،باتری و زیبایی گوشی هست
تجربه ی فردی برام مهمه چون با سرچ توی نت و دادن رنج قیمت میشه مدل ها رو پیدا کرد
نظرتون راجب p10 چیه؟
ممنون
من امروز با P10 کار کردم، با وجود این که قیمتش 1.850 بود و mate 9 هم همین طور، ولی باز نوکیا 8 رو خریدم، من از حق نمیگزرم، P10 یک گوشی تمام عیار بود، دوربین پشتیش بشدت با کیفیت بود، چیزی که تو عمرم ندیده بودم، بدنه کاملا فلزی، قدرت سخت افزاریش فوق العاده بود، ولی چون سال قبل شیائومی داشتم، دلم بیشتر تجربه گوشی های چینی رو نخواست و با گرانیش بیشتر نوکیا رو خریدم، ولی اون چیزی معلومه سطح کیفیت Huawei نسبت به شیائومی هست... البته یک چیر رو هم بگم گوشی بشدت کوچیک بود، 5.1 که البته واسه من زیاد خوب نبود، البته بیشتر از 5.5 هم نمیپسندم، الان که نوکیا 5.3 هست، نه زیاد کوچیه نه بزرگ...

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
من امروز با P10 کار کردم، با وجود این که قیمتش 1.850 بود و mate 9 هم همین طور، ولی باز نوکیا 8 رو خریدم، من از حق نمیگزرم، P10 یک گوشی تمام عیار بود، دوربین پشتیش بشدت با کیفیت بود، چیزی که تو عمرم ندیده بودم، بدنه کاملا فلزی، قدرت سخت افزاریش فوق العاده بود، ولی چون سال قبل شیائومی داشتم، دلم بیشتر تجربه گوشی های چینی رو نخواست و با گرانیش بیشتر نوکیا رو خریدم، ولی اون چیزی معلومه سطح کیفیت Huawei نسبت به شیائومی هست... البته یک چیر رو هم بگم گوشی بشدت کوچیک بود، 5.1 که البته واسه من زیاد خوب نبود، البته بیشتر از 5.5 هم نمیپسندم، الان که نوکیا 5.3 هست، نه زیاد کوچیه نه بزرگ...

منم حس خوبی به چینی ها ندارم :D
نوکیا گوشی با اصالتی بوده و هست.

• Like
Reactions: Paradise Lost

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین

دوربینش از dxo امتیاز 68 و گرفته که خیلی برام عجیب بود!
انتظارم از نوکیا بیشتر بود با اون سابقه.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد

نوکیا رو هم که داره HMD Global چین تولید میکنه و عملا فقط اسمش نوکیا هست! با اینکه جفت دوربین های پشت و سلفی رو زایس برای نوکیا بهینه کرده اما باز هم امتیاز خوبی نگرفته! شما آنر 9 میگرفتی تو همون محدوده خیلی بهتر بود ... اینکه میگید به چینی ها حس خوبی ندارید اون چینی ها شامل اوکیتل، بلک ویو و الفون و ... میشن وگرنه شرکت های چینی مثل اوپو و وان پلاسو و میزو هیچ فرقی با شیاومی و هواوی ندارن چرا که خیلی بهتر از هواوی هم گوشی میزنن اما تو ایران دسترسی بهشون سخت تر هست (نه که نباشه اما علافی داره) به هر حال امیدوارم از خریدت راضی باشی و فینگر پرینتش برات اسکن کنه همیشه :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
این تم سفید رنگ نوکیا رو نمیشه سیاه کرد؟ :-( بعدم امروز اپدیت تا 95 درصد رفت error داد؟ چرا؟ :-( دوباره امتجان کردم رو 50 درصد بازم error داد، کلا زهر مارمون شد امروز دروبینش هم که دوستان گفتن بیشتر ناراحت شدیم :-( ولی از شیائومی که قبلی داشتم با کیفیت تره :D بعدم دیگه انیقدر فاز منفی ندید وجدادنن واسه دوربین روز اول خریدیم بگزاریم خوش بگزره=)):D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
این تم سفید رنگ نوکیا رو نمیشه سیاه کرد؟ :-( بعدم امروز اپدیت تا 95 درصد رفت error داد؟ چرا؟ :-( دوباره امتجان کردم رو 50 درصد بازم error داد، کلا زهر مارمون شد امروز دروبینش هم که دوستان گفتن بیشتر ناراحت شدیم :-( ولی از شیائومی که قبلی داشتم با کیفیت تره :D بعدم دیگه انیقدر فاز منفی ندید وجدادنن واسه دوربین روز اول خریدیم بگزاریم خوش بگزره=)):D

خخخخ لذت ببر باو ... کلی گفتیم برای خرید های بعدی ... منم بعد یه مدت گوشیم که اصلا AMOLED نبود صفحه ش و LCD بود پیکسل برن گرفت و الان توی اندروید 7 شبی به راحتی 20 درصد باتری خالی میکنه اگه ازش استفاده نکنم! یک سال هم نشده خریدم اما میسازیم باهاش زیاد دردسر ساز نیست. برای آپدیت هم با قند شکن امتحان کن

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
چه گوشی از شیائومی داشتی ؟؟مشکل چی بوده که اینقد ازش بد میگی؟؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
قیمت جهانی nokia 6 مدل 2018 کسی میدونه؟
واسه اپدیت ببین اگه نرم افزار تحت ویندوز داره گوشی رو وصل کن به کامپیوتر با اون اپدیت کن

آخرین ویرایش:
  • Like

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
وقتی خطا میده چه پیامی نشون میده ؟
با این حال ای ن2 دوتا تست کن:
1- از قندشکن استفاده کن
2- بوت لودر چک کن انلاک نشده باشه

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
چه گوشی از شیائومی داشتی ؟؟مشکل چی بوده که اینقد ازش بد میگی؟؟
شیائومی mi 5s داشتم، همون اول هم اومد بدون گارانتی 1350 خریدم، در صورتی که بقیه پرچمدارا ها مثل اس 7 و غیره بالای 2 تومن بودن:D8-| ولله مشکلی ازش نداشتم، ولی از کلیت رابط کاربریش و کیفیت دوربینش راضی نبودم، در کل گوشی خوبی بود با این قیمت یک سال واسم عین شیر کار کرد الان هم دست فامیل داره میترکونه=P~;;)

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
رابط کاربری نوکیا تقریباً اندروید خامه
منم این نوکیا ۸ از نزدیک دیدم مخصوصاً رنگ نقره ایی
خیلی خوشگله :D

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
دقیقا، یعنی همون اندروید رو گوگل پیکسل هست یعنی یک سانت هم اینور اون ور نشده:| ولی خوب بود مثل بقیه شرکت ها حداقل چند سری ایکون پک رو واسه دانلود میزاشت:| تم رو میشد سیا سفید کرد نه هی فقط سفید باشه:| در کل سرعتش خیلی بالاست، و از همه مهمتر این که الان 3.600 مگ از Ram ازاده، یعنی واقعا فقط 400 مگ گرفته؟ یا من اشتباه میکنم؟:-w

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SleepyTurtel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر