همه چیز درباره Counter-Strike: Source

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
با هزار بد بختي درستش كردم ورژن 10 رو ريختم حالا اين پيغام ميدخ كسي مي دونه بايد چه كار كرد‍‍‍
This server is using a newer protocol ( 7 ) than your client ( 5 )
دوست من این id من هست
rainman_8506
این رو add کن تا راهنماییت کنم
میبینمت

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
دوستان راهی نداره که پینگمون رو کمی پایین بیاریم؟
توی cs:s تا اونجایی که من یادمه به خاط خود بازی و حجیم بودنش در بهترین شرایط لتنسی 500 بود و نمیشد کاریش کرد البته ما اون موقع توی تنها سرور کانتر سورس ایران یعنی داتک بازی میکردیم که زیاد هم توش بازی نکردم چون افتضاح بود از من میشنوی برو با همون 1.6 بازی کن .

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
Host_Error: Server is enforcing file consistency for models/player/t_guerilla.mdl
منهم در دیدن بعضی از دموها این error رو برام میداد اما با عوض کردن cs مشکل حل شد . (برای یک شرکت دیگر رو نصب کنید)

Gears Of War 3

کاربر سایت
May 29, 2008
30
سامان من شیفته این اطلاعات دقیقت در مورد این بازی شدم!! :) (بهتره بری این Source را بیشتر بازی کنی انوقت می فهمی کانتر یعنی چی؟!)

در کجا فراگیر نشده در ایران؟! یک کشور اونم مثل ایران اصلا مبنایی برای فراگیر شدن نیست. این بازی پس از اومدنش در اروپا و امریکا بسایر طرفدار پیدا کرد و مخصوصا در امریکا که دیگه کاملا فراگیر شده. نمونه بارزشم شما برید یه نگاه به سرور های Valve بکنید می بینید که چقدر سرور Source در لیست سرور ها زیاده!

ببینم مسابقات اصلی دنیا کودمان که ما نمی شناسیم؟! در مسابقات WCG که اصلی ترین مسابقات بازی در جهان است Source را یک ماه پس از ریلیز این بازی به جای کانتر قبلی در مسابقات قرار دادند و مسابقات کانتر امسال نیز با این بازی انجام خواهد شد.
در ضمن در تمامی مسابقات رسمی و جهانی از کانتر Condition Zero استفاده می شه نه کانتر ( 1 و خورده اي). توی مسابقاتی که جهانی نیستند از 1.6 استفاده می شه.

همچین سیستم خیلی قوی هم نمی خواد دیگه تو خونه همه سیستمی با مشخصات زیر پیدا می شه:
CPU:1400Mhz - RAM:256MB - GC:128MB Geforce 4
من خودم همیشه با این سیستم بازی می کنم و تا حالا هم تو فریم بازی مشکل نداشتم. حالا قرار نیست که کیفیتو تا ته ببریم بالا بعد بازی کنیم.
ولی دلایل اصلیی که بیشتر کانتر بازی های قدیمی از این بازی خوششون نمی یاد اینه که اصول تیر اندازی در Source سختتر و طبیعی تر شده و مثل 1.6 نیست که مثلا همینطور داری راه می ری تیر بزنی تو کله یا رو حالا تیر دورورشم بخوره باز یارو هد شات شه! و یا زمان پر کردن خشاب ها در Source تقریبا دو برابر کانتر های قبلی است که البته کاملا طبیعی است و مثل قبلی ها نیست که هنوز خشابو کامل جا نزده شروع به تیر اندازی می کنه! و دلایل دیگری از این قبیل چون در Source اساس برنامه نویسی بازی کاملا تغییر کرده.

دیگه در مورد گرافیک که نمی شه اظهار نظر کرد چون کانتر های قبلی نسبت به Source هیچی برای گفتن ندارن. البته این حرف شما نظر شخصیه خودته و من چیزی روش نمی گم.
مقایسه کردن Source با 1.6 مثل مقایسه HL2 با HL1 است و این واقعا کمال بی انصافی است که آدم بیاد بگه که HL1 قشنگتر و طبیعی تر از HL2 است! حالت بدن و رفتار بدن در کلیه امور و پس از اصابت گلوله در Source کاملا طبیعی است در صورتی که در کانتر های قبلی اصلا همچین چیزی معنا نداره.
من هم Source و هم 1.6 را ساعت های بسیار زیاد و با افراد مختلفی بازی کردم و این گفته های من برمبنای 2-3 ساعت بازی کردن این بازی ها نیست.
بابا ایول حف دلمو گفتی :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر