Blaze of Glory-Halo Community and Contest

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
85rz855wu4fzo9brsct.jpg

درود دوستان
خب همونطور که میدونین روز 24 آبان روز عرضه Halo Combat Evolved Anniversary هستش و در حقیقت دهمین سالگرد بهترین FPS تاریخ.به همین مناسبت این تاپیک رو ایجاد کردیم تا همه طرفداران بازی اینجا جمع بشیم و بحث کنیم و از همه مهمتر یک رقابت سالم(:d) هم داشته باشیم.
این رقابت که در حقیقت شروعش رو میزاریم از زمان عرضه Halo CEA در ایران به این صورت هستش که کسانی که در رقابت اعلام آمادگی کردند در یک تاریخ مشخص که اعلام خواهد شد ابتدا بخش تک نفره Combat Evolved Anniversary رو شروع کرده و به پایان میرسونند و اینجا مدت زمانی که طول کشید تا بازی رو تموم کنن و سخت ترین مرحله ای که رد کردن و بهترین و خاطره انگیز ترین مرحله و هر توضیح اضافی که دوست داشتن رو اینجا اعلام میکنن.سپس به همین روش به ترتیب میریم سراغ Halo 2 و Halo 3 و ODST و سرانجام Reach.
دوستانی که علاقه به شرکت در این رقابت سالم و خاطره انگیز رو دارن اینجا اسمشون رو اعلام کنن یا از طریق پروفایل به من اطلاع بدن تا در پست اول قرار داده بشه.:d
با تشکر
موفق باشیم

آخرین ویرایش:

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
آخرین ویرایش:

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
منم اضافه کنید;) فقط بنظرم اگه مثلا یه برنامه ای هم برای مولتی پلیر بازی جور کنید عالی میشه.
اسمتون اضافه شد.
اون هم حتما.این بخش رو به اتمام برسونیم حتما یه برنامه عظیم هم برای کسانی که به لایو دسترسی دارن میزاریم برای بخش مولتی پلیر CEA(که در اصل همون مولتی پلیر Reach هست با مپهای اضافه).

arash20050

کاربر سایت
Nov 27, 2009
113
نام
aRaSh
چه جالب. من با اینکه همه هیلو ها رو تموم کردم ولی دقیقا مثل شما تصمیم داشتم که وقتی anniverary ریلیس شد شروع کنم از هیلو یک تا reach رو برم .. , اتفاقا من همین دیروز تنها هیلویی رو که نداشتم هم رو دانلود کردم (halo 2 ) الان کالکشنم کامله فقط منتظر anniversary هستم .... منم اضافه کنین:d

imagef7dc4e623c23.gif

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
آقا منم پایم و هستم(مگه میشه نباشم وقتی پای Halo در میان باشد درس چی میگه :d )
فقط یک سوال من مشکلم فقط Halo 2 هست فقط نسخه PC برام مونده اونم مشکل کرک داره نمیدونم چیکارش کنم :d بعد یک سوال یعنی همه شرکت کننده ها باید وقتی Halo:CEA تموم کردن با هم برند سراغ Halo 2 یا نه هرکی تموم کرد بره بعدی :-/
بعد درجه سختی همه باید یکی باشه یا نه؟ چون ممکنه یکی رو راحت ترین بره یکی روی لجندری :d

ArianUndead

کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
فقط یک سوال من مشکلم فقط Halo 2 هست فقط نسخه PC برام مونده اونم مشکل کرک داره نمیدونم چیکارش کنم :d بعد یک سوال یعنی همه شرکت کننده ها باید وقتی Halo:CEA تموم کردن با هم برند سراغ Halo 2 یا نه هرکی تموم کرد بره بعدی :-/
خب نسخه کنسولی رو تهیه کن:D
همه با هم پیش میریم.چون میخوایم راجع بهشون بحث هم بکنیم.:D
بعد درجه سختی همه باید یکی باشه یا نه؟ چون ممکنه یکی رو راحت ترین بره یکی روی لجندری
اون رو هم به موقعش تعیین میکنیم.احتمال زیاد یا درجه Normal یا Heroic رو بِیسِ کار قرار میدیم:D

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
اون رو هم به موقعش تعیین میکنیم.احتمال زیاد یا درجه Normal یا Heroic رو بِیسِ کار قرار میدیم:biggrin1:
این Halo 2 رو نــُــرمال ـش ! مثل یک کابوس وحشتناک بود واسم که دیگه تا عمر دارم به سمتش بازنمیگردم ، حالا اگر بخوام رو Heroic برمش که چیزی ازم باقی نمیمونه واسه ادامه ی کار ... :d

من هم هستم ، ولی Halo 2 ـو رو ایـــزی میرم ... تلاش از سایر جوانان :d .

Captain America

کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
خب نسخه کنسولی رو تهیه کن:D
همه با هم پیش میریم.چون میخوایم راجع بهشون بحث هم بکنیم.:D

اون رو هم به موقعش تعیین میکنیم.احتمال زیاد یا درجه Normal یا Heroic رو بِیسِ کار قرار میدیم:D
خب از کجا گیر بیارم یک کمکی کنید خو :|
خب خوب شد اینجوری بیشتر فاز میده
همینا میخواستم بگم نمیشه یکی راحت بره یکی سخت تر اینجوری سالم نمیشه که :d

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
من نیستم چون 2 و Reach کار نمیکنه و , 3 رو دوباره یک ماه پیش تموم کردم :d
اما دارم برای Anniversary یک fan art میکشم
20% کامل شده , امیدوارم خوشتون بیاد

اگه مشکلی تو ارمور هست یا ایده ای دارین که کار بهتر بشه بگین تا قبل از کامل شدن انجام بدم
کانسپت ارت از ارمور چیف هم خیلی میتونه کمک کنه !

آخرین ویرایش:

Captain America

کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
آقا راستی با Halo:Reach چیکار کنیم؟:d اینکه پچ میخواد قفلش AP-25 بود فکر کنم پچش میاد تا اون موقع برای LT-2؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر