اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببخشید من خیلی چرت پرت میگم می دونم کسی هم محل نمیزاره
الان نمی دونید تا کی تمامی تهران ساپورت میشه

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
من زنگ زدم گفتند 128/64 قیمتش میشه 36 تومان + آبونماه به نظر دوستان این قیمت خیلی زیاده ؟
ببینم ماهی 36 تومن یا با نصب و غیره 36 تومن؟
ولی کلا فکر نمیکنم بصرف باشه.

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط mt3691:
علی اقا دستت درد نکنه زنگ زدم محله مارو پشتیبانی میکنه و قیمتهاش باور نکردنیه برام قیمتهارو ایمیل کرد اینم قیمتهاش:

128/128 سندو رسیو فقط 16900 تومان

256/256 فقط 24000 تومان

512/512 فقط 45000 تومان
تازه هزینه نصب هم ندارد!وهمگی نامحدود

• شرکت مودمهای ADSL را به متقاضی امانت می دهد که بابت آن 40,000 تومان وديعه اخذ می نمايد.
  • به مبالغ فوق 4,200 تومان آبونمان شرکت مخابرات و 6% تجمیع مالیات و عوارض افزوده میشود.
  • پرداخت 3 ماهه ، 6 ماهه ، و يکساله هزينه ها در هنگام عقد قرارداد بترتيب مشمول 5 ، 7 و 10% تخفيف می باشد.
  • درصورت تغییردر نحوه وچگونگی برقراری ارتباط درمحل کاربر طبق سلیقه وی ، جهت هربار مراجعه پرسنل فنی به محل ، مبلغ 10,000 تومان توسط شرکت اخذ خواهد شد.
  • کليه هزينه ها برحسب تومان مي باشد.

تهران، خيابان سهروردی شمالی، خيابان ابن يمين، پلاک 16 تلفن: 88738844 نمابر :88512651​

سلام من که زبونم بند اومد نمی دونم چی بگم اگه اینجا این قیمت بود فکر کنم تمام کرمان adsl می خردین ما اینجا باید واسه 64\64 ماهی 20 هزار تومان هزینه اشتراک بدیم و 10 هزار تومان هزینه نصب تازه پشتیبانی هم بسیار ضعیف هست پس به نظر من قولک ها رو بشکنید برید adsl بخرید :)

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
الان نمی دونید تا کی تمامی تهران ساپورت میشه

متاسفانه در بعضی مناطق مثل منطقه 3 که تعداد شماره ها بسیار زیاده احتمالا هیچ وقت ساپورت نمیکنه.چون واسه مخابرات صرف نمکینه.

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
نوشته شده توسط Ali_Mojarad:
خواهش میکنم دوست عزیز
با این حساب قیمت ها امده پایین باید به این شرکت تبریک گفت
علی فکر نکنم ارزون شده باشه!
باید این قیمتها بدون به حساب اوردن کارکرد مخابرات باشه!
اگه هم ارزون شده باشه که چه بییتر:cheesygri
فعلا

The BIG Boss

کاربر سایت
Sep 25, 2005
61
با سلام...

از دوستان عزیز خواهشمندم اگر اطلاعاتی در مورد ارایه سرویس ADSL در شهر مشهد دارند اینجا مطرح کنند تا ما هم استفاده کنیم...(فقط خواهشا اسم شرکت افتاب رو نبرین که واقعا **** هستند)

پیشاپیش متشکرم.
Cheers

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
علی فکر نکنم ارزون شده باشه!
باید این قیمتها بدون به حساب اوردن کارکرد مخابرات باشه!
اگه هم ارزون شده باشه که چه بییتر:cheesygri
فعلا
سلام
درسته شهرام فکر کنم بدون هزینه مخابرات و مالیات گفتن تا بیشتر جلب توجه کنه تا هر کسی رفت برای ثبت قرار داد سرشو اونجا ببرن :)

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
من adsl داتک عضو شدم و دیروز وصل شد واقعا راحت شدم خیلی کیف داره تمام نرم افزارامو اپدیت کردم و کلی دموهای بازی هارو دیدم روهم رفته خیلی راضی هستم .به همه نصیحت می کنم که اگه میتونن حتما adsl بگیرن و کیفشو ببرن. از دوستانی که داتک رو معرفی کردن خیلی تشکر می کنم.:hug:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
فکر کنم یکی تو همین تاپیک گفت که وقتی از adsl استفاده کنی تلفنت اشغال نمیشه حالا میخوام بپرسم وقتی از adsl استفاده کنی مثل دیلاپ برای تلفن پول میاد سر ماه؟؟؟؟

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
فکر کنم یکی تو همین تاپیک گفت که وقتی از adsl استفاده کنی تلفنت اشغال نمیشه حالا میخوام بپرسم وقتی از adsl استفاده کنی مثل دیلاپ برای تلفن پول میاد سر ماه؟؟؟؟

هزينه تلفن نه ولي بايد 4500 تومن هزينه ابونمان مخابرات رو بدي
يه 5 درصود و 1 درصد هم از اين مالياتاي كشكي ميكشن روش !

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
نوشته شده توسط alprh:
من پرسیدمگفتن 128 قیمتش ماهانه 300 تومنه کلا!!!!!

128 چي ؟
send يا رسيو ؟

ولي اصلا به اينصورت كه فكر ميكني و بهت اطلاعات دادن نيست ،
ميتوني تعرفه قيمتها رو اينجا ببيني :

http://www.parsonline.com/polfarsi/poltpackage_provincial.htm

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
نوشته شده توسط mostafa_cpp:
هزينه تلفن نه ولي بايد 4500 تومن هزينه ابونمان مخابرات رو بدي
يه 5 درصود و 1 درصد هم از اين مالياتاي كشكي ميكشن روش !
ممنون.

اگه ماهیانه adsl بگیری و بعدش در ماه روزی حدود 2 الی 6 (مثلاشایدم کمتر) ساعت به بالا انلاین باشی با پول ابونمان ماهی چقدر در میاد؟:cheesygri

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
اگه ماهیانه adsl بگیری و بعدش در ماه روزی حدود 2 الی 6 (مثلاشایدم کمتر) ساعت به بالا انلاین باشی با پول ابونمان ماهی چقدر در میاد؟
چه 1 ساعت استفاده کنی چه 24 ساعت هیچ توفیری تو هزینه ها نداره.

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
ایول چه با حال. خیلی خوشم اومد.
خب چه قدر میشه قیمتش با ابونمان (ماهیانه) البته میدونم قیمت ها متفاوته ولی خب یه قیمتی بدین...
چون من ماهی حدود 30 تا 35 تومن پول تلفنی رو میدم که فقط به نت وصله و هیچ استفاده ی دیگری نداره خب اگه ارزون تر بشه چرا نرم پولم رو بدم adsl بگیرم تازه با سرعت بالاتر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر