Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
سلام عرض شد
میخواستم بدونم چطوری تو این بازی سقف ماشین رو بالا و پاینن میبرین(باچه دکمه ای)

من خیلی وقت پیش این بازی رو بازی کردم یادم نمیات دکمشو ولی یادمه همون اول بازی که ماشین رو میدزدند ( اون یارو پسرسیاهه و دوستش ) دکمشو بهت میگه .

shadoman

کاربر سایت
Sep 27, 2012
332
نام
رحیم
سلام به اساتید گل ایا سایتی وجود دارد بتوان تمام پکهای gta v با اخرین ابدیتش بتوان داونلود کرد این مدی ایدیه من 545408A7 با تشکر

M.R.A.K

کاربر سایت
Jun 26, 2014
5
سلام.
تقریبا از اواخر شهریور پارسال ، زمان اتصال به GTA Online با چنین خطایی مواجه میشم:

Rocksstar services are unavalibale right now...

هنوز هم همین مشکل پابرجاست.
راه حل چیه؟

nikan81

کاربر سایت
May 6, 2015
32
ببخشید با تبلت اومدم نمیتونم اسپویلر بزنم
چطوری update ها رو نصب کنم
برم تو سایت ایکس باکس بزنم دانلود بشه تو هیستوری کنسول میاد؟
هنوز ایکس باکس به دستم نرسیده اما میخوام یکمی اطلاعات جمع کنم

M.R.A.K

کاربر سایت
Jun 26, 2014
5
دوستان لطفا پاسخ بدید.
سلام.
تقریبا از اواخر شهریور پارسال ، زمان اتصال به GTA Online با چنین خطایی مواجه میشم:

Rocksstar services are unavalibale right now...

هنوز هم همین مشکل پابرجاست.
راه حل چیه؟

Amber Pachagh

کاربر سایت
May 20, 2011
145
نام
ابوالفضل
با سلام خدمت بچه های GTA باز
اگه میشه برام یکی از کسایی که رو Xbox 360 بازی GTA Online میزنه برام یه اکانت جدید سوشیال کلاب به همراه کاراکتر جدید آنلاین بزنه و مشخصات اکانت رو P.M بده تا من اون اکانت سوشیال کلاب رو لاگین بشم و کاراکتر رو Transfer کنم تا امکانات Exclusive Content واسم باز شه. حتی میتونید مشخصات سوشیال کلاب خودتونو که تو GTA Online باهاش بازی میکنید بهم بدید تا با اون اکانت لینک کنم و این محتویات برام باز بشه. خود راکستار گیمز گفته میتونید کاراکتر نسل قبل رو که منتقل به نسل جدید کردین بعدش رو کنسول قبلیتون (مثلا Xbox 360) هم میتونید بازی رو ادامه بدید رو راه این دوتا از هم جدا میشه. هرکس برام اینکارو انجام بده یه فیدبک مثبت از طرف من داره. :d
ممنون

دوستان لطفا پاسخ بدید.
سلام دوست عزیز
فکر کنم مشکل از نت شما باشه یا سرعتش خیلی پایینه یا پینگتون خیلی بالاست.

- - -ویرایش - - -

با سلام خدمت بچه های GTA باز
اگه میشه برام یکی از کسایی که رو Xbox 360 بازی GTA Online میزنه برام یه اکانت جدید سوشیال کلاب به همراه کاراکتر جدید آنلاین بزنه و مشخصات اکانت رو P.M بده تا من اون اکانت سوشیال کلاب رو لاگین بشم و کاراکتر رو Transfer کنم تا امکانات Exclusive Content واسم باز شه. حتی میتونید مشخصات سوشیال کلاب خودتونو که تو GTA Online باهاش بازی میکنید بهم بدید تا با اون اکانت لینک کنم و این محتویات برام باز بشه. خود راکستار گیمز گفته میتونید کاراکتر نسل قبل رو که منتقل به نسل جدید کردین بعدش رو کنسول قبلیتون (مثلا Xbox 360) هم میتونید بازی رو ادامه بدید رو راه این دوتا از هم جدا میشه. هرکس برام اینکارو انجام بده یه فیدبک مثبت از طرف من داره. :d
ممنون
حالا دوستان یکی کار ما هم راه بندازه. ثواب داره. :d

Last edited by a moderator:

M.R.A.K

کاربر سایت
Jun 26, 2014
5
سلام دوست عزیز
فکر کنم مشکل از نت شما باشه یا سرعتش خیلی پایینه یا پینگتون خیلی بالاست.

- - -ویرایش - - -

حالا دوستان یکی کار ما هم راه بندازه. ثواب داره. :d

با سرعت 256 میشه بازی کرد؟
(البته ، تابستون سالِ پیش میتونستم.اما الان دیگه نمیشه!)
راه حلی داره؟
[روی Xbox 360 بازی میکنم.]

Amber Pachagh

کاربر سایت
May 20, 2011
145
نام
ابوالفضل
با سرعت 256 میشه بازی کرد؟
(البته ، تابستون سالِ پیش میتونستم.اما الان دیگه نمیشه!)
راه حلی داره؟
[روی Xbox 360 بازی میکنم.]

با نت 256؟ x_x
این اصلا لایو رو Sign in بشه خیلی کار کرده. من شنیدم بعضی بازیها هستن مثل Titanfall اگه نت زیر 1 مگ داشته باشی کلاً به سرور کانکت نمیشه !
حالا شما 1 مگ بگیر لایو رو Sign in کن بعد برو سراغ بازی. البته کار ما رو هم راه بندازی ثواب داره. :d یه سوشیال کلاب جدید تو یه اکانت جدید بساز توش یه شخصیت آنلاین بساز بعد یوزرنیم و پسووردش رو بهم بده.
یه فیدبک مثبت هم بهت میدم. :d
یه سری آیتم های ویژه هستش اگه با نسل قبل لینک کنم باز میشه.
yahoo_106.gif

آخرین ویرایش:

Amber Pachagh

کاربر سایت
May 20, 2011
145
نام
ابوالفضل
من نمیدونم چرا هرجا این درخواست رو مطرح میکنم همه در میرن؟ :|
آخه چیز زیادی ازتون نخواستم گفتم رو 360 یه سوشیال کلاب برام بسازین با یه شخصیت آنلاین. این که کار سختی نیست. :-??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر