درخواست بازیهای کمیاب

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
سلام دوستان، همون طور که از اسم تاپیک مشخصه قراره بازیهای قدیمی و کمیاب رو اینجا قرار بدیم . . . معمولن این بازیها رو توی نت نمیشه پیدا کرد و باید از اونایی که بازی رو دارند خواهش کرد تا اون رو آپلود کنند . . . !

خودم هم اولین درخواست رو میذارم! :d
[h=6]کسی این بازی رو داره Death to Spies قسمت 1 و2 و3 من خودم اینو دارم Death to Spies Moment of Truth توی نت پیدا نشد!!![/h]

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
درخواست بازی urban region
سلام خسته نباشید
من خیلی وقته که دنبال این بازی هستم البته برای PC باشه نه کنسول PS ,...
box_109989-hd.jpg

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
آخه مگه میشه چیزیو تو اینترنت پیدا نکرد!!! دوست گلم فکر کنم تاپیکت زود بخوابه!:d

اوه آره. من خودم تخصص سرچ دارم، ولی بارها شده چیزهایی رو پیدا نکنم. بازی رو سخت میشه پیدا نکرد. مثلا Commandos 2 رو واقعا خیلی سایت رفتم تا یافتم. یا Orange Box ی که سالم باشه و کار کنه. ولی خوب پیدا شد به هر صورت. ولی مثلا دنبال فول آلبوم Philippe Lafontaine بودم و فقط 20-30 تا آهنگ یافتم و همین.

اتفاقا تاپیک جالبیه. ولی مرد می خواد با این ترافیک های حجمی ما که وقت بذاره و بازی آپلود کنه، با این سرعت های فاجعه!

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
quote_icon.png
نوشته شده توسط m2relax
آخه مگه میشه چیزیو تو اینترنت پیدا نکرد!!! دوست گلم فکر کنم تاپیکت زود بخوابه!

آره . . . مثلن همین بازیهایی که خودم گفتم رو اگه پیدا کردی بهت جایزه میدم . . .:)

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
آره . . . مثلن همین بازیهایی که خودم گفتم رو اگه پیدا کردی بهت جایزه میدم . . .:)

این علی الحساب برای این که شما لنگ نمونی رفیق!

---------- نوشته در 07:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:34 PM ارسال شده بود ----------

من هم بازی cora3 رو میخوام

اقا این بازی که می گی همون Cabela's - Off Road Adventure 3 هست؟

awake

کاربر سایت
Feb 3, 2013
41
نام
iman
واقا موضوع بسیار خوبیه.
من از سال انتشار بازی conan pc (2004)منتظر این بازی بودم اما بدستم نرسید.:(( این بازی میتونه منو خیلی بیشتر از gta که از همه سایتا 10 از 10 میگیره رو خوشحال کنه.اگه کسی به خوشحال کردن دوستان و اطرافیانش اهمیت میده لینک این بازی رو برای ما جور کنه(لطفا)

amir jojo

کاربر سایت
Jan 18, 2013
5
واقا موضوع بسیار خوبیه.
من از سال انتشار بازی conan pc (2004)منتظر این بازی بودم اما بدستم نرسید.:(( این بازی میتونه منو خیلی بیشتر از gta که از همه سایتا 10 از 10 میگیره رو خوشحال کنه.اگه کسی به خوشحال کردن دوستان و اطرافیانش اهمیت میده لینک این بازی رو برای ما جور کنه(لطفا)

سلام دوست عزیز ببین این به کارت میاد؟
دانلود بازی Conan (2004/PC/ENG)
یا
دانلود بازی Conan
اگه نشد بگو باز بگردم سایت های خارجی هم هستن ولی دسترسی بهشون محدوده

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
دنبال بازی Runaway 2: The Dream of the Turtle هستم برای PC ، هر جارو میگردم پیدا نمیکنم اگرم باشه لینکش کار نمیکنه ، کسی لینک سالم ازش سراغ داره؟

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر