بازی مزرعه دار Harvest Monn Back To Nature (ماه برداشت)

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
باشه پوستش رو بکن ;;)
Download یه نکته : این برنامه با امولاتور ePSXe 1.6.0 سازگار هست ( این هم Bios و این هم Plugins )
آقا ما این 4 تا رو دانلود کردیم ... این گیم شارک رو باز میکنم توش Harvest Moon نبود .... بعد چه طوری باید کار کرد باهاش ؟!
نکنه مخصوص ISO بازی PS1 هست؟!
من این نسخه PC که بالاش نوشته دلفین رو بازی میکنم !
بعد اون 2 تا بایوس پلاگین رو کجاش بزارم !:d
بگو کلا !

skype2010

کاربر سایت
Jul 10, 2011
235
آقا ما این 4 تا رو دانلود کردیم ... این گیم شارک رو باز میکنم توش Harvest Moon نبود .... بعد چه طوری باید کار کرد باهاش ؟!
نکنه مخصوص ISO بازی PS1 هست؟!
من این نسخه PC که بالاش نوشته دلفین رو بازی میکنم !
بعد اون 2 تا بایوس پلاگین رو کجاش بزارم !:d
بگو کلا !
آره مخصوص ISO بازی هست شما نگران نباش برو تو محل نصب بازی یه فایل ISO اونجا هست که حجمش حدودا 200 مگا بایته اون بازیتونه
برو تو پوشه ePSXe و بایوس رو برویز تو پوشه ی خودش و پلاگین رو هم بریز تو پوشه خودش
این هم کد های گیم شارک این بازی : Downloadبعد برو محل نصب برنامهpsx emulation cheater و Paste کن .
به تصاویر زیر دقت کن :
t7qx0n3xrwxbsi69zrp.png

7s388qt0hia4bywxyy0d.jpg

در آخر هم روی Send Cheats To Plugin رو بزنید و با مبدل بازی رو باز کنید . ( حتما" تنظیمات بالا اعمال شده باشد )

---------- نوشته در 01:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:52 PM ارسال شده بود ----------

دوستان این هم راهنمای کامل این بازی به زبان انگلیسی : Download

آخرین ویرایش:

navidrct

کاربر سایت
Mar 1, 2009
37
دوستان سلام من نینتندو گیم کیوب دارم ایا این بازی نسخه ای برای گیم کیوب داره ؟
الان دیدم سه نسخه داره کدومش بهتره

Harvest Moon: A Wonderful Life

Harvest Moon: Another Wonderful Life

Harvest Moon: Magical Melody

همه نسخه هاش عالین به نظر من
من هر سه تاشو دارم
هر سه روی pc بدون هیچ افت فریم یا افت گرافیکی اجرا میشن
اگه کسی خاست بهم ایمیل بزنه تا 24 ساعت اینده بش ج میدم
navidrct@gmail.com

---------- نوشته در 10:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:45 AM ارسال شده بود ----------

لینک خرید harvestmoon a wonderful life برای pc در فروشگاه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
یادش بخیر ولی تا اخر نرفتم حدودا 5 دفعه برادرم این بازی رو از مموری پاک کرد
بعضی مسابقه هاش هم که سخت تر از سخت بود من همیشه با popuri ازدواج میکردم ولی بعد ها که دوباره بازی رو شروع میکردم با karen ازدواج میکردم

آخرین ویرایش:

prof saral

کاربر سایت
Jan 13, 2013
10
نام
سارال
یه نکته جالب درباره بازی HARVESTMOON هست که بدونید درسال 2000 نسخه از بازی Back to Nature در ژاپن منتشر شد با عنوان Harvest Moon: Back To Nature For Girl که تنها تفاوتش با نسخه اصلی این بود که شخصیت اصلی بازی یه دختر بود همه کارها همون بود فقط اینبار پسرا می اومدن خواستگاریت;;):))

skype2010

کاربر سایت
Jul 10, 2011
235
یه نکته جالب درباره بازی HARVESTMOON هست که بدونید درسال 2000 نسخه از بازی Back to Nature در ژاپن منتشر شد با عنوان Harvest Moon: Back To Nature For Girl که تنها تفاوتش با نسخه اصلی این بود که شخصیت اصلی بازی یه دختر بود همه کارها همون بود فقط اینبار پسرا می اومدن خواستگاریت;;):))
آره خیلی جالب بود

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود

چه جالب . بعد کیا کلا میشد باشون ازدواج کرد؟ این که خیلی راحت تر میشه :d

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر