راهنمایی در امر خرید موبایل

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
فقط جی4این مشکل رو داشت
ولی جی5مشکل نمایشگر داره
داغ شدنz5pبخاطر پردازندست ولی گوشی سیستم خنک کننده قوی داره مشکلی از این نظر نداره .واقعا گوشی عالی و کاملیه
z5هم انتخاب خوبیه
ایفون هم که ارزش نداره بخاطر نمایشگر 4اینچی‌.
تو این قیمت هواوی میت8وp9رو داره که عالی هستن از هر نظر
نوت4که دوساله شده البته هنوز عالیه و از نظر دوربین و نمایشگر جز بهترین هاست
اس6هم همینطور داره دو ساله میشه قیمتشونم بالاست
سامسونگ نسبت به بقیه افت قیمت کمتری داره مخصوصا سری نوت
اس6اگه یک تومن بود ارزش خرید داشت
داداش یعنی واقعا جی 5 مشکل برد و سوختن نداره؟صفحه نمایشش چه مشکلی داره؟
یعنی واقعا سونی تو بلند مدت اسیب نمیبینه با این cpu? پس چرا همه جا در مورد این cpu بد میگن؟Snapdragon 810
مشخصات هواوی میت 8 و p9 رو هم دیدم با وجود اختلاف کم p9 از میت 8 از نظر قدرت خرید میت 8 عقلانی نیست؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
دوستان میشه راهنمایی کنید؟ در حال حاضر بهترین گوشی با قیمت 1.500 چی هست؟
خودم بشخصه از سونی z5 پرمیوم با این امکاناتی که داره خیلی خوشم اومده، مثل دوربین عالی با جنس بدنه منحصر به فرد، زد اب و از همه مهمترصفحه نمایش 5.5 اینچی با رزولوشن 4k:eek: با تراکم پیکسلی خیلی بالا +800
گوشی بعدی که مد نظرم هست..ال جی g5 هست که از مزایاش نسبت به سونی میشه به رم 4 مدل پردازنده قوی تر و هم چنین gpu قوی تر اشاره کرد...و از اون شناخت بدی که همه ازش دارند میگن ال جی تو بلند مدت بردش اسیب میبینه...و داغی بیش از حد هم باعث سوختن بردش میشه...:| حالا خواستم بدونم واقعا زد 5 چقدر میتونه از g5 ضعیف تر عمل میکنه؟ که بتونم قید ال جی رو بزنم!
دیگه اینا بهترین گوشی های بود که تو این همه مدل تو این رنج قیمت تونستم پیدا کنم..اگه وقعا شما مدل بهتری تو این رنج قیمت میدونید بگید:D
و از همه مهمتر با همین قیمت میشه ایفون apple se خرید که قدرتش با 6 اس برابری میکنه! و همه هم از قیمت 6 اس خبر داریم...ایا محدودیت های اپل و همچنین صفحه نمایش 4 اینچی واقعا ارزش داره نسبت به گوشی های اندروید مد نظرم؟:-s
از این ور بزودی زنفون 3 ایسوس میاد با سخت افزاری که قابل مقایسه با گوشی های مد نظز الانم هم نیست...که با همین قیمت میشه خریدشx_x از اون ور نوکیا هم میخواد گوشی اندرید با سیستم هیولا بزنه خیلی دلم میخواد ببنینم چطور هست(:|
تو این اشتفه بازار واقعا هر کی از گوشی های اپل-ال جی و مخصوصا سونی تجربه داره بده بیاد:D

سونی رو داداش بیخیال شو کلن من دو هفته تحملش کردم!
داغی شدید و باطری که سریع خالی میکنه بد رو مخه!
با اینکه خودم سونی رو خیلی دوست دارم ولی متاسفانه خوب در نیومد هر چند با قیمت 1.420 فعلی ارزش خرید داره کلن.

اپل 4 هم بیخیال شی بهتره 4 اینچ خیلی وقته دیگه منسوخ شده.

تو گزینه هات g5 انتخاب خوبیه فقط نباید خیلی سعی کنی باز و بسته کنی قطعات جداشدنی رو سیستم کاربری خوب و روونی داره البته به سنس htc نمیرسه ولی باز خیلی سبک و خوبه از هر نظر گوشیه خوبیه.
مشکل برد سوخته تو v10 های سری جدید و g5 نبوده و مشکلی ندارن.

در کل من خودم سمته برند های چینی نمیرم چون جنس بی کیفیت داد میزنه تو همه چیش!

اگه میتونی 270 رو پولت بزار و برو سراغ htc 10

اگرم نه همون g5 انتخاب خوبیه.

با 1.450 میتونی موتورولا x style رو بگیری با صفحه 5.7
من دو هفتس گرفتم و تازه متوجه اینکه چرا این برند قیمت هاش بالاست شدم.
من خودم کیفیت ساخت واسم مهمه همین طور سرعت کوشی و کمترین افت کارایی تو دراز مدت.

شاهکار موتورولا دروید زد فورس رو تونستم تست کنم و از نزدیک دیدم به جرات میگم بهترین گوشی اندرویدی بازاره و تو همه چی با اختلاف اوله ولی حیق قیمت وحشناکی داره 3.600

در کل من همیشه میگم گوشی فقط برند بگیرید اگه قصد تعویض یا فروش ندارید.

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
سونی رو داداش بیخیال شو کلن من دو هفته تحملش کردم!
داغی شدید و باطری که سریع خالی میکنه بد رو مخه!
با اینکه خودم سونی رو خیلی دوست دارم ولی متاسفانه خوب در نیومد هر چند با قیمت 1.420 فعلی ارزش خرید داره کلن.

اپل 4 هم بیخیال شی بهتره 4 اینچ خیلی وقته دیگه منسوخ شده.

تو گزینه هات g5 انتخاب خوبیه فقط نباید خیلی سعی کنی باز و بسته کنی قطعات جداشدنی رو سیستم کاربری خوب و روونی داره البته به سنس htc نمیرسه ولی باز خیلی سبک و خوبه از هر نظر گوشیه خوبیه.
مشکل برد سوخته تو v10 های سری جدید و g5 نبوده و مشکلی ندارن.

در کل من خودم سمته برند های چینی نمیرم چون جنس بی کیفیت داد میزنه تو همه چیش!

اگه میتونی 270 رو پولت بزار و برو سراغ htc 10

اگرم نه همون g5 انتخاب خوبیه.

با 1.450 میتونی موتورولا x style رو بگیری با صفحه 5.7
من دو هفتس گرفتم و تازه متوجه اینکه چرا این برند قیمت هاش بالاست شدم.
من خودم کیفیت ساخت واسم مهمه همین طور سرعت کوشی و کمترین افت کارایی تو دراز مدت.

شاهکار موتورولا دروید زد فورس رو تونستم تست کنم و از نزدیک دیدم به جرات میگم بهترین گوشی اندرویدی بازاره و تو همه چی با اختلاف اوله ولی حیق قیمت وحشناکی داره 3.600

در کل من همیشه میگم گوشی فقط برند بگیرید اگه قصد تعویض یا فروش ندارید.
پس انتخاب قطعیم رو میگزارم برای g5. چون واقعا با این قیمت بهترین انتخاب هست. خودم در مورد HTC خیلی در مورد رابط کاربریش شنیدم ولی متسفانه پولم به اون نمیزسه...و وان ام 9 پلاس هم نسبت به بقیه گوشی ها برام نمیصرفه... من نسبت به موتورولا متسفانه شناخت خوبی ندارم...این مدل هم که معرفی کردین سخت افزار ضعیفتری نسبت به جی 5 داره...الان با وجود جی 5 چه دلایلی برای اثبات خرید موتورولا x style هست؟ (:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
جدا دلیل این همه تنفر از برند چینی رو من نمی دونم!!:-?? الا شیائومی یکی از بهترین تولید کننده های موبایل هست و واقعا گوشی هاش حرف نداره از نظر کیفیت هم روش زیادی کار کردن خلاصه به قول اون دوست بالای که می گفت:گذشت زمانی که آیفون لگ نداشت .. خوشگل بود
الا هم جریان اینه دیگه گذشت اون زمانی که ساسونگ و الجی بهترین ها بودن و.....
پس انتخاب قطعیم رو میگزارم برای g5. چون واقعا با این قیمت بهترین انتخاب هست. خودم در مورد HTC خیلی در مورد رابط کاربریش شنیدم ولی متسفانه پولم به اون نمیزسه...و وان ام 9 پلاس هم نسبت به بقیه گوشی ها برام نمیصرفه... من نسبت به موتورولا متسفانه شناخت خوبی ندارم...این مدل هم که معرفی کردین سخت افزار ضعیفتری نسبت به جی 5 داره...الان با وجود جی 5 چه دلایلی برای اثبات خرید موتورولا x style هست؟ (:
دوست عزیز بهترین انتخاب واستون گوشی XIAOMI MI5S PLUS 128gb هست
قیمت هم:14,500,000 ریال
صفحه نمایش 5.7 اینچ
128 گیگ (6 گیگ رم)
پردازنده:Qualcomm MSM8996 Snapdragon 821

دوربین:12.0مگاپیکسل F/2.0 - دوربین دو گانه
xiaomi-mi-5s-plus-gold.jpg

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

سلام

- من خودم Z5 دارم، یه سری نکات لازم بود بهت بگم، اول اینکه کیفیت دوربین از یه سری گوشی های همرده پایینتره، در مقایسه با G5 و گوشی همرده سامسونگ، نمیگم دوربین بدی داره ولی خب پایین تره (G5 از همشون دوربین بهتری داره) - Z5 عکس های خوبی توی نور کم نمیگیره!

- داغ شدن پشت گوشی کمی آزار دهنده اس، من باز گوشی اصلا بازی نمیکنم ولی خب وقتی گوشی از طریق دیتا به اینترنت وصل باشه و یکی دو تا برنامه باز باشن گوشی شروع میکنه با داغ شدن (در مورد G5 اطلاعی ندارم)

- اگه اینترنت گوشی روشن باشه و با گوشی کار کنی توی یک ساعت نزدیک 15-20 درصد شارژ گوشی کم میشه! که این واقعا مقدار خیلی بالاییه، ولی وقتی اینترنت خاموش کنی هر سایت 1-2 درصد کم میشه! من همه آپدیت های دستگاه رو خاموش کردم و از نرم افزار Greenify برای بستن برنامه های دیگه هم استفاده کردم ولی واقعیت اینه که وقتی اینترنت روشن باشه (چه وای فای چه دیتا) شارژ گوشی به سرعت خالی میشه

- کیفیت صفحه نمایش خیلی خیلی خوبه حتی توی نور زیاد با زیاد کردن روشنایی صفحه به راحتی همه چیو میتونی به خوبی ببینی و صفحه نمایش 4K هم مشخصه که چه کیفیتی داره

- توی این 5 ماهی که گوشیو دارم حتی 1 بار هم گوشی افت سرعت توی منو یا توی برنامه نداشته ولی 1 2 بار هنگ کرده که باید گوشی رو از طریق دکمه پاور و ولوم خاموش کنی

- کیفیت ساخت گوشی خیلی خوبه، جنس صفحه پشت گوشی طوریه که نه خش میافته و نه جای اثر انگشت، کلا راضی کننده وزن گوشی و کیفیت ساختش

- حسگر اثر انگشت سرعت قابل قبولی داره ولی بعضی مواقع یکی دوبار باید بزنی تا بشناسه

- به نظر من G5 از Z5 خوش دست تره،وقتی Z5 بگیری دستت حس میکنی میخاد سُر کنه از دستت بیفته :D چون طراحی مستطیل شکل و بدون انحناس از اون طرف G5 همچین حسی بهت نمیده :D

من وقتی Z5 رو خریدم (نزدیک 5ماه پیش) قیمت فوق العاده مناسبی داشت نسبت به بقیه گوشی های همرده و خودمم از برند سونی خوشم میاد واسه همین توی خریدش شک نکردم و الان هم راضی هستم و پشیمون نیستم چون نیازهای منو برطرف میکنه

حالا اینارو گفتم که بدونی یه وقت گوشی Z5 خریدی تو ذوقت نخوره :)

راستی بهتره G5 رو با گارانتی بخری، همین هفته پیش G5 یکی از دوستام خود به خود Soft Break شد و دیگه بالا نیومد ولی خب گارانتی داشت و بدون هزینه تعمیرش کردن

پ.ن : دقیقا منم بین این گوشی هایی که گیر کردی گیر کردم :D
SE رو قیدشو بزن چون باید نسخه 16 گیگ رو با این قیمت بخری و اون 4 اینچی بودنش اذیت میکنه چون حالا همه گوشی ها بزرگ شدن.
اگه دوربین برات مهمه و برند مهم نیست، G5 بهتره
اگه HTC فن هستی که HTC بگیر حتما :D
اگه قیمت مناسب میخای بگیری Z5

آخرین ویرایش:
  • Like

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
داداش یعنی واقعا جی 5 مشکل برد و سوختن نداره؟صفحه نمایشش چه مشکلی داره؟
یعنی واقعا سونی تو بلند مدت اسیب نمیبینه با این cpu? پس چرا همه جا در مورد این cpu بد میگن؟Snapdragon 810
مشخصات هواوی میت 8 و p9 رو هم دیدم با وجود اختلاف کم p9 از میت 8 از نظر قدرت خرید میت 8 عقلانی نیست؟
اره مشکل برد نداره
وقتی گوشی گرم میشه نمایشگر سایه میندازه برا خیلی ها پیش اومده
البته با نصب یه اپ مشکل تا حدودی میشه حل کرد ولی مصرف باتری رو بالا میبره.درکل باتری ضعیفی هم داره

اینو نمیدونم اسیب بزنه یا نه معلوم نیست ولی الانz3پلاس با همین پردازنده اونم سری اول که به شدت داغ میشه حدود یک سال و نیم اومده و نشنیدم مشکلی براش پیش اومده باشه
z5هم داغ میشه ولی نه درz3پلاس

اره اختلافی از نظر قدرت ندارن
ولی p9جدیدتره.دوربین بهتری داره‌.
میت8باتری خیلی بهتری داره و نمایشگر بزرگ تر
ولی به زودی میت9وارد میشه و قیمت میت8پایین میاد
هر دو گوشی عالی هستن مشکل خاصی ندارن
اگه اهل بازی هستیgpuضعیف تری نسبت به همه رده ها دارن

یه300تومن بذار رو پولت اس7یا اچ تی سی10بگیر خیال خودتو راحت کن
از هر نظر عالی و کامل هستن و مشکل خاصی هم ندارن.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
جدا دلیل این همه تنفر از برند چینی رو من نمی دونم!!:-?? الا شیائومی یکی از بهترین تولید کننده های موبایل هست و واقعا گوشی هاش حرف نداره از نظر کیفیت هم روش زیادی کار کردن خلاصه به قول اون دوست بالای که می گفت:گذشت زمانی که آیفون لگ نداشت .. خوشگل بود
الا هم جریان اینه دیگه گذشت اون زمانی که ساسونگ و الجی بهترین ها بودن و.....

دوست عزیز بهترین انتخاب واستون گوشی XIAOMI MI5S PLUS 128gb هست
قیمت هم:14,500,000 ریال
صفحه نمایش 5.7 اینچ
128 گیگ (6 گیگ رم)
پردازنده:Qualcomm MSM8996 Snapdragon 821
دوربین:12.0مگاپیکسل F/2.0 - دوربین دو گانه
xiaomi-mi-5s-plus-gold.jpg

یا خدا:Scare:این گوشی های چینی چی میگن؟این سخت افزاری که روی این پیاده شده فکر نکنم پرچم دار های بعدی شرکت های معروف داشته باشن:| به لطف این دوستمون چشمم به این گوشی خورد رنگ و رخصار اون گوشی ها از سرم پریدxd :D
این شرکت تا الان کجا بوده؟ چرا من ندیدمش؟ گوشیهاش تو ایران هستند؟ کسی تجربه کار باهاشون داره؟ جنس بدنه و کیفیت دوربینشون چجوریه؟ رابط کاربریشون چطور هست؟
منو این همه سر در گمی محاله:((:|

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
راجب گوشی های چینی همون اولم گفتم بازی با اعداد و خوب بلد شدن.

یه مثال میزنم الان پراید ما 4 سیلندر داره و خیلی از ماشی های تاپ دنیا هم 4 سیلندر دارند.
ولی واقعن کارایی یکسانی دارن؟

در کل برای ساخت و جا افتادن یک برند مطمئن باشید زحمت و هزینه انجام شده و الکی برندی گنده نشده.
باز انتخاب با خودتونه دوستان.
ولی من بشخصه نه سمت این چینی ها میرم نه کسی رو ترغیب به خریدشون میکنم.

• Like

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
راجب گوشی های چینی همون اولم گفتم بازی با اعداد و خوب بلد شدن.

یه مثال میزنم الان پراید ما 4 سیلندر داره و خیلی از ماشی های تاپ دنیا هم 4 سیلندر دارند.
ولی واقعن کارایی یکسانی دارن؟

در کل برای ساخت و جا افتادن یک برند مطمئن باشید زحمت و هزینه انجام شده و الکی برندی گنده نشده.
باز انتخاب با خودتونه دوستان.
ولی من بشخصه نه سمت این چینی ها میرم نه کسی رو ترغیب به خریدشون میکنم.
سلام
این مثالی که میزنید برای اینجا صادق نیست چون در اینجا همون Cpu که در HTC استفاده میشه دقیقا همون در این گوشی هست بخاطر اینکه هردو از یک شرکت سفارش میگیرن و از محصول اون استفاده میکنند(در اینجا کوالکام)
مثل این میمونه که همون پراید مورد بحث شما موتورش دقیقا با بنز C250 تولید آلمان یکی باشه!
کلا تولید گوشی الان دقیقا همینه چون سورس ها تقریبا معلوما.برای پردازنده و پروسسور کوالکام و یا مدیاتک/برای رم و حافظه داخلی هم تایوان و کره (Hynix و سامسونگ)/برای سنسور دوربین سونی و Omnivision /صفحه نمایش تولید کنند های زیادی تو ژاپن و کره حتی مودم های گوشی هم تولید کننده مشخصی داره .
درواقع الان فقط طراحی و دیزاین اون هماهنگی و تست گوشی بهمراه رابط کاربری و پشتیبانی رو میشه نقطه تفاوت بیشتر گوشی ها دونست(البته این بین شما تولید کننده بی کیفیت هم زیاد پیدا میکنید که تعداد چینیاشون بیشتره چون کلا تعداد زیادی سازنده گوشی دارن تعداد زیادی برند بدردنخور هم تو اروپا هم آمریکا هست کلا شما نیاز به درک صحیحی از اون برند داشته باشید)
من 15-16 ماه پیش یک گوشی میانرده برای خواهرم گرفتم از برند Meizu ...بعد از این مدت استفاده گوشیش نه افتی کرده نه چیزی حتی با آپدیت بهتر هم شده(صفحه نمایشش یکی از بهترین های بازار بود اون موقع!!)نکته جالب اینه که از اون موقع 100 هزار تومن قیمتش کمتر شده!!
یا من وقتی Oneplus One گرفتم وقتی فروختم سود کردم روش!!البته این مسئله که بازار دست دومش خیلی کوچیکتر از برندهاست رو نمیشه نادیده گرفت اونم بخاطر ذهنیت مردم هست اما از 2-3 سال پیش خیلی بهتر شده.
بنظرم اگه میخواید خرید کنید از محصولات Xiaomi/Meizu/Oneplus/Huawei-Honor series خرید کنید که فوق العادن به نسبت قیمت.
من دوستم 2 ماه دیگه از آمریکا میاد بهش سفارش Pixel دادم اما الان 1 هفتست که شک دارم بگم بیاره یا نه(هم بخاطر قیمتش هم بعد از معرفی Xiaomi mi MIX .. عملا متفاوت ترین و زیباترین گوشی هست که من تو این چند سال دیدم و فناوری هایی داره که احتمالا تو یکی دو سال آینده به برند های مطرح برسه! بدلیل نداشتن حاشیه در بقل و بالایه گوشی سنسور مجاورتش با نمونه الترا سونیکی و اسپیکرهاشم با فناوری القایی مغناطیسی کار میکنند نسبت صفحه نمایش به بدنش بالای 90% هست! جالب اینه که نسخه معمولیش 520 دلار و لوکسش 590 دلاره!!!مطمئنا اگه سامسونگ یا برند دیگه ای این گوشی رو میزد بالای 1000 دلار قیمتش بود حداقل بدنه سرامیکی پردازنده 821-6 گیگ رم-256 گیگ حافظه داخلی و...)
بنظرم اگه زیاد گوشی باز نیستید و یا درگیر برند حتما بگیرید تست کنید.
MI5s 128 Gig بهتر از مدل MI5s plus 64Gig هست و ارزش خریدش فوق العاده بالاست
پ.ن:در هر صورت من اون پیکسل رو میگم بیاره چون نخوامم میتونم بفروشم سود کنم :d

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
چند سال پیش چینی ها فقط قیمت مناسب داشتن
ولی الان از نظر کیفیت تفاوت زیادی با برنده های مطرح ندارن
من که خودم طرفدار گوشی با کیفیت و قیمت مناسب هستم مهم نیست ساخت المان باشه یا افغانستان:D
اینکه چه برندیه و بقیه درموردش چی فک میکنن و..اصلا برام مهم نیست.
مهم اینه نسبت به پولی که میدم کیفیت و امکاناتش خوب باشه
از وقتی ازhonorوxiaomiاستفاده کردم دیگه به نظرم دیونگیه برم کلی پول بیشتر برا سامسونگ بدم
البته تو بعضی بخش ها ضعیف تر هستن درست ولی ارزش تفاوت قیمت رو نداره

این چینی ها هم دنبال برند سازی هستن و مطمن باشین گوشی بی کیفیت دست ملت نمیدن.
همین هواوی وارد اروپا و امریکا شده جای که اکثرا سامسونگ و اپل میخرن با گوشی بی کیفیت میخواد تو این بازارها رقابت کنه؟
یا هزینه تحقیقاتش از اپل هم بیشتره و کلی هم هزینه تبلیغات...اینا برا چیه؟گوشی بی کیفیت بسازه به کجا میرسه؟
حتی هواوی گفته تا دو سال دیگه از نظر فروش از اپل هم عبور میکنه همین الانم خیلی نزدیک شده بهش

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
Xiaomi Mi 5 نسخه 64 گیگیشو بدون گارانتی خریدم 1280 :|:|:| من طرفدار برند خاصی نیستم، خداوکیلی هم تو عمرم 3 تا گوشی داشتم wawe 2 نوکیا c7 ایفون 5 اس! میبینید که کلن تو کار گوشی نیستم و اصلا طرفدار و فن هیچ برندی نیستم! ولی این اواخر برای خرید گوشی خیلی تحقیق کردم، اول تصمیم داشتم سونی زد 5 پرمیوم بخرم، بعدم پولم به اچ تی سی 10 و گلگسی اس 7 نرسید تا رسیدم به جی 5 الجی، خرید جی 5 قطعی بود تا که اون دوست عزیز این گوشی رو بهم معرفی کرد! قبلش برید یک نگاه به قیمت گوشی های اس 7 اج و معمولی و اچ تی سی 10 و ایفون و غیره کنید! بعد هم برید سخت افزارشون رو نگاه کنید، میبینید بلکه حتی بهتر از رقبا هست، بنظرم به نسبت به این قیمت هیچ گوشی نمیتونید بخرید که این قدرت و کیفیت رو داشته باشه! ولی از حق نگزریم رابط کاربریش بی تقلید از اپل نیست، و کیفیت دوربینشون هم فکر نکم مث ل الجی یا اپل باشه ولی وواقعا به نسبت به قیمت فوق العادست.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
چند سال پیش چینی ها فقط قیمت مناسب داشتن
ولی الان از نظر کیفیت تفاوت زیادی با برنده های مطرح ندارن
من که خودم طرفدار گوشی با کیفیت و قیمت مناسب هستم مهم نیست ساخت المان باشه یا افغانستان:D
اینکه چه برندیه و بقیه درموردش چی فک میکنن و..اصلا برام مهم نیست.
مهم اینه نسبت به پولی که میدم کیفیت و امکاناتش خوب باشه
از وقتی ازhonorوxiaomiاستفاده کردم دیگه به نظرم دیونگیه برم کلی پول بیشتر برا سامسونگ بدم
البته تو بعضی بخش ها ضعیف تر هستن درست ولی ارزش تفاوت قیمت رو نداره

این چینی ها هم دنبال برند سازی هستن و مطمن باشین گوشی بی کیفیت دست ملت نمیدن.
همین هواوی وارد اروپا و امریکا شده جای که اکثرا سامسونگ و اپل میخرن با گوشی بی کیفیت میخواد تو این بازارها رقابت کنه؟
یا هزینه تحقیقاتش از اپل هم بیشتره و کلی هم هزینه تبلیغات...اینا برا چیه؟گوشی بی کیفیت بسازه به کجا میرسه؟
حتی هواوی گفته تا دو سال دیگه از نظر فروش از اپل هم عبور میکنه همین الانم خیلی نزدیک شده بهش
داداش باید تک تک این جملاتتو با طلا نوشت.
به هر جای این گوشی Xiaomi Mi 5 نگاه میکنم، میبینم مگه میشه؟؟ مگه داریم؟ با این قیمت و این سخت افزار طراحی صفحه نمایش نسبت به بدنه ،جنس بدنه سنسر اثر انگشت با این قیمت مگه داریم؟؟؟ مگه میشه کسی این گوشی ها رو ببینه بره دوبرابرشو بده به سام سونگ و غیره؟

آخرین ویرایش:

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,079
نام
Mohsen
سلام ، دوستان نظرتون درمورد google pixel xl چی هست ؟ چطوره ؟ می ارزه بخرم ؟ الان گلکسی 5 مینی دارم

الان به جز ایفون 7 و نوت 7 گوشی خوب چی اومده ؟ چی هست ؟

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
ایفون 7 الحق گوشی خوب و همه چی تمومیه.
سیستم عامل فوق العاده ای هم داره که سخت بشه ازش ایراد گرفت.

راجب بمب نظری ندارم :D

پیکسل هم همه چی کامله و بدون شک بهترین تو اندرویدی ها.
من انتخابم پیکسل xl و بعدش اپل 7+

اینو بگم اگه گوشی خاص و بمب و کامل میخای فقط و فقط motorola moto z force :x

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام ، دوستان نظرتون درمورد google pixel xl چی هست ؟ چطوره ؟ می ارزه بخرم ؟ الان گلکسی 5 مینی دارم

الان به جز ایفون 7 و نوت 7 گوشی خوب چی اومده ؟ چی هست ؟
نه فعلا ارزش خرید نداره قیمتش بالاست.گوشی که عالیه و از ایفون بهتره
ایفون7هم همینطور ارزش خرید نداره فعلا.
اگه پول اضافه دادن برات مهم نیست پیکسل انتخاب بهتریه
نوت7تولیدش متوقف شد
lg v20 و میت9هم جدید
بجای نوت7اس7اج الان قیمتش افت کرده و با حذف نوت7پشتیبانی خوبی ازش میشه
داره یکی ساله میشه ولی هنوز میشه گفت نسبت به قیمت کامل ترین و بهترین گوشی اندرویده
از هر نظر.نمایشگر باتری سخت افزار.طراحی.کیفیت ساخت و..بی نظیره ارزش خرید داره
میتونی صبر کنی چندماه دیگه پرچمدارای جدید معرفی بشن.مخصوصا اس8

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر