نقد و بررسی کاربران

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
درود

پس از بررسی Reviewهای ارسال شده توسط کاربران در ماه اردیبهشت، Review بازی Ninja Gaiden III ارسال شده توسط کاربر Jeff Hardy! به عنوان مطلب برتر اردیبهشت ماه انتخاب می‌شود.

همچنین

پس از بررسی Reviewهای ارسال شده توسط کاربران در ماه خرداد، Review بازی Max Payne 3 ارسال شده توسط کاربر SGT-Amir به عنوان مطلب برتر خرداد ماه انتخاب می‌شود.

موفق باشید
BaziCenter

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
چرا عکسایی که من تو نقد فورزا گذاشتم دیده نمیشه؟بابا جواب بدین دیگه به چندتا مدیر هم گفتم کسی چیزی نگفت

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
هنوزم این جایزه هست برا نقدهای برتر؟

بله!

چرا عکسایی که من تو نقد فورزا گذاشتم دیده نمیشه؟بابا جواب بدین دیگه به چندتا مدیر هم گفتم کسی چیزی نگفت

تصاویر بدون مشکل نمایش داده میشن!

اگر هم مشکلی باشه مربوط آپلود سنتری میشه که تصاویر در آن قرار دارند.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
من اول تو یه اپلودر عکسا رو گذاشتم که اونجا ***** شد بعد تو یه اپلودر دیگه گذاشتم که مشکلی نداره حتی با این اپلودر تو تاپیکهای دیگه عکس میذارم و بدون مشکلی تو سایت نشون داده میشه ولی تو بخشه نقد و بررسی نشون نمیده!!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
با بررسی‌های صورت گرفته، نویسنده برتر این ماه کسی نیست جز جناب SMM9. ایشون نقدی برای بازی Forza: Horizon نوشته بودن که به عنوان نقد برتر ماه شناخته شد. امیدواریم در ماه‌های بعدی، مطالبی بهتر از این نیز ارائه بدن.

موفق باشید.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
درود
امیدوارم شب یلدا تا همین لحظه به همه خوش گذشته باشه. بعد از یک ماه قراره تا بهترین نقد اعضا معرفی بشه.
نقد منتخب این ماه متعلق هست به دوست خوبمون Lord Raiden، نقد ایشون اختصاص داشت به بازی FarCry 3 که به عنوان نقد برتر ماه برگزیده شد.

موفق باشیم.

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
ابتدا لازم می دونم از بچه های تحریریه بابت توجه به نقدم، تشکر کنم.

خواستم یک سئوال بپرسم.
من چند ماه پیش، بابت نقد LEGO Batman 2: DC Super Heroes تونستم جایزه اکانت رایگان پرمیوم را دریافت کنم و همینطور که می بینید من هنوز عضو این گروه هستم. می خواستم بدونم که تو این ماه که باز نقدم به عنوان بهترین نقد و بررسی ماه، شناخته شد، اکانت پرمیوم خود به خود تمدید می شه؟ یا خیر.

با تشکر.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
درود

عنوان بهترین نقد این ماه رو دوست عزیزمون جناب POOYA1989 با نوشتن نقدی از بازی Shogun 2: Total War، به خودشون اختصاص دادن. امیدواریم در آینده، ایشون رو در جمع اعضای تحریریه ببینیم.

موفق باشیم.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
چطور میشه تو صفحه اول سایت نقد گذاشت?

دوست عزیز ... شما اگر خیلی علاقه داشته باشی، میتونی وقتی که فراخوان عضویت تحریریه هست ، شرکت کنی و اگر قبول بشی میتونی اینکار رو کنی ...
در کل به خودت بستگی داره ... موفق باشی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر