راهنمایی در امر خرید موبایل

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
سلام من چندروزه mi 5s plus گرفتم.خواستم فقط بگم پولتون حروم برند نکنید

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
خب معمولا پستاتو اینجا میدیم برام تعجبه که تویی معمولا برند باز بودی:Dاومدی سمت این چینی دوست داشتی؟!یه خورده بیشتر از گوشی بگو یه نقدش کن

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
خب معمولا پستاتو اینجا میدیم برام تعجبه که تویی معمولا برند باز بودی:Dاومدی سمت این چینی دوست داشتی؟!یه خورده بیشتر از گوشی بگو یه نقدش کن
والا همه چیزش خوبه بغیر از دوربین و خروجی صداش رو هندزفری.صفحه نمایششم یکم ضعیف تر از اس هفته.نکات مثبتشم جنس بدنه و سنسور اثر انگشت و صدالبته رامش

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

• Like
Reactions: NO ps3

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
دوستان دیشب گوشیم رو آپدیت کردم (redmi note 3 pro )به اندروید 6 ارتقا داده شد گوشی احساس میکنم روون تر شده ولی نت گوشی رو مشکل خوردم تلگرام رو مشکلی ندارم ولی مرورگرام هیچ سایتی رو باز نمیکنه (چه کروم چه مرورگر خود گوشی)

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
دوستان دیشب گوشیم رو آپدیت کردم (redmi note 3 pro )به اندروید 6 ارتقا داده شد گوشی احساس میکنم روون تر شده ولی نت گوشی رو مشکل خوردم تلگرام رو مشکلی ندارم ولی مرورگرام هیچ سایتی رو باز نمیکنه (چه کروم چه مرورگر خود گوشی)
سیم کارت ایرانسل هست؟
اگه هست برو داخل access piont بعد proxy رو از اونجا پاک کن بعدش هم سیو کن مشکل حل میشه.

من خودم دارم به این نتیجه میرسم که 1 تومن بیشتر بابت گوشی دادن اشتباهه!! الان من redmi note 3 pro دارم واقعا از همه لحاظ عالیه و تنها نکته منفی راجبش دوربین هست که اونم برای من مهم نیست.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
آقا این 6اس چرا اینجوری شدن! شارژر تو پیریز هست گوشی رو میزنم به شارژ کنار باطری زده داره سارز میشه ولی هیچ درصدی بهش اضافه نمیشه!!!
این چش شده! از وقتی رفته رو iOS 10 حس میکنم اینجوری شده.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
سلام دوستان. من تازه هفته پیش یه سیمکارت ایرانسل گرفتم. هنوز نتونستم از نامحدود شبانش استفاده کنم. یه کم راهنمایی میکنید، آخه این زده 2 ساعت از 2 تا 8 صبح، چطوری محاسبه میکنه اون دو ساعت رو ؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام دوستان. من تازه هفته پیش یه سیمکارت ایرانسل گرفتم. هنوز نتونستم از نامحدود شبانش استفاده کنم. یه کم راهنمایی میکنید، آخه این زده 2 ساعت از 2 تا 8 صبح، چطوری محاسبه میکنه اون دو ساعت رو ؟
راهنمایی نمیخواد دوست عزیز، اینترنتو فعال میکنی، بعد ساعت 2 فعال میشه تا دو ساعت یعنی تا ساعت 4 میتونی ازش استفاده کنی
اگرم تموم شد میتونی دوباره فعالش کنی تا ساعت 6 استفاده کنی
البته 3ساعتش به صرفه تره...

Sent from my Z5P using Tapatalk

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
راهنمایی نمیخواد دوست عزیز، اینترنتو فعال میکنی، بعد ساعت 2 فعال میشه تا دو ساعت یعنی تا ساعت 4 میتونی ازش استفاده کنی
اگرم تموم شد میتونی دوباره فعالش کنی تا ساعت 6 استفاده کنی
البته 3ساعتش به صرفه تره...

برا من شدیدا سرعتش افت کرده دیگه نمیزنه lte از چی میتونه باشع ؟

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
سلام علیکم
دوستان میخوام v20 بخرم.میگن که لنزش برامدستو خط میفته بش!چیکار کنم براش؟محافظ ، قابی مخصوص دوربین نداریم؟
این case های شیشه ای از لنز دوربین حفاظت میکنن؟
در کل چی پیشنهاد میدید باش بگیرم برا حفاظت از گوشی؟
لطفا دوستان پاسخ بدن،بار سومه نقل قول میکنم.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
لطفا دوستان پاسخ بدن،بار سومه نقل قول میکنم.
معمولا شرکت ها وقتی یک گوشی پرچمدار میزنند علاوه بر شیشه جلو، شیشه دوربین هم از گوریلا گلاس استفاده میکنند که خط و خش نیوفته ( من خودم در گوشی های میان رده هم ندیدم همچین اتفاقی بوفته مگر اینکه بر اثر ضربه و خیلی بد شانس باشی که اون ناحیه اسیب ببینه )
با این حال هر کاوری بگیری که سطح دوربین داخلتر باشه دیگه احتمال اسیب و خط و خش تا حد زیادی پایین میاره
من خودم گوشیم میان رده هست و سطح دوبین صاف و بعد از گذشت 6 ماه هیچ اسیبی ندیده
بعضی نگرانیها بیش از حدش خوب نیست

• Like
Reactions: A7A

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
دوستان یه ردمی نوت 3 پرو دارم که امروز به اندروید مارشمالو آپدیتش کردم، ولی متاسفانه بعد از آپدیت تو اسکرین لاک گیر کردم چرا که پترن اسکرین لاک رو فراموش کردم، اثر انگشت هم اونطور که فهمیدم تو اندروید مارشمالو پس از بوت کار نمیکنه و حتما باید با پترن یا پین گوشی رو بعد بوت باز کرد که من اصلا پین نذاشته بودم و فقط پترن (که متاسفانه کمی قبل آپدیت تغییرش دادم و یادم رفته پاک) و اثر انگشت رو گوشی گذاشته بودم.
خود گوشی که بوت لودرش قفله و mi pc suite اصلا نمیشناسه که تو حالت ریکاوری بشه هارد ریستش کرد، از اونور بعد آپدیت یو اس بی دیباگینگشم غیر فعال شده و نمیشه با adb اینا کاریش کرد، اکانت گوگل و می اکانتم روش نذاشته بودم.
الان دیگه هیچ راهی برای پروندن لاک اسکرینش نیست؟ با باکس یا جیتگ میشه کاریش کرد؟ چون از طریق فلشم فکر نکنم بشه و اگه بشه هم ریسک بریک داره. جایی رو تو تهران میشناسید به این مدل گوشی وارد باشن بتونن درست کنن بهم معرفی کنید. ممنون.

پ.ن: اعصابم واقعا سر این قابلیت مزخرف مارشمالو خرد شد! تو نتم سرچ کردم کلی اعتراض و آه و ناله دیدم! اصلا فینگرپرینت مشکلش چی بوده این بازیو دراوردن؟

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
اگه خودتون یکم حوصله دارید و اطلاعات مهمی تو پیامهاتون نیست بنظرم یک رام رسمی روش فلش بزنیددرست میشه.سرچ کنید میاد :)

• Like
Reactions: Cait Sith

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
دوستان بنظرتون می ارزه برای استفاده طولانی z5 Premium خرید؟
منظورم از طولانی اینه که تا چندسال دیگه(حداقل2 سال) پشتیبانی بشه از هر لحاظ و مشکلی بابت اجرای نرم افزارها و بازی های روز نداشته باشه...

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان بنظرتون می ارزه برای استفاده طولانی z5 Premium خرید؟
منظورم از طولانی اینه که تا چندسال دیگه(حداقل2 سال) پشتیبانی بشه از هر لحاظ و مشکلی بابت اجرای نرم افزارها و بازی های روز نداشته باشه...
هیچ گوشی چند سال ساپورت نمیشه
نهایتش دو ساله
این گوشی هم ماله 2015 هست و نهایتش تا اواخر امسال ساپورت میشه
اگر ساپورت بیشتر میخواید باید یه پرچمدار 2016 بگیرید
اجرای نرم افزار که کاری نداره ولی بعید میدونم بازیهای روز 2سال دیگه رو راحت اجرا کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر