راهنمایی در امر خرید موبایل

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
کدوم مدلش؟
جی 5 رو که میگن شکست بوده
میگن منظورت چیه ؟! از نظر کی و با مقایسه با چی ؟! تنها نکته ضعف G5 باتری اونه که با همراه داشتن یه پاور بانک مشکل حل میشه . کیفیت ساخت بالا ، زیبایی ظاهری و دوربین خیره کننده این گوشی رو به یکی از بهترین های ال جی تو این رنج قیمت تبدیل کرده . مردم ما عادت دارن بگن سونی و سامسونگ خوبه ! چون هیچ وقت قدرت ریسک این رو نداشتن که یه برند متفاوت رو تست کنن ، من یه عمره موتورولا و ال جی دست میگیرم علاوه بر کارایی و دوام بالای محصولاتشون ، خاص بودن اونها هم یه مزیت رقابتی به حساب میاد . در کل عالیه
میگن ال جی جو گیر شد نواوری بزنه طراحی ماژولار زد که شکست خورد تو جی 5

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اگه دوربین مهمه طرف xiaomiنرو بد نیست ولی به خوبی بقیه هم نیست
هواوی هم دوربینش خیلی خوب شده ولی p10ومیت9قیمتشون1700الان
بهترین انتخاب ها اس7دوربین و نمایشگر عالی باتری هم خوبه قیمت1550
وhtc10 که از هر نظر عالیه1420
lg g5هم دوربین عالی داره ولی به کسی پیشنهاد نمیدم:D
ارزونتر هم 1250هواویp9وانر8دوربین عکاسی خوب ولی فیلم برداری متوسط

• Like
Reactions: Ostad fariborz

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
سلام دوستان....من الان نزدیک 2-3 ماهه که می خواستم z5 premium رو بگیرم و دیگه تا چند وقت پیش تقریبا نظرم قطعی شده بود تا اینکه چشمم به XZ Premium افتاد و در نگاه اول به مشخصات عاشقش شدم :D
صفحه نمایش و سخت افزار برای بازی کردن و دوربینش برام خیلی مهم بود که مثل اینکه هر سه فوق العاده هستن...حالا می خواستم ببینم که از نظر عزیزان کارشناس{:D}گزینه ی دیگه ای وجود داره که بتونه خواسته های من رو برآورده کنه؟
از اونجایی که من معتقدم آدم باید خودش با گوشیش عشق کنه و بنچمارک و این چیزا زیاد مهم نیست می خواستم بگم که اگه تفاوت آنچنانی ای با رقبا نداره پس دست بکار بشیم واسه همین :D

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
سلام دوستان....من الان نزدیک 2-3 ماهه که می خواستم z5 premium رو بگیرم و دیگه تا چند وقت پیش تقریبا نظرم قطعی شده بود تا اینکه چشمم به XZ Premium افتاد و در نگاه اول به مشخصات عاشقش شدم :D
صفحه نمایش و سخت افزار برای بازی کردن و دوربینش برام خیلی مهم بود که مثل اینکه هر سه فوق العاده هستن...حالا می خواستم ببینم که از نظر عزیزان کارشناس{:D}گزینه ی دیگه ای وجود داره که بتونه خواسته های من رو برآورده کنه؟
از اونجایی که من معتقدم آدم باید خودش با گوشیش عشق کنه و بنچمارک و این چیزا زیاد مهم نیست می خواستم بگم که اگه تفاوت آنچنانی ای با رقبا نداره پس دست بکار بشیم واسه همین :D
طبق تحقیقاتی که من کردم سونی سری z رو از رده خارج کرده .ایراد گوشیهای سونی قیمت الکی گرونشونه با حاشیه های زیاد صفحه نمایش
پیشنهاد من اینه که حالا که میخای اینقد پول بدی برو یه شیائومی می ۶ بخر یه مدت امتحانش کن اگر مشکلی ندیدی بیا به ما هم بگو تا اگر خواستیم بخریم پولمون هدر نره

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
تایید میشه. :)

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
این گوشی چینی ها اشغالن ردمی همشون سر ته یک کرباسن فقط سامسونگ ترول کنیم یکم چینی ها رو
شما چرا نسلتون منقرض نمیشه؟
آقا وقتی اطلاعات نداری یا با گوشی کار نکردی اینجا چت روم نیست که بیای چرت و پرت بنویسی،اینجا ی سری میان که مشاوره بگیرن...

رفع اسپم: دوستانی که به برندای چینی اعتقادی ندارن توصیه میکنم حداقل ی بار استفاده کنید مخصوصاً حاجیمون شیائومی :D

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
طبق تحقیقاتی که من کردم سونی سری z رو از رده خارج کرده .ایراد گوشیهای سونی قیمت الکی گرونشونه با حاشیه های زیاد صفحه نمایش
پیشنهاد من اینه که حالا که میخای اینقد پول بدی برو یه شیائومی می ۶ بخر یه مدت امتحانش کن اگر مشکلی ندیدی بیا به ما هم بگو تا اگر خواستیم بخریم پولمون هدر نره
اصلا نمی خوام سرغ گوشی های شیأومی یا هواوی برم....فقط سونی ^:)^:x:D

• Like
Reactions: AMIN-1399F

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
میان رده های سونی که واقعا افتضاحن اکثرا زیاد کار نمیدن من هر چی داشتم ایراد پیدا کردن یا صفحه اشون یا کندی بالا رده هاش قضاوت نمیکنم

• Like
Reactions: alisantori

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر