بازی 500 میلیونی ایرانی

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
والا !!! فقط يه گرشاسپي خوب از آب دراومد كه اول شخص نبود! اينا ميان اول شخص مي سازن تا كارشون زودتر پيش بره و دردسري هم نداشته باشن.

ميان ماد هايي از بازي هاي MW و Crysis بر مي دارن بعد مي گن بازي شاخي ساختيم
گرشاسپ خوب نبود بی نقص ساخته شده بود و گرنه یه بازی تقلید صرف بدرد نمیخوره ولی باز قابل تقدیره چون توی گیم اسپات و استیم هم نقد شده بود این یعنی مورد توجه بوده ولی بعد اون چی؟ چون حس رقابت نیستش همه از بنیاد میلیونی پول میگیرن میگن گور باباش یه چیزی سرهم بندی کنیم بره پی کارش بقیه پولم بزنیم توی رگ

دست خیار شور اون همه پول بدی با Note pad بهتر از این میسازه.:d
به قول دوستمون با paint بهتر میساختیم میدادن دست ما:d

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
بازی 500 میلیونی؟
مد بازی کرایسیس 500 میلیون؟دانلود چند تا آبچکت=500 میلیون؟!
زبان عاجزه از بیان احساسات هر چند بعد از اون 3000000000000 (درست نوشتم؟) دیگه همه چی عادی شده
جهت بروز یک درصد احساسات
double-facepalm.jpg

• Like
Reactions: ..............

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
ولا تو این مملکت بنیاد 500 میلیون داده بیچاره ها بازی بسازن خوب به خاطر دست های پشت پرده نمیتونن اون چیزی که میخوان بسازن بسازن ! اینجا هر کسی به فکر خودشه ! تو پروژه کسی به فکر بازی نیست ! هر کسی میخواد فقط بیشتر این وسط بریزه تو جیب خودش ! به نظر من نوش جونشون 500 میلیون ! در مقابل یه عددی که یه دونه 3 توشه با 10 12 تا طفر چیزی نیست ! :|

---------- نوشته در 07:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:23 PM ارسال شده بود ----------

بازی 500 میلیونی؟
مد بازی کرایسیس 500 میلیون؟دانلود چند تا آبچکت=500 میلیون؟!
زبان عاجزه از بیان احساسات هر چند بعد از اون 3000000000000 (درست نوشتم؟) دیگه همه چی عادی شده
جهت بروز یک درصد احساسات
double-facepalm.jpg
دل به دل راه داره همزمان با هم داشتیم مینوشتیم ! تازه پستتو دیدم ! در مقابل این چیزی نیست ! بی خیال ! زیاد کش ندین قضیه رو ! :-s:|

• Like
Reactions: aliatlas

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
خطر داره ها ،بچه ها ما هم بريم يه پولي بگيريم اين روزا كاسبي خرابه:)) ،بنظرتون اگه بگيم مي خوايم مثله بازيه hitman بسازيم چند ميدن؟:d

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
یه همچین چیزی حتی در سطح یه ماد هم نیست! یعنی کسایی که دست به ساخت این ماد زدن حتی اصول اولیه یه ماد رو هم بلد نبودن!
خداییش من قبل از اینکه ماد سازی رو شروع کنم کلی ماد های مردم و مادهای شرکت اصلی رو چک میکردم تا مادم قابل قبول باشه و وقتی مردم دانلود کردن نگن این دیگه چه آشغالیه!

یعنی اینا حتی زحمت اینو به خودشون ندادن که با نرافزارش درست کار کنن یا درست یاد بگیرن باس چی کار کنن چه برسه که...

ای خدا... چرااااااا؟!

art73

کاربر سایت
Aug 21, 2011
506
نام
علی
بنظرتون اگه بگيم مي خوايم مثله بازيه hitman بسازيم چند ميدن؟

هیچی تازه یه محرومیتی چیزی هم بهت میدن که دیگه بازی سازی رو فراموش کنی

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
همش 500 تا؟ اي بابا انقدر سخت نگيرين ديگه مگه چيه؟اين چيزي كه من ديدم فكر كنم يه 2، 3 ميليونيم خود كارگردان گذاشته روش;) مشكل شما اينه كه بازي به اين عظمت رو درك نكرديد وگرنه بازي شاهكار هنريه:d اين پولو بزاري رو قبر مرده ،بلند ميشه برات بندري ميرقصه.به خودشون رحم نميكنن به ملت رحم كنن#:-s

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
واقعا بعضی از ماها خیلی ساده فکر می کنیم 350 میلیون تومان ناقابل!

جالبه پیش نمایش بازی که تو سایتشون با کیفیت 280p گذاشتن معلومه چه خواهد شد.

بهتر این 350 هزار دلار رو تویه کار دیگه خرج کنن یا دست یه تیم دیگه نمی دونم اون تیمی که رو بازی کار می کنه تا حالا جز برنامه نویسی خودشون بازی هم می کنن؟

چه قدر راحت تو این مملکت پول خرج می شه در حالی که اکثرا نیازمندند.

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
همینه دیگه ! :d من هرچی فکر میکنم نمیفهمم و تو کتم نمیره که حتی 1 نفر ! بخواد 1 هزار تومن این بازی رو بخره ! من یکی از اولین بازیهای اول شخصی که توی عمرم با PC بازی کردم(توی محیط ویندوز) دلتافورس بود که حدود 13 سال ! از ساختش میگذره ولی این بازی از اونا 20 سال عقب تره ! خدا به خیر کنه !
به خدا قسم تو هیچ جای دنیا نمیتونید مثل ایران پول در بیارید ! اگر راه و چاهش رو بلد باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر