راهنمایی در امر خرید موبایل

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوست عزیز شما یه سر به یک فروم معروف مثل XDA-Developers بزنی متوجه حرافهای من میشی ، مهم نیست چقدر فروش داشته مهم اینه که کدوم بیشتر پشتیبانی داره شما که خودت آندروید داری باید بدونی دیگه Custom Rom ها و پشتیبانی برای سامسونگ بیشتره یا HTC :)
خب دوست عزیز این چه ربطی به این داره که تو بهترین گوشی سال رو میکوبی؟؟تا جای که من میدونم کاستوم رم برا سامسونگ خیلی زیاده و گوشی مثل گلکسی1یا2وحشناک رم هاشون زیاده و هیچ کمبودی ندارن مخصوصا رام فارسی که بیشتر به درد ما میخوره...حرف من اینه شما دارین گوشی های سامسونگ رو پایین تر از htcمیارین چرا چون به نظر چندتا جهان سومی سامسونگ کلاس نداره!!!!با کلاس بود معیار خوب بودنه؟؟!!!

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
خب دوست عزیز این چه ربطی به این داره که تو بهترین گوشی سال رو میکوبی؟؟تا جای که من میدونم کاستوم رم برا سامسونگ خیلی زیاده و گوشی مثل گلکسی1یا2وحشناک رم هاشون زیاده و هیچ کمبودی ندارن مخصوصا رام فارسی که بیشتر به درد ما میخوره...حرف من اینه شما دارین گوشی های سامسونگ رو پایین تر از htcمیارین چرا چون به نظر چندتا جهان سومی سامسونگ کلاس نداره!!!!با کلاس بود معیار خوب بودنه؟؟!!!

نه برادر من ، من هیچ گوشی ای رو نکوبیدم من که گفتم ( ترجیح میدم ) نظر شخصی من بوده ! چون هم سامسونگ دارم هم htc از جفت راضی هستم اما از HTC بیشتر ! همین

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
برای ما هرگز ! این گوشی CDMA هست و GSM پشتیبانی نمی کنه دوست من

ای بابا :(
بچه ها من می خوام گوشی بگیرم ولی جدا موندم ! اولا HTC Sensation Xe مد نظرم بود که بعد فهمیدم دوربینش زیاد مالی نیست :| دوربین برام خیلی مهم هست ! GS II هم شنیدم خوبه ولی حس خوبی نسبت به سامسونگ ندارم :| می شه راهنمایی کنید ؟ ممنون

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
ای بابا :( بچه ها من می خوام گوشی بگیرم ولی جدا موندم ! اولا HTC Sensation Xe مد نظرم بود که بعد فهمیدم دوربینش زیاد مالی نیست :| دوربین برام خیلی مهم هست ! GS II هم شنیدم خوبه ولی حس خوبی نسبت به سامسونگ ندارم :| می شه راهنمایی کنید ؟ ممنون
بهترین دوربین عکاسی مالn8بهترین فیلم برداری مال ایفون4sبا اختلاف کم گلکسی اس2دومه ولی تو8مگا ایفون بهترینه و گلکسی با اختلاف کم دوم کلا گلکسی اس2و ایفون4اس بهترین دوربین ها تو گوشی ها رو دارن.اچ تی سیxeهم دوربینش عالی و مهمتر هدفون بیتس داره و کیفیت عالی صدا...بگو چی از گوشی میخوای فقط دوربین نمیشه درست راهنمایی کرد

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
مهم ترینش برام دوربین هست . ایفون رو بخاطر قمیت بالاش منصرف شدم .
الان بیشتر نظرم روی Sensation Xe و GS II هست . قلبن هم HTC رو دوست دارم ولی این نقد های GSM رو که خوندم گیج شدم :| به زبون ساده تر اصلا نمی دونم چیکار می خوام بکنم :D
مهم ترین عامل برام دوربین هست . سنسیشن گویا دوربینش از گلکسی اس 2 ضعیف تر هست اما هدفونش خیلی عالی !

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
مهم ترینش برام دوربین هست . ایفون رو بخاطر قمیت بالاش منصرف شدم . الان بیشتر نظرم روی Sensation Xe و GS II هست . قلبن هم HTC رو دوست دارم ولی این نقد های GSM رو که خوندم گیج شدم :| به زبون ساده تر اصلا نمی دونم چیکار می خوام بکنم :D مهم ترین عامل برام دوربین هست . سنسیشن گویا دوربینش از گلکسی اس 2 ضعیف تر هست اما هدفونش خیلی عالی !
اره کلا xeاز نظر قدرت گرافیک و..از اس2ضعیفتره...ببین گلکسی اس2بهترین گوشی سال شده و8ماه اومده و ثابت کرده بهترینه و همه ازش راضی بودن همه چی رو در سطح عالی داره.دوربین عالی.صحفه عالی.پرقدرت و...کلا با اینکه8ماه اومده ولی هنوز هم غولی برا خودش ولی مشکل اینه تو سامسونگ خوشت نمیاد..ایفون هم که قیمتش بالاست و ارزش نداره...دیگه نمیدونم چی بگم. تو اکثر انجمن ها هم همینو بهت میگن ولی اگه خواستی یه ادرس بهت بدم برو1صحفه برات توضیح میدن و بهتر راهنمایت میکنن.برات پی ام میکنم

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
اره کلا xeاز نظر قدرت گرافیک و..از اس2ضعیفتره...ببین گلکسی اس2بهترین گوشی سال شده و8ماه اومده و ثابت کرده بهترینه و همه ازش راضی بودن همه چی رو در سطح عالی داره.دوربین عالی.صحفه عالی.پرقدرت و...کلا با اینکه8ماه اومده ولی هنوز هم غولی برا خودش ولی مشکل اینه تو سامسونگ خوشت نمیاد..ایفون هم که قیمتش بالاست و ارزش نداره...دیگه نمیدونم چی بگم. تو اکثر انجمن ها هم همینو بهت میگن ولی اگه خواستی یه ادرس بهت بدم برو1صحفه برات توضیح میدن و بهتر راهنمایت میکنن.برات پی ام میکنم
برادر پرهام I9100 GS II منظورته ؟!

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
اره دوست عزیز همون گلکسی اس2
تمام سایت ها XE رو به عنوان گوشی بهتر بین این 2 انتخاب کردن و در ضمن چطوری میگی S2 با پردازنده 1.2GHz از XE با پردازنده 1.5GHz قوی تره ؟ یا از نظر گرافیک قویتره وقتی Adreno 220 که XE ازش استفاده میکنه 2.2 برابر قویتر از Mali-400 هست که S2 استفاده میکنه !؟ Adreno مال سال 2011 هستش و Mali مال سال 2008 !! Mali-400 تو تست های 3d از Adreno 205 هم گاهی امتیازش کمتر بوده !
هر جفت 4.3 اینچ هستن اما XE دارای رزولوشن 540x960 هست اما GS2 در رزولوشن 480x800 کار میکنه !

با توجه به نکات بالا بعلاوه ی وسایل جانبی و مجهز بودن XE به سیستم صوتی Beats شما میگی GS2 بهتره ؟!

لینکها و مقایسات :

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
واقعا کسانی که XE رو به SII ترجیح دادند میشه گفت احمقی بیش نبودند من هر دو رو با هم مقایسه کردم با هردو چند ساعت کار کردم XE دوربینش واقعا افتضاح هست کل تصویر سفید و پر نویز هست عین این دوربین های قدیمی واقعا آشغال هست!
SII هم با همون پردازنده 1.2 گیگاهرتز از 1.5 XE قویتره (از من داشته باشین روی تئوری اصلا نمیشه حساب کرد)دلیلش هم چیپست های جداگانه هست!
ببینین به رزولیشن خیلی نمیشه اکتفا کرد چون وقتی توی یه رزولیشن گوشی کاملا واضح هست یذره افزایش تاثیری نداره حتی انقدر نور صفحش هم پایین هست و همچنین گرافیک که اصلا قابل قیاس با Super Amoled Plus نیست!
تنها موردی که برتری داره کیفیت فوقوالعاده صدا و هدفون های دیوانه کنندش هست مگرنه هیچ و قیافش البته
موفق باشید!

---------- نوشته در 06:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:24 PM ارسال شده بود ----------

دوستانی که قصد تهیه میانه بازار رو دارند یکی از بصرفه ترین گوشی ها Galaxy R هست که عینا SII هست فقط 2 دهم گیگاهرتز سرعت پایین تر داره ولی همچنان دو هسته ای میباشد!قیمتش 560 حدودا هست!(البته به نظر شخصی بنده شیک تر هم هست و خوراک کسانی که دوست ندارن گوشی دست همه باشه مثل خودم ;) )

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوست عزیز اینای که گفتی رو کاغذه. اینجا بنجمارک های رو ببینxeخیلی عقبه.......http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_n7000-review-676p5.php

---------- نوشته در 06:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:34 PM ارسال شده بود ----------

درضمن تو فکر میکنی چون اس2قدیمیه پس ازxeکه جدیده بهتر نیست.ولی جی اس ام ارنا به گلکسی اس2گفت شاهکار دنیایی موبایل پس بعد1سال هم حرف زیاد برا گفتن داره

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
دوست عزیز اینای که گفتی رو کاغذه. اینجا بنجمارک های رو ببینxeخیلی عقبه.......http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_n7000-review-676p5.php

---------- نوشته در 06:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:34 PM ارسال شده بود ----------

درضمن تو فکر میکنی چون اس2قدیمیه پس ازxeکه جدیده بهتر نیست.ولی جی اس ام ارنا به گلکسی اس2گفت شاهکار دنیایی موبایل پس بعد1سال هم حرف زیاد برا گفتن داره

بنچمارک جالبی بود ، ممنون.

نه ! من اصلا" به قدیمی بودن گوشی ها کار ندارم - خودم HD2 قدیمی دارم ( که هنوز میگم یکی از بهترین هاست )و S2 اما XE دوستم که دستم بود برای چند وقت به نظر من قوی تر رسید .
پست قبلی من در دفاع از XE بود که شما کلا" گفتی از مرحله خارجه ، اما هر کدوم یه نقطه ی قوت و یک نقطه ی ضعف دارن ! نمیشه گفت یکی اون یکی رو کاملا" کناز میزاره - 2 گوشی تقریبا" برابر هستن اگه رو حرف این سایت ها حساب نکنیم ! من و شما و کلا" کاربرهای گوشی که هر روز مسابقه بنچمارک و کوادرانت نمیزاریم ! بین این دو بیشتر نظر شخصی و سلیقه باعث انتخاب شدن میشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر