شکایت از شاتل(پست اول خوانده شود)

PEYMAN2

کاربر سایت
May 25, 2012
11
منم خیلی وقته که دانلود رایگان با سرعت 5 الی 6 کیلوبیت دارم ولی صدام در نمیاد چون دو.سه. بار زنگ زدم تا این که یارو یکدفعه قاطی کرد گفت (همین که هست)
در کل نه صدای من به جایی میرسه نه شما ولش کن حوصله دارین ها

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
منم خیلی وقته که دانلود رایگان با سرعت 5 الی 6 کیلوبیت دارم ولی صدام در نمیاد چون دو.سه. بار زنگ زدم تا این که یارو یکدفعه قاطی کرد گفت (همین که هست)
در کل نه صدای من به جایی میرسه نه شما ولش کن حوصله دارین ها
منم اولا میزنگیدم
بعد دیدم دارم اعصاب خودمو خورد میکنم یک بار ایمیل میزنم سریع به 2 ساعت هم نمیرسه درست میکنه دیگه بحث و درگیری و اینا هم توش نیست
اون دفعه چند روز خراب بود ساعت 11 شب ایمیل زدم ساعت 1 درست بود دیگه!!!

---------- نوشته در 09:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:14 AM ارسال شده بود ----------

کلا بیخیال این کاراشین باو
شاتل نه هیچ آی اس پیی تو ایران با شکایت کردن ازش هیچ چیزشو تغیر نمیده
البته بیشتر توی فروما بازی شکایت بیشتر دارن چون همه میخوان پشت سر هم فرتو فرت داون کنن مخصوصا مکس پین 3:D 32 گیگ:D
البته اگه دو شب 6 گیگ داون کنید باز چند شب داون نکنید باز دوباره 6 گیگ داون کنید مشکلی پیدا نمیکنه

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
منم اولا میزنگیدم
بعد دیدم دارم اعصاب خودمو خورد میکنم یک بار ایمیل میزنم سریع به 2 ساعت هم نمیرسه درست میکنه دیگه بحث و درگیری و اینا هم توش نیست
اون دفعه چند روز خراب بود ساعت 11 شب ایمیل زدم ساعت 1 درست بود دیگه!!!

---------- نوشته در 09:18 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:14 AM ارسال شده بود ----------

کلا بیخیال این کاراشین باو
شاتل نه هیچ آی اس پیی تو ایران با شکایت کردن ازش هیچ چیزشو تغیر نمیده
البته بیشتر توی فروما بازی شکایت بیشتر دارن چون همه میخوان پشت سر هم فرتو فرت داون کنن مخصوصا مکس پین 3:D 32 گیگ:D
البته اگه دو شب 6 گیگ داون کنید باز چند شب داون نکنید باز دوباره 6 گیگ داون کنید مشکلی پیدا نمیکنه

دوست عزيز شما به کى ايميل ميزنى؟ ادرس ايميل رو ميدى؟

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بزرگترین دزد بین isp هاست. یه بنر تبلیغاتی زده که دوتا لیوان اب میوه رو نشون میده که یکیش 8 تا نی داره و لیوان بعدی فقط 1ی. یعنی اینکه ما سرویسمون رو شیر نمیکنیم بین کاربرها =)). دروغ از این بزرگتر و کثیفتر دیدی یا شنیدید مارو ام خبر کنید.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
اقا اینکارا فایده نداره تنها شکایت میتونه این باشه که دیگه از شاتل سرویس نگیرین مثل خود من تازه قطع که کنین 1 ماه میفتن به پاتون تروخدا به ما یه فرصت دیگه بدین انقدر هم isp که سرویس خوب بده زیاد شده که شاتل مثل قدیم تنها گزینه نیست بهترین کار قطع سرویس هست.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
ای بابا، من میخواستم از شاتل بگیرم، دیگه نگیرم؟! هنوز مشکل پابرجاست؟
در ضمن، کار من فقط با قسمت رایگانشه، روز اصلا شاید کانکت هم نشم.
منتظر جوابتون هستم.

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
منتظر جوابتون هستم.
دوست من اصلا سمت شاتل نرو سرویسش زرت و زرت قطع میشه برای من هم سرعت شبانه رسیده به زیر 10 کیلو بایت خیر سرم میخواستم ویندوز 8 دان کنم با مکس پین 3 که دیگه نمیشه .
شناسه ی کاربری شاتل : 2620100612

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
منتظر جوابتون هستم.

سلام
3 سال از شاتل سرویس داشتم 6 ماهه قطعش کردم حالا میفهم ADSL یعنی چه خلاصه کلاتم سمت شاتل افتاد نرو سمت این شرکت مزخرف شبا سرعت دانلودش از 5 کیلو بالاتر نمیره بخدا حروم خوری بیش نیستند
ممنون

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
مال من خیلی عالیه دانلود رایگان شبا به 50 میرسه اشتراک512
مال من که همیشه 60 ـه ولی وقتی یکم بیشتر دانلود میکنم سرعتش میاد روی 5 کیلوبایت اما این قضیه مال ساعات 1 تا 3 هست ولی بعد از ساعت 3 میشه 250 !!!!!!!!!!!!!!!!!!! عجیب نیست ؟؟
من از چند نفر دیگه هم پرسیدم مال اونا هم همینطوری میشد
از نظر من بد نیست شاتل اونقدری که اینا میگن بده.

تقصیر خودتونه دیگه هر شب یک بازی داون میکنن انتظار دارن سرعتشون نیاد پایین:D شاتله دیگه انتظاری ازش نمیره:D

---------- نوشته در 06:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:42 AM ارسال شده بود ----------

دوست من اصلا سمت شاتل نرو سرویسش زرت و زرت قطع میشه برای من هم سرعت شبانه رسیده به زیر 10 کیلو بایت خیر سرم میخواستم ویندوز 8 دان کنم با مکس پین 3 که دیگه نمیشه .
شناسه ی کاربری شاتل : 2620100612
باو فقط وقتی زیاد داون میکنی اینطوری میشه من مثلا وقتی شبی 3 گیگ و خورده ای داون میکنمک بعد از 3 شب اینطوری میشه بخاطر همین کمتر دانلود میکنم. الان خیلی وقته که دارم دانلود میکنم آخ نگفته یا سرعتش روی 60 ـه یا هم 250 اینا

---------- نوشته در 06:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:51 AM ارسال شده بود ----------

سلام
3 سال از شاتل سرویس داشتم 6 ماهه قطعش کردم حالا میفهم ADSL یعنی چه خلاصه کلاتم سمت شاتل افتاد نرو سمت این شرکت مزخرف شبا سرعت دانلودش از 5 کیلو بالاتر نمیره بخدا حروم خوری بیش نیستند
ممنون
سلام

من خیلی شده که سرعت بره روی 5 کیلو

اما فقط با یک ایمیل سر دو ساعت حلش میکردن

هر دفعه اینطوری میشد یک ایمیل میدادم حل میشد ولی وقتی زنگ میزدم خیلی کل کل میکردن بعدش یا درستش میکردن یا نه
ولی ایمیل همیشه کار ساز بود

---------- نوشته در 06:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:56 AM ارسال شده بود ----------

شما اینقدر بد میگین از شاتل ناسلامتی بهترین آی اس پی امسال و پارسال شد ها:))

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
شما چه صبری دارین،پارس انلاین یه شب سرعت دانلود رایگان ما رو از 220 بکنه 219،می ریزیم اتیشش می زنیم دفترشو:d ولی همچی کاری نم یکنه.کلا سرعت توی روز می شه گفت هیچ ارزشی نداره مگه برا نامحدود ها.

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
مال من که همیشه 60 ـه ولی وقتی یکم بیشتر دانلود میکنم سرعتش میاد روی 5 کیلوبایت اما این قضیه مال ساعات 1 تا 3 هست ولی بعد از ساعت 3 میشه 250 !!!!!!!!!!!!!!!!!!! عجیب نیست ؟؟
من از چند نفر دیگه هم پرسیدم مال اونا هم همینطوری میشد
از نظر من بد نیست شاتل اونقدری که اینا میگن بده.
من حاضرم خط تلفن یا حتی خونمو با خونت عوض کنم که شبا همچین سرعتی داشته باشم!:d

Cookie Monster

کاربر سایت
Jun 19, 2012
37
نام
علیرضا
مطلب اینه اینجا همه چیز رایگان دوستان همه حوس میکنن دکل شاتل رو بیارن پایین :d یکی از دوستان شاتل گرفته با سرعت 2 مگ نامحدود اینترنت و مودم به هیچ وجه خاموش نمیشه 24 ساعت خدا داره دانلود میکنه دکل شاتل رو اورده پایین! بچه ها این مشکل به خاطر دانلود هست شما باید یک پولوتیک بزنید همونی که دوست عزیز گفتند یک شب در میون یا دوشب درمیون دانلود کنید مشکلی پیش نمیاد درضمن این سرویس هایی که به مردم میدن هیچ کدوم سرویسی نیست که میخرند و پول خرید رو از ما میگیرن نه پول فروش یعنی وقتی شاتل یک نت میخره به قیمت 100 میلیون با سرعت 15 مگ که اکثرن برای کنفرانس ها استفاده میشه و هیچ کاربر خانگی تو ایران این سرعت رو نداره! اینها پول همون 15 مگ رو از شما میگیرین تموم !:-*

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
این مشکلاتی که شما میگین فقط برای گیمرا پیش میاد
مثلا کسی که اهل فیلمه مهم نیست براش که پینگ ISP بالا باشه یا پایین
یا مثلا پایین اومدن سرعت پس از دانلود زیاد مشکل گیمراست

من اگه بخوام هر شب یک فیلم با کیفیت HD 720p داون کنم تا 1 ماه هیچ مرگش نمیشه ولی اگه بخوام شبی 1.5 گیگ داون کنم تا ظرف چنمد روز یک بازی داون بشه 4 روز که بگزره سرعت میره روی 5 کیلوبایت

بخاطر همینه که الان شده بهترین آی اس پی کشور دیگه چون تعداد گیمرا کمه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر