راهنمایی در امر خرید موبایل

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
بچه ها من گوشیم دارم میدم داداشم.سایت اینترنتی هم گفت معلوم نیست کی موجود شه.همین mi 5s plus تو بازار نمیشه گیر آورد.یعنی هیچ جا ندارن؟؟؟

sent from my s7 edge
اگه تهرانی می تونی از این سایت بخری که مغازه هم داره!!
http://chibile.ir/xiaomi/463-xiaomi-mi-5s-plus-mobile-شیامی-شائومی-شیومی.html

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
بامیلو هم فکر کنم داره اما ICmobile بهتره قیمتاش حالا اگه عجله داری بخر
بنظرم اگه دوربین واست مهمه MI5S بگیر دوربینش بهتر از پلاسش هست تو بقیه موارد پلاس بهتره .

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
بامیلو هم فکر کنم داره اما ICmobile بهتره قیمتاش حالا اگه عجله داری بخر
بنظرم اگه دوربین واست مهمه MI5S بگیر دوربینش بهتر از پلاسش هست تو بقیه موارد پلاس بهتره .
از بارثاشاپ دیگه سفارش دادم جالبیش این بود گفتن ۱۵ روز دیگه میرسه دستت.نه سایز واسم مهمه

sent from my s7 edge

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
از بارثاشاپ دیگه سفارش دادم جالبیش این بود گفتن ۱۵ روز دیگه میرسه دستت.نه سایز واسم مهمه

sent from my s7 edge
مبارک باشه.من تا حالا نخریدم ازش گرفتی بگو ببینم چطوریه سایتش
اینکه 15 روزست از چین میارن اوکیه.گوشی خوبیه چه رنگیشو گرفتی؟
جایی نیست وان پلاس بفروشه ؟
نسخه 3؟ نگیر فعلا چون کلا کمه تو بازار قیمتش زیاده الان 1700 ایناست.بزار نسخه 3T بیاد شاید قیمتش معقول شد.تا 2 ماه پیش 1500 اینا بود کمترم پیدا میشد.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک

نسخه 3؟ نگیر فعلا چون کلا کمه تو بازار قیمتش زیاده الان 1700 ایناست.بزار نسخه 3T بیاد شاید قیمتش معقول شد.تا 2 ماه پیش 1500 اینا بود کمترم پیدا میشد.
اره ارسالش از چینه.مشکی گرفتم

sent from my s7 edge

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
کسی خودش، دوستش یا اقوامش دیزایر 826 ( ترجیحا رنگ ابی ) داره ؟
اطرافش گوشی نواری هست ( برای من ابی ) الان بعد از گذشت 6 ماه کلا سیاه شده ! ( بخاطر کثیفی که به مرور زمان گرفته )
با سیم و مایع ظرف شویی به جونش افتادم فایده نداشت و هیچ تغییری نکرد

میخواستم بدونم کسی این مشکل نداشته یا راه حلی بگه انجام بدم بتونم کثیفی پاک کنم ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: fifa13

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,331

ن همون جدیدشو میخام میدونی کجا میفروشن تو ایران بعد از اینکه وارد وارد بازار شد؟

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
سلام

ميخاستم منو راهنمايى كنيد در مورد خريدگوشى huawei mate 9 pro ميخام اينو بخرم ولى نسخه ى proهنوز نيومده و توى دبى موجود نيست
كى ريليز ميشه اين موبايل ؟؟

تا كى صبر كنم ؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
سلام

ميخاستم منو راهنمايى كنيد در مورد خريدگوشى huawei mate 9 pro ميخام اينو بخرم ولى نسخه ى proهنوز نيومده و توى دبى موجود نيست

تا كى صبر كنم ؟
گوشی تازه معرفی شده و هنوز عرضه نشده چجوری میخوای دبی گیر بیاری !
حداقل 1 ماه باید صبر کنی

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
منم می خواستم چند هفته پیش یه گوشی بخرم mi note2 یا mi mix اینا ولی دیدم که بتازگی تو نت اطلاعات این snap835 اومده بیرون و قراره چند ماه دیگه گوشی های جدید با این cpu ها بیاد دارم صبر می کنم فقط خداکنه یه گوشی این شیائومی با صفحه خمیده با مشخصات روز تو همون زمستان بده بیرون دیگه واسه یه نوت بعدی یه 8 ماهی صبر نکنیم:-s:(
خودمم الا نوت3 سامسونگ دارم که تا اینجا فوق العاده کار کرده واسم هنوز هم عالیه نه هنگی نه..... ولی این ساپورت شرکت ها که تا 2سال رو موظف هستن و....x-( ادم رو مجبور به خونه تکونی می کنه ولی این دفعه دیگه نمی خوام یه چیزه مارک دار مثل ال جی یا سامسونگ و.... بخرم که پول مارکشون بدم چون الا همه گوشی های چینی همون سخت افزار به مراتب بهتر(رم بیشتر)+کیفیت ساخت عالی هر کدوم+قیمت فوق العاده کم!!!نرم افزار اختصاصی اینار میشه با پورت کردن و... دانلود کرد یا با یه رام ریخت رو گوشی مشکلی از این بابت نیست!!!حالا صبر می کنم ببینم این S8 چیزه جدیدی داره واسه گفتن و ارزشه خرید پیدا می کنه یا نه!!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام

تا كى صبر كنم ؟
قیمتش بالاست به نظر من ارزش خرید نداره
اگه میخوای700دلار پول اینو بدی صبر کن برا پرچمدارای جدید
یا برو با پول کمتر گوشی های بهتری بگیر مثل اس7اج.اچ تسی 10
الانv20ال جی هم اومده دیجی کالا تخفیف خوبی زده با مموری کارت200گیگ 2میلیون
فک کنم همین مموری کارت قیمتش400.500تومن باشه
منم می خواستم چند هفته پیش یه گوشی بخرم mi note2 یا mi mix اینا ولی دیدم که بتازگی تو نت اطلاعات این snap835 اومده بیرون و قراره چند ماه دیگه گوشی های جدید با این cpu ها بیاد دارم صبر می کنم فقط خداکنه یه گوشی این شیائومی با صفحه خمیده با مشخصات روز تو همون زمستان بده بیرون دیگه واسه یه نوت بعدی یه 8 ماهی صبر نکنیم:-s:(
خودمم الا نوت3 سامسونگ دارم که تا اینجا فوق العاده کار کرده واسم هنوز هم عالیه نه هنگی نه..... ولی این ساپورت شرکت ها که تا 2سال رو موظف هستن و....x-( ادم رو مجبور به خونه تکونی می کنه ولی این دفعه دیگه نمی خوام یه چیزه مارک دار مثل ال جی یا سامسونگ و.... بخرم که پول مارکشون بدم چون الا همه گوشی های چینی همون سخت افزار به مراتب بهتر(رم بیشتر)+کیفیت ساخت عالی هر کدوم+قیمت فوق العاده کم!!!نرم افزار اختصاصی اینار میشه با پورت کردن و... دانلود کرد یا با یه رام ریخت رو گوشی مشکلی از این بابت نیست!!!حالا صبر می کنم ببینم این S8 چیزه جدیدی داره واسه گفتن و ارزشه خرید پیدا می کنه یا نه!!
اره احتمالش زیاده یکی از اولین گوشی های 835روxiaomiبزنه
شایدmi6

واقعا نوت3هنوزم عالیه مخصوصا نسخه4gوکوالکام.حتی سامسونگ همین بلک فرایدی نوت3رفرش شده رو برا فروش میذاره اونم با قیمت بالا250دلار:D

• Like
Reactions: Sterben

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
قیمتش بالاست به نظر من ارزش خرید نداره
اگه میخوای700دلار پول اینو بدی صبر کن برا پرچمدارای جدید
یا برو با پول کمتر گوشی های بهتری بگیر مثل اس7اج.اچ تسی 10
الانv20ال جی هم اومده دیجی کالا تخفیف خوبی زده با مموری کارت200گیگ 2میلیون
فک کنم همین مموری کارت قیمتش400.500تومن باشه

داداش ال جى v20كه اونچيزى كه من شنيدم و ميدونم كيفيت hawuei pro از اين ال جى بيشتره .

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
داداش ال جى v20كه اونچيزى كه من شنيدم و ميدونم كيفيت hawuei pro از اين ال جى بيشتره .
هنوز نیومده برسی بشه ببینیم بهتر یا نه
ولی خب رو کاغذ معلومه میت9پرو باتری خیلی بهتری داره ظاهر هم سلیقه ی ولی گوشی خیلی زیباتر و طراحی بهتری داره
v20گوشی خوبیه فقط باتری ضعیفی داره
منم اینو پیشنهاد ندادم فقط میگم اگه گوشی جدید میخوای اینم موجود شده
در کل میت9پرو گوشی گرونیه با قیمت کمتر میشه اس7اج گرفت
گوشی که میت9میخواد شبیه اون باشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر