The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
فقط روی اون Heavy armor خوب فکر کن، میخوای استقامت بالاتری تو جنگ تن به تن، یا سرعت بیشتر برای فرار و دور شدن (و استفاده از جادو)
البته یه نکته ای که شاید ندونی اینه که، این Armorها تنها در صورتی lvl-up میشن که ضربه بهشون برخورد کنه و بلاک نشه
آره حله دیگه برو حالشو ببر و اینا رو سریع lvl-up کن :d

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
من الان Armory lab که نصب کردمو دیدم هم کاراکتر Male داره هم Female راهی هست Female ها رو حذف کنم؟

این اولین Ques Azureچی میخواد ازم ؟
Azura رو میگی؟؟
باید با اون عابده صحبت کنی و بهت میگه باید چنتا Glow dust بیاری. اینها رو وقتی میگیری که یه دونه از اون نورهای روشن Will-o-wisp رو بکشی. همین راهی که تا مجسمه اومدی بالا رو برو پایین تا چنتاشون رو ببینی. با قدرت های جادویی بکششون و ماده باقیمانده رو برای یارو بیار.
بعد با مجسمه صحبت کن و ازش ماموریت بگیر.
اون مد هم KITO جان یا مبین جوابت رو میده :d من نصب نکردمش
با تشکر از آقا امیر بالاخره این کرکتر جدید رو ساختیم ...
حالا یه توضیحی در مورد کوئست
Imperial Corruption
میدید ؟
- وقتی با زنه صحبت می کنم ... هرچی میگم فحشم میده چی کار کنم ؟
این کوئست تقریبا همش درباره مخ زدن مردم هست :d معمولا هم باید اون عدد مخصوص به 70 یا 80 برسه. پس اگر دیدی هیچکس باهات همکاری نمیکنه، اول خوب با اون مینی-گیم مخشو بزن بعد بهش پول بده. شاید مجبور باشی قبل از هر صحبت سیو کنی، چون یه اشتباه توی مینی-گیم میتونه همه چی رو خراب کنه

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
Azura رو میگی؟؟
باید با اون عابده صحبت کنی و بهت میگه باید چنتا Glow dust بیاری. اینها رو وقتی میگیری که یه دونه از اون نورهای روشن Will-o-wisp رو بکشی. همین راهی که تا مجسمه اومدی بالا رو برو پایین تا چنتاشون رو ببینی. با قدرت های جادویی بکششون و ماده باقیمانده رو برای یارو بیار.
بعد با مجسمه صحبت کن و ازش ماموریت بگیر.
اون مد هم KITO جان یا مبین جوابت رو میده :d من نصب نکردمش

این کوئست تقریبا همش درباره مخ زدن مردم هست :d معمولا هم باید اون عدد مخصوص به 70 یا 80 برسه. پس اگر دیدی هیچکس باهات همکاری نمیکنه، اول خوب با اون مینی-گیم مخشو بزن بعد بهش پول بده. شاید مجبور باشی قبل از هر صحبت سیو کنی، چون یه اشتباه توی مینی-گیم میتونه همه چی رو خراب کنه

اینجا یه سوال پیش میاد » این مینی گیم چیه ؟ :d

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
همون ربع دایره های کوچک و بزرگی که برای صحبت کردن میتونی انتخاب کنی (مثلا جک بگی یا فلان کنی یا بهمان که یارو ممکنه خوشش بیاد، کم خوشش بیاد، بدش بیاد و خیلی بدش بیاد :d)
قبول نداری مثل یه بازی کوچک (مینی گیم) هست؟ :d من که قبول دارم پس نیاز نیست تاییدش کنی :))

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
نه فهمیدم که منظورت از مینی گیم اون بخشه ولی من اصلا تا حالا باهاش کار نکردم آشنا نیستم که چیجوری باهاش کار می کنن ...
چیجوریه ؟ یه آموزش چیزی میدی ؟

راستی این برتون ها یه جادو دارن به اسم Dragon Skin ... چی کار می کنه ؟

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
نه فهمیدم که منظورت از مینی گیم اون بخشه ولی من اصلا تا حالا باهاش کار نکردم آشنا نیستم که چیجوری باهاش کار می کنن ...

راستی این برتون ها یه جادو دارن به اسم Dragon Skin ... چی کار می کنه ؟
و این اون چیزیه که من کمکت نمیکنم، چون توضیحش به این راحتیها نیست و به اندازه موهای سرت تو این تاپیک توضیح داده شده و کافیه یه سرچ بزنی.

روزی 1 بار به مدت 60 ثانیه، 50 امتیاز سپر جادویی بهت میده، یعنی نمره خام حمله حریف رو کم میکنه. (روی جادوها اثر نداره)

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
و این اون چیزیه که من کمکت نمیکنم، چون توضیحش به این راحتیها نیست و به اندازه موهای سرت تو این تاپیک توضیح داده شده و کافیه یه سرچ بزنی.

روزی 1 بار به مدت 60 ثانیه، 50 امتیاز سپر جادویی بهت میده، یعنی نمره خام حمله حریف رو کم میکنه. (روی جادوها اثر نداره)

ممنون ...
یعنی چی خب ؟ من چیجوری بین 205 صفحه اون پیدا کنم ؟ :d
اصلا چی سرچ کنم ؟
سرچ هم میکنم تاپیک بازی رو میاره ... پست خاصی رو نمیاره !
و این اون چیزیه که تقریبا غیر ممکنه امیر جون :d

آخرین ویرایش:

RasXtors

کاربر سایت
Apr 14, 2011
93

اگه صحبت کردن با مرد م رو میگی کاری نداره رو طرفت کلیک کن پایین سمت چپ یه ضربدر یه عکس ادم عکس ادم کلیک کن وقتی Start رو میزنی اون چیز های زرد میزان تاثیر گذاشتن کاری که میکنی رو افراده و قتی داری با ادما صحبت میکنی رو هر گزینه برو و به صورت طرف دقت کن اگه اخم کنه یعنی ازش خوشش نمیاد اگه لبخند بزنه یعنی خوشش میاد باید یه جوری گزینه هارو انتخاب کنی که برای چیزی که خوششون نمیاد اونی که رنگ زردش کمتره بیفته و برای چیزی که خوششون میاد زیادتره چون دایره ای میچرخه بنظر من بعد از اینکه Start زدی سری یه دور نگاه کن از چی بدش میاد از چی خوشش میاد بعد سعی کن انجامش بدی

نکته:زمان بندی هم داره که از امتیازت کم میکنه برای همین میگم بعد از زدن Start سری امتحان کن ازچی خوششون میاد و بل عکس

منم قبول دارم مثل یه بازی کوتاه که خیلی هم کیف میده حداقل به من

آخرین ویرایش:

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
آقا ممنون ولی من کامل نفهمیدم ... البته شاید تو بازی کار کنم فهمیدم ...
یعنی میگی که اول اون صحبت رو باهاش انجام بدم بعد از طریق اون قسمت روش کار کنم یا اول روش کار کنم بعد سوالو بپرسم ؟

RasXtors

کاربر سایت
Apr 14, 2011
93
تو بازی متوجه میشی وقتی استارت رو می زنی 4 تا گزینه تو یه دایره هست که هرکودوم یه چیزی مثلا یکیش جک و.....
استارت رو که زدی رو تک تک گزینه ها موست رو نگه دار ببین میخنده یا اخم میکنه بقیشم که بالا توضیح دادم سعی کن سریع جاهاشونو حفض کنی بعد یه طوری گزینه رو انتخاب کن که روی گزینه هایی که اخم میکنه اونی که کمتره بیفته (اول روش کار کن بعد باهاش صحبت کن)

رفتی تو بازی رو یکی همینطوری امتحان کن میفهمی:)

شرمنده من زیاد فارسی تایپ نکردم کیبوردم هم مشکی نور میفته هیچی نمی بینم غلط املایی هامو به بزرگی خودتون ببخشین

امیر جان بابت کمکت هم ممنون ببخشید یادم رفت تشکر کنم تو پست قبلیم

---------- نوشته در 02:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:52 AM ارسال شده بود ----------

من اون روح زردا رو کشتم چیزی هم که داخلش بود برداشتم اما وقتی میرم با یارو حرف میزنم یه چی میگه هیچی هم بهم نمیده رو مجسمه هم کلیک میکنم مینویسه Not Happend

سه تا سوال
- حتما باید با جادو بکشمش یا با این اسلحه های نقره ا هم بکشمش برای کو اس مشکلی پیش نمیاد؟

-دومی هم اینه که تو قسمت اکتیو کو اس هام پایینه همین کو اس Azure نوشته باید شما Level2 بشید تو این (حلا این نمیدونم چی!؟)

-من رو بازیم پچ نریختم امکان داره این جزو اون کو اس های خراب باشه؟

آخرین ویرایش:

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
امیر جان زیادی شلوغش کردی... تا حالا کلاس monk ور داشتی؟ خیلی سخته ولی خداییش کیف میده! یه سری کلاسا برای اینن که مثل tank بری جلو همه رو بکشی. یه سری کلاسا هم برای اینن که از راه دور بزنی و فرار کنی. یه سری هم تکنیکی هستن. باس به موقع بزنی و به موقع نزدیک شی. آکروباتیک هم خیلی بدرد می خوره بعدها، چون می تونی باهاش ملق بزنی و کلاً حال کنی.
کانجریشن هم برای ظاهر کردن اصلحه خیلی خوبه، مثلاً اگه اصلحه ات خراب شد یا اصلاً اصلحه نداشتی به دادت میرسه.
فقط یه نکته: زیاد armor تنت نکن، چون جادوهات ضعیف می شن. سعی کن نصف armor و نصف لباس باشه، بهتره. خوش تیپ تر هم میشه!
و آخرین نکته: lvlup نکن مگر آموزش رو کامل کرده باشی. هر lvl بهت 5 فرصت آموزش میده که دیگه بر نمی گرده. از هر 5 تاش روی یه skill استفاده کن.
اولای بازی میتونی برای دادوستد آموزش ببینی (مغازه یه آرگونی تو کارول هست بهت آموزش میده) ولی بقیه رو میتونی با اسکیل هایی که برات ضعف شده پر کنی مثلاً block (یه اورک توی فایترز گیلد کارول)
کلاً بازی برمیگرده به سلیقه خودت.
مثلاً من یه بار یه دزد ساخته بودم که با یه تیرش یه ترول رو میکشت ولی با 2-3 ضربه ترول میمرد (جدا از اینکه اگه تیر زهردار میزدم که ترول بدبخت در جا میپرید هوا و میمرد!!! :D) یعنی اگه دشمن جای من رو پیدا می کرد باس در میرفتم و یا قایم میشدم که اینم جزو بازیه. همه که نباس tank بشن!
البته با monk که با دست خالی و کمان می جنگه هم روزگاری داشتیم. فکر می کنی دست خالی بده؟ نخیر! بهترین اصلحه دست خالیه! اگه skill hand to hand ات خوب باشه همش دشمنات KO میشن حال میکنی! کلاً بازی عوض میشه و اینا...
راستی سعی کن ابزار معجون سازیت رو هر 5 lvl به روز کنی مثلاً دیگه با lvl 30 با حاون novice زشته بچرخی!!! :D

من اون روح زردا رو کشتم چیزی هم که داخلش بود برداشتم اما وقتی میرم با یارو حرف میزنم یه چی میگه هیچی هم بهم نمیده رو مجسمه هم کلیک میکنم مینویسه Not Happend
سه تا سوال
1- حتما باید با جادو بکشمش یا با این اسلحه های نقره ا هم بکشمش برای کو اس مشکلی پیش نمیاد؟
2-دومی هم اینه که تو قسمت اکتیو کو اس هام پایینه همین کو اس Azure نوشته باید شما Level2 بشید تو این (حلا این نمیدونم چی!؟)
3-من رو بازیم پچ نریختم امکان داره این جزو اون کو اس های خراب باشه؟
فکر کنم باس شب ها میرفتی پیش شراینش...
1- نه جانم، شما فقط بکشش، دیگه نپرس چطور! با اصلحه معمولی زهردار هم میشه کشتش...
2- خو همون lvl رو برس بهش. بعضی از quest ها رو عجله نکنی بهتره. چون بعضی جایزه ها (مثلاً شمشیر اومبرا) بر حسب lvl شخصیت درجه بندی شدن و اگه با lvl پایین بری سراغشون، quest هم جایزه ضعیف بهت میده.
3- والا خبر ندارم... برو تو ویکیا quest اش رو ببین. ولی پچ رو با dial-up هم میتونی دانلود کنی که. نحوه پچ ریختن هم صفحه های قبلی توضیح دادم.

آخرین ویرایش:

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir

سه تا سوال
- حتما باید با جادو بکشمش یا با این اسلحه های نقره ا هم بکشمش برای کو اس مشکلی پیش نمیاد؟

-دومی هم اینه که تو قسمت اکتیو کو اس هام پایینه همین کو اس Azure نوشته باید شما Level2 بشید تو این (حلا این نمیدونم چی!؟)

-من رو بازیم پچ نریختم امکان داره این جزو اون کو اس های خراب باشه؟
فقط اون چیزایی رو میگم که مبین نگفت:
باید این glow dust ها رو بین ساعات 5 تا 7 صبح یا شب به مسجمه بدی
این تقریبا یکی از آسونترین shrine هاست و lvl پایینی میگیره (هرچند جایزه فوق العاده ای میده) یه سریهاشون مثلا lvl 17 یا بالاتر هم برای شروع لازم دارن.
امیر جان زیادی شلوغش کردی... تا حالا کلاس monk ور داشتی؟ خیلی سخته ولی خداییش کیف میده! یه سری کلاسا برای اینن که مثل tank بری جلو همه رو بکشی. یه سری کلاسا هم برای اینن که از راه دور بزنی و فرار کنی. یه سری هم تکنیکی هستن. باس به موقع بزنی و به موقع نزدیک شی. آکروباتیک هم خیلی بدرد می خوره بعدها، چون می تونی باهاش ملق بزنی و کلاً حال کنی.
کانجریشن هم برای ظاهر کردن اصلحه خیلی خوبه، مثلاً اگه اصلحه ات خراب شد یا اصلاً اصلحه نداشتی به دادت میرسه.
فقط یه نکته: زیاد armor تنت نکن، چون جادوهات ضعیف می شن. سعی کن نصف armor و نصف لباس باشه، بهتره. خوش تیپ تر هم میشه!
و آخرین نکته: lvlup نکن مگر آموزش رو کامل کرده باشی. هر lvl بهت 5 فرصت آموزش میده که دیگه بر نمی گرده. از هر 5 تاش روی یه skill استفاده کن.
اولای بازی میتونی برای دادوستد آموزش ببینی (مغازه یه آرگونی تو کارول هست بهت آموزش میده) ولی بقیه رو میتونی با اسکیل هایی که برات ضعف شده پر کنی مثلاً block (یه اورک توی فایترز گیلد کارول)
کلاً بازی برمیگرده به سلیقه خودت.
مثلاً من یه بار یه دزد ساخته بودم که با یه تیرش یه ترول رو میکشت ولی با 2-3 ضربه ترول میمرد (جدا از اینکه اگه تیر زهردار میزدم که ترول بدبخت در جا میپرید هوا و میمرد!!! :D) یعنی اگه دشمن جای من رو پیدا می کرد باس در میرفتم و یا قایم میشدم که اینم جزو بازیه. همه که نباس tank بشن!
البته با monk که با دست خالی و کمان می جنگه هم روزگاری داشتیم. فکر می کنی دست خالی بده؟ نخیر! بهترین اصلحه دست خالیه! اگه skill hand to hand ات خوب باشه همش دشمنات KO میشن حال میکنی! کلاً بازی عوض میشه و اینا...
راستی سعی کن ابزار معجون سازیت رو هر 5 lvl به روز کنی مثلاً دیگه با lvl 30 با حاون novice زشته بچرخی!!! :D
.
چیزهایی که گفتی درستن اما اگر داری کلاس monk رو برای من میگی، نه خودم برداشتم نه صدسال به lesner پیشنهاد میکردم :d تمیز 5تا از اسکیلهاش کاملا با اونچیزی که lesner میخواست فرق داشت.
کانجوریشن lvl پایین آدمو پیر میکنه، اما lvl بالا ... >:)
اون آموزش ها خیلی خوبن اما خیلی خوشگل پول میخورن :d من ترجیح میدم قبل از lvl-up آموزش ببینم که این پروسه رو کوتاه تر کنه.

نمیدونی چند مدل کارکتر و مد برای ساختن این چند روز به ذهنم رسید :)) 2تا کارکتر جدید هم ساختم، باز همین الان یکی دیگه به ذهنم رسید :))

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315
ا ... من این کوئستی رو که شما میگی رفتم ... جالب بود ... ولی اشکمون در اومد تا فهمیدم اون زدرا رو باید بکشم ببرم پیش اون یارو ... :-/

»»»»» بابا امیر جون حداقل قسمت هاشو معرفی کن ... الان مثلا اون قسمتی که زردیش بیشتره رو بزنم چی میشه ؟ رو کدوم باشه چی میشه ؟ چی به چیه ؟ بابا اشکمون در اومد باز ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر