شکایت از شاتل(پست اول خوانده شود)

chachaa

کاربر سایت
Jul 23, 2012
1
سلام
شرکت شاتل (که بقول خودشون رتبه اول سرویس دهنده اینترنتی را دارند) از حول حوش فکر کنم 7 8 ماه پیش (قبلشو دیگه من نمیدونم) اقدام به گذاشتن محدودیت بر روی سرویس دانلود رایگان کرده در صورتی که در قرارداد و صفحه اینترنتی سرویسهای شاتل هیچ بند . یا تبصره مبنی بر محدودیت سرویس رایگان وجود ندارد. بدین ترتیب که چنانچه مقدار دانلود شبانه کاربر از حدود 5گیگ رد شود برای بار اول از ساعت 1 تا3 بامداد سرویس اینترنتی وی به سرعت نهایتا 10 کیلو بایت میرسه و بعد از ساعت 3 سرعت به حالت عادی بر میگردد و چنانچه این دانلودهای شبانه که از ساعت 3 تا 8 صبح میباشد ادامه پیدا کند در کل ساعات سرویس رایگان شبانه سرعت از حدود 7 الی 8 کیلو بایت تجاوز نمیکند(در کل میشه دیال اپ) و این محدودیت به مدت نا معلومی ادامه دارد
بهمین علت اینجانب با پشتیبانی تماس گرفته و با اعلام دلایل کامل به پاسخگو ، وی به هیچ عنوان زیر بار نرفته و اظهار داشت به علت شیر بودن خط شما، از ساعت 1 بار ترافیکی زیاد میشود و ما محدودیت بر روی سرویسهای ارت خود میگذاریم در صورتی که دقیقا راس ساعت یک که سرویس اغاز میشود سرعت من از 85 کیلو بایت به زیر 5 کیلو بایت میرسد و دقیقا راس ساعت 3 (برای بار اول)سرعت سریعا به حالت عادی برمیگردد و همچین در همان زمانی که سرعت دانلود من روی 5 کیلو بایت میباشد با استفاده از اشتراک یکی از دوستانم که ان هم از شرکت شاتل سرویس میگیرد بر روی خط خودم سرعت نرمال می شود
در اینجا میتوانید Fair Use Policy شاتل را مشاهده کنید که در پاراگراف اول اشاره شده است: (اگر جزو مشترکین بدون محدودیت استفاده‌ی شرکت شاتل هستید، این قانون به سرویس شما اعمال می‌شود.)در صورتی که اینجانب از سرویس دارای محدودیت ECO استفاده میکنم
شاتل-خدمات اینترنت پرسرعت-خطای 404
در اینجا از دوستان گرامی عضو در بازی سنتر میخوام که چنانچه به همچین مشکلی مثل من بر خوردید و قصد شکایت از این شرکت را دارید فقط user name سرویس شاتل خود را برای من پ خ کنید و من با گذاشتن انها در همین پست و با نام شما اینجانب را نسبت به جمع اوری امضا جهت شکایت از شاتل به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کمک نمایید
در پایان از دوستان میخوام که اگر به موارد دیگری از تخلف این شرکت بر خوردید در این تایپیک بیان کنید

یه نکته بگم که در صورت بالا رفتن شاکیان(حدود 10 نفر) در ابتدا شکایت نامه ای بهمراه ادرس این صفحه جهت اعلام افراد شاکی برای شاتل ایمیل میشود و چنانچه ترتیب اثری داده نشد یک شکایت همراه این صفحه برای سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فرستاده میشود

Mohsen_NFSU2:21741**8
Gralt Witcher:1510100**8
CyberY ArmY:3520600**7
MALEKY:3480300**4
nice_m9:2510900**3
mohsen7337:6110800**5
wolverin:2620100**3
DANTE A:1863**4
mac man:5110901**4
Elias_239:2510500**1
shlordark:5110301**1

من از طرح eco512کیلوبایت شاتل استفاده می کنم در طول روز سرعت دانلودم تا سرعت 280 بعضی مواقع به 300 هم میرسه الان یک هاهی میشه که دارم از این طرح استفاده می کنم ولی توی شب اصلا سرعت خوبی برای دانلود نداره سرعت 10 یا 5 کیلوبایت بین این دوتا متغیر البته این نکته رو نباید فراموش کرد سه هفته اول سرعت خیلی خوب بود من تونستم کلا 20 گیگ دانلود کنم !!!! ولی چند روزی سرعت خوب نیست با پشتیبانی تماس گرفتم به من گفت شما بیش از اندازه دانلود کردی الان اشتراک شما بین 8 نفر share شده من می خواستم ببینم اون موقعی که داری ازشون اینترنت می گیری چرا بهت این موضوع مسخره رو بهت نمی گن کاری کردن که توی شب اصلا قید دانلود بزنی
حالا من نمیدونم Isp های دیگه هم این قانون توی دستور کارشون هست

---------- نوشته در 05:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:23 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همگی
منم دقیقا همین مشکلو دارم
اتفاقا همین الانم که ساعت 3:30 صبحه نمیتونم حتی webpage باز کنم . با بدبختی الان اومد اینجا پست میدم
یه رفیقم دارم فردا user اونم میگیرم میدم

به خدا چه ظلمی دارن در حقمون میکنن . برای گرفتن چند کیلوبایت بیشتر داریم میجنگیم )x

---------- نوشته در 03:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:38 AM ارسال شده بود ----------

شما یه 4 5 گیگ دانلود کن منظور مارو میگیری

من از طرح eco512کیلوبایت شاتل استفاده می کنم در طول روز سرعت دانلودم تا سرعت 280 بعضی مواقع به 300 هم میرسه الان یک هاهی میشه که دارم از این طرح استفاده می کنم ولی توی شب اصلا سرعت خوبی برای دانلود نداره سرعت 10 یا 5 کیلوبایت بین این دوتا متغیر البته این نکته رو نباید فراموش کرد سه هفته اول سرعت خیلی خوب بود من تونستم کلا 20 گیگ دانلود کنم !!!! ولی چند روزی سرعت خوب نیست با پشتیبانی تماس گرفتم به من گفت شما بیش از اندازه دانلود کردی الان اشتراک شما بین 8 نفر share شده من می خواستم ببینم اون موقعی که داری ازشون اینترنت می گیری چرا بهت این موضوع مسخره رو بهت نمی گن کاری کردن که توی شب اصلا قید دانلود بزنی

---------- نوشته در 05:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:29 PM ارسال شده بود ----------

احتمالا شما سرویس 128 داری؟آخه بردادر من واسه سرعت 300 کیلو بایت که باید 2 گیگ بگیرید!!!تازه 2 گیگ میشه 250 کیلو نه 300!!!
برادر من من خودم سرویس محدود 512 دارم تو شهرستان (البته شاتل ندارم) سرعت شب و روز از 64 بیشتر نمیشه بعد شما میگی روز 300 ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
اگه شما با این سرعت برید شکایت کنید پس من باید برم تو ISP چند عدد C4 کار بزارم دیگه!!!

---------- نوشته در 05:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:33 PM ارسال شده بود ----------

دیشب زنگ زدم به شاتل گفتم شبا اصلا دانلود نمیکنه میگه چون مصرف شبانه شما زیاد بود خط شما رو با اونهایی شیر کردیم که مصرفشون مثل شماست تا بقیه هم بتونن از این پهنای بایند استفاده کنن.

آخه یکی نیست بگه خب اونا نمیخوان استفاده کنن ما چیکاره ایم.

مگه ما رو با 8 نفر شیر نمیکنن؟و اگه اون 8 نفر استفاده نکنن پهنای باندشون به ما میرسه؟

دقیقا عین همین جمله رو به من گفت

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid

---------- نوشته در 05:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:23 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 05:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:29 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 05:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:33 PM ارسال شده بود ----------

دقیقا عین همین جمله رو به من گفت
اقا واسه شما رو نمیدونم ولی مال من که خوبه!!
هر وقت SHARE میشم فقط یک ایمیل کوچیک میزنم سر 2 ساعت حل میشه
میتونم با سرعت 250-300 توی ساعات رایگان دانلود کنم!!!
Eco 128

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
باو اصن جواب درست و حسابی نمیدن و معلوم نیست چرا شبها این سرعت اینترنت رو داریم:|

خداییش شکایت کن که من شاکی شکیم و پشتتم چون خوددم هم هزار بار شاتل زنگ زدم اما نتیجه نگرفتم.

اصن قوانین جدیدش نسبت به دو سال پیش که شاتل داشتم خیلی فرق کرئه و باید بگم 100 البته 2 سال پیش سیستم شاتل عالی بود اما حالا گند زده اون موقع ها شبها سرعت اینترنت اینقدر محدود هم نبود.

ما انتظار بی جایی نداریم فقط این قوانینشونو مثه قبل کنن نه این جوری شیر تو شیر.:|

یه چیز جالب دیگه! روز پدر 2 گیگ به قول خودشون هدیه گرفتم و من یه رئزه این دو گیگ رو مصرف کردم اما دفعه بعد که شارژ کردم فهمیدم همین دو گیگ از محدودیت ها کم شده و هرچجی زنگ زدم یه پاسخ شنیدم : 10 دقیقه دیگه زنگ میزنیم بزارین بررسی کنیم:|

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
مگه ما رو با 8 نفر شیر نمیکنن؟و اگه اون 8 نفر استفاده نکنن پهنای باندشون به ما میرسه؟
کسی که رو همگروه با شما کردن و اسمش رو گذاشتن مشترکین پر مصرف فکر میکنی که از پهنای باندش استفاده نمیکنه ؟:d مطمئن باشه که میکنه حتی اگر سرعت دانلودش بیاد روی 10 کیلوبایت
متسفانه از شانس گند من که کلا از بچگی باهام همراه بوده هیچ ISP دیگه ای سعادت آباد رو پوشش نمیده
دوستان عزیز کسی یه ISP خوب که منقطه سعادت آباد رو پوشش بده معرفی کنند تو پ.خ ممنون میشم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
آقایون من وقتی اینطوری میشدم زنگ میزدم نه جواب درستی میدادن نه عین آدم سیستم SHARE رو درست میکردن
ولی بعد از چند مدت فهمیدم با ایمیل خیلی راحت کار ادمو راه میندازن.
الانم دیگه با مشکل SHARE روبرو نیستم
خیلی وقته دارم هر شب دانلود میکنم SHARE نمیشم ولی اگه SHARE هم بشم سریع یک ایمیل میزنم بعد از 2 ساعت حل میشه

---------- نوشته در 03:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:55 PM ارسال شده بود ----------

باو اصن جواب درست و حسابی نمیدن و معلوم نیست چرا شبها این سرعت اینترنت رو داریم:|

خداییش شکایت کن که من شاکی شکیم و پشتتم چون خوددم هم هزار بار شاتل زنگ زدم اما نتیجه نگرفتم.

اصن قوانین جدیدش نسبت به دو سال پیش که شاتل داشتم خیلی فرق کرئه و باید بگم 100 البته 2 سال پیش سیستم شاتل عالی بود اما حالا گند زده اون موقع ها شبها سرعت اینترنت اینقدر محدود هم نبود.

ما انتظار بی جایی نداریم فقط این قوانینشونو مثه قبل کنن نه این جوری شیر تو شیر.:|

یه چیز جالب دیگه! روز پدر 2 گیگ به قول خودشون هدیه گرفتم و من یه رئزه این دو گیگ رو مصرف کردم اما دفعه بعد که شارژ کردم فهمیدم همین دو گیگ از محدودیت ها کم شده و هرچجی زنگ زدم یه پاسخ شنیدم : 10 دقیقه دیگه زنگ میزنیم بزارین بررسی کنیم:|
این که چیز واضحیه 2 سال پیش کاربرای شاتل هم خیلی کمتر بودن و این واضحه که دیرتر SHARE بشی
تازه هر روز وظعیت بدتر میشه دیگه!!! چون کاربرا زیاد میشن

امیر ارتشی

کاربر سایت
Sep 22, 2010
9
درست میشه - شاید جوونای دهه 70 درستش کنن ما دهه شصتیا که نتونسیم غلطی کنیم (فعلا مملکت دست جوونای احمق دهه 20 و 30:-& هستش، ایشالله گور به گور بشن مملکت درست میشه -قول شرف میدم) - شاتل من رو آسفالت کرد همه چیز عالم توی چیز مادر و خواهر مسئولان شاتل

PEYMAN2

کاربر سایت
May 25, 2012
11
ویرایش شد

---------- نوشته در 10:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:25 AM ارسال شده بود ----------

اقا واسه شما رو نمیدونم ولی مال من که خوبه!!
هر وقت SHARE میشم فقط یک ایمیل کوچیک میزنم سر 2 ساعت حل میشه
میتونم با سرعت 250-300 توی ساعات رایگان دانلود کنم!!!
Eco 128

adsl@shatel.ir به همین ادرس ایمیل میزنی
بعد بگو دقیقا چی مینویسی براشون

filmbazz

کاربر سایت
Oct 7, 2011
19
دوستان سلام.من سرویس art 128 دارم حدود 8 مهر خطم که وصل شد حدود 20 گیگ با 100 کیلوبایت دان کردم بعد سرعتمو بردن روی 50 بازم 8 گیگ دان کردم اما 3 هفتس سرعتم رو 7ه دیگه از وبگردی و دان هم خبری نیست من فقط یه سایت به ذهنم میرسه
...::: Ashiyane [ online resource of security - آموزش امنیت و راه های مقابله با هک] :::...
میتونید بسم ال...

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
دوستان سلام.من سرویس art 128 دارم حدود 8 مهر خطم که وصل شد حدود 20 گیگ با 100 کیلوبایت دان کردم بعد سرعتمو بردن روی 50 بازم 8 گیگ دان کردم اما 3 هفتس سرعتم رو 7ه دیگه از وبگردی و دان هم خبری نیست من فقط یه سایت به ذهنم میرسه
...::: Ashiyane [ online resource of security - آموزش امنیت و راه های مقابله با هک] :::...
میتونید بسم ال...

شاتل همینجوریه اگه زیاد دانلود کنی سرعتت رو میاره پایین.منم وقتی محدود داشتم شبا همینجوری بود اویل با 200 دانلود میکردم بعد شد 7 . یه مدت استفاده نکنی درست میشه البته محدود اینجوری بود نامحدود رو نمیدنم.
بهترین کار اینه که بگب تخلیه کنن.
برو یا از نوین نت بگیر یا صبا فقط این دو تا رو میشناسم که همچین کاری نمیکنن .من خودم صبانت دارم 2مگ 6 ماهه گرفتم 55500 تومن با 8 گیگ حجم شبا کمتر از 200 دانلود نمیکنی .هیچوقت هم کم نمیشه .اما سرویس های نامحدودش رو نمیدونم

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
منم الان 3-2 هفته ای میشه که 512ش رو گرفتم دقیقا مشکل شما رو دارم در روز سرعت دانلود بین 300-250ه ولی بین 1 تا 8 به 20 تا 30 میرسه با زور و ضرب و برنامه IDM تازه به 65-60 میرسه. تا اونجایی ک من تحقیق کردم بهترین و سالم ترینشون پارس انلاینه. درود بر شرفش ک با این قدمت و این همه کاربر هنوز کیفیتش خوبه

mohsen...

کاربر سایت
Aug 29, 2012
8
سلام سرعت منم اووردن پایین الان رو 7 کیلو بایته
حالا این شکایت بازیا اصن جواب میده ؟
دزدی فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست متاسفانه از روی اجبار داریم هزینه ای واسه اینترنت پرداخت
میکنیم که 20 برابر از کشورهای دیگه بالاتره حالا هزینه هیچی نمیزارن استفاده کنیم

ghol games

کاربر سایت
Mar 9, 2011
390
نام
Ardavan
من تا حالا چنتا سرویس ازشون گرفتم چه نا محدود بگیر چه eco و eco office همشون یجوره
بعد از چند شب سرعت میاد رو 7 الی 10
تنها راهش اینه که بریم یه شرکت دیگه یا مخابرات یا پارس انلاین

eole

کاربر سایت
Nov 30, 2010
21
سلام
من شاتل ART4 دارم سرعت دانلودم بین 90 تا 165 متغیر
کافیه یکم دانلود کنی سریع سرعتتو میارن روی 30 قفل میکنن

دفعه آخر به پلیس فتا شکایت کردم تا اسم شکایت و پلیس و شماره پیگیری شکایت اومد هنوز روی 100 فیکس مونده
شکایت دومم این بود که شاتل یهو منو سوییچ میکرد روی فن آوا!!! یعنی جای شاتل فن آوا می اومد پشت خط به شاتل هم گفتم عین خیالش نبود!

تا میتونید اقدام به شکایت کنید.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
من که دیگه خسته شدم

تا فردا پسفردا دورم تموم میشه و میرم خطمو تخلیه میکنم

واقعا یکی از دزد ترین شرکتا هست گرچه همشون دزدن ولی این سردسته دزداست:D
برای محدودا توی ساعات غیر رایگان یک سرعت خفنی میده تا همه تو کف بمونن و بگن شاتل بهترینه!!!! بعد توی رایگان هنوز 3-4 روز پشت سر هم دانلود میکنی سرعتت میشه 5-10 کلیوبایت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر