راهنمایی در امر خرید موبایل

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
داداش کوالکوم مگه مجانی میده که شما میگی اول میده به سامسونگ چون پرفروشه!
مگه به ازای هر گوشی که فروش بره اینا پول میدن :D:D
---

سایت ها که از همون اول کار داستان داشتن و دارن تو همه چی و بی طرفی تقریبن محاله!
اینکه شما با پول میتونی رای رو بخری تو همه چیز رو همه میدونن.

تو تست هم هزار جور میشه انگولک بازی دراورد.
واسه همینه که من همیشه میگم تجربه شخصی مهمتر از نقد سایتهاست.

شما میتونی تو عکاسی با یه نمه بالا و پایین کردن زاویه کیفیت عکس رو بد یا خوب نشون بدی.

حتی تو تست های سرعت هم میشه رو یه گوشی 10 تا برنامه رو باز گذاشت و راندمان رو اورد پایین.
--

در کل بین پرچم دارها واقعن دیگه تفاوت محسوس نیست و بنظرم بازار کامل یکنواخت داره جلو میره.
نه ببین الان تولید 835با مشکل مواجه شده حتی شایعه شده احتمال عقب افتادن عرضه اس8بخاطر کمبود پردازنده وجود داره
مشتری اصلی کوالکام و تولید کننده هم سامسونگه طبیعی و منطقیه اینکارش.
ال جی و اچ تی سی و سونی و..فروششون انقدر بالا نیست که تهدید جدی برا سامسونگ حساب بشه که بخواد انحصاری کنه
منم قبول دارم اگه خواست سامسونگ باش کار خیلی کثیفیه
ولی اینجور به نظر میاد بخاطر همون مشکل در تولید بوده

من نگفتم سایت ها بی طرف هستن
تست های سرعت و.. هم که چند بار گفتم اصلا قبولشون ندارم و مسخرست
ولی این پول و رشو دادن برا خوب و بهتر نشون دادن رو قبول ندارم
کیفیت یه محصول مشخصه
همین اس7اج بهترین گوشی سال شده کاملا لیاقتشو داره یه گوشی کامل و بی نظیره از هر نظر
ایفون 7پلاس و اچ تی سی 10 پیکسل xl و حتی میت 9هم لیاقتشون داشتن
قبول دارم تفاوت محسوسی بینشون نیست

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
نسل جدید ایپد اپل معرفی شد ،که در حقیقت نسخه جدیدتر و ارزونتره و البته ضخیم تره ایپد ایره
هنوز معلوم نیست که از قلم اپل هم استفاده کنه ولی با توجه به اینکه توی سایت اپل کنارش مداد نیست ،پشتیبانی نمیکنه

آخرین ویرایش:

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
نسل جدید ایپد اپل معرفی شد ،که در حقیقت نسخه جدیدتر و آرژانتین و البته ضخیم تره ایپد ایره
هنوز معلوم نیست که از قلم اپل هم استفاده کنه ولی با توجه به اینکه توی سایت اپل کنارش مداد نیست ،پشدیبانی نمیکنه
اپل فقط اومد iPad Air2 رو از رده خارج کرد چیپی که داخل این اپید جدید هست مال iPhone 6S هست ، قیمتشم کم کرد !

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
اپل فقط اومد iPad Air2 رو از رده خارج کرد چیپی که داخل این اپید جدید هست مال iPhone 6S هست ، قیمتشم کم کرد !
امیدوار بودم از نسل جدید ایپد پرو با سایز ۱۰/۵ اینچ و با پردازنده a10x
همراه با صفحه نمایش امولد و بدون حاشیه کنار صفحه ،همرا با اپل پنسل ۲رونمایی کنه
البته طبق شایعات قرار بود اپل یک مدل ۹/۷ ارزون قیمت جایگزین مدل فعلی ۹/۷ ایپد پرو معرفی کنه ،ولی به سختی بشه این ایپد جدید رو جانشین ایپد پرو دونست
به نظر میاد این ایپد فقط مناسب افرادی باشه که بخوان با صرف هزینه کم ایپد دار شن وگرنه بقیه هنوزم باید منتظر مدل گران قیمت ایپد پرو ۲ بمونن.فقط امیدوارم اپل طراحی پنسل رو تغییر بده و اونو کاملا بی عیب و نقص اراعه بده.جالبه که بدونید همین پنسل با قیمت ۱۰۰دلار،در ایران با قیمتی حدود ۵۵۰ هزار تومن عرضه میشه!

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
نسل جدید ایپد اپل معرفی شد ،که در حقیقت نسخه جدیدتر و ارزونتره و البته ضخیم تره ایپد ایره
هنوز معلوم نیست که از قلم اپل هم استفاده کنه ولی با توجه به اینکه توی سایت اپل کنارش مداد نیست ،پشتیبانی نمیکنه

امیدوار بودم از نسل جدید ایپد پرو با سایز ۱۰/۵ اینچ و با پردازنده a10x
همراه با صفحه نمایش امولد و بدون حاشیه کنار صفحه ،همرا با اپل پنسل ۲رونمایی کنه
البته طبق شایعات قرار بود اپل یک مدل ۹/۷ ارزون قیمت جایگزین مدل فعلی ۹/۷ ایپد پرو معرفی کنه ،ولی به سختی بشه این ایپد جدید رو جانشین ایپد پرو دونست
به نظر میاد این ایپد فقط مناسب افرادی باشه که بخوان با صرف هزینه کم ایپد دار شن وگرنه بقیه هنوزم باید منتظر مدل گران قیمت ایپد پرو ۲ بمونن.فقط امیدوارم اپل طراحی پنسل رو تغییر بده و اونو کاملا بی عیب و نقص اراعه بده.جالبه که بدونید همین پنسل با قیمت ۱۰۰دلار،در ایران با قیمتی حدود ۵۵۰ هزار تومن عرضه میشه!

ببینید دوستان این ایپد جدید کلا خیلی پاایینتر از ایپد پرو هست!
ترو تن نداره!
a9 !!!
و بدتر از همه صفحه نماییشه!مال ۴ سال پیش رو استفاده کرده همون که رو صفجه یک شیشه هم هست که باعث رفلکس شدید نور هم میشه!
خیلی هم ارزون نیست همین ایران اومد میدن ۲ میلیون

• Like
Reactions: Ostad fariborz

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
ببینید دوستان این ایپد جدید کلا خیلی پاایینتر از ایپد پرو هست!
ترو تن نداره!
a9 !!!
و بدتر از همه صفحه نماییشه!مال ۴ سال پیش رو استفاده کرده همون که رو صفجه یک شیشه هم هست که باعث رفلکس شدید نور هم میشه!
خیلی هم ارزون نیست همین ایران اومد میدن ۲ میلیون
درسته . به عنوان جایگزین ایپد ایر ۲معرفی شده ولی همچنان از ضخامت زیاد و حتی صفحه نمایش ایپد ایر ۱ استفاده کرده منم ازش ناامید شدم
بیشتر منتظر ایپد پرو ۲و قلم جدیدش هستیم که طبق شایعات باید تا ۴ فروردین معرفی شه
تبلت جدید سامسونگ هم چندان چنگی به دل نمی زنه
پشتش‌اثر انگشت زیادی میمونه و باطری هم ظرفیت کمی داره ولی در کل از ایپد ۹/۷ بهتره
امیدوارم اپل یه ایپد پرو ۲شاهکار با قیمت زیر ۱۰۰۰دلار بده
باید منتظر موند و دید که این جماعت دندونگرد چه خوابی برامون دیدن

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
درسته . به عنوان جایگزین ایپد ایر ۲معرفی شده ولی همچنان از ضخامت زیاد و حتی صفحه نمایش ایپد ایر ۱ استفاده کرده منم ازش ناامید شدم
بیشتر منتظر ایپد پرو ۲و قلم جدیدش هستیم که طبق شایعات باید تا ۴ فروردین معرفی شه
تبلت جدید سامسونگ هم چندان چنگی به دل نمی زنه
پشتش‌اثر انگشت زیادی میمونه و باطری هم ظرفیت کمی داره ولی در کل از ایپد ۹/۷ بهتره
امیدوارم اپل یه ایپد پرو ۲شاهکار با قیمت زیر ۱۰۰۰دلار بده
باید منتظر موند و دید که این جماعت دندونگرد چه خوابی برامون دیدن
الان من اونقدر نا اميد شدم فكر كردم ديگه امسال ايپد جديدي معرفي نميكنه!
يعني مراسمي هست و ايپد پرو جديد معرفي ميشه ؟
يا تا سال ديگه همين ايپده؟
مال سامسونگ هم بد نيست اما حقيقتش به ايپد نميرسه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
الان من اونقدر نا اميد شدم فكر كردم ديگه امسال ايپد جديدي معرفي نميكنه!
يعني مراسمي هست و ايپد پرو جديد معرفي ميشه ؟
يا تا سال ديگه همين ايپده؟
مال سامسونگ هم بد نيست اما حقيقتش به ايپد نميرسه

Sent from my iPhone using Tapatalk
تا الان هر چی شایعه بوده راست بوده
شایع بود که یه ایپد ارزون با آیفون قرمز و بند های جدید اپل واچ معرفی میشن که همشون درست بودن .ایپد پرو جدید هم احتمالا طبق شایعات امروز و فردا معرفی میشن ولی شاید مراسم نزارن و تجربه همیشه ثابت کرده بالاخره ما به جایی غافلگیر میشیم مثل معرفی یه محصول کاملا جدید و یا حتی یه محصولی که تا حالا اسمی ازش برده نشده و یا شایدم یک اسم جدید

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
تا الان هر چی شایعه بوده راست بوده
شایع بود که یه ایپد ارزون با آیفون قرمز و بند های جدید اپل واچ معرفی میشن که همشون درست بودن .ایپد پرو جدید هم احتمالا طبق شایعات امروز و فردا معرفی میشن ولی شاید مراسم نزارن و تجربه همیشه ثابت کرده بالاخره ما به جایی غافلگیر میشیم مثل معرفی یه محصول کاملا جدید و یا حتی یه محصولی که تا حالا اسمی ازش برده نشده و یا شایدم یک اسم جدید
خوب انگار امسال اپل به همین بسنده کرد!زمان دیگه ای واسه معرفی محصول جدیدش هست؟به غیر شهریور و ایفون جدید؟

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
سلام بچه ها من از امشب گوشیم شارژ نمیشه
کسی راه حلی داره؟؟

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
اگر نوت ۷ داری که خود سامسونگ این کارو کرده
اگر گوشی دیگه ای داری احتمالا از شارژره یا اشکال سخت افزاریه

• Like
Reactions: SleepyTurtel

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
خب من یدونه mi5 s واسه پدرم گرفتم(عجله داشت :D )هر چی بگم کمه از این گوشی در یه کلام فوق العادست چه سخت افزار ،چه دوربین،و شکل ظاهری واقعا عالیه خودم الان ردمی نوت ۳پرو رو فروختم منتظرم:D mi6 بیاد کسی نمیتونه حدودی بگه کی میاد بازار ایران؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر