اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
امین مودم که میخواد ولی اکثر شرکتا یه مودم رو به صورت امانت میدن بهت تا موقعی که از اون شرکت سرویس میگیری.البته مشخصه که مودم هاشون کیفیت خیلی بالایی ندارن ولی بازم خوبن.بعدشم Adslچند نوع داره.یکی از معیار تفاوتاش سرعتشه.دومیش محدودیت زمانیه.یعنی مثلا 1 ساعت در روز باشه،5ساعت باشه یا تمام وقت باشه.سومین معیار هم میزان دریافت اطلاعاته.که اینم مثلا 3 گیگا بایت در ماه داره 1 گیگ در ماه داره یا بدون محدودت.البته یادتون باشه شمادر حالتی که صفحه های وب رو هم می گردین دارین اطلاعات می گیرین.پس حتما واشتون به تناسب محدودیت زمان و اطلاعات باشه.مثلا اگه زمان رو بدون محدودیت بگیرین ولی اطلاعات رو 1 گیگ فکر نکنم تا آخر ماه برسه.یعنی مثلا 10 روز مونده به آخر ماه دسترسی تون قطع میشه(البته فکر کنم بشه زیادش کرد).البته اینم بگم اینوری نیست که کاملا خودتون انتخاب کنین.مثلا یه شرکت 20 نوع سرویس میده که تو این چیزاش با هم فرق میکنه.(مثلا برین تو شرکت بگین آقا من سروس میخوام.هر روزم میخوام سع ساعت و ربع دسترسی داشته باشم!!)
عماد جون به خاطر توضیحات کاملت ممنونم

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
fb2 ارسال 32 رسیو 64 5 گیگ ماهانه قیمت 20800

دوستان این قیمت خدمات سپنتاس من فکر میکنم مورد FB2 خوب باشه در ضمن 5 گیگ فکر کنم بسه میشه روزی 165 مگ حدودا که بسه الان با دایل اپ ما روزی مگه چند مگ رسیو می کنیم؟با حدود ماهی 25000تومان صاحب ADSL میشیم.​
در ضمن سایت پارس انلاین راجب امانت دادن مودم چیزی نگفته فکر کنم مودمو میفروشن.
و تازه در لیست قیمتهاش حداقل 25000 تومان است که با هزینه مخابرات میشه 30000تومان و زیاده تازه هزینه نصب 20000تومان است ولی سپنتا 10000تومانه.اینم قیمته پارس انلاین:

64 ارسال 128 رسیو 8گیگ 24950قیمت
اگه قیمتهای جاهای دیگه رو دارین طور خدا بگین؟نترسین گرون نمیشه!!!!

آخرین ویرایش:

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
من وقتی که دارم با سرعت 5 Kb دانلود میکنم چرا باید 100 هزارم تومن بابت 1 ماه Adsl با سرعت 10 تا 16 Kb بدم ؟
به نظر شما این عاقلانست ؟
اون اینترنت 5 Kb دانلود را دارم 10 ساعتش را میگیریم 1500 تومان
فقط کافیه با همون 10 k یک ساعت کار کنی دیگه معتاد میشی!
ولی میتونم بگم که هر کسی که خونش ADSL ساپورت میکنه اگه امکانشو داره در خریدش دریغ نکنه.شما با ADSl 256 تا 50k در ثانیه هم میتونید دانلود کنید(البته بعضی از موقع ها).مثلا همین ADSL256 معمولا بین 30-40 k در ثانیه دانلودمیکنه.
احسان جان شما با 100 هزار تومن فکر میکنم میتونی یه ADSL 1024 بگیری.که فکر میکنم در حدود 130 k در ثانیه دانلود کنه.شایدم بیشتر!

www.datak-telecom.com
این سایت شرکت داتک هست که سرویس های خوب با قیمت خیلی مناسب میده.تمام سرویس هاش هم recive/send یکی هستن.(مثلا 128/128 یا 256/256).محدودیت هم نداره.کسایی رو هم دیدم که گرفتن و راضی هستن.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
death night جان من هر چی میگردم قیمتهای داتک رو پیدا نمی کنم میشه لینکشو بدی ممنون.
والا mt جان تو سایتش خبری از قیمت نیست.ولی از دوستانی که گرفتن من بعضی از قیمت ها رو تقریبا میدونم.
ADSL 128/128 قیمت ماهی = 16000
ADSL 256/256 قیمت ماهی = 29000
ADSL 512/512 قیمت ماهی = 52000
این قیمت ها مربوط به شرکت داتک هست(البته تقریبی)البته سرویس هایی با قیمت های بالاتر هم مثل اینکه داره.در ضمن فکر میکنم زنگ بزنی به شرکتش بهت بگن با شماره هایی که تو سایتش زده!
فقط بهت میگم که در تهیه ی ADSL معطل نکن!

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
خارج از تهران رو نمیدونم ولی داخل تهران با ماهی 50 تومن میشه ADSL با سرعت 512/512 گرفت که سرعت دانلودش حدود 50-60 kb هست ...
اون 10-16 kb که شما میگی ( 128/32 ) در گرونترین حالت ممکن با احتساب مالیات و این حرفا ماهی 30 تومن هست که البته محدودیت دانلود داره اما مثلا شرکت داتک همین سرعت رو میده 22 تومن بدون هیچ محدودیت (128/128 ) و 256/256 ( سرعت دانلود 25 kb ) ماهی 30 تومن
که اگه مثل من بدشانس نباشید و منطقه تون پشتیبانی بشه میتونه انتخاب خوبی باشه
من شاید جزییات کامل را نگفته باشم ولی به شرح زیر میباشد :
36 هزار تومان هزینه ی شارژ
45 هزار تومان هزینه ی مودم
20 هزار تومان هزینه ی مخابرات
جمعا چیزی در حدود 100 هزار تومان البته مدم را امانت نمیدند اینجا (اصفهان)
با 10 تا 16 کیلو DOWNLOAD

128/128 نامحدود 1 ماه

آخرین ویرایش:

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
به نظر من اگه داتک ساپورتت میکنه حتما از داتک بگیره..
امکانات خوبش:
متقارن بودن سند/ریسیو
نداشتن مخدودیت بند وایت
قیمت مناسب
ساپورت خوب و حرف گوش کن!

من خودم دو ماه تست داتک بودم و بعد از پایان تست رفتم قرارداد بستم!
واقعا ازش راضیم فقط به خاطر اینکه محدودیت دانلود نداره! شاید الان بگی من چیزه زیادی برای دانلود ندارم ..منم اولش همین فکرو میکردم ولی وقتی تو هفته اول توتال دانلودم رسید به 10/15 گیگ فهمیدم چه اوانس خوبی داده این داتک که هم از نظر کیفیت و هم از نظر محدودیت فعلا روی همه سیرویس دهندگان رو کم کرده!
برای مبلفشم باید 40 چوق برای مودم امانی بزرای پیششون که هر وقت قراردادتو فسخ کردی میگیر ازشون و اینکه ماه اولتم پیش بدی!
قیمتهایی هم که Death Knight داد دقیقا درسته!
فعلا

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط ehsan_62:
من شاید جزییات کامل را نگفته باشم ولی به شرح زیر میباشد :
36 هزار تومان هزینه ی شارژ
45 هزار تومان هزینه ی مودم
20 هزار تومان هزینه ی مخابرات
جمعا چیزی در حدود 100 هزار تومان البته مدم را امانت نمیدند اینجا (اصفهان)
با 10 تا 16 کیلو DOWNLOAD

128/128 نامحدود 1 ماه

بابا اینجا اینگار دزد بازار هست البته ببخشید قیمت ها واقعا بالا هست اینجا هزینه مخابرات 4200 هست و همه جایه ایران این قیمت هست فکر کنم اشتباه می کنی دوسته عزیز

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط Death Knight:
والا mt جان تو سایتش خبری از قیمت نیست.ولی از دوستانی که گرفتن من بعضی از قیمت ها رو تقریبا میدونم.
ADSL 128/128 قیمت ماهی = 16000
ADSL 256/256 قیمت ماهی = 29000
ADSL 512/512 قیمت ماهی = 52000
این قیمت ها مربوط به شرکت داتک هست(البته تقریبی)البته سرویس هایی با قیمت های بالاتر هم مثل اینکه داره.در ضمن فکر میکنم زنگ بزنی به شرکتش بهت بگن با شماره هایی که تو سایتش زده!
فقط بهت میگم که در تهیه ی ADSL معطل نکن!

اره منم شنیدم اینجوری که علی جان گفتن از این شرکت adsl گرفتن و قیمت ها هم همین قدر بود اگه اینجا اینجوری بود من 512 / 512 می گرفتم اما حیف که قیمت واقعا در اینجا نسبت به اونجا و مخصوصا این شرکت بالا هست خوب دوستان موفق باشید بجنبید که شما اولین نفر باشید مثله خودم شرکته تازه adsl زد من اولین نفر صبح تویه سرما روزه برفی همه جا برف باریده بود دره شرکت بودم تا باز کرد رفتم گفتم اقا من adsl می خواهم :) و منم شدم اولین مشتریش و جز اولین نفرها در کرمان بودم که adsl گرقتم البته پارس آنلاین هم می ده اما قیمتش واقعا بالا هست خوب دوستان پس بجنبید از قافله عقب نمانید سعی کنید همه چیو اولین نفر خودتون تجربه کنید یه حسه دیگه داره مثله یه بازی اولین نقر تمومش کنی واسه دیگران تعریف کنی :) خوب موفق باشین

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام راستش هزینه نصبش واقعا بیخوده چون طرف می یاد فقط یه سی دی می زاره می ره و کاره اصلیش اینکه که با مخابرات هماهنگی می کنه و ماهی هم باید 4200 به مخابرات بدی و بخاطر این هزینه راهندازی 10 یا 20 هزار تومان باید بدی و قیمت مودم از 35 شروع می شه تا 120 که هر کدوم تفاوت هایی دارند اما واسه منزل اگه بخواهین همون 35 یا حداکثر 45 رو من توصیه می کنم چون اونایه دیگه بیشتر واسه کافی نت جایی استفاده می شه در مورد هزینه ماهانه هم من نامحدود رو گرفتم 20 تومان ماهیانه بدون هیج گونه محدودیتی نه ساعت و نه گیگ دانلود ببینید گیگ دانلود 1 هست به بالا بعد اگه شما در ماه سایت زیاد باز کنید یا حجم دانلودتون زیاد باشه اشتراک شما قطع می شه در اون ماه تا اینکه شما گیگ دانلود ماهانه رو خریداری کنید اما من دیگه این محدودیت رو ندارم در ضمن فقط فکر نکنید که اگه فایلی از اینترنت بگیرین می شه دانلود اگه سایت هم باز کنید خود سایت هم به عنوان دنلودتون حساب می شه چون سایت های فارسی عکس و مطلابشون سنگینه و دور باز می شه باعث می شه حجم دانلودتون تموم شه خوب پس دنبال گیگ نامحدود ماهانه و ساعت نامحدود بگردید و همون طور که عماد جان توضیح دادن ساعات محدود از یه ساعت تا ساعت مقرر می شه استفاده کرد یا روزانه می گن مثلا 5 ساعت و این واقعا صرف نمی کنه واسه ما که همش تو نت هستیم و یکی از مشکلاتش این هست که شاید پیش شماره و مرکز مخابرات شما رو پشتیبانی نکنه پس به دنیال شرکتی بگردید که هم قیمت خوب باشه هم پیش شماره و مرکز مخارات شما رو پشتیبانی کنه خوب موفق باشید
رضا جان از توضیحاتی که دادی ممنون....
به نظر میاد باید دست به کار بشم و Adsl تقاضا کنم

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
دوستان در گرفتن این سرویس شک نکنید.
کسانی که در تهران هستند شرکت داتک بهترین گزینه هست همونطور که بقیه دوستان گفتن قیمت فوق العاده مناسب،نبود محدودیت دانلود، کیفیت بالا،پایداری 99%،پشتیبانی خوب گزینه هایی هست که این شرکت و از بقیه متمایز کرده.

مودم این شرکت به مبلغ 40 هزارتومان و به صورت امانی هستش (چک هم قبول میکنند) و نصب هم به صورت رایگان انجام میشه.

قیمت هایی رو که امید جا دادند به غیر از 128/128 همه درسته این سرویس 22500 هزینه در بر داره، هزینه مخابرات و مالیات نیز در این مبالغ لحاظ شده.

با این شماره تماس بگیرین و بگین وصل کنه قسمت adsl و هر سوالی دارین بپرسید
۸۸۷۳۸۸۴۴

موفق باشید

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
علی اقا دستت درد نکنه زنگ زدم محله مارو پشتیبانی میکنه و قیمتهاش باور نکردنیه برام قیمتهارو ایمیل کرد اینم قیمتهاش:

128/128 سندو رسیو فقط 16900 تومان

256/256 فقط 24000 تومان

512/512 فقط 45000 تومان
تازه هزینه نصب هم ندارد!وهمگی نامحدود

• شرکت مودمهای ADSL را به متقاضی امانت می دهد که بابت آن 40,000 تومان وديعه اخذ می نمايد.
  • به مبالغ فوق 4,200 تومان آبونمان شرکت مخابرات و 6% تجمیع مالیات و عوارض افزوده میشود.
  • پرداخت 3 ماهه ، 6 ماهه ، و يکساله هزينه ها در هنگام عقد قرارداد بترتيب مشمول 5 ، 7 و 10% تخفيف می باشد.
  • درصورت تغییردر نحوه وچگونگی برقراری ارتباط درمحل کاربر طبق سلیقه وی ، جهت هربار مراجعه پرسنل فنی به محل ، مبلغ 10,000 تومان توسط شرکت اخذ خواهد شد.
  • کليه هزينه ها برحسب تومان مي باشد.

تهران، خيابان سهروردی شمالی، خيابان ابن يمين، پلاک 16 تلفن: 88738844 نمابر :88512651​

Last edited by a moderator:

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
علی اقا دستت درد نکنه زنگ زدم محله مارو پشتیبانی میکنه و قیمتهاش باور نکردنیه برام قیمتهارو ایمیل کرد اینم قیمتهاش:

128/128 سندو رسیو فقط 16900 تومان

256/256 فقط 24000 تومان

512/512 فقط 45000 تومان

خواهش میکنم دوست عزیز
با این حساب قیمت ها امده پایین باید به این شرکت تبریک گفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر