اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
دوستان لطفا راهنمايي كنيد چطوري SNR بگيرم؟ به كدوما بايد دقت كنم؟ بين چند تا چند بايد باشه واسه آنلاين گيمينگ؟
مودم D-Link N150 Wireless

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
آخرین ویرایش:

miladt

کاربر سایت
Nov 1, 2013
15
سلام من با اینترنتم مشکلی که دارم انه که از ساعت 8 صبح تا 1 ظهر سرعتم خوبه ومشکلی ندارم ولی از ساعت 1 یا 2 به بعد دچار نوسان شدید سرعت و کمی سرعت میشم تا فردای صبح همون روز. حدود دو هفته است این مشکل رو دارم به پشتیبانی مخابراتم زنگ میزنم جوابی نمیدن به نظر شما مشکل از کجاست؟؟///سروسم ماله مخابراته

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
درود
چند سوال که ترجیح دادم در این تاپیک بپرسم :
1 - نمیدونم چرا چند مدتی میشه WI-FI بر PS4 کانکت نمیشه ! ؟ تا سه هفته پیش اینطور نبود !
هرچند سرعت دانلود ببیشتر مواقع در کامپیوتر خوب میشود از طرف دیگر در بعضی مواقع برای باز کردن همین سایت بازیسنتر باید صفحه مرورگر و دوباره RELOAD کنم !

famini

کاربر سایت
Jun 24, 2015
2
[h=1]آشنایی با فناوری وایمکس[/h]
وایمکس (WiMAX) مخففی است برای قابلیت تبادل و استفاده‌ اطلاعات در سطح جهانی برای دستیابی از طریق مایکروویو یا همان Worldwide Interoperability for Microwave Access. وایمکس به لحاظ سهولت دسترسی، پهنای باند وسیع و پوشش بی‌سیم پدیده‌ای یگانه در عرصه‌ ارتباطات است. شبکه‌های وایمکس به راحتی می‌توانند در محدوده‌ وسیعی، امکان استفاده از اینترنت پرسرعت را برای سازمان‌ها، شرکت‌های تجاری و منازل مسکونی فراهم آورند. این فناوری در حالت ایده‌آل ۵۰ کیلومتر برد دارد و سرعت دسترسی ۷۰ مگابیت‌ بر ثانیه را تامین می‌کند. یکی از ویژگی‌های مهم وایمکس این است که علاوه بر انتقال داده، از انتقال صوت و تصویر نیز بدون محدودیت حجمی و زمانی پشتیبانی می‌کند. برای راه‌اندازی شبکه وایمکس نیاز به تجهیزات شبکه رادیویی و هسته شبکه بی‌سیم و مودم وایمکس (CPE) می باشد. می‌توانید بسته به نیاز خود از بین مودم‌های جیبی همراه، مودم های داخلی (Indoor) و مودم های بیرونی (Outdoor) یکی را انتخاب کنید.

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
آشنایی با فناوری وایمکس

وایمکس (WiMAX) مخففی است برای قابلیت تبادل و استفاده‌ اطلاعات در سطح جهانی برای دستیابی از طریق مایکروویو یا همان Worldwide Interoperability for Microwave Access. وایمکس به لحاظ سهولت دسترسی، پهنای باند وسیع و پوشش بی‌سیم پدیده‌ای یگانه در عرصه‌ ارتباطات است. شبکه‌های وایمکس به راحتی می‌توانند در محدوده‌ وسیعی، امکان استفاده از اینترنت پرسرعت را برای سازمان‌ها، شرکت‌های تجاری و منازل مسکونی فراهم آورند. این فناوری در حالت ایده‌آل ۵۰ کیلومتر برد دارد و سرعت دسترسی ۷۰ مگابیت‌ بر ثانیه را تامین می‌کند. یکی از ویژگی‌های مهم وایمکس این است که علاوه بر انتقال داده، از انتقال صوت و تصویر نیز بدون محدودیت حجمی و زمانی پشتیبانی می‌کند. برای راه‌اندازی شبکه وایمکس نیاز به تجهیزات شبکه رادیویی و هسته شبکه بی‌سیم و مودم وایمکس (CPE) می باشد. می‌توانید بسته به نیاز خود از بین مودم‌های جیبی همراه، مودم های داخلی (Indoor) و مودم های بیرونی (Outdoor) یکی را انتخاب کنید.

یکی از مزخرفتین فناوری ها که فک نکنم هیچ جا ازش استفاده کنن :/

Cyberlife

کاربر سایت
Feb 1, 2012
35

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
با سلام دوستان به ۲ مشکل عجیب بر خوردم از شکرت پارس اونلاین اینترنت گرفتم بد از ۲۰ روز الافی آخرش امروز وصل کردن یه مشکله خیلی عجیب داره !!!! تو شرایط عادی کار می‌کنه مشکلی‌ نداره ولی‌ به محض باز کردن استیم کلا اینترنت تایم اوت میده بد دیسکانکت می‌شه تا استیم و نبدنم بالا نمیاد حالا سوال اینجاست این مشکلو چطور به بخس فنی‌ بفهمونم
یه مشکل عجیب هم واسه خط صبا ننت دارم دنو استریم ‌ام ۳۰۰۰ِ نویز خط ۲۸۰۰- ۳۰۰۰ عجیب ترین..... ۲۰ روز گفتم تاحالا کاری نکردن عملاً اینترنت به درد نمی‌خوره ۲ روز هم هست کلا هیچی‌ نشون نمید
در آخر از دوستان ساکن تبریز اینترنت بی‌ سیم میدونن که واسه بازی عالی‌ باشه پینق پایین باشه تایم اوت نده
دوستان ساکن ولی‌ عصر تبریز از چه شرکتی واسه بازی اینترنت میگیرین؟[video]http://uupload.ir/files/bvz1_pars_online.png[/video]
bvz1_pars_online.png

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
یکی از مزخرفتین فناوری ها که فک نکنم هیچ جا ازش استفاده کنن :/
چرا اتفاقا اینجا برای وای فای داخل حمل و نقل عمومی (قطار های بین شهری و اتوبوس های تفریحی داخل شهری) ازش استفاده می کنن. اپراتورش هم T-Mobile هست.
توی ایران هم کسایی رو میشناسم که به خاطر فیبر نوری بودن خط تلفن هاشون تنها آپشنی که واسه ADSL دارن مخابراته و ترجیه میدن وایمکس استفاده کنن به جاش. صد البته که ارتباط بیسیم (اونم از نوع دور برد مثل وایمکس و LTE) به درد کاربرد های حساس مثل گیم آنلاین نمیخورن.

lich_king

کاربر سایت
Jan 6, 2008
435
نام
saman
با سلام دوستان به ۲ مشکل عجیب بر خوردم از شکرت پارس اونلاین اینترنت گرفتم بد از ۲۰ روز الافی آخرش امروز وصل کردن یه مشکله خیلی عجیب داره !!!! تو شرایط عادی کار می‌کنه مشکلی‌ نداره ولی‌ به محض باز کردن استیم کلا اینترنت تایم اوت میده بد دیسکانکت می‌شه تا استیم و نبدنم بالا نمیاد حالا سوال اینجاست این مشکلو چطور به بخس فنی‌ بفهمونم
یه مشکل عجیب هم واسه خط صبا ننت دارم دنو استریم ‌ام ۳۰۰۰ِ نویز خط ۲۸۰۰- ۳۰۰۰ عجیب ترین..... ۲۰ روز گفتم تاحالا کاری نکردن عملاً اینترنت به درد نمی‌خوره ۲ روز هم هست کلا هیچی‌ نشون نمید
در آخر از دوستان ساکن تبریز اینترنت بی‌ سیم میدونن که واسه بازی عالی‌ باشه پینق پایین باشه تایم اوت نده
دوستان ساکن ولی‌ عصر تبریز از چه شرکتی واسه بازی اینترنت میگیرین؟[video]http://uupload.ir/files/bvz1_pars_online.png[/video]

سلام اونطور که من میبنیم.اگر اشتباه نکنم SNR Margin تون خیلی بایین هست و Line Attenuation خیلی بالاست که این باعث اختلال در اینترنت میشه.این لینک رو نگاه کنید تا بیشتر با این مفاهیم اشنا بشید
حالا شما سعی کنید یک باز هم تلفن هارو بکشید spilter هم جدا کنید بعد تست کنید ببینید SNR Margin و Line Attenuation چند میشه.هرچی snr margin بالا باشه و هرچی Line Attenuation بایین باشه بهتر هست

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,533
اقا يه سوال من يه مودم Adsl بدون واي فاي دارم بعد از قبل عم يه مودم اكسس پوينت واي فاي دار دارم كه سي ديش نيست
ميخواستم بدونم ميتونم مودم Adsl به اون يكي مودم وصل كنم و از واي فايش استفاده كنم؟
اگه ارهچه طور وارد تنظيمات اكسس پوينته بشم چون١٩٢.١٦٨.١.١ ميزنم وارد انتن ميشم نه مودم اكسس پوينت

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
با سلام دوستان
من پینگی که از 4.2.2.4 میگیرم حدودا ۱۳۰ هست و هر از گاهی تایم اوت دارم و خونمونم تقریبا به مرکز مخابراتی نزدیکه به نظر شما اگه سیم کشی از مودم تا ورودی رو عوض کنم و به جای سیم تلفن معمولی از سیم cat5 استفاده کنم میتونم پینگ زیر ۱۰۰ بگیرم یا نه ؟
درضمن مرکز مخابراتمون هم از فیبر نوری استفاده کرده کلا یعنی به غیر از مخابرات از جای دیگه نمیتونم سرویس بگیرم

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
با سلام دوستان
من پینگی که از 4.2.2.4 میگیرم حدودا ۱۳۰ هست و هر از گاهی تایم اوت دارم و خونمونم تقریبا به مرکز مخابراتی نزدیکه به نظر شما اگه سیم کشی از مودم تا ورودی رو عوض کنم و به جای سیم تلفن معمولی از سیم cat5 استفاده کنم میتونم پینگ زیر ۱۰۰ بگیرم یا نه ؟
درضمن مرکز مخابراتمون هم از فیبر نوری استفاده کرده کلا یعنی به غیر از مخابرات از جای دیگه نمیتونم سرویس بگیرم

سلام
پینگی که داری می گیری خیلی خوب هستش.یعتی واسه مخابرات این پینگ خیلی خوب هستش و اینکه کلا مخابرات تایم اوتش زیاد هستش و کاری نمی تونی انجام بدی
منم مشکل شما را داشتم که منطقه رو مخابرات فیبر کرده و خودش اینترنت میده

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
سلام
پینگی که داری می گیری خیلی خوب هستش.یعتی واسه مخابرات این پینگ خیلی خوب هستش و اینکه کلا مخابرات تایم اوتش زیاد هستش و کاری نمی تونی انجام بدی
منم مشکل شما را داشتم که منطقه رو مخابرات فیبر کرده و خودش اینترنت میده
یعنی به نظر شما اگه من کابل ساختمون رو عوض کنم و کابل مرغوب cat 5 استفاده کنم تغییری در پینگ و تایم اوت ایجاد نمیشه ?
خود مخابرات منتطقمون داخل برد زده که کابل مناسب برای استفاده از اینترنت cat5e هست خودمم سوال کردم ازشون گفتن به خاطر این که فیبر نوری هست و ولتاژ زیادی داره استفاده از کابل معمولی به علت این که قطر سیم کم هست خودش باعث ایجاد نویز میشه
البته از پینگ و این جور چیزا سر در نمیارن فقط میدونن نویز چی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر