بحث و تبادل نظر در مورد شرکت های بازی سازی

سبک کار کدام شرکت رو میپسندید؟ (از همه جهات)

• مجموع رای دهنده‌ها
    57

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
من به SONY رای دادم چون هم انحصاریاش زیاده هم فنش هستم و کلا PS3 یه انقلابی تو روند بازی من ایجاد کرد

شرکت های دیگه هم برای پلی استیشن انحصاری می زنن. فقط سونی نیست که!

----------------------------------

من به Valve دادم. البته عجب سخت بود این نظر سنجی. EA و یوبی سافت هم الحق حرف ندارن. و حتی چند تا شرکت دیگه. حتی مرحوم EIDOS که اسمش هم طبیعتا نیست. اما Valve انصافا کارش درسته. مثلا می بینه PS3 تو آنلاین کاربرا رو اذیت می کنه چون سرویسش رایگانه، کلا قراردادشو با اونا کنسل کرد و براشون بازی نمی زنه. البته جدیدا فکر کنم قرار شد باهم همکاری کنن. ولی این میزان دقت تو کار یه شرکت و کارنامه بازی های فوق العادش و اینکه الحق بازی ضعیف تو کارنامشون ندارن، منو قانع می کنه که بهش رای بدم.

-------------------------------

یه اعتراضی هم دارم. Double Fine تو لیست نیست که یکی از خلاق ترین شرکت های بازی سازیه.

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
منم به سونی رای دادم !! اگه قرار باشه زیرمجموعه های سونی رو نام ببریم که فقط 18 تا زیر مجموعه داره نمیشه که !! بنظر من باید ناگی داگ رو هم نمیزاشتید و سونی کلا به عنوان نماینده حضور داشت بهتر نبود اگه ناگی داگ باشه پس باید سانتا مونیکا و گوریلا گیم و ... هم باشه که ؟!! خدایی سونی هوای طرفداراشو داره و بهشون حال میده منکه تا آخر وفادارم بهش

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
به EA رای دادم، البته خیلی دوست داشتم به VALVe رای بدم ولی یکم از سیاست‌هاش خوشم نمیاد، آخه چقدر طرفدارهای خودش رو چشم انتظار اپیزود سوم2 Half Life میذاره؟:|
به EA رأی دادم چون هم سازنده خوبی هست و هم ناشر بزرگی، کلاً کمپانی بزرگی هست و سیاست‌های جالبی داره و همه فن حریفه!

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
من به *R رای می دم چون تاریخچه اش نشون میده که دنبال کیفیت هستن نه کمیت
کلا تفاوت *R با بقیه مثل تفاوت شرکت apple با رقیبهاش هست
عنوان های خیلی زیادی نداره اما همه عنوان هاش از بهترینها هستن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
فقط Electronic Arts موتور گرافیکی عالی بازی های عالی
آخه راکستار هم شرکته که شما رای دادین فقط یک جی تی آش خوبه دیگه منم فقط بین اون بازی ها فقط GTA رو دوست دارم

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
فقط Electronic Arts موتور گرافیکی عالی بازی های عالی
آخه راکستار هم شرکته که شما رای دادین فقط یک جی تی آش خوبه دیگه منم فقط بین اون بازی ها فقط GTA رو دوست دارم
پس مکس پین چیه؟ یا RED DEAD ؟ اینا شدن همسایه بغلی؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بروبچ bethesda با skyrim ترکوند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا باید افرین گفت!!!
بدون ادعا اومد جلو و واقعا حقشه که بهترین بازی امسال بشه!!!
افرین افرین!!!!

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
خیلی سخته چون همه استدیو ها یه شاهکار تو کارنامه دارن چه نسلهای قبل چه این نسل!

من هم به Capcom رای دادم فقط به خاطر Dino Crysis و Resident Evil .

Blizzard با Warcraft , Starcraft , و ِDiablo سبک جدید و در گیر کننده ای رو ایجاد کرد که سالها میتوان این بازیها رو بدون اینکه تکراری بشن بازی کرد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر