راهنمایی در امر خرید موبایل

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
کاملا مشخصه یک اپ هست که فقط داره برای تبلیغات فعالیت میکنه.
از اول بود یا تازه اینجوری شده؟

Sent from my K00E using Tapatalk
اون اپ رو ۵-۶ ماه دارمش، از تو خرداد ماه اینطوری شده. یکی دیگه از دوستام هم، همین مشکل رو داره.
اون چیزی هم که رفیق مون چند پست بالاتر گفت، اینکه یهو وسط گوشی تبلیغات میاد، رو هم من تجربه کردم. فک کردم مشکل از بازاره. رفتم تو تنظیمات و قسمت پاپ-آپ رو لغو کردم ولی هنوز میاد گهگاهی.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
امروز یه نوکیا 6 مشکی گرفتم تا ببینم بعد این همه سال آیا باز میتونن یه گوشی عالی تولید کنن یا نه :D بعد از یه ربع استفاده ، به قدری جذب ظاهر و کیفیتش شدم که درجا یه نقره ایش رو هم سفارش دادم تا بذارم تو کلکسیونم ...
بدنه فوق العادس ، اندروید بسیار سبک و روونه ، دوربین عالیه ، کیفیت صفحه نمایش بی نظیره ، عملکرد حسگر اثرانگشت بسیار سریعه و خلاصه هر چی بگم از این گوشی کم گفتم !
رینگتون دیفالت تماس متعلق به symbian belle و زنگ های پیام هم 80 درصدشون در symbian anna به کار رفته بودن که همون حس سابق رو منتقل میکنن . تا 2 سال دیگه هم قراره نوکیا (HMD) ، تمام آپدیت ها رو به سرعت براش عرضه کنه .
با این تفاصیل ، نوکیا 6 یکی از بهترین گوشی هایی هست که تو چند سال اخیر دیدم . با وجود این که شخصا گوشی هایی مثل note 5 و iphone 6s رو به خاطر علاقه زیاد تو روز اول ورودشون تهیه کردم ، ولی هیچ کدوم تا الان نتونسته بودن به اندازه این میان رده نوکیا نظر منو جلب کنن :x به دوستانی که قصد خرید یه گوشی با اصالت و قیمت مناسب رو دارن ، این مدل رو پیشنهاد میکنم .

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
این گوشی دیگه هیچ اصالتی نداره و مالکش یک شرکت چینیست و هیچ ربطی بجر حق استفاده نامش از نوکیا ندارد. حالا باز موتورولا حداقل مالکش چینی

• Like
Reactions: alisantori

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
سلام
دوستان, iphone se بهتره یا s7 edge(از نظر قدرت سخت افزاری و دوربین و کیفیت بدنه و باتری و .... اینا منظورمه ) ?
بعد این گارانتی های مایکروتل و داتیس امرتات که دیجی کالا واسه این گوشی ها میده, واسه دیزاینه یا درست حسابین ؟ آخه تو خود شهر 200تومن ارزونتر میدن اما بدون گارانتی...

• Like

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام
دوستان, iphone se بهتره یا s7 edge(از نظر قدرت سخت افزاری و دوربین و کیفیت بدنه و باتری و .... اینا منظورمه ) ?
بعد این گارانتی های مایکروتل و داتیس امرتات که دیجی کالا واسه این گوشی ها میده, واسه دیزاینه یا درست حسابین ؟ آخه تو خود شهر 200تومن ارزونتر میدن اما بدون گارانتی...

من خودم آیفون استفاده میکنم اما اگه قرار باشه بین این دو انتخاب کنم سامسونگ رو انتخاب میکنم، چون با گوشی صفحه کوچیک اصلا راحت نیستم و صفحه بزرگ برام اولویت داره. اگه سایز صفحه برام اهمیتی نداشت اس ای رو انتخاب میکردم. از نظر کیفیت ساخت و... که میشه گفت همیشه آیفون اول هست، دوربین هم معمولا همینطور، توی باتری اپل تازگیا یکم بهتر شده و از نظر سخت افزاری هم مهم نیست اج چقدر بهتر باشه، چون در نهایت این ایفون هست که به خاطر سیستم عاملش عملکرد بهتری داره و تقریبا غیرممکنه هنگ کنه و یا سرعتش کم شه. از نظر ساپورت آپدیت و... هم اس ای خیلی بیشتر دوام میاره (اکثر گوشی های اندرویدی فقط دو سه سال براشون آپدیت میاد)

اس7 واقعا عالی هست و به نظرم یکی از بهترین گوشی هاس، اگه سایز صفحه براتون مهمه که همون اس7، حتی پریستیژ خوبی هم داره، اما اگه سرعت، کیفیت، ساپورت و پرستیژ اهمیت بیشتری داره اس ای.

گارانتی هم تا جایی که من دیدم کاملا کشک.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام
معلومه اس7:D
ایفون فقط اگه یه گوشی کوچک و قوی بخوای انتخاب خوبیه
دوربین توی روز در یه حد هستن ایفون رنگ های طبیعی تری داره
ولی توی نور کم و سرعت و لرزشگیر اس7بهتره
قدرت که ایفون کلا از همه اندرویدها قویتره توی تست ها سرعت سریعتر ولی عملکرد واقعی تفاوت محسوسی ندارن اس 7به اندازه کافی قوی و سریعه و از پس هرکاری برمیاد
باتری اس7خیلی بهتره
طراحی که سلیقست ولی تا قبل اس8و نوت7اس7اج زیباترین گوشی بازاربود از نظر خیلی ها:D
کیفیت ساخت هم که عالیه فقط دکمه هوم راحت خش برمیداره
ضد اب هم هست.کیفیت ساخت ایفون هم عالیه ولی طراحیش قدیمی به نظر میاد
نمایشگر هم اس7بهتره.
درکل اس7انتخاب خیلی بهتریه
اگه انتخاب ارزونتر و با کیفیت هم خواستی اچ تی سی10عالیه زیر1500

گارانتی هم که پول اضافه دادنه مخصوصا برا ایفون
دیجی هم قیمت هاش بالاست

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
این گوشی دیگه هیچ اصالتی نداره و مالکش یک شرکت چینیست و هیچ ربطی بجر حق استفاده نامش از نوکیا ندارد. حالا باز موتورولا حداقل مالکش چینی
کجا دقیقا این موضوع رو خوندی ؟ :-/
اولا حق امتیاز استفاده از برند نوکیا در اختیار HMD هست که کاملا فنلاندیه ! مقامات فعلی این شرکت هم اکثرا از مدیران قدیمی نوکیا هستن !!
ثانیا ، اگه منظورت FIH mobile ـه ، فقط سازنده گوشی هست و اونم نه تمام گوشی های نوکیا (احتمالا فقط گوشی های s30+ مثل 3310 جدید) .

• Like
Reactions: Vonarian

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام، یه گوشی برای مامان میخوام بخرم، از این تاشو ها که با باز کردن و بستن درش بتونه راحت جواب بده و قطع کنه، کار دیگه ای قرار نیس باهاش بکنه جز این، انتظاری جز آنتن دادن و دوام نداریم، قیمتش هم دیگه از 100 بالاتر نشه. گوشی با اصالت خوب اینطوری اگه میشناسین ممنون میشم معرفی کنید، اگه گوشی ساده خوب دیگه هم میشناسین که استفادش برای فرد ناوارد راحت هست (مثلا دکمه جواب و قطع سبز قرمز باشه عالیه) ولی تاشو نیس بازم اگه معرفی کنین ممنون میشم.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام، یه گوشی برای مامان میخوام بخرم، از این تاشو ها که با باز کردن و بستن درش بتونه راحت جواب بده و قطع کنه، کار دیگه ای قرار نیس باهاش بکنه جز این، انتظاری جز آنتن دادن و دوام نداریم، قیمتش هم دیگه از 100 بالاتر نشه. گوشی با اصالت خوب اینطوری اگه میشناسین ممنون میشم معرفی کنید، اگه گوشی ساده خوب دیگه هم میشناسین که استفادش برای فرد ناوارد راحت هست (مثلا دکمه جواب و قطع سبز قرمز باشه عالیه) ولی تاشو نیس بازم اگه معرفی کنین ممنون میشم.
یه نگاه به گوشی های الکاتل بنداز همینای که میخوای رو داره قیمتشم خوبه
برند خوبیه. فرانسویه:D

• Like
Reactions: leonk13

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
من خودم آیفون استفاده میکنم اما اگه قرار باشه بین این دو انتخاب کنم سامسونگ رو انتخاب میکنم، چون با گوشی صفحه کوچیک اصلا راحت نیستم و صفحه بزرگ برام اولویت داره. اگه سایز صفحه برام اهمیتی نداشت اس ای رو انتخاب میکردم. از نظر کیفیت ساخت و... که میشه گفت همیشه آیفون اول هست، دوربین هم معمولا همینطور، توی باتری اپل تازگیا یکم بهتر شده و از نظر سخت افزاری هم مهم نیست اج چقدر بهتر باشه، چون در نهایت این ایفون هست که به خاطر سیستم عاملش عملکرد بهتری داره و تقریبا غیرممکنه هنگ کنه و یا سرعتش کم شه. از نظر ساپورت آپدیت و... هم اس ای خیلی بیشتر دوام میاره (اکثر گوشی های اندرویدی فقط دو سه سال براشون آپدیت میاد)

اس7 واقعا عالی هست و به نظرم یکی از بهترین گوشی هاس، اگه سایز صفحه براتون مهمه که همون اس7، حتی پریستیژ خوبی هم داره، اما اگه سرعت، کیفیت، ساپورت و پرستیژ اهمیت بیشتری داره اس ای.

گارانتی هم تا جایی که من دیدم کاملا کشک.
معلومه اس7:D
ایفون فقط اگه یه گوشی کوچک و قوی بخوای انتخاب خوبیه
دوربین توی روز در یه حد هستن ایفون رنگ های طبیعی تری داره
ولی توی نور کم و سرعت و لرزشگیر اس7بهتره
قدرت که ایفون کلا از همه اندرویدها قویتره توی تست ها سرعت سریعتر ولی عملکرد واقعی تفاوت محسوسی ندارن اس 7به اندازه کافی قوی و سریعه و از پس هرکاری برمیاد
باتری اس7خیلی بهتره
طراحی که سلیقست ولی تا قبل اس8و نوت7اس7اج زیباترین گوشی بازاربود از نظر خیلی ها:D
کیفیت ساخت هم که عالیه فقط دکمه هوم راحت خش برمیداره
ضد اب هم هست.کیفیت ساخت ایفون هم عالیه ولی طراحیش قدیمی به نظر میاد
نمایشگر هم اس7بهتره.
درکل اس7انتخاب خیلی بهتریه
اگه انتخاب ارزونتر و با کیفیت هم خواستی اچ تی سی10عالیه زیر1500

گارانتی هم که پول اضافه دادنه مخصوصا برا ایفون
دیجی هم قیمت هاش بالاست
راستش برای تولد برادرم میخواستم و دیگه نمیشد فهمید چی نیازه چی نیست, ولی همین se رو گرفتم در هر جهت چون واسه هدیه انتخاب بهتری بنظر میاد :D
در مورد ios, من خودم خیلی باهاش مشکل دارم داخل iphone 7 .... میشه گفت در برابر سیستم عامل لومیا950 پشمه(به غیر از پشتیبانی...) :| الان نظرات ملت برای s8 رو خوندم و اکثریت میگفتن بهتر از iphone 7 عه .... حالا نمیدونم بفروشمش و باهاش سرفیس فون یا s8 رو بخرم, یا همین رو نگه دارم و با مشکلاتش کنار بیام !

Vonarian

کاربر سایت
Jul 15, 2015
434
نام
اردشیر نهاوندی فرد
دوستان جی ال ایکس ماد کی وارد آمریکا میشه؟رییس‌جمهورش میخواد بخره.
ولی جدی جدی کسی خریده تا الآن؟

Sent from my K00E using Tapatalk

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
این گوگل پیکسل تو ایران میاد؟ تو سایتا که میگشتم خیلی خیلی کم پیدا میشد، به شدت هم گرون بود:| چرا اینطوریه؟
تو فکر اینم برا نسل بعد (پیکسل 2 و آیفون 8 یا ادیشن یا هرچی) از iOS سوئیچ کنم به اندروید:D

• Like

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
این گوگل پیکسل تو ایران میاد؟ تو سایتا که میگشتم خیلی خیلی کم پیدا میشد، به شدت هم گرون بود:| چرا اینطوریه؟
تو فکر اینم برا نسل بعد (پیکسل 2 و آیفون 8 یا ادیشن یا هرچی) از iOS سوئیچ کنم به اندروید:D
htc u 11 بگیر .. از همه نظر عالی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر