راهنمایی در امر خرید موبایل

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
هنوز نیومده برسی بشه ببینیم بهتر یا نه
ولی خب رو کاغذ معلومه میت9پرو باتری خیلی بهتری داره ظاهر هم سلیقه ی ولی گوشی خیلی زیباتر و طراحی بهتری داره
v20گوشی خوبیه فقط باتری ضعیفی داره
منم اینو پیشنهاد ندادم فقط میگم اگه گوشی جدید میخوای اینم موجود شده
در کل میت9پرو گوشی گرونیه با قیمت کمتر میشه اس7اج گرفت
گوشی که میت9میخواد شبیه اون باشه:D
اها اوكى

يه سوال .. گوشى هاى جديد سونى كى قراره معرفى بشن؟؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام. به نظرتون lg v20 کی قیمتش برای خرید کاملا مناسب میشه؟
بعد مثل اینکه قراره توی دو تا باندل فروخته بشه که یکیش با مموری 200گیگ و یکی هم با هدفون نک بک هست؟ یا این فقط یه چیز موقتیه؟ و خودتون کدوم باندل به نظرتون بهتره؟ چون شخصا نیازی به 200گیگ حافظه نمیبینم و به نظرم هدفون بیسیم 1100 ال جی واقعا چیز خوبیه، و به درد میخوره. البته مسئله اصلی برام اینه که ال جی روی هدفون جک v20 تبلیغ کرد و جک با کیفیتی هست مثل اینکه، واسه همین میخواستم بدونم پس هدفون سیمی خود گوشی کیفیت بهتری میده یا بی سیم هم مثل همون خوبه؟
دیجی الان برای خرید چطوره؟ یه چند وقت پیش آخه محصول رو خیلی بد تحویل میداد مثل اینکه؟
شرمنده زیاد شد سوالا :D پیشاپیش ممنون از جوابتون.

پ.ن: v20 رو خیلی وقته تعقیب میکنم، به نظرم واقعا یکی از بهترین گوشیاس، مخصوصا برای چیزایی مثل عکاسی فیلم برداری و... فوق العادست، و بهترین کیفیت ضبط صدا رو داره. از نظر کاربرد هم صفحه نمایش دومش خیلی خیلی به درد بخور هست توی همه زمینه ها. چه در حالتی عادی که صفحه گوشی خاموشه، چه وقتی مثلا دارین گیم بازی میکنید و میتونید همزمان چیزایی مثل ساعت یا نوتفیکشن ها رو توی اون صفحه دوم ببینید و... گوشی الان خودمم lg g2 هست و تا همین لحظه کاملا راضی هستم ازش، واسه همین شاید یکم فن ال جی باشم:D :D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اها اوكى

يه سوال .. گوشى هاى جديد سونى كى قراره معرفى بشن؟؟
سونی که معلوم نیست
اچ تی سی و سامسونگ و ال جی اسفند و فروردین پرچمدار معرفی میکنن یک ماه بعد تو بازاره
ولی سونی اسفند معرفی کنه شاید خرداد عرضه بشه بعد شهریور یه پرچمدار جدید معرفی کنه:D
سلام. به نظرتون lg v20 کی قیمتش برای خرید کاملا مناسب میشه؟
بعد مثل اینکه قراره توی دو تا باندل فروخته بشه که یکیش با مموری 200گیگ و یکی هم با هدفون نک بک هست؟ یا این فقط یه چیز موقتیه؟ و خودتون کدوم باندل به نظرتون بهتره؟ چون شخصا نیازی به 200گیگ حافظه نمیبینم و به نظرم هدفون بیسیم 1100 ال جی واقعا چیز خوبیه، و به درد میخوره. البته مسئله اصلی برام اینه که ال جی روی هدفون جک v20 تبلیغ کرد و جک با کیفیتی هست مثل اینکه، واسه همین میخواستم بدونم پس هدفون سیمی خود گوشی کیفیت بهتری میده یا بی سیم هم مثل همون خوبه؟
دیجی الان برای خرید چطوره؟ یه چند وقت پیش آخه محصول رو خیلی بد تحویل میداد مثل اینکه؟
شرمنده زیاد شد سوالا :D پیشاپیش ممنون از جوابتون.

پ.ن: v20 رو خیلی وقته تعقیب میکنم، به نظرم واقعا یکی از بهترین گوشیاس، مخصوصا برای چیزایی مثل عکاسی فیلم برداری و... فوق العادست، و بهترین کیفیت ضبط صدا رو داره. از نظر کاربرد هم صفحه نمایش دومش خیلی خیلی به درد بخور هست توی همه زمینه ها. چه در حالتی عادی که صفحه گوشی خاموشه، چه وقتی مثلا دارین گیم بازی میکنید و میتونید همزمان چیزایی مثل ساعت یا نوتفیکشن ها رو توی اون صفحه دوم ببینید و... گوشی الان خودمم lg g2 هست و تا همین لحظه کاملا راضی هستم ازش، واسه همین شاید یکم فن ال جی باشم:D :D
ال جی که افت قیمت شدیدی داره چندماه دیگه g6معرفی بشه شاید تا1500هم پایین بیاد
اون باندل که فک کنم فقط برا دیجی کالا و پیش فروش بود و تموم شد
کیفیت سیم دار خیلی از بی سیم بهتره ولی نمیدونم هدفون خود ال جی در چه حد باشه
ولی گوشی با هدفون با کیفیتb&oهم عرضه میشه نمیدونم تو ایران گیر بیاد یا نه
دیجی کالا که قیمت گوشی هاش وحشتناک بالاست فقط اینv20رو خوب زده بود که مثل اینکه همون روز اول تموم شده

g2گوشی بی نظیری بود خودم یه مدت داشتم
ولی گوشی های این چند سال ال جی زیاد خوب نبودن مخصوصا از نظر باتری که اصلا خوب نیست
g4مشکل برد داشت g5هم مشکل نمایشگر داره
شاید اینم مشکل داشته باشه اگه میخوای بگیری صبر کن چند ماه مشکلاتش معلوم بشه و قیمتشم پایین میاد

• Like
Reactions: leonk13

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اون باندل که فک کنم فقط برا دیجی کالا و پیش فروش بود و تموم شد

باندل ها رو جی اس ام گذاشته بود که بدون گارانتی نخرید و با این باندل ها بخرید، واسه همین فکر کنم بین بقیه فروشنده ها هم باشه.

کیفیت سیم دار خیلی از بی سیم بهتره ولی نمیدونم هدفون خود ال جی در چه حد باشه
ولی گوشی با هدفون با کیفیتb&oهم عرضه میشه نمیدونم تو ایران گیر بیاد یا نه

B&o هم مثل اینکه مختص پیش فروش بود، هدفون خوبیه به نظر منم اما یه سری چیزاش در مقابل قیمتش کم کاری هست :D این هدفون 1100 ال جی رو یه سری ریویو دیدم مثل اینکه با خود g5 (و احتمال زیاد V20 ) کیفیت خیلی بهتر و عالی ای داره (جدا از اینکه در بقیه موارد هم عالیه)، کلا بین هدفون های بیسیم خیلی خوش ساخت و خوش کیفیت به نظر میاد.

• Like
Reactions: u_2

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
در نظر داشته باشید که Bluetooth انتقال صوتش Lossless نیست و از کیفیت می زنه. تا حد ممکن سعی کنید از سیم استفاده کنید. خیلی از هدفون های بلوتوث سیم هم می خورن البته.

• Like

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
دوستان خواهشا راهنمايى كنيد

من ميخام گوشى hawawi mate 9 بخرم قيمتش مهم نيست
ولى دوستم ميگه صبر كن نسخه ى پرو قرار بياد چون اين نسخه پرو ٢k هست و رزولوشنش بالاتره .. و amoled هست ولى اين mate 9 ساده هيچكدومش نيست و lcd هست
حالا بنظرتون فرق زياد دارن تو عملكرد ؟؟ من كه ميگم زيادحس نميكنى موقعى كار كردن

ميخام شما راهنمايى كنيد

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید

ولى دوستم ميگه صبر كن نسخه ى پرو قرار بياد چون اين نسخه پرو ٢k هست و رزولوشنش بالاتره .. و amoled هست ولى اين mate 9 ساده هيچكدومش نيست و lcd هست

ميخام شما راهنمايى كنيد
تفاوت عمدش در همون کیفیت صفحه نمایش هست در عملکرد تفاوت نداره و مسلما کیفیت صفحه mate 9 pro بهتر هست

ببین نیاز و موارد استفادت از گوشی چی هست .. اگر مثل من زیاد فیلم میبینی و بازی میکنی کیفیت صفحه بهتر به کارت میاد و البته مصرف باتری بیشتر ! ولی اگر بیشتر اینترنت گردی و شبکه اجتماعی میری کیفیت FHD هم همچنان عالی هست
البته این موضوع هم توجه کن اندازه معمولی 5.9 هست و نسخه پرو 5.5 .. اگر معمولی گرفتی برای داخل جیب قرار دادن میتونه کمی اذیتت کنه

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
انصافا mate 9 ساده از نسخه پروش جذاب تر نیست؟ :| مخصوصا من اصلا با گوشی دکمه دار راحت نیستم :| (دکمه پایین صفحه نمایش)

mate 9 نظرم رو خیلی جذب کرده بود به خاطر باتری و صفحه گندش، اما عوض اینکه پرو بهتر باشه هرکدوم مزایای خودشونو دارن :| فعلا همون v20 رو انتخاب بهتری برای خودم میبینم.

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
تفاوت عمدش در همون کیفیت صفحه نمایش هست در عملکرد تفاوت نداره و مسلما کیفیت صفحه mate 9 pro بهتر هست

ببین نیاز و موارد استفادت از گوشی چی هست .. اگر مثل من زیاد فیلم میبینی و بازی میکنی کیفیت صفحه بهتر به کارت میاد و البته مصرف باتری بیشتر ! ولی اگر بیشتر اینترنت گردی و شبکه اجتماعی میری کیفیت FHD هم همچنان عالی هست
البته این موضوع هم توجه کن اندازه معمولی 5.9 هست و نسخه پرو 5.5 .. اگر معمولی گرفتی برای داخل جیب قرار دادن میتونه کمی اذیتت کنه

اها .. من مخلوطى از هر دو هستم .. هم فيلم هم وب گردى . همش .. ولى تفاوت مگه چقدر ميتونه باشه؟؟ خيلى نيست . هست ؟ .. صفحه ال سى دى با emoled چه فرقى داره ؟؟ يعنى رنگ ها پررنگ ترن توى پرو؟؟

ولى جدا اين نسخه ى ميت ٩ سادش جذاب تر از نسخه ى پروش هست از نظر ظاهرى

• Like

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اها .. من مخلوطى از هر دو هستم .. هم فيلم هم وب گردى . همش .. ولى تفاوت مگه چقدر ميتونه باشه؟؟ خيلى نيست . هست ؟ .. صفحه ال سى دى با emoled چه فرقى داره ؟؟ يعنى رنگ ها پررنگ ترن توى پرو؟؟

ولى جدا اين نسخه ى ميت ٩ سادش جذاب تر از نسخه ى پروش هست از نظر ظاهرى
LCD رنگ ها را بهتر نشون میده .. emoled سیاه و سفید و مصرف کمتری هم داره
در pro کیفیت صفحه 2k هست که اگر emoled ساخت سامسونگ به کار برده باشه یکی از بهترین صفحه نمایش ها طرف هستی
در هواوی نمیدونم اما در سامسونگ که رنگ ها را اشباع میکنه یعنی بیش از حد پرنگ نشون میده من یکی شخصا خوشم نمیاد
در کل پیشنهاد میکنم کمی صبر کن و شخصا هردو مدل از نزدیک ببین و ببین کدوم یکی صفحه نمایش ترجیح میدی

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
LCD رنگ ها را بهتر نشون میده .. emoled سیاه و سفید و مصرف کمتری هم داره
در pro کیفیت صفحه 2k هست که اگر emoled ساخت سامسونگ به کار برده باشه یکی از بهترین صفحه نمایش ها طرف هستی
در هواوی نمیدونم اما در سامسونگ که رنگ ها را اشباع میکنه یعنی بیش از حد پرنگ نشون میده من یکی شخصا خوشم نمیاد
در کل پیشنهاد میکنم کمی صبر کن و شخصا هردو مدل از نزدیک ببین و ببین کدوم یکی صفحه نمایش ترجیح میدی
این اشباع رنگ الان دیگه مشکل به حساب نمیاد
الان گوشی های سامسونگ3حالت نمایشگر دارن
Adaptiveزیادی پررنگ همون حالت که شما دیدی
Basicطبیعی ترین حالتش البته شایدم یه کم بی روح به نظر بیاد
AMOLED Photo هم بهترین حالته یه کم از حالتbasicپر رنگ تر

البته این امولدهای که سامسونگ برا بقیه میسازه کیفیتش در حد امولد گوشی های خودش نیست ولی بازم یکی از بهترین هاست

• Like
Reactions: noorihamid99

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718

ميخام شما راهنمايى كنيد
اگه اهل واقعیت مجازی هستی هرچی رزولوشن بالاتر باشه بهتره
اگه نه تو کار کرد عادی که همونfhdعالیه تفاوت زیاد محسوس نیست
میت9پرو نمایشگر کوچک تر و امولد کم مصرف هستش حتی با وجود رزولوشن بالاتر معلومه از نظر باتری از میت9بهتره
ولی میت9یکی از پرنور ترین نمایشگرهارو داره و فکر نکنم پرو در اون حد روشن باشه
اگه اهل بازی هم هستی میت9با نمایشگر بزرگ تر و عملکرد بهتر گرافیکی بخاطر رزولوشن پایین تر گزینه بهتریه

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
اگه اهل واقعیت مجازی هستی هرچی رزولوشن بالاتر باشه بهتره
اگه نه تو کار کرد عادی که همونfhdعالیه تفاوت زیاد محسوس نیست
میت9پرو نمایشگر کوچک تر و امولد کم مصرف هستش حتی با وجود رزولوشن بالاتر معلومه از نظر باتری از میت9بهتره
ولی میت9یکی از پرنور ترین نمایشگرهارو داره و فکر نکنم پرو در اون حد روشن باشه
اگه اهل بازی هم هستی میت9با نمایشگر بزرگ تر و عملکرد بهتر گرافیکی بخاطر رزولوشن پایین تر گزینه بهتریه
اها پس شد ميت ٩ عاديشش

ميترسم اينو بگيرم دو ماه ديگه گالاكسى اس ٨ بياد يه چيزه خفن باشه اونوقت پشيمون بشم

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اها پس شد ميت ٩ عاديشش

ميترسم اينو بگيرم دو ماه ديگه گالاكسى اس ٨ بياد يه چيزه خفن باشه اونوقت پشيمون بشم
به نظر من صبر کن پرچمدارای جدید معرفی بشن
همین الان به نظرم اس7اج بهترین گوشی بازاره دیگه معلومه اس8از اون خیلی بهتره پس ارزش صبر کردن داره
اچ تی سی11وg6وmi6هم همینطور

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
سلام علیکم
دوستان میخوام v20 بخرم.میگن که لنزش برامدستو خط میفته بش!چیکار کنم براش؟محافظ ، قابی مخصوص دوربین نداریم؟
این case های شیشه ای از لنز دوربین حفاظت میکنن؟
در کل چی پیشنهاد میدید باش بگیرم برا حفاظت از گوشی؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر