راهنمایی در امر خرید موبایل

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام
من گوشی گلکسی A5 2016 دارم.
یه مشکلی داره؛ با مموری مشکل داره. (مموری 64 روش گذاشتم). اطلاعات رو وقتی روی مموری میریزی دیگه نشون داده نمیشن (داخل فایل منجر که پیام میده Empty Folder؛ گالری ها هم چیزی نشون نمیدن). مموری روی گوشی قبلیم گلکسی S3 گذاشتم و اوکی بود.
بهم توصیه کردند که گوشی رو ریست فکتوری کنم, شاید درست بشه؛ تاثیری داره؟
کسی این مشکل رو داشته؟ یه موبایل فروش گفتش که مموری 64 رو گوشی های معدودی میتونند ساپورت کنند, درست میگه؟ اگه اینطوره برم مموری 32 بگیرم؟ چون جدی جدی به مموری نیاز دارم.
چرت گفته:D الان اکثر گوشی های میان رده 128رو هم راحت ساپورت میکنن
تو که خودم میگی رو اس3که گوشی 4سال پیشه مشکلی نداره
بعد رو a5 2016ساپورت نکنه؟:D
تو مشخصاتشم هم زده تا256گیگ ساپورت میکنه
مموری رو با گوشی فرمت کن درست نشد ریست کن
یا یه سر با فروم های گوشی بزن شاید بقیه هم همچین مشکلی داشته باشن

دوستان من g5 فول پک خریدم
اندرویدش 6.0.1 ه - درباره آپدیتش به اندروید 7
تو خیلی از فروم ها و سایت ها مثل mobile.ir تو قسمت این گوشی خیلی نوشتن وقتی آپدیت کردن به اندروید 7 یه سری مشکل براشون پیش اومده مثل سایه انداختن صفحه نمایش و از کار افتادن فست شارژ
یه مشکلی هم دارم صدا مکالمه اس , صدا طرف مقابل عالیه اما صدا من نویز کمی داره - صدا گوشی تا آخر زیاد میکنم یه وز وز کمی داره
کلا این گوشی این مدلیه؟ یا برای من مشکل داره؟
اینجا جوابی نمیگیری برو تو فروم های ایرونی یا خارجی گوشی
من که خودم دیگه به کسی ال جی پیشنهاد نمیدم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Alkazar and IMANOKA

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
تو.میان رده من خودم از سونی c4راضیم انصافا
اینجوری نیس ک بگین مارکهای معروف میان رده های ضعیفی دارن
حالا ی سوال تو این چینی ها بهترین برنداشون ب ترتیب کدومان ؟
گوشیت خوبه اینو سونی برا رقابت با چینی ها زده قیمتش خوب بود ولی با چینی هم قیمت مقایسه کن میبنی واقعا ارزش نداره
من که خودم6 honorدارم راضیم
ولی به نظرم بهترینxiaomi
قیمت و امکانات وسخت افزار و کیفیت واقعا عالیه
هواوی هم خوبه ولی فقط دوربینش ازxiaomiبهتره قیمت بالاتر و سخت افزار ضعیف تری داره
honorهم زیر مجموعه هواویه ولی قیمت کمتری داره برا رقابت با xiaomi
میزو .وان پلاس و لنوو هم عالین
چندتا دیگه هم هستن که گوشی های خوبی میزنن ولی تو ایران سخت گیر میاد

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
چرت گفته:D الان اکثر گوشی های میان رده 128رو هم راحت ساپورت میکنن
تو که خودم میگی رو اس3که گوشی 4سال پیشه مشکلی نداره
بعد رو a5 2016ساپورت نکنه؟:D
تو مشخصاتشم هم زده تا256گیگ ساپورت میکنه
مموری رو با گوشی فرمت کن درست نشد ریست کن
یا یه سر با فروم های گوشی بزن شاید بقیه هم همچین مشکلی داشته باشن

اینجا جوابی نمیگیری برو تو فروم های ایرونی یا خارجی گوشی
من که خودم دیگه به کسی ال جی پیشنهاد نمیدم
ممنون.
یه چند تا از این سایت ها و فروم های موبایل معرفی کن پلیز. چه ایرانی و جه خارجی.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اقا من یک سونی xperia v دارم مشکل ریستارت شدن خودکار داره
تو لیست پلیر میری میبنی یکدفعه ریست میشه
بدبختی داریم با این گوشیای سونی فقط والکمنش خوبه هر کدوم خریدم یک مشکل یپیدا کرده یا داشته اینم مشکل ریست شدن برخی اوقات داره
سامسونگ کیفیتاش بهتره تو میان رده حداقلش تنوعشم خوبه

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
اقا من یک سونی xperia v دارم مشکل ریستارت شدن خودکار داره
تو لیست پلیر میری میبنی یکدفعه ریست میشه
بدبختی داریم با این گوشیای سونی فقط والکمنش خوبه هر کدوم خریدم یک مشکل یپیدا کرده یا داشته اینم مشکل ریست شدن برخی اوقات داره
سامسونگ کیفیتاش بهتره تو میان رده حداقلش تنوعشم خوبه
من خودم 3 تا گوشی سونی داشتم خدایی هیچ کدوم هیچ مشکلی نداشتن.(کلا شانس من هر چی گوشی داشتم سالم بوده از همه برندا !) این مدل خوب قدیمی شده احتمالا تو بوت لوپ افتاده.اگه میخواید استفاده کنید بنظرم یا یک کاستوم رام خوب مثل CyMod بریزید یا اینکه یک رام رسمی دوباره روش فلش کنید.درست میشه تو نت سرچ کنید راهنماییش هست

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
گوشیت خوبه اینو سونی برا رقابت با چینی ها زده قیمتش خوب بود ولی با چینی هم قیمت مقایسه کن میبنی واقعا ارزش نداره
من که خودم6 honorدارم راضیم
ولی به نظرم بهترینxiaomi
قیمت و امکانات وسخت افزار و کیفیت واقعا عالیه
هواوی هم خوبه ولی فقط دوربینش ازxiaomiبهتره قیمت بالاتر و سخت افزار ضعیف تری داره
honorهم زیر مجموعه هواویه ولی قیمت کمتری داره برا رقابت با xiaomi
میزو .وان پلاس و لنوو هم عالین
چندتا دیگه هم هستن که گوشی های خوبی میزنن ولی تو ایران سخت گیر میاد
واقعا شیائومی فوق العادست من خودم redmi note 3pro دارم هر بلایی بگی سرش آوردم آخ نمیگه لامصب :Dباتریش عالیه سخت افزارم که مشخص:x ولی یه نقطه ضعف دارن گوشی های شیائومی اونم دوربیناشه
حالا سوالم از خودت در مورد redmi pro هستش به نظرت چطور گوشیه ؟با سری mi 5 چقد فاصله داره؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
واقعا شیائومی فوق العادست من خودم redmi note 3pro دارم هر بلایی بگی سرش آوردم آخ نمیگه لامصب :Dباتریش عالیه سخت افزارم که مشخص:x ولی یه نقطه ضعف دارن گوشی های شیائومی اونم دوربیناشه
حالا سوالم از خودت در مورد redmi pro هستش به نظرت چطور گوشیه ؟با سری mi 5 چقد فاصله داره؟
تایید میشه دوست عزیز حرفت ((: من خودم نسخه معمولی mi 5 دارم، لامصب 1.300 خریدمش پا به پای پرچمدار های دیگه راه میاد! حتی بهتر! ||: همه جور بازی سنگینی روش انداختم |: تقریبا 2 ماه بدجور ازش کار کشیدم (: هیچ کندی و هنگ و غیر ای ازش ندیدم حتی زیاد هم داغ نمیکنه |: حالا با استفاده طولانی مدت، و بلند مدت همین جا بعدا هم نظرم رو در موردش میدم (:

• Like
Reactions: NO ps3

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یه برنامه snapdragon camera نصب کن 4k هم فیلبرداری میکنه:D

• Like

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
گوشی خوبیه نسبت به قیمت همون نوت4 بانمایشگر امولد ودوربین دوگانه ست فقط هم برا چین عرشه شده و فکر کنم رام جهانی و اروپای نداره
ولی من گوشی خودتو ترجیح میدم ارزونتره پردازنده کوالکام هم که بهتر از میدیاتکه قدرتشون در یه حد ولی کوالکام سازگاری بهتری با اپ و بازی ها داره و کم مصرف تره
دوربین هم فک نکنم فرق زیادی تو کیفیت داشته باشن
.گوشی خودتمlte-a یا همون4g+ساپورت میکنه ولی پرو نه
الان ایرانسل داره شبکه رو بهlte-aارتقا میده یا داده به درد میخوره
mi5که بهتر و پرچمداره مخصوصا سخت افزار خیلی قوی تری داره

• Like

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
یه نوت 5 داریم، ال سی دی ـش سوخت (بنفش/سیاه شده)

حالا همینو بخوام بفروشم به صرفه تره، یا ال سی دیشو عوض کنم (چقدر میشه حدودا؟) بعد بذارم برا فروش؟

abbas.n

کاربر سایت
Mar 30, 2016
65
نام
ABBAS
یه نوت 5 داریم، ال سی دی ـش سوخت (بنفش/سیاه شده)

حالا همینو بخوام بفروشم به صرفه تره، یا ال سی دیشو عوض کنم (چقدر میشه حدودا؟) بعد بذارم برا فروش؟
ال سی دیش واست ۵۰۰ شایدم بالاتر اب میخوره.همینجور ردش کن بره بصرفه تره.چون گوشی دست دوم همونجوری افت خودشو کرده چه برسه بخوایی خرج تعمیرش کنی و بخوای بعنوان دست دوم بفروشیش

• Like
Reactions: Nameless King

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر