شکایت از شاتل(پست اول خوانده شود)

feridoon

کاربر سایت
Jul 6, 2009
1
سلام
اقا من اهل نظر دادن تو همچین سایتهایی نیستم، اخه وقت نمیکنم بیام نظر بدم ، همینکه بیام چند تا تاپیک رو نگاه کنم خودش خیلی کاره
اما این شاتل با این دزدیش دیگه اعصاب نمیزاره واسه ادم
این دوره اگه تموم بشه میرم از یه جای دیگه اکانت میگیرم
به همه دوستامم سپردم که اصلا طرف شاتل نرن، تا به حال 3 نفرو منصرف کردم بعد از این هم میکنم
سرعت رو روزا زیاد کردن که هی دانلود کنی محدودیت حجمیتو زود تموم کنی بری دوباره ازشون بگیری
دوستان واسه تبریز کدوم isp رو پیشنهاد میدن؟

GHOST 73

کاربر سایت
Nov 1, 2011
162
نام
بهرام
کلا من باید برم سر به بیابون بزارم وبمیرم دیگه دارم از دست اینا جوش میارم بابا به خدا این اینترنتی که با کلی منت به ما میدن تو خارج از کشور مجانی به مردم میدن :(

pedram_01

کاربر سایت
Jul 29, 2011
24
منم همین مشگلو دارم فامیلم از اکراین امد گفت ما سالی 50 هزار تومان میدادیم 1 سال اینترنت نا محدود میگرفتیم تازه 6 گیگ فیلمو 2 ساعته دانلود میکردن هیییییییییی اینجا ایران است

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
شرکت شاتل (که بقول خودشون رتبه اول سرویس دهنده اینترنتی را دارند) از حول حوش فکر کنم 7 8 ماه پیش (قبلشو دیگه من نمیدونم) اقدام به گذاشتن محدودیت بر روی سرویس دانلود رایگان کرده در صورتی که در قرارداد و صفحه اینترنتی سرویسهای شاتل هیچ بند . یا تبصره مبنی بر محدودیت سرویس رایگان وجود ندارد. بدین ترتیب که چنانچه مقدار دانلود شبانه کاربر از حدود 5گیگ رد شود برای بار اول از ساعت 1 تا3 بامداد سرویس اینترنتی وی به سرعت نهایتا 10 کیلو بایت میرسه و بعد از ساعت 3 سرعت به حالت عادی بر میگردد و چنانچه این دانلودهای شبانه که از ساعت 3 تا 8 صبح میباشد ادامه پیدا کند در کل ساعات سرویس رایگان شبانه سرعت از حدود 7 الی 8 کیلو بایت تجاوز نمیکند(در کل میشه دیال اپ) و این محدودیت به مدت نا معلومی ادامه دارد
واسه من کل ساعات شبانه سرعت دانلود هست 7-8 آقا یعنی وحشتناکه... هیچی نمیتونم دانلود کنم... اینا چجوری برترین سرویس دهنده شدن؟؟؟؟ جای سواله برام... پس فکر کن بقیه isp ها دیگه چجوری باشن... آقا منم شکایت دارم اونم از نوع شدید دیگه اعصاب نموند واسم...

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
بنده هم تا 8 روز دیگه تاریخ ترافیک حجمیم تموم میشه و انصراف میدم از بس ایمیل به این شرکت لعنتی دادم خسته شدم تا حالا 6 نفر را از این شرکت دور کردم و تا جایی که بتونم به این کار ادامه میدم واقعا باید رتبه آشغال ترین شرکت را به این شرکت سودجو لقب داد دیگه نمیدونم چی بگم فقط تنها راه چاره انصرافه و بس

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
شاتل استان لرستان رو به طور فجیعی ساپورت میکنه یعنی فقط مرکز استان رو داره:Dبعد دوستان حالا ما اینجا شرکت کنیم تاثیری هم داره؟

scofield007

عضو جدید
Jan 11, 2011
108
نام
saeed
آره دادا منم از تاسوعا ساعت 1 به بعد سرعتم یک کیلوبایت هست من از سرویس اکو استفاده میکنم البته قبلش اینطوری نبود و راحت دان میکردم

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
بچه ها یه چند روزه سرعت دانلود من شده 200 :))

نمی دونم چرا

Art 1 هم دارم

البته امروز دانلود نکردم اما تو چند روز اخیر یه 10 گیگی گرفتم

mld

کاربر سایت
Apr 10, 2008
120
نام
milad
ای بابا ما رو بگو چه خوشحال شده بودیم سرعت 250 دان میکنیم زرشک شاتل هم گند زده من دیگه یک به بعد نمیتونم پیج بازکنم چه برسه که بخوام دان کنم

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
شماها که انقدر شاکی هستین یه کار ضربتی باید انجام بدین.مثلا یه دفه یه جمع پنجاه نفری تشکیل بدین و همه با هم از اشتراک این شرکت انصراف بدین.انقدر شرکت خوب هست که بتونین جایگزین کنید.پس به جای غر زدن اقدام کنید

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
شاتل نامرد سرعت منم محدود کرده . سرویس 2mb دارم . از ساعت 1 به بعد سرعتم ثابت رو 30kb هست . فردا زنگ میزنم ببینم کارش میشه کرد یا نه !! اگه نشد میرم واسه فسخ قرار داد . !!!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
دونه دونه بدرد نمیخوره.باید جمعی برید سراغ یه شرکت دیگه .شهراد خوبه.شباک عالیه.مبین نت هم خوبه.سریع هم وصل میکنن.مخصوصا شباک.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
آره اینا خیلی ترس دارن هنوز کسی بخواد انصراف بده ...
اون دفعه داداشم خیلی ناراضی بود زنگ زد 20 دقیقه دعوا کرد پشت تلفن گفت اگه تا شنبه سرعتم اومد بالا که اومد اگه نیومد میرم از مخابرات میگیرم.
بعد همون شب خوابیدم ساعت 7 صبح بلند شدم دیدم سرعتم تا نزدیکای 200 میره(128 دارم)

اون دفعه میرفت روی 0 بایت یک ایمیل بهش زدم تبدیل شد به 250 کیلوبایت کلی بازی دانلود کردم
Sronghold 3 با ANNO 2070 رو توی یک شب دانلود کردم :D
----------------
بچه ها خدا رو شکر کنین بعضی شرکتا خیلی مردمو بیشتر محدود میکنن
اینترنت فیبر نوری مخابرات:
6 ماه 8 گیگ 60 تومن
سرعت روزانه 20 کیلوبایت
تازه پینگ هم از مال من بیشتر بود
-----------------------------------------

اگه براتون ترافیک رایگان مهم نباشه شاتل بهترین شرکت از نظر سرعته
چون محدودیت سرعت در روز نداره ولی شرکتایی مثل مخابرات و ... دارن
مال من 128 هست ولی سرعت دانلود 300
این الان سرعت منه :