راهنمایی در امر خرید موبایل

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
درود بر شما.
دومی بهتره،همینکه از اسنپ استفاده کرده کافیه ارجعیتش بده.

Sent from my K00E using Tapatalk

ممنون
آره مشکل همین جاست دو به کشم

مدل smart Clio l2 سی پیو کوالکام و اسنپ استفاده میکنه 64 بیتی هست ( البته فرکانس پایین 1.1 داره ) و 4g ساورته
بدی هاش : دوربین ضعیفتر ( پشت 5 مگ - جلو 2 مگ ) عدم وجود فوکوس اتوماتیک - عدم ساپورت otg - فناوری صفحه نمایش tn هست ( اصلا نمیدونم چیه ) و .............

بعد مدل smart Slide ii از سی پیو مدیا تک استفاده میکنه با فرکانس 1.3 ---- صفحه بزرگتری داره 5.5 اینچ - صفحه تنایش hd داره - تراکم پیکسلی بیشتری داره - دوریین قویتری داره ( 8 مگ پشت و جلو 5 مگ ) - فوکوس اتوماتیک داره - otg ساورت هست - 2 تا بلندگو داره جلو - فلش سلفی داره - بدنه ترکیب پلاستیک و فلزه
بدی هاش : عدم ساپورت 4g - سی پیو مدیا تک

یکی سی پیو بهتر و قویتریداره و 4g ساپورته - یکی دیگه امکانات خیلی بهتری داره

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
ممنون
آره مشکل همین جاست دو به کشم

مدل smart Clio l2 سی پیو کوالکام و اسنپ استفاده میکنه 64 بیتی هست ( البته فرکانس پایین 1.1 داره ) و 4g ساورته
بدی هاش : دوربین ضعیفتر ( پشت 5 مگ - جلو 2 مگ ) عدم وجود فوکوس اتوماتیک - عدم ساپورت otg - فناوری صفحه نمایش tn هست ( اصلا نمیدونم چیه ) و .............

بعد مدل smart Slide ii از سی پیو مدیا تک استفاده میکنه با فرکانس 1.3 ---- صفحه بزرگتری داره 5.5 اینچ - صفحه تنایش hd داره - تراکم پیکسلی بیشتری داره - دوریین قویتری داره ( 8 مگ پشت و جلو 5 مگ ) - فوکوس اتوماتیک داره - otg ساورت هست - 2 تا بلندگو داره جلو - فلش سلفی داره - بدنه ترکیب پلاستیک و فلزه
بدی هاش : عدم ساپورت 4g - سی پیو مدیا تک

یکی سی پیو بهتر و قویتریداره و 4g ساپورته - یکی دیگه امکانات خیلی بهتری داره
در کل با گوشی های اسمارت موافق نیستم.
الآن ASUS ZenFone Go هست ۲۸۰ سلفی ضعیف داره.
بقیش خیلی خویه.

• Like
Reactions: alisantori

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
در کل با گوشی های اسمارت موافق نیستم.
الآن ASUS ZenFone Go هست ۲۸۰ سلفی ضعیف داره.
بقیش خیلی خویه.

اول میخواستم ایسوس زنفون گو 452 بگیرم که 280 هزار تومنه - دیجی کالا کرده 255 هزار
اما یه چیزی دلمو زد - خیلی از خریدارا چه دیجی چه سایت ها دیگه 3 تا عیب بزرگ بهش نسبت دادن
1- شارژر ها ایسوس زیاد میسوزن - شارژر ها نو میسزون و شارژ ها جدید هم با میسوزن ( خیلی ها این مشکل دارن )
2- قاطی کردن و پخش شدن رنگ ها در صفحه نمایش
3- خود به خود ترک خوردن صفحه نمایش ( فقط بالا 10 بار این مورد گزارش شده رو دیدم )
همین الان تو دیجی کالا میتونی چند نظر آخر بخونی ببینی

تو این رنج قیمت میمونه y3 II که اونم صفحه نمایش بدجور تو ذوق میزنه بی کیفیت ترین صفحه نمایشی که تو عمرم دیدم رو داره و منو هاش قاطی میکنه مثلا فارسیه زبون گوشی ماشین حساب قاط میزنه و .......

من اسمارت داشتم حداقل میدونی تا 2 سال کار میکنه - بدون هیچ ایرادی

آخرین ویرایش:

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
اول میخواستم ایسوس زنفون گو 452 بگیرم که 280 هزار تومنه - دیجی کالا کرده 255 هزار
اما یه چیزی دلمو زد - خیلی از خریدارا چه دیجی چه سایت ها دیگه 3 تا عیب بزرگ بهش نسبت دادن
1- شارژر ها ایسوس زیاد میسوزن - شارژر ها نو میسزون و شارژ ها جدید هم با میسوزن ( خیلی ها این مشکل دارن )
2- قاطی کردن و پخش شدن رنگ ها در صفحه نمایش
3- خود به خود ترک خوردن صفحه نمایش ( فقط بالا 10 بار این مورد گزارش شده رو دیدم )
همین الان تو دیجی کالا میتونی چند نظر آخر بخونی ببینی

تو این رنج قیمت میمونه y3 II که اونم صفحه نمایش بدجور تو ذوق میزنه بی کیفیت ترین صفحه نمایشی که تو عمرم دیدم رو داره و منو هاش قاطی میکنه مثلا فارسیه زبون گوشی ماشین حساب قاط میزنه و .......

من اسمارت داشتم حداقل میدونی تا 2 سال کار میکنه - بدون هیچ ایرادی
خداییش همچین چیزی گفتن؟!
تا حالا من ندیدم این مشکل براش پیش بیاد.
۱.شارژر های ایسوس تا حالا نسوخته(چه خارج چه داخل مگر اینکه استثنا باشه)
۲.اینم پیش نیومده.
۳.صفحه ترک بخوره؟تا حالا هیچ موردی گزارش نشده.چه داخل چه خارج.
این هم بگم دستگاه های ایسوس حداقل ۳-۵ سال رو کار میکنه.ساپورت نرم افزاری حداقل ۲ سال.
حتما لازم نیست از دیجی بخرید.خیلی سایتا هستند.حتی نسخه تایوان رو میتونید بخرید.اما نسخه جهانی با ایران بهتره.

leon kennedy

کاربر سایت
Jun 30, 2010
428
نام
هادی
سلام
دوستان بین گوشی p9 lite و honor 8 lite کدوم بهتره؟؟؟؟
اگر گوشی دیگه ای تو این رنج که از این دوتا بهتر باشه هم لطفا راهنمایی کنید

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
سلام
‏گوشی موبایل ایسوس مدل Zenfone 3 Max ZC553KL دو سیم کارت
را در دیجی‌کالا ببین.
https://digikala.app.link/Qh2Gk0Hq2E

• Like
Reactions: leon kennedy

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام
معلومه انر8بهتره
زیر700تومن بهترین انتخابه
نمایشگر بزرگ تر هم خواستی ردمی نوت4xزیر700
انر6xهم فک کنم750باشه خیلی خوبه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
تو گوشی انگار ما شانس نداریم دیروز j2 یکدفعه تاچش هنگ کرد برای صفحش قفلش باز نشد بخاطر تاچ رو صفحه بعد دو بار ریست کردم دوبار کار نکرد تاچ صفحه برای باز کردن اسکرین این دفعه خاموش کردم روشن کردم از نوشته اولش دیگه بالا نیومد دوبار خاموش روشن دوباره نوشت اول بالا نیومد این بار هوم گرفتم با والوم یک صفحه اومد نوشته کاستوم os نصب کنید اونم نصب نشد این دفعه کلا دیگه روشن نشد یعنی چی واقعا گوشی نو ۲ ماه کار کرده اینجوری گوز پیچ بشه ببخشید واقعا اعصابمون خراب کرده بردم تعمیرگاه ۲ روزه فعلا لنگ قطعه هستن.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
تو گوشی انگار ما شانس نداریم دیروز j2 یکدفعه تاچش هنگ کرد برای صفحش قفلش باز نشد بخاطر تاچ رو صفحه بعد دو بار ریست کردم دوبار کار نکرد تاچ صفحه برای باز کردن اسکرین این دفعه خاموش کردم روشن کردم از نوشته اولش دیگه بالا نیومد دوبار خاموش روشن دوباره نوشت اول بالا نیومد این بار هوم گرفتم با والوم یک صفحه اومد نوشته کاستوم os نصب کنید اونم نصب نشد این دفعه کلا دیگه روشن نشد یعنی چی واقعا گوشی نو ۲ ماه کار کرده اینجوری گوز پیچ بشه ببخشید واقعا اعصابمون خراب کرده بردم تعمیرگاه ۲ روزه فعلا لنگ قطعه هستن.
تعمیرگاه واس چی؟اصلا تا دوتا هفته گوشی به هر دلیلی خراب شد از جایی که خریدی وظیفشه کلا برات تعویضش کنه چه برسه به 48 ساعت مهلت تستی که همه میدن

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
تعمیرگاه واس چی؟اصلا تا دوتا هفته گوشی به هر دلیلی خراب شد از جایی که خریدی وظیفشه کلا برات تعویضش کنه چه برسه به 48 ساعت مهلت تستی که همه میدن
۲ هفته نیست ۲ ماه شده
دادم نمایندگی ساموسنگ با گارانتی ابم نزدم کلا هیچی خیلی عجیب بود کلا البته این سیستم عامل اندروید کلا سنگین هست و کند متاسفانه باید انتخاب میان رده بهتری میکردم بدبختی اینه من کلا کاری با گوشی انجام نمیدم جز هندزفذب و موزیک و یکم بازیسنتر اومدن ..

• Like
Reactions: ps34

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین
۲ هفته نیست ۲ ماه شده
دادم نمایندگی ساموسنگ با گارانتی ابم نزدم کلا هیچی خیلی عجیب بود کلا البته این سیستم عامل اندروید کلا سنگین هست و کند متاسفانه باید انتخاب میان رده بهتری میکردم بدبختی اینه من کلا کاری با گوشی انجام نمیدم جز هندزفذب و موزیک و یکم بازیسنتر اومدن ..

یبار htc بگیر یه عمر فن ش میشی مثل من.
نه کندی میبینی نه کیفیت ساخت بد.

واسه خوره های موزیک بهترین انتخابم هست.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یبار htc بگیر یه عمر فن ش میشی مثل من.
نه کندی میبینی نه کیفیت ساخت بد.

واسه خوره های موزیک بهترین انتخابم هست.
تا ۴۰۰-۵۰۰ چه گزینه های داره فقط ۵ اینچ به پایین به هیچ عنوان بزرگ اصلا ذستم نمیگیرم بیزارم از گوشی صفحه بزرگ ۵ اینچ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر