راهنمایی در امر خرید موبایل

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بچها من گوشیم صداش تو حالت بدون هندزفری قطع شده چه اهنگ چه ویدیو میبینم زنگم میخوره صدا نمیاد فقط با هندزفری صداها سرجاشه!!! مشکل از کجاست

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کلا سمت ویندوزی نرو

ممنون داداش
دمت گرم راهنمایی کردی نخریدم
آخه یه گوشی سطح بالا lumia دیده بودم که با داک مایکروسافت تبدیل به pc میشد خوشم اومد

تو گوشیا خاص blackberry دیدم سیستم bb10 که متوجه شدم حتی تلگرام و اینستا نداره سیستم عاملش
میگم این گوشیا سامسونگ سیستم tizen دارن مثل Samsung Z2 اومده ایران؟ چندن؟ من گشتم ندیدم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
میگم این گوشیا سامسونگ سیستم tizen دارن مثل Samsung Z2 اومده ایران؟ چندن؟ من گشتم ندیدم
بیخیال این گوشیا شو به درد نمیخورن. با بودجه کم تا دلت بخواد گوشی اندروید نو و دست دو میشه خرید.
تو سایت شیپور بری تبلت و گوشی دست دوم 100 تومنیم از برندهای ایسوس و لنوو هست. به نظر من رو هیچی جز اندروید فکرم نکن تو این رنج قیمت اصلا ارزششو نداره وقتی گوشی اندروید با قیمت مفت! هم وجود داره
بهترین گوشی ارزون قیمت هم به نظر من اینه:
Xiaomi Redmi 4a - مشخصات گوشی موبایل شائومی ردمی 4آ | mobile.ir - مرجع موبایل ایران
کلا میخوای تو هر رنج قیمتی با کمترین هزینه بهترین گوشیو بگیری برو سراغ شائومی

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بیخیال این گوشیا شو به درد نمیخورن. با بودجه کم تا دلت بخواد گوشی اندروید نو و دست دو میشه خرید.
تو سایت شیپور بری تبلت و گوشی دست دوم 100 تومنیم از برندهای ایسوس و لنوو هست. به نظر من رو هیچی جز اندروید فکرم نکن تو این رنج قیمت اصلا ارزششو نداره وقتی گوشی اندروید با قیمت مفت! هم وجود داره
بهترین گوشی ارزون قیمت هم به نظر من اینه:
Xiaomi Redmi 4a - مشخصات گوشی موبایل شائومی ردمی 4آ | mobile.ir - مرجع موبایل ایران
کلا میخوای تو هر رنج قیمتی با کمترین هزینه بهترین گوشیو بگیری برو سراغ شائومی

فدات داداش ممنون
قبلا گوشی اندرویدی داشتم ، الان گوشیم iphone 5s ه
یه گوشی دیگه میخوام بخرم ولی گوشی متفاوت باشه اندرویدی نباشه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
فدات داداش ممنون
قبلا گوشی اندرویدی داشتم ، الان گوشیم iphone 5s ه
یه گوشی دیگه میخوام بخرم ولی گوشی متفاوت باشه اندرویدی نباشه
خواهش میکنم
گوشی غیر از اندروید و iOS به درد نمیخوره:D با این وجود برای گوشی دوم میخوای همون بلک بری خوبه... یا نوکیا.

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خواهش میکنم
گوشی غیر از اندروید و iOS به درد نمیخوره:D با این وجود برای گوشی دوم میخوای همون بلک بری خوبه... یا نوکیا.

خوب ios دارم البته قدیمیه خوب :D ولی ساپورت قویی داره
گوشی دوم یه چیز متفاوت میخوام ، گوشی اندرویدی lg داشتم سطح بالاشو کلا بدرد نمیخورد خاموشی الکی داشت چند بار خاموش میکرد تو روز بدون هیچ کاری ، اسپیکر تماسش ویز ویز داشت و .....

درباره نوکیا که گفتی اگر اشتباه نکنم نسل آخر گوشی نوکیا مدلا nokia 701 و nokia 603 بودن با سیستم عامل symbian belle
درباره بلک بری مثلا تو نظرات یه مدل بلک بری تو سایت mobile.ir یکی نوشته بود میخوام زنگ بزنم باید نت خط روشن کنم تا بتونم زنگ بزنم وگرنه زنگ نمیزنه و ...
شاید بخاطر کرک کردنش اینطوریه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
گوشیت چه مدلیه داش منصور ؟
سلام مشکلش فهمیدم چیه اکسپریا V مشکل از جا سوکت هندزفریه یکی دو بار هندزفری زدم دراوردم صداش برگشت باز ردم صدا قطع شد الان هندزفری میزنم صدا فقط از یک طرف هندزفری میاد هی باید بچرخونم تو سوکت اتصالی کرده 70 خرجشه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
سلام مشکلش فهمیدم چیه اکسپریا V مشکل از جا سوکت هندزفریه یکی دو بار هندزفری زدم دراوردم صداش برگشت باز ردم صدا قطع شد الان هندزفری میزنم صدا فقط از یک طرف هندزفری میاد هی باید بچرخونم تو سوکت اتصالی کرده 70 خرجشه

چقدر گرون ... من خودم عوض میکنم ارزون تر از این حرفا خخخ البته شهر با شهر فرق داره ولی خب ... حدسم هم کاملا درست بود که سونی داری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر